Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monulkab
1. pro 2009

Jé, ywus je Iva, mě to nějak nedošlo, tak taky se přidávám ke gratulantkám 😀 všechno nej!

sajmona
1. pro 2009

Ahoj holky,zdravím všechny 😉 tak jsem začala se stimulkou.262 j gonal.tak se uvidí co to udělá🙂))
ivy taky přeji vše nej🙂
Monul snad to ohhs nebude,já tohle měla taky při stimulce ty bolesti a nebyl to.Ale hlídej se a co jinak jak se cítíš???
Luci víš jak jsem dopadla já v té jeskyni???Takže vše bylo super relax pohoda a pak jsem přišla k autu a auto nikde,policajti mě ho odtáhli,takže jsem měla pěkný nervy akorát a stála mě ta sranda přes 2 tisíce🙂))

zabicka007
1. pro 2009

Gabi, bříško roste, ale pořád je to sakra málo...ještě pořád to není to správný těhotenský který nikdo nepřehlídne!! Ale určo se dočkám a ještě budu s láskou vzpomínat na dobu, kdy to šlo schovat 😀
Saj, ahojky, a tuhle dávku jsi měla i minule ne? S tím autem to je pech, já odtah v Brně platila naposledy cca před 6 lety a stálo mě to 1200,- takže pěkně podražili 😠

gabina79
1. pro 2009

Saj, tak držím pěsti 🙂
Žabi a vyfotíš nám zase bříško???? 😀 ...mně začíná trošku víc růst, i když se mi pořád zdá být hodně dole...příští týden ho vyfotím a hodím do albíčka...už je dobře viditelné (ale pořád se vlezu do svého starého zimního kabátu 😀 ), ale pořád mi všichni říkají, jaké mám bříško malé 😉 ...ale zase je to takto lepší, nemám problém se spaním - teda spíš s tím, jak si lehnout...ale máš pravdu, ono to asi přijde později 😉

ywushka
1. pro 2009

saj: jejda ja bych v ten okamzik kdybych ho mela pryc zacala asi uplne panikarit!!! Jeste ze teda bylo "jen odtahnute"!!!

lucka.adis
1. pro 2009

Tak to o mém bříšku se teda nedá říct, že je malé 😝 😝 a ke všemu když si lehnu na bok, tak si pod něj musím dát polštářek, aby mě nepadalo... na tom kojo polštáři dělá malá takové psí kusy, že se to prostě nedá 😠
Jsem docela zvědavá, jaká bude až se narodí 😀 😀 ale klidné miminko to určo nebude.

Saj, držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo!!! Téééda a kde jsi to auto měla zaparkované, že ti ho odtáhli?

Žabi, neboj ono to narůstání brzo příjde a nebo můžeš mít po celou dobu těhu malé bříško 🙂 to ale neznamená, že v něm nemůžeš mít třeba velké miminko 😉

lucka.adis
1. pro 2009

mám v Albu zatím pár foteček od manžela... jestli chcete, tak mrkněte. Postupně dodám 😉

irminka
1. pro 2009

luci: krásné fotečky, moc hezké...... 😉

ywushka
1. pro 2009

lucka: hezke fotecky!!!

Ja jsem si ted cetla domacky vyvolanem porodu😀!! Ha ha ha😀 jeste mame cas,ale neco vyzkousime😀

ywushka
1. pro 2009

Ja uz to vidim,nejdxriv se maly hrne na svet a ted kdyz uz by za par tydnu mel jit ven,tak se mu nebude chtit a jeste pak budu prenaset😀 To bude legrace😀

irminka
1. pro 2009

Ywus: vzdyt máš ještě měsíc čas,ne? Kam specháš? 🙂

ywushka
1. pro 2009

irm: do toho prvniho terminu mam 24 dni🙂 Nikam nespecham,jen si to procitam co mam pak delat😀 Jsem straaaasne zvedava kdy se narodi😀 Vestci me rekli ze na vanoce😀,tak to by odpovidalo i podle toho prvni terminu😀!!! Dost se na to tesim,i kdyz mam v sobe takovou nejistotu z toho co nas vlastne ceka....

