Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
5. kvě 2010

nekdy v pondeli nekdy ve ctvrtek,jak kdy!!! zalezi jak mi to vychazi

miradka
autor
6. kvě 2010

Ahoj holky, aj my máme kyčle v poriadku, včera sme boli na druhej kontole a dr nič nepovedal, takže asi pohoda 🙂
Ráno od nás odišla babka, resp. už prababka, tak dnes máme doma akosi smutno. Veľmi mi pomáhala a bolo nám spolu dobre. Teraz budem asi 2 týždne sama a potom ide mužík do Japonska na služobnú cestu a príde moja mamina. Detičky dnes stále spinkajú, aj keď s nejakými pauzičkami. David práve precitol a asi spustí plač...jejda a aj Mirka precitá...nj, letím za nimi 🙂

hanulamarkova
7. kvě 2010

Ahojky holky tak já jsem dneska v Brně na KO na hematologii, tak jsem zvědavá jak dopadu. Jen to čekání je strašný tak jsem se přišla podívat do práce na chvíli co a jak se tu mají. Ono čekat před hematolkou dvě tři hodky to je na hlavu.
Za 10 dní jdeme i manžou na velký UTZ na Veveří, jen jsem se chtěla zeptat jeslti když jste tam byli tak vám rovnou udělali i 3D nebo jste měli jen normální a na 3D jste se byli jindy, jestli se to dá skloubit aby jsem si vzala sebou korunky 3D by jsme chtěli...jen ta čekací doba je strááášně dlouhá :-/
tak jsem zvědavá
Jinak zdravím všechny miminka 😀 i ta ještě v bříšku

miradka
autor
7. kvě 2010

Ahoj holky, tak musím sa pochváliť. Dnes som sa stala tetičkou 😵 😵 švagrovi sa narodil syn Viktor. Termín mali až 22.5, ale dnes to vypuklo, má 3500g a 52 cm 😵 😵 😵
Detičky mi vzala kamoška na prechádzku, tak to musím využiť a ísť navariť 🙂

ywushka
7. kvě 2010

miradka: tak to je super,jsi teticka🙂 Novy prirustek do rodiny🙂!!!

hanu: oni doporucuji ten 3d UZV mezi 23-26tt!! Jinak cekaci doby jsou opravdu silene,to mas pravdu!!!

Maly je trosku nachlazeny,ma trochu rymu,ale nic mu nevyteka,jen proste je takovy zahledeny a porad tak probublava🙂,ale jinak ok! Po ockovani mel zvysene teploty cely den,ale uz je to pryc,takze asi tak! Jsem nachlazena i ja,tak tvorime spolu bezva dvojku🙂!! Dneska mame jet s kamoskou na nakupy,pristi tyden v sobotu jedeme s holkama na cely den do Prahy na muzikal deti raje,tak aby jsem si mela co hodit na sebe🙂,bude hlidat manzel i s tchyni🙂!! Takze si odpocinu🙂!!

zabicka007
7. kvě 2010

Gabi, taky si myslím, že se doktor trochu unáhlil, ale jestli porostla na centimentry to nevím, neměřili jsme ji... ☹ no uvidíme co nám řekne příště, ale jestli bude mít zase nějaký nižší váhový přírůstek, tak ty příkrmy zavedu, to už jsem rozhodnutá

zabicka007
7. kvě 2010

Mir, to je mi líto s prababičkou, upřímnou soustrast. Na druhou stranu blahopřeji k tetičkovství!!! 🙂
Ywuško, ten muzikál ti závidím, byli jsme v Praze na Draculovi, moc se mi líbil a potom ještě na Angelice, a ta byla jednoznačně lepší, hned bych na ni vyrazila znovu! Tak si to pěkně užijte 🙂
Hani, s 3D je to na Veveří jak psala Ywuška, já jsem tam byla v tom 13 tt a byla jsem moc spokojená, ale pak v tom 20 tt mě akorát vytočili, ta kontrola byla taková odbytá a doktorka nepříjemná, malá se nechtěla natočit jak ona potřebovala tak mi tam div nenadala, no já jsem taková trošku ..od huby,, tak jsem ji hned uzemnila, ale i tak to bylo teda hustý, tak doufám, že nechytneš tu samou (jméno už si bohužel /bohudík/ nepamatuju).

