Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
7. pro 2009

Kdyby jste náááhodou chtěli vidět jak u nás probíhal mikuláš, tak tady je odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=zSDoP9Wlj3U
irminka
7. pro 2009

ahojte,
Luci: teda, chudátko Adámek....já bych měla trauma celý život....ten čert byl fakt hnusný 😝

No děvčata, co si budu namlouvat, když doktorka řekla, že to uplně průchozí, tak je to prostě vjezd do garáže,no 😉 . Moje malá pipi je v nedohlednu 😀

lucka.adis
7. pro 2009

Irmi: moje malá pipi 😀 😀 se fakt počůrám 😀 😀 😀

irminka
7. pro 2009

tak si klidně svkni, já svrkám skoro pořád 😉

gabina79
7. pro 2009

Ahojte holky 🙂
Ywuš, mooooc pěkné výtvory a pěkný pokojíček 🙂
Irmi, ty máš teda hlášky 😀 ...aspoň se pořádně nasmějeme 😀 ...je to fakt blbé, že teď musíš jen ležet, ale snasž se to vydržet, ať kluci vyrostou, co nejvíc 😉
Luci, to byl teda drsný čert 😅 ...aby z toho neměl chudák Adámek trauma...a kdy jdeš do poradny?...kojící podprsenku budu kupovat až koncem ledna, pořád nevím, jestli u mě dojde k nějakému nárustu nebo ne 😅
Snaho, tak dej vědět, jak ses domluvila na Obi. Držím pěstičky 😉
Mir, já snídám kakajko, takže si ten prášek dávám, když jde ráno manža do práce (to chodím na wc) a pak ještě dvě/tři hoďky spím, takže v pohodě..nějak tak se to snažím dodržovat - dvě hodiny po jídle, půl hodiny před jídlem (pokud to není mléčné)....jo ta černá stolice, to je něco 😀, nejdřív jsem myslela, že je něco špatně, pak mi došlo, že je to tím železem 😀....a musím říct, že problém se zácpou nemám, chodím vcelku pravidelně. Tak doufám, že to tak i zůstane.
Tak nám zrušili kvůli chřipce cvičení, prý až po Novém roce...tak budu muset asi cvičit doma sama, aspoň trochu...no aspoň zajdu do města a koupím nějaké dárky...
Vyfotila jsem si břuch, tak vám ho hodím do albíčka a jsem zvědavá na vaše komentáře 😀

lucka.adis
7. pro 2009

Gabčo, moc pěkné bříško 😵 😵 , je vidět že se tam malému líbí.
A neboj, synátor s toho neměl žádné trauma...právě naopak 😠 potvora. Já mám kontrolu teď ve Středu, dr.mi bude dělat i velký UTZ, takže se na malou děsně těším a jsem zvědavá kolik nám už váží.
Zrušili vám cvičení ohledné té klasické chřipky nebo té " chro, chro " ? Závidím ti, že můžeš cvičit...musí to být v těhu super.

Gabčo, co ten balíček, došel ti? Já jdu dneska na poštu ohledně toho, páč mi sousedka říkala, že tady u nás v tom mají děsnej bordel 😠 😠
Mě dneska došli 2pletené čepičky pro malou, může je nosit už od narození, tak se těším až ji to nasadím a potom vám to na ni vyfotím.

gabina79
7. pro 2009

Luci, díky..bříško roste 🙂 .....no zrušili to spíš kvůli normální chřipce, ale prý už se tady v nemocnici objevil někdo i s prasečí, ale to můžou být jen fámy - jedna paní povídala... 😀
Balíček nepřišel, ve čtvrtek jsem se byla ptát na poště a nic...ta ČP, to je fakt firma 😠
Jsem zvědavá, jak je velká Verunka - no ale odhadla bych, že bude mít tak 1700-1800g 😉 (ty jsi vlastně o týden víc a ještě tam jdeš skoro o týden později)....jak půjdu příště do poradny, tak by mi asi taky měli udělat velký utz, tak uvidím 🙂

lucka.adis
7. pro 2009

Snad budeme váhou odpovídat... to by měla vážit už tolik 😕 Přece jenom to jsou "prý" odhady.
Já na tu prasečí moc nevěřím. Připadne mi, že to celé nafukují jako bublinu. Když to tak člověk vezme, tak na obyč chřipku umírá ročně daleko víc lidí než na tu prasečí a o tom nic nepíší a ani to není v TV 😝

ywushka
7. pro 2009

lucka: chudatko malicke,me ho bylo uplne lito!!! To si snad od toho certa ani nezaslouzil takovy prisny,toho bych se bala i ja!!!

