Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

cincolina
7. pro 2009

Irmi, ty jsi normální tryskomyš, aby ten průjem nebylo takový to samočištění těla před porodem 😒 Ale je mi jasný, že ležet moc neumíš (já bych s tím asi taky bojovala a pak si nadávala).
Drž se (a kluky v břichu).
Gábi, já budu v práci až do 23. a pak půjdu zase až po novém roce. Ale ty poslední tři dny už budou lehárko ;), v pondělí máme vánoční setkání a pak si tady aspoň trochu pouklízím. Kolegyně dnes lehla s chřipkou a další hlásila, že jí je nějak divně, tak doufám, že mně to mine 😠
Holky mějte se, jdu domů z práce.

ywushka
7. pro 2009

irm: tak to si hned lehni,prece prujem muze znamenat pripravu na porod...to neviiis???!!!! Takze hned nohy nahoru!!! My se taky chystame s manzou na to skocit😀,ani nevim jetsli to jeste budu umet 😀 😀 😀 Si rikam,no co...kdyz se ma narodit,tak se narodi🙂

Ja jsem zdobila pernicky,ale uz me to nebavi!!! Tak jsem si jich par nechala na zitra!!! Zitra jeste upecu to druhe testo!!! Jinak jsem celou dobu porad pernicky pozobkavala a olizovala cokoladu a bilkovou polevu🙂,asi mi z toho bude i spatne

snahapada
7. pro 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 teda luci ja bych se toho certa bala sama se divim ze to malej bral tak statecne 🙂 🙂 gabco krasny brisko pekne roste jen tak dal 🙂 🙂 no ja jsem dopadla u dr. dobre pry ze jsem porad zavrena a snad prej budu jeste k tomu asi prenaset o 14 dni tak mne poslal na obi at se tam domluvim ze tam budu chodit do poradny tak tam sotva dolezeme byla se mnou mamka tam nas poslaly na por. sal vylezla takova mlada no mlada takova čuza sestra a co pry chceme tak sem ji to vse rekla ze mne tam posila muj dr. ona zalezla potom vyletela jako furie a ze pry mam jit kamsi na ryzikovy co pry tam vubec chci ze oni tady ty maminky co maji postizene deti nemaji at si jdu na to ryzik. a nezdrzuji no to uz bylo na moji mamku moc ja sotva dychala tak mamka rekla sestre ze se ma chovat trochu slusne ta nam potom rekla ze mame zavolat na to ryzik. v 35tt tak to je vse jo a dr. mne sprdl ze jsem moc pribrala 21 kg ze nemam tolik zrat -- je to mamcin znamej kamarad z detstvi taky si ji chtel kdysi vzit za zenu -- pisu to jenom proto ze tak se mnou mluvi 🙂 🙂 🙂 jo irmi ja mam z toho magnezia hrozny prujem dr. mne rekl ze mam k tomu jest hořkou cokoladu tak prvne mne sprdne a pak mne laduje cokoladou tak to je vse mozna jsem na neco zapomnela tak potom jeste pisnu 🙂 🙂 🙂 jo a vubec zadny sex a musim jenom odpocivat

ywushka
7. pro 2009

snaha: jejda bych te sestricce asi plestila!!! S vahou si nelam hlavu!! To bych vubec neresila!!!

irminka
7. pro 2009

snaho: teda, máš asi také den blbec, no každý si ho asi musí vybrat......Přesně jak píše Ywus, na váhu se vyprdni, budeš mít celý život na to, aby jsi to dala dole a když si představím, že ženské při jednom miminku přiberou i 3O kg, tak co dr. blbne při dvojčátcích s 2O.ti kg........

Ywus: právě, že to tak tuším, že se čistím před porodem, měla jsem to tak i při Ríšánkovi, ale snad to přejde a rozdýchám to...ted jsem si dala chleba s vajíčkem na tvrdo a zapila fokolou, tak uvidím, co to se mnou udělá 😝 😝 ..............jdu si opět lehnout 😉

ywushka
7. pro 2009

irm: ale opravdu neblbni s tim!!!! Kazdy den co kluci vydrzi v brisku,tak je to pro ne to nejlepsi!!! A tobe nema kdo pouklizet,ze si to delas sama???

irminka
7. pro 2009

ale má, mám hodnou tchýni i mamku, ale já raději sama...... 😉

snahapada
7. pro 2009

tak jsem nasrana ze vyhodily bendiga to je hrozny ja ho tak milovala

ywushka
8. pro 2009

snaha: taky jsem z toho byla v soku!!!
Me zacina docela vadit ta suverenita a odstrcenost od ostatnich Chodura!!! Kdyz uz teda nevyhodili ani jednoho ze slovaku,tak to mel jit radeji Chodur nez Bendik. Chodur je podle me dost namysleny....