hanulamarkova
8. kvě 2010

žabi díky doufám i já, jde tam se mnou i manža tak snad si nikdo nic netroufne...veliká úleva je když se vzbudím, tak malá taky a hýbe se tak jsem hnedka v klidu, že snad je v pořádku... a dělali vám i průtoky pupečníku? Protože já se tam s takovou milou dr. minule domluvila, že mi je taky udělají...kvůli manžovi, jeho bratr umřel na srdeční vadu tak se chceme ujistit ve všem, no rozhodně budem mít hodně otázek, proto jsem tam vzala i manžu on má za úkol se ptát a já budu jen koukat, jak budu vyjevená, že ji vidím 😀 asi mi vše vyfučí z hlavy 😉
jinak mám první pomůcku - hihi do dneška jsem nic nedělala (jen jsem se koukala na netu) ale dneska mi sestřenice půjčila na spaní takovou tu housenku - je to kojící polštář ale trochu pevnější tak na spaní na boku uplně ideální 😀 už se moc těším

gabina79
8. kvě 2010

Ahojte holky, jsem tu jen na skok, poreferovat, jak jsme dopadli...manža střízliví venku s kočárkem (včera slavil narozeniny a trochu to přehnal 😝), tak vařím, peru....no znáte to....Takže my na kyčlích ok (ale to už jsem asi psala), poradna ve třech měsících taky ok - máme 6,5kg a 60cm (i když si myslím, že má cm víc, protože dupačky v 62 jsou nám tip ťop), očkovat (hexu a synflorix) budeme ve středu - chtěla naočkovat už teď, ale jeli jsme na druhý den do toho Brna, tak to raději odložila). Jinak už jsem zásobená panadolovýma čípkama, a prý pak mám preventivně dát půlku, aby neměl teplotku - no uvidíme. Obávám se, že s tím, jak je to na všechno citlivé mimi, tak reakce na očkování bude asi bouřlivá. V Brně na plastice relativně ok, Dr se na Oníka podíval a řekl, že se to bude muset odoperovat, že to má dost, ale že to dělají až tak kolem druhého roku. Důležité je, že normálně čůrá, sice by se mu to ještě mohlo zhoršit, ale to je nepravděpodobné, jde o to, že by měl asi spíš problémy v sexuální oblasti, až bude aktivní 😀 - takže za rok máme přijet na kontrolu a pak se domluvíme, co a jak...
Tak se zatím mějte, jdu si honem umýt vlasy, než přijedou...papa 🙂

ywushka
8. kvě 2010

Ahojky holky,mame pro vas blbou zpravu! Svagrova me poprosila abych sla neteri na birmovani za kmotru,porad me tvrdili ze je to 14.6,ale farar si popletl datumy a ono je to 13.6 dopoledne,takze my na ten vranov POJEDEME,ale budeme muset odjet v sobotu navecer a nebo v nedeli brzo rano,bude zalezet na tom,v kolik hodin to bude v tom kostele! Jsem na to upolne nastvana,ale ona nema nikoho jineho,kdo by ji na tu birmuvku mohl jit,takze asi tak! nadavala jak cert,jeste jsem se u ni nekolikrat pred tim presvecovala ze je to toho 14.6,ale farar si to popletl,svagrova nadavala jak cert! No co nadelame,snad i tak si to uzijeme!
Byli jsme na navsteve v Senici u te svagrove,mela dneska narozky! Za chvili pujdeme koupat maleho!

Lucka: chtela jsem se zeptat,ty male davas tu BEBU,ze?? Malemu VUUUUUUBEC nevyhovuje,tak jsem se chtela zeptat,jestli ten zbytek nechces (cele neotevrene baleni 400g) bych ti to poslala domu!!

lucka.adis
8. kvě 2010

Ywushko, malému BEBA nevyhovuje? Jejda, tak snad nemá nějaké bolení nebo něco jiného... třeba mu bude vyhovovat Hami, Sunar 😉
Jinak si myslím, že si to tam všichni užijeme i tak, ať už tam budeme jeden den nebo dva 🙂 🙂 za to se vůbec neomlouvej, to je přeci jasný 😵

ywushka
9. kvě 2010

lucka: on nam z te beby hooooodne ublinkaval a vzdycky hrozne dlouho!! A tak jsem se vratila na Nutrilon,uz ho zase ji uplne normalne,tak nevim co to tenkrat mel za problem! Toho sunaru se bojim,hodne lidi rika ze se po nem dost pribira a maly uz vazi dost na 4 mesice🙂

lucka.adis
9. kvě 2010

Ivčo, tak to mě mrzí, že to malému tak nesedlo 😖 ale píšeš, že je to už zase dobrý, tak snad to vydrží... stejně budete za chvílu už na mrkvičce atd. určitě se těšíš 🙂 Já se na to docela těším, až bude malá házet ksichtíky 😀 😀

Jinak je dneska svátek Matek, tak na ty své nezapomeňte 🙂 na mě doma kluci nezapomněli, dostala jsem hodně pusinek a pozvali mě do cukrárny na něco dobrého 😵 😵
Jo a na FB mám foto z Vítán občánků, měli jsme ho včera.. nebylo to až tak špatný, jak jsme si s manželem mysleli 😉 takže kdo chce, může mrknout.

Gabčo, co vy? Co to tvoje kojení, je to už lepší nebo se ti u toho malej pořád čertí..

Žabi, co vaše malá? Budou nějaké nové fotečky? Dlouho si sem nic nedala...