gabina79
7. pro 2009

Jo a ještě jsem vám neřekla, jak jsem nasr...á 😠 - nemáme kočárek a budeme teď kolem něj ještě lítat - no v tu sobotu jsem myslela, že mě omyjou 😠 ...dojeli jsem na prodejnu a zjistili, že poslali jinou barevnou kombinaci - ne šedou ale černou - ale tam, kde jsou kvítka, tam byl podklad šedý a jinak byla látka černá - takže mi to přišlo jako zmeteček z výroby..navíc autosedačka celá černá, bez jakéhokoli vzoru - prý jim tvrdili, že tu barevnou kominaci, co jsme si vybrali už nevyrábí (přitom nám tvrdil, když jsme si vybírali ze vzorníku, že je to nový vzorník; a navíc všude na netu tuto kombinaci najdeš), a že prý k této barevné kombinaci je standardní autosedačka bez vzoru - opět všude na netu je krásně provedená kvítečková (a ke všem jiným kombinacím dělají v té samé kombinaci i autosedačku - trošku divné, že?)...takže jsem jim řekli, že tento kočárek nechceme, ať nám laskavě do konce týdne zajistí ten, co jsem si objednali, jinak zrušíme objednávku ....no al eot zase budeme muset hledat kočárek někde jinde. Už jsem psala mail do jiné prodejny, jestli tam ten kočárek mají naživo (už si ho objednávat nenecháme, prostě si ho zrovna odvezeme...nebo nakonec dopadneme tak, že zase dovezou jiný)...a když jo, tak tam zajedem a bude....no ale to jsem si myslela, že už nebudu muset kolem ničeho extra lítat, že si jenom vklidu dokopím ten zbyteček věcí a budu mít nachystáno a dopadne to takto ☹
Navíc mě štvou ti prodavači (všeobecně) - oni si myslí, že když mám termín až v únoru, že se nic neděje, že mám ještě čas, ale neuvědomují si, že už za chvli nebudu mít nervy někde lítat a něco shánět..nebo že můžu porodit předčasně....no byla jsem vytočená, jak dlouho ne 😒

ywushka
7. pro 2009

gabi: hezke brisko!!! A dekuji za pochvalu🙂

lucka.adis
7. pro 2009

Ywush, my za to nemůžeme, že Čert byl takový jaký byl..ale, je to jednou za rok a postrašit se prostě musel.
Stejně se moc nebál. Možná vám tam tak připadne, ale ani slzu neuronil-potvůrka 😠
..... a teď, když mu tím chci pohrozit, tak se mi směje do obličeje 😝

Gabčo, tak to bych tam asi udělala pěkný vyrvál!!!! To snad není ani možný, co si dovolují.. 😠 😠

miradka
autor
7. pro 2009

Ahoj holky,

Snaho zdravím ťa 🙂 s tým chrápaním je to blbé, ale najlepšie riešenie je, dať im štuple do uší, náhodou to pekne pomáha 😀 Napíš ako si dopadla v poradni...držím ti palce, moc na teba myslím 😉

