Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
17. čer 2010

@gabina79 Písnu ti to o IP... myslím jméno a příjmení a potom si mě už najdeš, ne 😀

cincolina
17. čer 2010

@lucka.adis Luci, IP 🙂, teda jestli ti dorazily. Mikinky bych chtěla 🙂

emers
18. čer 2010

holky, díky moc za pochvalu 🙂 hlavně že je zdravá a jako bonus může být i pěkná že jo... 😀

ten Vranov závidím, super že jste si to užili!!!

rioko
18. čer 2010

@emers blahopřeji malá je opravdu vydařená, moc hezoučká 🙂

irminka
18. čer 2010

ahojky,
emers, určitě se opakuji, ale malá je fakt moc hezounká 😉

rioko: držím palůšky, at to příště vyjde 🙂

Holky z Vranova: tož to dobré to bylo, na podzim jedeme zase, ne?
Tak jse se váleli na Vranově a tak koupali

lucka.adis
18. čer 2010

Irmi, tak fotky jsou naprosto božííííííííí 😀 😀 😀 fakt nemají chybu!!!!!

Gabčo, nevím, jestli jsi to byla ty, kdo mě požádal na Facebooku o přátelství, ale asi jo 😅 kdyžtak písni, ať vím.

Holky, já bych klidně zase něco podnikla... a na podzim se snad slezem, doufám, že nám to vyjde, páč máme oslavu narozenin a zrovna to vychází na ty dny co psala Ivča 😖

lucka.adis
18. čer 2010

Malá ochutnávka z Vranova 😉

gabina79
18. čer 2010

Luci,jj, to jsem byla já...mluvila jsem s Ivčou a ta mi řekla tvé příjmení....já se na tom facebooku zatím moc neorinetuji, takže na to hledím jak vyoraná myš 😀
A jaké datum navrhovala Iwuš? Nějak jsem to nepostřehla 😕
Irmi, fotky skvělé 🙂
Luci, malá, jak se se super šklebí na té fotečce😀

lucka.adis
18. čer 2010

Gabčo, já myslela, že Vám to Ivča řekla... myslím to datum, kdy máme dojet k nim 😕 mě to psala na FB do vzkazu.
No, já jsem si to myslela, že jsi to ty, páč tam nemáš žádné fotečky a ani moc přátel.
Doufám, že nějaké foto brzo dodáš... ať máme přehled, jak malý roste.

No, malá zrovna prskala, to je teď její hlavní zábava 😀 😀

sajmona
18. čer 2010

@emers jé další přírustek moc gratuluji,malá je moc kouzelná 😉
holky ahoj jen tak vás jdu pozdravit a kouknout co je novýho 😉 tak pěkný víkend.
"Luci malá je uplně boží,koukala jsem i na FB,fakt uplná kočenka je to 🙂

cincolina
18. čer 2010

Holky, teda na fotkach Vam to moc slusi! A coz takhle podniknout neco o prazdninach v Brne? 😉

cincolina
18. čer 2010

Jo a ještě přidám výsledky z dnešní poradny v měsíci ... váha 3660 gr, 52 cm. Takže od porodu přibrala 800 gr a vyrostla 3 cm. Tak mám pocit, že všechno hodně rychle dožene 😎

lucka.adis
18. čer 2010

Cin, já bych klidně něco v Létě podnikla 😉 fakt jsem pro...
A malá je šikulka, krásně přibírá... docela mám strach, aby vám ti mikinky ještě byli 😅 aby jste je neměli jenom jednou nebo dvakrát na sobě 😒
Jo a podle fotečky jsi to celá ty 😵 😵

Saj, díky kočko... a co ty, jak jsi na tom?