Irm: to ja taky,ale kdyz jsem to mela zakazane,tak to delaval manzel takove veci🙂

Preju vam kraaasny den

snahapada
8. pro 2009

ywus to je fakt ten chodur mne strasne se...e je to namyslenec a mysli si ze to ma v kapse ale myslim ze to vyhraje ten debil smajda tak to bych teda radsi prala starej i kdyz tady tu zbyvajici trojku nemusim ani jednoho tet se divam na markyze je tam honzik dobre rano

ywushka
8. pro 2009

snaha: taky jsem se divala na markizu!!🙂 Ja mam zase Smajdu naopak rada🙂!!! Je to inteligentni kluk a sympos

miradka
autor
8. pro 2009

Dobré ránko holky, aj mňa zaskočilo vyhodenie bendíka, tipovala som šmajdu alebo dominiku. Inak som strááášne zvedavá, či to vyhrá šmajda alebo chodur. Podľa mňa ksichtík šmajdy je dosť silný súper, aj keď o speve sa moc nedá hovoriť. Aj keď som si to isté myslela o bendíkovi, tie baby v hladisku vrieskali ako divé pri bendíkovi a to tak trochu mätie...Aj ja som sa dívala teraz na novu, je to fakt milý chlapec 🙂

Dnes mám celkom nabitý deň. Potrebujem nakúpiť a o 12 idem pre výsledky na hemku. Snáď to dobre dopadne a nebudem meniť aktiferuum za nejaké horšie železo 😒

Snaho, inak ten dr musel byť padnutý na hlavu a možno ho to potom aj trochu mrzelo, pretože u dvojčat je to skoro normálny prírastok. Naviac, nemala si pred tehu podváhu? Moja sesternica s jedným mimčom pribrala 25kg. To mi pripadalo strašne moc, ale vobec na to nevypadala. Keby som ja nemala dietu bez cukrov, tak by som to asi aj ja vytiahla na 20-25kg. Takže si z toho nič nerob, keď začneš kojiť a behať po byte, hneď to bude dole 😉

sajmona
8. pro 2009

ahoj holky,taky fandím Šmajdovi 😉

lucka.adis
8. pro 2009

Ahoj holky..

Snaho, na tvého dr.nemám slov... neřeknu kdyby jsi s holčičkama přibrala 5Okg, ale co je na tom, když máš navrch 2O-25kg 😕 má být rád, že krásně přibíráš a na váhu moc nehledíš. Já mám navrch skoro 15kg a také si s toho nic nedělám. Hlavní věc je přece to, že jsi jinak v pořádku 🙂
Budeš rodit teda dřív než když máš termín?

Mir, neboj..určitě to dneska dopadne dobře 😉 to aktiferuum jsem měla také a teď měli konečně v lékárně to co jsem měla napsané od dr. už před tím, ale nikde to v lékárně neměli, tak proto mi dávali to aktiferuum..je to na stejné bázy akorát je rozdíl v tom, že netrpím tolik zácpou jako před tím.

Co se týče včerejší Superstar a vypadnutí Bendíka, noooo... byla jsem celkem v šoku, páč jsem doufala, že vyletí Chodůr. Nesnáším ho, už jenom skrz to jeho sebevědomí, že to má už všechno v kapse. A to že je Čech a neumí zazpívat ani jednu českou písničku, to už je fakt co říct 😝

miradka
autor
8. pro 2009

Tak tá správa o Chodurovi ma prekvapila, vyzerá inteligentne, nechápem ako mohol takú blbosť povedať, až sa mi tomu nechce veriť 😨 Možno mu jeho pesničky nesadli, ale takto sa vyjadriť, to urobil veľkú chybu a myslím, že si tým pripravil cestu na vyhazov.