Dnes som bola na hematológii, je tam skvelá dr a zase mi vzala krv na podrobnejšie vyšetrenie. Pýtala som sa ako mám užívať ten aktiferrum a ja blbec som to užívala predsalen špatne. Najlepšie je užiť ho ako prvý (ak sa užívajú aj iné tabletky) a zapiť ho buď čistou vodou, alebo ešte lepšie citrónovou vodou, niečím kyselím alebo ešte zajesť jablkom...ale rozhodne hodinu pred a hodinu po nepiť mlieko ani nejesť mliečne výrobky, teda ani syry a jogurty...takže to som robila špatne, ešte že som na to prišla takto skoro. Aj tak mi hovorila, že ten aktiferrum mi asi nebude stačiť, že je síce dobre znásaný telom, ale nemá až tak silné účinky, takže dostanem po výsledkoch asi niečo hnusnejšie 😒 No a že keď je nedostatok B12, tak je zbytočné brať železo, takže preto musím počkať na výsledky. Zajtra tam mám na 12 naklusať a budem chytrejšia.
Inak neviem či vám doktori hovorili, ale mne nie, že keď s aberie železo, dosť sa kazia zuby. Mne to včera hovorila kamoška, ani jej to nikto nepovedal, až sa jej tak pokazili zuby, že zubárka jej to vysvetlovala a má sa zároveň brať vápnik. Radšej sa na to opýtam ešte na hematológii, nerada by som zostala štrbavá 😅

lucka.adis
7. pro 2009

Mir, jejda tak na to se ve Středu také zeptám... 😕

miradka
autor
7. pro 2009

Luci, práve som sa mrkla na video, teda to ste ho poriadne postrašili 😀 Chúďa malé, ale asi ho to až tak nerozhodilo, ten koš plný dobrot to asi vynahradil 🙂

Tých 1700 až 1800 sa mi zdá moc...ja som mala v piatok oboch okolo 1500g, ale sú to fakt len odhady a moj dr to len tak tak zvládol zmerať. Som zvedavá koľko budú mať na budúci týždeň. To mi zmerajú decká v Karvinej v nemocnici. Ale ktovie, teraz už decká rastú rýchlejšie.

Gabi, nám majú doviezť kočár teraz v piatok, tak dúfam, že bude podľa toho ako sme si ho objednali 😕 Dívala som sa na tvoje fotky, no fakt ti pekne porástlo bruško, všetky máte také peknučké guľatučké brušká, no to moje je fakt čudné...Irminko, aj ty keď sedíš, tak máš bruško hneď na stehnách? Zdá sa mi, že je dosť nizko, ale asi je to jedno...

miradka
autor
7. pro 2009

Jo holky, ešte som chcela povedať, je to skor asi pre tie, ktoré nie sú už v takom pokročilom tehu, aby užívali tie tehu vitamíny. Ja som sa na ne vybodla asi po veľkom utz, kedy zistili, že vývojové vady sú ok, potom som ich užívala sporadicky, len keď som si spomenula až do stratena...no asi aj tým mi kleslo tak moc to železo. Na prvej kotrole krvi som ho mala 135 a teraz už len 83, tak sa dr čudovala, že za taký čas mi až moc naraz klesol. Tak sme sa bavili aj o tých vitamínoch a hovorila, že som to mohla brať ďalej...takže holky papajte 😉

gabina79
7. pro 2009

Mir, určo ti dovezou kočárek, jak jste si objednali...takovou smůlu máme jenom my 😀 ...vždyť ty máš pěkné bříško, akorát ho máš větší, protože tam máš dva bobky 🙂...držím ti pěsti na zítra na tu krev, aby ti to dopadlo dobře 😉

lucka.adis
7. pro 2009

Mir, neboj kočík vám určitě dovezou... budete ho mít u sebe doma nebo ho dáte k někomu?
Jinak máš pěkné bříško a je pravda co píše Gabča, ty tam máš přece dvě miminka a né jak my jenom jedno 😉 a vitamínky pěkně papej, já jsem je ještě ani jednou nezapomněla vzít a stejně toho železa mám míň, proto beru ty prášky.

miradka
autor
7. pro 2009

Gabi, Luci díky...ja len že nie je také guľatučké, ale na to predsa nezáleží, hlavn eže sú v ňom miminka 😵
Kočárek budeme mať doma, resp. v garáži. Skontrolujeme, či je v poriadku a strčíme ho tam, pretože doma nie je miesta. Akurát korbičky by som chcela dať niekam, kde sa neušpinia, ale netuším kam, asi nám neostane nič iné, len ich šupnúť do pokojíčka. 🙂

sajmona
7. pro 2009

Ahojky holky 🙂 tak dneska jsem byla na ko na obi,jsem 8 dc a mám pravý 12,10,a drobné a levý 2x10, 3x9 a drobné,Je to o něco lepší než minule,tak uvidíme.