lucka.adis
1. pro 2009

tak tam mám další 😉

Ywush, myslím si, že jakmile to na tebe přijde, tak že budeš dělat přesně pravý opak než co by jsi mela správně dělat 😀 😀

ywushka
1. pro 2009

lucka: myslim ze se tesim na maleho a ne na ty bolesti😀 jsem to spatne vyvsetlila! tesim se na to az to bude za nama...protoze na me v posledni dobe jde poradna depka z toho,ze jsem porad doma,strasne se nudim....a ted kdyz clovek je vazany jen na ty druhe tak to je taky hruza,vsechno me hned rozbreci....A kazdy den mam snad 1000hodin. Uz nevim jak bych si lehla!!! Uz se tesim na ten pristi tyden az se budu moc zacit normalne hybat!! To me snad budou pak bavit vsechny domaci prace!!!😀

ywushka
1. pro 2009

Manzel me sice vsechny domaci prace dela,ale prece jen to neni podle mych predstav,konecne si porad poumyvam koupelny jak to mam rada!! Sice zehleni by ho mohlo bavit porad,to me nebavi totiz vubec😀

lucka.adis
1. pro 2009

Ywush, já se také těším, až bude malá na světě nebo budu mít pár dnů před termínem.. už bych chtěla miminko v kočárku 😀 😀

ywushka
1. pro 2009

lucka: no jo ty alespon vis co te tak trochu ceka,ale ja jsem byla jen parkrat na praxi nekde u porodu a u miminek,pak jsem parkrat hlidala nejake miminka,ale to je vsechno...docela se bojim toho,ze si nenajdu zadny system toho co a jak mam delat,ale jak jsem si prectla dneska v mamince,tak tento samy problem ma 89% zen....takze asi nejsem sama😀

ywushka
1. pro 2009

lucka: fotecky jsou moc krasne,ale neco ti teda reknu,ty mas teda veeeeelke prsa! Me temer nic nenarostlo...🙂

lucka.adis
1. pro 2009

Ywush, abych ti pravdu řekla, tak jsem sama zvědavá, jak to s malou zvládnu. Sice mám už jeden porod za sebou, ale i tak se toho bojím 😅 a to je co říct 😀 😀
Jo a ty prsa, ty se mě zvětšili teď v těhu..neříkám, že bych byla plochá jako žehlící prkno, ale prsa se mi zvětšili určo o pár čísel 😠 a to je ještě nemám nalité. Až budou, tak je normálně budu vozit ve vozíku, páč je neunesu.

S fotkama si manža hrál, takže jsem je tam dala znovu (ty poslední) v jiném odstínu a už je měnit nebudu.
Jinak jsou kluci na hokeji (na tréninku) za chvilku mi dojedou 🙂

irminka
1. pro 2009

holky, blíží se nám to všem......já se také moc těším, ale zárověn mám bobky, to si neumíte ani představit, vůbec nevím, jak se budu o ty dva loupežníky starat, ale na druhou stranu, když to zvládli druzí, zvládneme to i my,ne?

Prsa ukázková luci 🙂 , jsem na tom podobně..... 😀 Dolly hadra

ywushka
1. pro 2009

jejda ja jsem nadsena ze me z velikosti A povyrostly alespon na velikost B😀 a kojo podprdu mam C😀,takze zadna slava😀,ale dobre neco😀,ale hlavne ze jsou zdrave neee.... ja jsem takova mini dolly😀

irminka
1. pro 2009

Ywus: já vždycky kámoškám říkám: " Klidně vám věnuji 1 až 2 velikosti prsou, ale k tomu přidám i kousek prdele"....a to žádná už nechce...to jsou kámošky,co? 😀

lucka.adis
1. pro 2009

Irmi, tak to jsme na tom stejně... prsa by brali, ale zbytek néééé 😀 😀 potvory jedny 😠

miradka
autor
1. pro 2009

Holky, tak ja som si pred chvíľkou poplakala. Mám šialenú depku z toho, že sa musím furt kontrolovať čo jem, mám hroznú chuť na sladké, to asi nepoznáte také stavy...je to až zúfalstvo a do toho furt prdím už asi 2 týždne ak nie viac a nedá sa to pri mne vydržať 😢 nechápem prečo....žeby to bolo z magnosolu alebo z toľkej vlákniny čo zjem?? Teraz ani poriadne nejem klasický chleba, ale ten tmavý hranatý zo semien. Už mi vobec nechutí, teda nikdy som ho nemala v obľube, ale má o polovicu menej sacharidov, takže sa z toho viac najem. Už neviem čo mám so sebou robiť, fakt som z toho nešťastná 😢 😢

