Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

elennka
15. říj 2009

Holky, dobrou.. na netu budu až v neděli věčer, zítra jedu na služebku do Pelhřimova a potom mě vyzvedne manža a jedeme na víkend k moji babči..

ywushka
16. říj 2009

Krasne dobre ranko!! Dneska jsem se divala na zpravy,to je hruuuza co si s nama to pocasi dela!! Ja jsem dneska spala az do pul osme🙂 a to bude asi tim,ze jsem se v noci prekonala a sla jsem curat-teda spis ze me to dneska vzbudilo a pak se mi nechtelo jit v sest rano😀!!! Mejte prijemny den! Manzel dneska pojede pro tchyni a ona nam bude uklizet na tom baraku,tak tam budu muset byt s ni,aby tam nebyla sama,jejda,cely den s tchyni a temer sama🙂 😀

ywushka
16. říj 2009

jejda ja dneska asi nekoho zabiju!!!! Vcera jsme na baraku zatopili a mame v nekterych mistnostech podlahovku a v nekterych topeni,topeni jede,ale tam kde je podlahovka,tak tam je zima!! Zapnute to mame tak nevim kde je chyba jako!! Me to tak vytocilo!!! Musim dneska zavoat toho topenare co nam to delal at o laskave opravi!!!

irminka
16. říj 2009

no jo Ywusko, starostí bude ještě moc, ale hlavní je, že máte kde bydlet...vše se opraví a bude dobře 😉

ywushka
16. říj 2009

irm: no jo,jenze muj manzel je takovy flegmos,ze vzdycky jsem ja ta co to musi vyrizovat a vybehavat!!! Ja jsem tak vybehala celou stavbu,sice me musel nekdy poradit tatka kam mam jit,ale jinak vsechno jsem mela na starosti ja vsechny urady a tak!!!

zabicka007
16. říj 2009

Ywuš, od 1500,- Kč do 2700,- Kč, ale už za 2000,- Kč bych si fakt vybrala, i v Tescu (cherokee) měli krásný kabáty! Jinak dodatečně vše nej k 23. narozeninám, jaj, mě čekají narozky za týden, ovšem jednatřicáté... 😀
Ale tak jsem tak včera přemýšlela, že mám výhodu, že jsem z Vás otěhotněla téměř až na konec, protože vy už budete mít vyřešené kočárky a dupačky a vůbec všechno, a mě už potom jenom poradíte, co je nejlepší, takže si ušetřím čas 😝 Mám to dobře vymyšlené že? 😀 😅

zabicka007
16. říj 2009

Ywuš, ty máš na ty řemeslníky teda smůlu, nejdřív ten s tím světlem, teď zas tohle...a ještě to musíš vyřizovat sama, to je teda blbý, místo abys odpočívala a šertřila nervy, tak lítáš kolem baráku...

ywushka
16. říj 2009

zabi: no jo,to tak mam porad a to uz toho bylo kolik pred tim co se me s prominutim vysr...!!! Ja bych do toho uz tak kopla a kdyz to reknu manzelovi,tak mi rekne,ze se to nejak vyresi,ale ono se to samo nikdy jeste nevyresilo a ja mam rada mit ve vsem poradek a postup,nesnesu takove to:"potom-pak" to by jsem vyzkocila z kuze kdyz to rekne,ja to mam pak porad v hlave,ted budu cekat az se nam ten topenar vrati z prace a abych ho mohla zavolat!!

ywushka
16. říj 2009

zabi: to je porad neco kolem toho blbeho baraku-jednou je to stavebni povoleni v trvani pul roku,pak jsou to hypoteky-pak nam ji zase odmitli navysit,ppak je to elektrikar,pak jsou to dvere a spoustu dalsich silenosti co musim delat pak ja!!!

No nic za chvili prijede ta tchyne,tak musim jit za ni,pa

lucka.adis
16. říj 2009

Ahoj kočky,

to počasí nemá chybu..fakt se už musím smát, protože to není normální 😀 chudáci lidi..

Dneska jsem poslala zbytek plateb za mimiaukce a mám v tom nějaký bordel 😠 nevím komu jsem peníze poslala a komu ne, takže očekávám, že mi určo někdo napíše, že jsem mu poslala peníze dvakrát 😀 jenomže když jim člověk napíše, že aby mi napsali, že peníze došli tak nic nenapíší a já v tom mám potom maglajs.....

Dneska mi došli dvě tričenka... ale dám to do Alba až s těmi ostatními věcmi, akorát teda budu muset smazat jedno Album, protože to nebudu mít kam dávat 🙄 nemám totiž program, abych mohla do jedné fotky dát třeba fotečky 3-ušetřilo by mě to spoustu místa.