ywushka
7. pro 2009

Tak ja jsem si rano pripravila ty tesdta na pernicky-udelala jsem si zrovna dvojtou davku,je to testo,ktere se nemusi odlezet,ale chtela jsem si to nechat az na zitra,ale kdyz jsem si vzpomela,ze mam dvoji,tak jsem udelala to jedno ted,zrovna jsem dopekla posledni plech!! Ted je jeste nechat vychladnout a hura je ozdobit,to mi nikdy moc nejde,ale snad to kazdy omluvi😀!! Manzel bude zitra cely den pryc,tak budu mit klid na tu druhou varku!!🙂 Jejda ani nevite jak je to dobre,kdyz se clovek muze uz konecne po takove dobe hybat🙂!!! Dokonce jsem i pouklizela,ale manzel byl dopoledne doma,tak mi poumyval vsechny dlazby a podlahy,ja jsem si udelala jen takove veci jako koupelny,prach a kuchyni a manzel ten zbytek🙂 😀,no jo jeste ze je tak ochotny co se tyce techto veci!!!

Miradka: my mame kocarek u tchyne,nasi kdyby vedeli,ze ho uz mame tak nas asi udavi🙂,oni si mysli,ze je zaplaceny,ale porad uskladneny v obchode🙂 Oba jsou na to hoooooodne povercivi!!!

cincolina
7. pro 2009

Saj, to jsou dobré zprávy, už to máš za chvíli... Tak až rostou!
Gabi, bříško je nádherný, takový souměrný...

gabina79
7. pro 2009

Téda Ywuš, ty ses do toho tak vrhla? 😀 ...tak to já plánuju péct až po víkendu, nějak to přehánět nebudu 😉
Ahoj Saj, tak to budeme držet pěstičky, aby folíky krásně rostly a zase nám dej po ko vědět 😉

cincolina
7. pro 2009

teda 🙂 AŤ rostou

gabina79
7. pro 2009

Cin, díky..taky se na to svoje bříško nemůžu vynadívat 😀....a co ty? Jak to zvládáš? Kdy končíte před Vánocema v práci?

gabina79
7. pro 2009

Tak se holky zatím mějte, jdu do toho města - trošku se proluftovat 🙂

miradka
autor
7. pro 2009

Ywush, ja vobec niesom poverčivá, so mnou také reči nič nerobia a aj moje okolie je v pohode 😎

Saj, držím palce, nech je čo najviac pekných vajuch 😉

irminka
7. pro 2009

holky: musím se k něčemu přiznat..jsem fakt nezodpovědný hnup 😠 .....včera jsme s manžou mazélkovali, no a jak to asi dopadlo, že? Chvilku byl klid a asi tak za hodku mě začalobolet břicho, asi po dvou hodkách to přešlo, tak jsem byla moc ráda. Dnes jsem si povysávala, utřela prach, zalila kytky, uvařila, povytírala a povlekla postýlky a hodila 4 pračky s miminkovskýma věcma.....no a co mně opět je? Bolí měspodní část břicha jako svině....jsem fakt blb, už nic nebudu dělat a budu ležet...doufám,, že to nebyli poslíčky 😕 , jo a ještě mám průjem a to při mega dávkách železa, tož nevím 🙄

Gai: břušinko krásné, jen tak dále 🙂

miradka
autor
7. pro 2009

Irmi, železo sposobuje buď zácpu alebo průjem... 😖

lucka.adis
7. pro 2009

Saj, tak ať pěkně rostou 😉 a určitě to vyjde!!!!!

Ywush, jsi šikulka, ale moc to nepřeháněj. Radši si to rozvrhni na několik dní..ju?
Jinak já na pověry nevěřím, proto ho máme už doma pěkně poskládaný v chodbě 😉

Irmi, železo by mělo pokud vím způsobovat jenom zácpu-aspoň na to mě upozorňovala moje dr. a i v lékárně.
Pěkně odpočívej a drž se!!! Myslím na tebe!

Já jdu pro Áďu do školky a potom valíme na Street dance (jeho další kroužek) a potom musím dopéct cukroví, páč došla sousedka a skoro nic jsem neudělala 😠 a to tady mám všechny ingredience v kuchyni roztahané.