Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
2. únor 2010

Montérko, u mě se bude rozhodovat teď ve Čtvrtek co a jak, tak snad to bude už dobré 😔 jsem ráda, že si mě tam teď nenechali, páč jsem tam na to pozorování ani být nechtěla, ale jak mi řekl dr.uvidí se ve Čtvrtek a pokud to bude stejné tak mám prostě nástup.
A co se týče tlaku, tak já spíš mívám dost nízký, ale jaký jsem měla dneska to teda fakt nevím..

No nic, jdu si lehnout, není mi nějak dobře. Brou noc všem!!!!!

pilotkaanetka
3. únor 2010

dobré ráno 🙂
Lucko vypadá to že v pátek by mohla být slečna na větě 🙂
Ywushko co ten baby calm pomohl vám?

gabina79
3. únor 2010

Dobré ránko všem 🙂 ...dnes jsem musela vstávat brzy, protože čekám na chlapíka, který nám přijde opravit vodoměr - už tady měl dávno být a nic, tak jsem zvědavá...a hroooozně nevyspaná 😢
Luci, super, že tě ještě pustili domů, tak ve čtvrtek budu držet pěstičky 😉 ...až teď jsem si všimla, že jsi změnila v profilu jméno prcka - takže to nebude Verunka?? 😕
Jinak já jsem v noci rodila 😀 ...teda spíš jsem čekala na porodním sále až zabere tableta, ale naštěstí jsem se před tím probudila 😀

lucka.adis
3. únor 2010

Ahoj Gabčo, snad to dopadne ve Čtvrtek dobře 😉 aspoň v to doufám, i když bych už malou chtěla mít u sebe tak si pořád říkám, ať tam ještě nějaký ten den vydrží, páč ji tam je určitě dobře.
Jinak co se týče jména, uvidíme podle toho, jestli si mě tam nechají a budou to vyvolávat, protože jsem domítla dát malé jméno Veronika, když teď v Neděli by měla mít svátek 😒 to by bylo opravdu nefér... chuděra, mít v jednom týdnu jak narozeniny tak i jmeniny.

Jéééé, jsem se lekla, že si fakt rodila 😅 až jsem to dočetla, tak jsem řekla Uff 😀 😀
Kdy máš vůbec kontrolu a co malej?

gabina79
3. únor 2010

Luci, já mám narozeniny 7.března a svátek 8.března 😀 ...naši čekali chlapečka a pro holku neměli jméno, tak se kukli do kalendáře a bylo to 😀 ...no mohla jsem dopadnout i hůř 😀
Né, nerodím 😀 ...ale teoreticky se připravuji 😀 .....kontrolu mám v pátek, bude i utz, tak uvidím, jak je velký a jak je otočený (ale myslím, že pořád stejně) 😉

lucka.adis
3. únor 2010

Gabčo 😀 😀 tak to se teda rodičům poštěstilo, že místo kluka vylezla holka..
Ještě štěstí, že rodiče v té době nedávali jména co byli v ten den v kalendáři, bych se asi propadla.. páč jsem se narodila na Vincenta 😝 😀

Tak dej potom vědět, jak jsi dopadla.. budu držet palce i s malou!!

lucka.adis
3. únor 2010

Kdypak asi pustí domů Miradku s miminkama? Nemáme o ní žádné zpávy...tak snad se sama ozve, až bude mít trochu víc času 🙂

gabina79
3. únor 2010

Tak to bych byla Tomáš, což je můj manža 😀
Taky jsem přemýšlela, co ta Miradka...už by pomalu mohla být doma..no ale asi toho má hodně 😉

monterka
3. únor 2010

Ahoj holky,neva že sem se k vám vetřela? 🙂 Luci jé,já sem taky narozená na Vincka 🙂)) Ty máš termín 14.2...to už by nebyla taková hrůza kdyby malá vylezla. Gábi,taky sem mívala a vlastně mívám šílené sny.

lucka.adis
3. únor 2010

Montérko, termín mám 16.2 a druhý mám 2O.2, taky si myslím, že by to nebylo až tak hrozný, kdyby malá vylezla.

Gabčo, určitě toho má teď dost..přece jneom dvě miminka dají víc zabrat než jedno.

gabina79
3. únor 2010

Hani, počítám s tím, že se do porodu snů o porodu a s podobnou tematikou nezbavím 😀
Luci, mě Dr. taky říkal, že už bych mohla rodit...teď už jsou i plíce vyzrálé, takže by to mělo být v pohodě...navíc vaše malá už má i dobrou váhu, takže se vůbec neboj 😉