lucka.adis
18. čer 2010

Nejnovější foto dětí:

sajmona
19. čer 2010

Luci já zatím nijak,za týden se chystám na dovču,pak začátkem srpna ještě na jednu a pak si půjdu pro mražáčky....a znovu do boje;))

cincolina
19. čer 2010

@lucka.adis Luci, tak už je pošli 😎

lucka.adis
19. čer 2010

@cincolina a co třeba poslat adresu nebo se můžeme sejít v Brně a zajít na prochajdu 😉

lucka.adis
19. čer 2010

@sajmona Tak ti budu kočko moc držet palečky!!! Snad to tentokrát vyjde a budeš těhulinka.... tak moc bych ti to přála!
Nechceš se někdy sejít v Brně na kafčo? 🙂

sajmona
19. čer 2010

Luci klidně,budu ráda,tak dej pak vědět,kdy budeš moct 😉

lucka.adis
19. čer 2010

@sajmona V Červenci mám synátora na prázdninách a když řeknu (poprosím) manželovi, jestli by pohlídal malou, tak budu moct prakticky kdykoliv 😉

hanulamarkova
20. čer 2010

ahoj holky mám dotaz: Která jste byla rodit na Obilňák měli jste manžela u sebe? Jestli a kolik platil manžel za to že byl s váma u porodu? Musí se jít nějak registrovat na Obi? Díky za info 😀

sajmona
20. čer 2010

@lucka.adis luci tak pak dej vědět budu se těšit;)) a nebo klidně přijedu já,pokud nejsi z daleka;))jak budeš chtít 😉

lucka.adis
20. čer 2010

@hanulamarkova Hani, manžela tam mít můžeš a měl by platit 500,-kč za to, že byl u porodu 😉

lucka.adis
20. čer 2010

@sajmona já klidně dojedu do Brna, mám to po dálnici 10minutek 😉
Takže já se v Červenci určitě ozvu!!!

lucka.adis
20. čer 2010

Jinak nám asi opravdu rostou zoubky, malá slintá jak bernardýn a má zase zvýšenou teplotu... je neklidná atd. ☹
Jsem zvědavá na dnešní noc.. ach jo, beruška malá.

pilotkaanetka
21. čer 2010

Ahoj kočky po dlouhé době vás zdravím 🙂
Lucka to fááákt vypadá na zuby 😉 ale když malá takhle slintala zub se vyklubal až asi za měsíc ☹
a všem budoucím stimulantkám nebo kdo jde na ket držím moc palce 😉 jednou to prostě vyjde

sajmona
21. čer 2010

@lucka.adis Luci budu se těšit,tak cca kolem 9.7. přijedu z dovči 😉

hanulamarkova
21. čer 2010

@lucka.adis Díky moc luci a hlásila jsi se před porodem, že tam pujdete rodit? Nebo jste tam pouze naběhli a bylo to?
Teda holky ty zoubky vám nezávidím tak držím palečky aby byli rychle venku a bez teplotek 😀

zabicka007
21. čer 2010

Nazdar prďolindy, jste toho po dlouhé době hodně nakecaly, ještě že je malá venku s tchýní, jsem to mohla v klidnu dočíst... 🙂
Emers, obrovská gratulace, malá je sladká, já se teda rozplývám nad každým miminkem, takže to tvoje není vyjímkou 😀 Porod teda rychlovka, takže super
Rio, tak přeju ať to v srpnu vyjde, hold se na to musíš psychicky připravit, kdyby přišlo to OHSS, ale určo to zvládnete 😉
Luci, tu klokánku už mám objednanou, zítra by měla dojít, tak už se těším, snad se osvědčí...a kdy máme vlastně přijet k té Ywušce, taky mi to nějak uniklo... 😒
Saj, ahojky, super, že ses rozhodla do toho znovu jít, a co ta knížka? Dala ti něco nebo jsi ji zatím nečetla?
Fotky z Vranova (a nejen z něj) super, dneska je tam taky hodím, nebo se o to aspoň pokusím, za chvíli má přijít švagrová tak snad to stihnu...
Hani, já taky rodila na Obi, manžel to bude mít za 500 Kč, registrovat se tam musíš, až ti řekne tvoje gynekoložka a dá ti takovej papír, se kterým tě tam pošle a zbytek už ti tam poví
Cin, já bych byla pro podniknout něco v Brně o prázdninách, třeba si vyjít společně někam na zahrádku na oběd nebo na zmrzlinový pohár i s pr´tatama, to by mohlo být fajn 😵

hanulamarkova
21. čer 2010

@zabicka007 díky žabi to jsem si myslela ... doufám, že na termín nebude moc porodů aby nás neposlali jinam 😉