Žabi, takže o víkendu valím na nákup ponča...akorát doufám, že to nebude taková pálka 😉

Ywush, nezávidím ti to běhání kolem baráku 😔

Mir, takže už také mimiaukcuješ 😀

lucka.adis
16. říj 2009

Včera jsme se chytli s manžou ohledně blbého gelu na hlavu a mě to tak dostalo, že jsem brečela jako želva 😠 fakt jsem asi hodně citlivá na to, když se někdo rozčílí a začne po mě řvát 😔 takže jsem si musela jít lehnout, protože mě začlo pobolívat bříško a já nechtěla ublížit malé.
Po chvilce to přešlo, ale večer mě bolela celá kostrč...stává se vám to také 😕 ? Dnes je to už v pohodě a malá kopoší o 106 😵

miradka
autor
16. říj 2009

Zdravím vás holky,
dnes som ešte nestihla nič napísať...ráno som bola v poradni. Dopadla som dobre, hovorila som o tom tvrdnutí bruška, ale čípok mám krásny, je uzaverý a pevný a má 4mm, čo je úplne ideálne. Moc sa teším, pretože keby sa začal skracovať alebo mäknúť, bolo by to špatné. Tomu tvrdnutiu sa asi nevyhnem, hlavne aby to zmáknul čípok. No ale budem chodiť na kontrolu každé 2 týždne, takže příšte 30.10. No a potom som do 12 bola v práci a bavila sa s holkami a dohliadla som na pár vecí...bola pohoda takže super.

Luci, už som tomu aj ja podlahla. Nedá sa odolať tým dobrým nabídkam. No dnes ideme mkrnúť k manželovej bývalej kolegyni, má dvojčata holky, tak snáď tam niečo vyberieme za rozumnú cenu pre našu berušku 😵 a potom ešte pojdeme na koberec. Moc sa teším..potom vám napíšem ako sme dopadli.

Ywush, s tými chlapmi sme na tom podobne. Moj drahý je nejflegmovatejší flegmoš akého som kedy videla a ako píšeš aj ty, pokiaľ niečo nezariadim ja, tak on sa k tomu nikdy neodhodlá. No proste, keby nás tí chlapi nemali, tak sú stratení 😀 Ale sú to zlatíčka, však? 😉

miradka
autor
16. říj 2009

Luci, to si mala vidieť včera mňa...resp. celý týždeň som precitlivená a začína mi vadiť, že ten moj chlapík sa mi až tak nevenuje, že sa so mnou málo rozpráva a tak..a ešte sme tu v baráku mali takú blbú náladu...aj švagrová, ešte potrvá než si my dve na seba zvykneme a pochopíme jedna druhú...takže tento týždeň som revala asi 3 krát a aj včera...som hrozne precitlivená a ten moj chlap to nechápe, nechápe že ho potrebujem viac...resp. nestačí mi, keď je vedľa mňa a hrá sa na počítači alebo si číta knihu, to je akoby sme spolu ani neboli ale on toto nechápe...tak je zo mňa na vetvy 😖 No a tie hormóny nám pridávajú...😅

cincolina
16. říj 2009

Ahoj ženy,
tak zdravím i já v tomto skvělém počasí. Nečekaně se tu stavil můj táta, tak jsem s ním jela do Sparu 🙂 .
Jo a už jsem objevila rukodělky, kterýma se budu doma zabývat, tak se po víkendu těšte na fotky 🙂.
Gabi a Petula se zatim nepřidá, ozvala se, o mimčo přišli, bohužel ☹

irminka
16. říj 2009

jako petula přišla o mimi? To je smutné, chuderka ☹

snahapada
16. říj 2009

ahoj holky tak jsem vas nasla doufam ze to nevadi ze jsem tady s vama je mi samotne moc smutno myslela jsem ze se uz neozvu ale nejdeto ja jsem docela rada ze se muzu ozvat 😉 jinak jsem se rozhodla ze si mimco necham a necham to osudu co se ma stat tak se stane ale mam strach i o to zdrave mimco moje babka mne vystrasila ze muze byt nejake vadne ale moje mamka se s ni pohadala ze proc mne rika takove pitomosti

irminka
16. říj 2009

snaho? ahoj, to je dobře, že jsi ses ukázalo, alespon v om nebudeš sama. To je od tebe hezké, jak jsi se rozhodla, třeba se stane zázrak a malá půjde na operaci a vše bude dobré.....Moc ti to přeji 😉

lucka.adis
16. říj 2009

Holky, co se stalo těm holkám 😨 že tady Cin psala, že Peťa a Gabča přišli o mimčo??
Nějak tomu prostě nerozumím.