lucka.adis
1. pro 2009

Mir, je mi tě kočko moc líto, ale bohužel se nedá nic dělat.. co třeba zkusit nějaké ty keksíky? To je takový ten usušený chlebík. Můžeš to střídat s tím semínkovým chlebem, potom je plno jogurtů a tvarohů jak bez tuku tak i bez přidaného cukru.
Musíš beruško vydržet, máme to už také za pár 🙂

ywushka
2. pro 2009

miradka: jejda tak to je mi lito!! Neboj po tehu by to melo byt zase vsechno pryc,ja bych se taky zblaznila bez kokynek a cokoladek!! A to si nemuzes davat ani zadne ovoce-alespon kousicek aby ti to zahnalo tu chut?? No a ty jogurty a tvarohy je taky moznost

Ja jsem zase dneska nejak vyspavala🙂,manzel je ted doma a dela si ze me srandu😀 sam na to neni zvykly ze bych byla schopna spat pomalu do pul devate😀,asi se mi tu dobre spi🙂

ywushka
2. pro 2009

Tady krasne sviti slunicko,uplne pozitivni naladu to prineslo🙂!!! Preju vam krasny den

miradka
autor
2. pro 2009

Dobré ráno holky, díky za súcit...musím to vydržať, už to nebude dlho trvať...Luci, problém je v tom, že aj v tých sušených chlebíkoch je toľko sacharidov ako v normálnom chlebe, aj keď jeden plátok toho suchého nebude taký ťažký ako plátok chleba. No a s ochutenými jogurtami je to tiež také, tiež som si myslela, že keď je na jogurte napísané "bez pridaného cukru" tak tam tých sacharidov moc nebude - nie je to tak, aspoň u Aktivii(bílá nesladená má 5,9 g a ochutená okolo 16g a keď mám na svačinu 30g sacharidov tak k tomu možem pridať jedno jablko a ďalšie 3 hodiny nič nejesť), ale mrknem sa aj na iné značky...mňa práve otravuje to, že tie sacharidy sú úplne všade, okrem mäsa a vajec...takže si to musím vážiť a počítať a keď mám chuť na sladké, tak si to musím dobre rozmyslieť..to platí aj o ovocí. Jediné čo ma utešuje je, že po porodu sa to zase spraví 🙂 Včera na mňa doľahla depka, ale dnes je to už lepšie. Celkovo som posledné dni precitlivená a nie je to poprvé čo som sa rozplakala kvoli "blbosti"...

Ywush, to slniečko by som fakt potrebovala, u nás je zatiahnuté a vypadá to na dážď, myslím že v noci pršalo...

monulkab
2. pro 2009

Ahoj holky, zas vám sem lezu 😅 Jen jsem vám chtěla říct že jsem konzultovala s Čady ty moje míry, a ačkoliv během 2 dnů mám v pase víc o 3 cm, tak mi říkala že ohss to nebude, páč bych k tomu měla nejspíš křeče v podbřišku, a ten nárůst by byl aspoň 5 cm deně, prý se nemám tak moc pozorovat 😀 ale je pravda že dneska mě už vajuchy nebolí, tak nevím, asi to je ještě dojezt té stimulky, každopádně, doufám že se ten pupek ztratí, nebo ať zůstane, ale z jiného důvodu. 😀
miradko, a co takhle koupit si nějaké dobroty určeny pro diabetiky, nebo něco z hroznového cukru? Jo a ještě, existuje jakási bylina, která má snad 50X větší "sladivost" než běžný cukr, a je vhodná právě pro diabetiky, moje bábi si tím sladí čaj, stačí jeden lísteček a čaj je jako cumel!

miradka
autor
2. pro 2009

Monul, nič čo je určené pre diabetikov nemožem. Sú to chemické látky, ktoré sa vobec nedoporučujú v tehu a hroznový cukor je volný cukor, ten sa do organizmu uvolní ihneď, čím by som si mohla pekne zavariť...O tej byline som počula, ale moj problém by to nevyriešilo, ale díky za tipy 😉

To je fajn, že nemáš ohss, je to pekne nepríjemné ako písali dievčatá...kedy máš ísť na krv?