snahapada
8. pro 2009

LUCI.. rekl mne vcera dr. ze budu asi jeste prenaset ze to nevypada na brzskej porod ... ovsem chodur si to tet posral to nemnel delat co rekl to je jeho konec hajzlik namysleny kde byl kdyz david uz zpival a ja davida miluji to teda nemnel rikat ma po ptakach ta jeho nafoukanost nema meze a ten jeho ksicht podobanej vim nemuze za to ale dobre mu tak hajzlikovi ja jsem tak rozcilena ze to neni ani mozny co takovy decko hloupy si dovoluje krityzovat takoveho zpevaka sory za ty hrubky jsem nas............na chudacek honzik ten tam mnel zustat

lucka.adis
8. pro 2009

Holky, je to sice bulvár, ale i tak bylo na Chodůrovi vidět, že mu prostě české texty nesedí a taky proč... protože je prostě neumí zazpívat. To už obdivuju ty slováky, kteří tam museli několikrát zpívat česky a zazpívali to dobře.
Bendik byl oproti němu borec a zpěvák!!!!!!!
Já sama mám moc ráda písničky od Davida a ani se mu nedivým, že na Chodůra takhle reagoval. Místo toho, aby přiznal, že nezvládl text atd. tak se do Davida obul 😠 😠
Nooo, pěkně mě to vytočilo.

Snaho, ale i tak máš ještě čas... termín máš až 27Ledna, tak jak ví že budeš přenášet 😕 ?

lucka.adis
8. pro 2009

Já teď obědvám... máme prejt s bramborama a k tomu kysané zelí, mňááááááám 😵 😵

gabina79
8. pro 2009

Ahojte holky 🙂 ...tak i já byla dnes na hematologii a před chvílí jsem dorazila - je tam hnusně, mrholí a je zima 😖 Jinak Dr mi vyměnila prášky, název těch nových si nepamatuju, ale je to víc železa a nemusím to třikrát denně 🙂 ...jinak mám zvýšené bílé krvinky, takže asi nějaká infekce, mám se hlídat a kdyby něco, tak na kontrolu..další kontrola ještě před Vánocema a to mi asi zvedne dávky Clexanu 😒 ..jo a ptala jsem se na to železo a zuby a prý to není tak drastické - navíc příjem vápníku by měl být vyšší v těhotenství už jen kvůli mimču 😉
Co ty Mir? Jak si dopadla?
Irmi, ty si maňas...neříkal ti náhodou Dr, že máš ležet, být v klidu a určo ti zakázal il sexík! Prosím tě, snaž se odpočívat, ať to hoši vydrží so nejdýl - ono opravdu, čím dýl je budeš mít u sebe, tím na tom budou pak líp 😉
Snaho, já bych ji někam kopla, tu sestru....to snad není možné, tak ty děláš jen to, co ti řekne Dr a ona tě za to zdrbe 😠 ....takže budeš rodit normálně? Já myslela, že ti udělají před termínem císaře 😕 ....tak se drž holka 😉
Cin, tak to je nahlavu, chodit do práce až do Štědrého dne..je sice fakt, že už tam toho člověk moc nepodělá, ale i tak je lepší být doma a v klidu se připravit na Vánoce...na ty nemocné pozor, ať to taky nechytneš 🙂
Kdepak máme Žabku? Už se tady dlouho neukázala 😕

miradka
autor
8. pro 2009

Ahoj holky, tak už aj ja som doma. Kontrola dopadla celkom dobre, mám z toho radosť 🙂 Zdá sa, že aktiferrum zaberá. Červených krviniek mám málo, ale tých mladých, čo sa teraz tvoria je hafo, takže to je dobré. No a B12 mám tiež dobrú, čo sa dr celkom čudovala 😎 akurát mi ešte predpísala kys. listovú a mám si kúpiť pyridoxín (B6). Gabi, aj ja som sa pýtala na tie zuby a hovorila, že to s tým až tak nesúvisí, že proste v tehu je potrebné dopovať sa vápnikom, ale hlavne v mliečnej forme. Vraj tie šumivé sú na nič, to do teba vojde a zároveň aj vyjde. Skoro nič sa nevstrebáva. Takže radšej tabletky, ale aj tam mám počítať, že celé množstvo sa nevstrebá. Mlieko a mliečne výrobky sú v tomto úplne najlepšie. No a fakt si dať pozor na to, aby sme ten vápnik a mlieko a mliečne výrobky konzumovali minimálne hodinu po užití Fe a hodinu pred užitím Fe. Musí tam byť tá doba zachovaná. No takú fajnú doktorku som ešte asi nestretla, mala čas, všetko mi vysvetlovala čo som chcela vedieť a vždy s príjemným úsmevom na perách a ruku mi podala keď som vošla a aj na odchode. Keby bolo viac takých doktorov a ešte sa ma minule pýtala, kde som podstúpila IVF. Ja že na Obilňáku v Brne, tak sa pýtala, či tam ešte pracuje Crha, že boli spolužiaci. 🙂