Snaho, ahoj... to je dobře, že si se takhle rozhodla. Klobouk dolů, že jsi tak moc statečná..malá půjde aspoň na operaci a ta určitě dopadne dobře a budeš mít dvě zdravé holky!!!
Také ti to moc přeji!!!!!!!!!!!!!

Mir, asi byl nějaký blbý den...ale je fakt, že jsem brečela jako malá holka, až jsem fakt měla strach, že tím malé ublížím, jak to škubalo s bříškem.

Jinak to počasí je hnus 😠 je tam zima, zataženo a zase prší...radši bych sluníčko, to je ten den hned lepší a člověk není přejetý jak parním válcem 😝

ywushka
16. říj 2009

huraaaa konecne jsem doma u pocitace!!! Do pul 4 jsem byla s tchyni na baraku,umyvala jsem si veci do kuchyne-talirky,hrnce a tak,neco jsem musela umyt v rikach,protoze mycka chudak nestihala🙂!! Tchyne nam to tam pekne poumyvala alespon zase druhou koupelnu a vzala cele dlazby v obyvaku a na chodbe-a to je teda mazec po staveni umyvat takove silene plochy,jsem ji to vubec nezavidela🙂!! Ja jsem pak jen posedavala! pak uz mi prisly ty bordury,tak jsme ted s manzelem lepily ty bordury do pokojicku a metr na na dvere,nakoupila jsem si i nejake nalepecky na strin a na komodu,ale to uz by se tam nehodilo,tak uvidime co s nima ted🙂,mam je pry schovat!🙂
Taky nechapu-petula docla o mimco??? Tomu nejak nerozumim?? A gabca?? To nechapu!!! Jaka gabca???

Miradka: no jo chlapi jsou zlaticka ktere zboznujeme,ale nekdy by jsme je zatloukli hluboko do zemi! Taky me casto pripada ze se me manzel malo venuje....a jak jsem rada kdyz jsem s nim sama a alespon si vykladame!!🙂 Vzdycky kdyz ho vidim po celem dnu tak si s nim porad chci vykladat🙂

sanah: parada! My na tebe myslime a drzime palecky,holky jsou bojovnice a ono to nejak dopadne!!

sajmona
16. říj 2009

Ahoj holky. Je mi lito Petulky:( .gabca je v pohode,ze? Jen se ptala na petul.

miradka
autor
16. říj 2009

Holky, teda úplne ma tie správy skolili...ani sa mi nechce nič písať 😢 Cin nevieš podrobnosti?

Snaho, dobre že si tu... 😉

lucka.adis
16. říj 2009

Kočky, já tomu pořád nerozumím.... jaká Gabča a Peťka? 😕

ywushka
16. říj 2009

lucka: taky tomu vubec nerozumim a jsem z toho straaaasne nervooozni ze nic nevim

lucka.adis
16. říj 2009

ywush, tak to jsme na tom dvě...

miradka
autor
16. říj 2009

Luci, gabina79 a petula, Gabke som napísala IP. Chúďa, po toľkých potratoch potrat v 22tt, už bola na veľkom utz, vedela že čaká chlapca a teraz...... ☹ ☹ 😢

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, COŽEEEEEEEEEEEEEEEEE?????????

Gabča potratila??????????? 😨 😨 😨 😨 to snad ne, co se stalo????

Tak teď jsi mě dostala, se mi úplně podlomili kolena..

snahapada
16. říj 2009

holky to je mi lito gabci je to hruza ale nevim o jakou petulu se jedna

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, víš nějaké podrobnosti? Co se stalo..vždyť včera psala, že je všechno OK..

gabina79
16. říj 2009

Neeeeee, já mám Oníka u sebe a je OK, i jsem dnes slyšela srdíčko...Cin mě jen oslovovala, protože jsem se na Peťku ptala...nepanikařte 😉...a je mi moooc líto, že Peťka o mimčo zase přišla (ona už potřetí, jestli se nepletu) 😢
Jinak vypínám kompl a zítra nebudu doma, tak se ozvu asi až po víkendu...jen jsem vám chtěla dát vědět, že jsem v pohodě, tak nemějte strach. 😀
Irmi, nezapomnělas na mě s tou výškou korbičky? 🙂

lucka.adis
16. říj 2009

Gabčo, to si z nás děláte normálně srandu, ne 😀 😀 víš jak se mi oddychlo a jaký balvan mi spadl ze srdce????
Ježiš, já jsem tak moc ráda, že jsi v pořádku a malej to samé... ufffffffffffffff