pilotkaanetka
3. únor 2010

holky nebojte já rodia taky v 38 tt 🙂 a to už měla 3 a půl kila 😀

lucka.adis
3. únor 2010

Gabčo, moc pěkný šátek 😵 😵 😵

Anet, naše malá má odhad 3300g 😉

gabina79
3. únor 2010

Luci, díky 🙂 ...ještě aby se pak líbil Oníkovi 😀

rioko
3. únor 2010

ahoj holky, Luci držím pěsti ať je malá brzy na světě a v pořádku a Vojta se narodil ve 37 tt a měl 3100 a odhad 3500 ty odhady nejsou vždy přesné
včera mě chytly záda,ale jestli byl včerejší den krize tak dnešní noc byla maxi krize...Vojta spal do 1 ráno a pak nastalo velké blinkání, do 4 ráno snda co každých 10 minut, ale to byly šavle, celý koberec poblitý, postýlka, já no všechno, když neblinkal tak plakal a kroutil se, pak v náručí usnul asi na minutu a zase, po 4 usnul, za půl hodiny zase řev a takhle až do 7 do rána, volala jsem v noci na pohotovost ale řekli jen ať zkusím černý slazený čaj po lžičkách....do toho záda bolely jak blázen, ale Vojta se chtěl chovat u mě...ráno jsme šli k dtěské dr. nejdřív, tak říkala že máme čekat a zatím dát dietu, pak jsem šla s těma zádama, mám skříplý nerv a mícha mi tam tlačí nějak, tak každý den musím na injekce, fakt super ☹

lucka.adis
3. únor 2010

Ahoj rioko, jejda... a co mu bylo? Neřekla vám dr.něco bližšího? Snad se mu brzo uleví a bude líp... a do toho ty se zádama, chuděro ☹ Jinak vím, že to jsou jenom odhady 😉 včera ji měřila pěkně dlouho než našla optimální místa.

rioko
3. únor 2010

Luci nevím z čeho to bylo, doktorka říkala, že se může něco rozjíždět nebo to bylo jednodenní, možná něco chytl včera na plavču, no kéž by se to neopakovalo, brečela jsem jak jsem mu nemohla pomoct, on byl úplně vyřízený

ywushka
3. únor 2010

rio: ale chudacek malicky!!! To je strasne kdyz je neco tvemu detatku a nevis jak mu pomoc....

pilotka: zda se ze pomaha! Sice ho to chyta,ale zda se mi to byt lepsi-musim to zatukat poradne! Tam je psane,ze se to muze davat i mezi kojenim,ale misto toho mu davam tak 2-3x za den pit cajik fenyklovy a to jsou pak prdaky😀

lucka.adis
3. únor 2010

Rio, si tě umím úplně představit. Nedivým se ti, že jsi brečela...

pilotkaanetka
3. únor 2010

Ywushka jj nám pomohly to byly prdy jak starej chlap 😀 a ještě jí hrozně chutnali dávala jsem ji je i mezi jídlem

lucka.adis
3. únor 2010

Tak já jsem se suprově prošla do školky, fakt super počasí..sluníčko pěkně svítí, takže jsem vytáhla i sluneční brýle a užívala si to na víc jak 1OO% 😵 😵 takhle by mi ta zima vyhovovala.
Určitě jste venku i vy ostatní...

snahapada
3. únor 2010

ahoj holky tak uz jsme z nemocnice doma jenom vam reknu nez se dostat do detske nemocnice tak radeji pojedu do prahy tady des a hruza tam bych nesverila ani psa natoz tam nechat malou samotnou hrozny podminky vsichni na vsechno kaslou dr. prijde jednou dene sestra se neukaze cely den no katastrofa 😉 ale jinak mala je uz v poradku vcera dostala posledni injekci dnes kontrola u OL tam taky vse v poradku mala pribrala 380gr za tyden tak pani dr. byla spokojena 😉 tak doufam ze uz to bude vse v pohode 🙂 a tet ta radostnejsi zprava mala NIKOLKA ma po operaci minule pondeli ju operovaly dva dny ju nemohly probudit ale tet uz je v poradku uz je odpojena od hadicek dycha sama a v patek ju dovezou do brna a v nedeli uz pujde domu tak to je zatim vse co jsem chtela vam napsat jeste se ozvu

irminka
3. únor 2010

snaho: no to je paráda, moc vám držím palečky at vše dopadne na jedničku, moc na vás myslíme 😉

Hodila jsem chlapáky do albíčka 😉

monterka
3. únor 2010

Irmi,chlapáci sou krásní a Bořík v kýblu je jedinečný 🙂 Jen si oprav v albíku jméno...máš tam že se mi narodili dva Bruníci.

monterka
3. únor 2010

Ne mě,ale tobě 🙂 Snaho super že sou holčičky v pořádku a budeš mít aji Nikolku u sebe co nevidět!

irminka
3. únor 2010

jejda, děkuji moc za info...jsem upný volek, jsem si toho nevšimnula 😠

lucka.adis
3. únor 2010

Irmi, kluci jsou božííííí 😵 😵

gabina79
3. únor 2010

Snaho, tak to jsou fakt dobré zprávy 🙂 ..konečně budeš mít holky pohromadě 🙂
Irmi, kluci jsou suproví....tobě dělali císaře až tak pozdě večer? Já myslela, žes ho měla plánovaného 😕
Rio, snad to opravdu bylo jen ten jeden den a už bude dobře 😉

lucka.adis
3. únor 2010

Snaho, to je bezvadný, že budete už všechny holky pohromadě 😵 😵 a koukala jsem do Albíčka a moc pěkné fotečky!!!!
Jinak máš pořád v pase, že čekáš miminka, tak až budeš mít čas změň si to 😉

Mě teď začlo docela hóóóódně píchat tam dole, jsem šla na wc pomalu po čtyrech... ale zase to přestalo, tak nevím co to jako bylo 😅

gabina79
3. únor 2010

No jo, Luci - lepší už to nebude 😀....a Ada se narodill v termínu?