miradka
autor
8. pro 2009

Teraz musím ešte na gyndu, hrozne sa mi nechce do toho nečasu. Teta mi povedala, že v tehu je dobré počúvať Mozarta, tak som si požičala od nej cd a počúvam..to je pohodička. Vraj takú hudbu majú deti radi, ukľudňuje ich aj po porode 🙂

ywushka
8. pro 2009

miradka: tak to je parada,ze zelezo zabira🙂.

A kde mame Irminku?? Snad uz nerodi??!!

Ja jsem sama doma,dopoledne tu byla mamka,ted odesla babicka,jsem pekla a zdobila ty druhe pernicky,jeste jsem chtela delat linecke,ale dneska se mi uz do toho nechce....tak si to necham na zitra. Ve ctvrtek jdu na kontrolu,jsem zvedava jak dopadnu. Maly me hoooodne tlaci dole,ustavicne curam a to toho zase az tak moc nepiju....

irminka
8. pro 2009

ahojte babulky
néééééé, ještě nerodím...byla jsem dnes v práci dodělat nějaké věci, potom u kadeřnice a v obchodech dokoupit nějaké dárečky.........ted jsem teprve dovalila, od půl sedmé jsem byla pryč 😠

Ve čtvrtek jdu také na kontrolu do nemocnice, tak snad Ywusko dopadneme na jedničku a ještě chvilku vydržíme 😉

Miradka: no vidíš, jste šikovní a Snaho ty se také drž holka jedna 🙂

Lucko:prejtík bych si také dala, já ted mám v pusině nutelku 😅

snahapada
8. pro 2009

luci..termin mam az 5 unora tak nevim jak to bude dal dneska mne boli bricho decka mne tlaci na mocak hruza porad jsem na wc MIR.. jsem rada ze mas vsechno v poradku jen tak dal YWUS.. ja zacnu pect zitra s mamcou moc se nam nechce alle neco malo musime tak zatim 😲 😲 😲 😲

miradka
autor
8. pro 2009

Holky, teraz som sa došuchtala od doktora a tomu sa moje výsledky teda moc nepáčili, zhrozil sa, keď videl, že Hem klesol od piatku z 83 na 79, ale tie mladé sa tvoria. CHcel ma dať hospitalizovať, ale prosila som ho, že nie...tak netrval na tom, čo som moc rada 🙂 Dúfam, že do 2 týždňov bude vyšší, inak skončím fakt v nemocnici.
Som strašne unavená a naviac mám chuť na nejaký dobrý koláč...to je kombinácia, čo? 😅 Idem sa mrknúť na tchýni, lebo inak tu zaspím.

irminka
8. pro 2009

Miradko: uplně tě chápu, tu krev jsem měla také tak a myslím, že kdyby mně nedali transfuzi, tak jsem dnes na nule 😉 . Mněse hrozně motala hlava a byla jsem unavená a já volek jsem si myslela, že je to od tlaku 😎 . Tak opatrně

ywushka
8. pro 2009

miradka: tak to je na prd,ale trebas se to zpravi!!! Tak jeste ze se to zlepsilo

irm: uz jsem myslela ze rodiiis😀

snahapada
8. pro 2009

mir to mne teda mrzi ale uvidis ze se to zlepsi musi

miradka
autor
8. pro 2009

Díky holky, teraz sme kecali s tchýní a hovorila, že sa nemám brániť hospit., že ma tam dajú dokopy a bude mi lepšie. Tak neviem. Určite to skúsim 2 týždne vydržať, aspoň do kontroly..no a prinajhoršom si tam pojdem lahnúť. Irmi, za aký čas sa ti zlepšil krvný obraz? Transfúziu ti dali asi hneď prvý deň, však?

Snaho, ty máš dobrý hemoglobín?