Holky, kdo všechno vůbec pojede na ten Vranov, ať vím, na koho se mám těšit 😀 😀 (už aby to bylo, bude to super... snad nám vyjde počasí)

Tak se zatím mějte pěkně, večer mrknu, až bude Áďa s Verčou spát.

cincolina
9. kvě 2010

Holky ahoj, to je paráda, že mimča tak krásně prospívají.
Hanulko, budu se těšit na zpravodajství z ultrazvuku 😀 .
Jinak u mně žádná změna, ale ještě mám týden čas, plán porodu zítra teda asi fakt nevyjde 😉 . Cítím se dobře, jenom už mně to neba 😎 . A jak já se těším, až si lehnu na břicho... 😀

cincolina
9. kvě 2010

Ale nejvíc se samozřejmě těším na to naše morušátko...

lucka.adis
9. kvě 2010

Ahoj Cin, nikdy neříkej nikdy... podívej na mě, malá se narodla přesně v termínu a to jsem si myslela, že budu přenášet 🙂
Chtěla jsem se zeptat, to ani netušíte, co se Vám narodí..jestli to bude klučík nebo holčička 😅

irminka
10. kvě 2010

ještě fotečky z včerejšího odpoledne, rosteme jak z vody

jdu vás dočíst......................

cincolina
10. kvě 2010

Luci, já mám tušení na holku, podle bříška mi tipují kluka, ... 😀

ywushka
10. kvě 2010

irm: kluci jsou UZAAAAASNI! Jsou uz uplne velci!! Jejda jak ja se tesim na ten Vranov,az vsechny miminka umazlim😀!!

lucka.adis
10. kvě 2010

Cin, máš ho špičaté nebo podle čeho ti toho chlapečka tipují 😅 😕 ... mě také tipovali všichni kluka, ale potvrdila se nám holčička a na 3D se nám i krásně ukázala 😀 😀

Irmi, klusi jsou fešáci a hróóóózně vyrostli 😲 😅. Těším se, až je na Vranově uvidím 😉
Budeš brát ten váš spešl kočár 😀 ?

lucka.adis
10. kvě 2010

Dávám sem aktuální foto dětí...

Ivčo, já se hróóóóózně moc těším, na ty drobky malinkatý 😵 😵 Bude to super víkend. Chtěla jsem se ještě zeptat, kdy budete odjíždět.. nějak jsem to tady nepostřehla 😅

hanulamarkova
10. kvě 2010

holky teda máte naprosto úžasný drobečky, no jsou moooc rozkošní...
mě už zase trápí rýma, ucpaný nos no to je za trest...ale nic víc k tomu mi není tak jsem ráda, že nemám teplotku nebo tak něco...asi to bude jen z toho že všechno kvete a kvete...alergie
tak snad rýma povolí a bude zase chvíli klid
jinak už stříhám metr na velkej UTZ už jen 7 dní a uvidíme prďolku 😀 už se těším 🙂

lucka.adis
10. kvě 2010

Dneska jsem dala malou poprvé na hrací deku, tak můžete mrknout na foto... jinak Áďa se dneska naučil jezdit na kole, máme s manželem obrovskou radost 😵 😵 😀
Video je na FB..

ywushka
10. kvě 2010

lucka: my odjedeme z toho vranova v sobotu vecer,uz jsem si to tam domluvila s nima!! Jinak mala je naaadherna!! Ja se tam, tesim jak mala holky🙂

Hanu: ja njsem taky nachlazena a i Teo porad potahuje sopel,asi ted neco radi

lucka.adis
10. kvě 2010

Holky, už vám došla mateřská 😕 ???

irminka
10. kvě 2010

ahojte,
tak my jsme byli celý den venku, tady bylo nádherně.

Kluci v sedm popakali banánovou kašičku ze lžičky, vykládali jsme si a Bořek si strčil celou dlan do pusenky a všechno vyblil, valilo mu to i nosíkem...tak teda dnes poprvé jsme použili odsávačku na vysavač, výborná to věc, malý se u toho normálně smál 😀

také se moooc těším na Vranov,prostě miminka půjdou z ruky do ruky......

Ted jdu vyklízet kuchyn, zítra dojde vodař, tak to musí být připraveno...ffuuuuuj, mně se nechce 😝 😝 😝

hanulamarkova
12. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím, že včera mě prvně koplo mimi, tak že jsem to cítila i na ruce...ale jak tam dal manža ruku tak nic ani kopaneček no jo ...

sajmona
12. kvě 2010

ahoj holky jdu vás pozdravit 😉 a podívat se jak se tady máte 😉
Hanulko já moc gratuluji,to musí být super pocit 😉

sajmona
12. kvě 2010

a co cin???ta si vymyslela datum narození a nic?? 🙂 ale už teda stříháš metr 😉 přeji moc moc štěstíčka a zdravíčka 😉

cincolina
12. kvě 2010

Ahoj, ja hlasim ze porad nic, zitra poradna, tak treba se to nejak hne 🙂 .Ale bricho uz mi myslim kleslo, tak aspon neco.
Saj, jak se citis? Embryjka uz se zakousavaji, ze jo?