Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
2. pro 2009

Miradko: ted se ti bude asi zdát, že jsem moc tvrdá, ale nepřeháníš to trošku? Jsi vedená jako diabetička?
Mám kamarádku, která má od 9.ti let cukrovku a píchá si inzulin 4x denně, ted má dvojčátka cca 1O měsíců.
Sama mn+ říkala, že si dá i kousek čokoládky, ale potom si jídelníček upraví tak, aby to s cukry nepřepískla.

Takže i s tím chlebem bych byla v klidu...když si dáš krajíček s máslem plus čajík, na oběd masko s rýží a zeleninou, na sváču jogurtík a večeři zase třeba maso, tak si myslím, že je to naprosto ok.

Možná se mýlím a nepamatuji si, jak na tom jsi, ale řekla bych, že jsi psala, že to máš na hranici ,ne?
Psychika je svina a tím to si teda moc nepřidáš....omlouvám se, pokud jsem tě nějak ranila, ale co tady čtu na jiných diskuzích, tak bych některým holkám dala i pár facek...např. jedna je asi 6 dní po ET a už si zkouší čípek, jestli jí neměkne...strašně mě to štve.......

monulkab
2. pro 2009

No test si budu dělat ve čtvrtek (10.12.), tak bych tam asi v pátek skočila pro ujištění, abych si pak nedělala případné plané naděje...

irminka
2. pro 2009

monul: držím palůšky moc a moc 🙂

lucka.adis
2. pro 2009

Ahoj holky, dnešek mám nějaký rozlítaný, takže jsem se sem dostala až teď.

Monu, tak to určitě OHSS není a ani nebude, každopádně držím palečky na testík 😵 😉

Irmi, tak to se ti nedivím, že by jsi chvílama těm holkám dala facana, já spíš někdy žasnu nad tím, jak jsou pitomé 😠
...ale je mi jasný, že i vám tady musím lézt občas na nervy 😀 😀

Mir, aha... ty vlastně musíš hlídat sacharouše 😒 tak to těch věcí moc není, z toho co popisuješ. Asi bych to udělala jak píše Irminka. Stejně tě to po těhotenství opustí a budeš moct jíst zase to svoje normální jídlo 😉

miradka
autor
2. pro 2009

Irmi, som v pohode 🙂 Možno to malinko preháňam, ale určite nie moc...bola som teraz v obchode a tak som sa na to vybodla a kúpila si tvarohový šáteček. Je mi jasné, že už dnes žiadne vyhadzovanie z kopýtka nebude. Tiež si vždy spočítam sacharidy a podľa toho sa riadim, len ma štve, to obmedzovanie, nebola som na to zvyknutá a teraz musím všade študovať čo koľko obsahuje. Našla som v obchode aj jogurty s nižším obsahom sacharidov, tak som spokojná. Ono je iné, keď je človek od malička zvyknutý...v tehu mám naviac rozne chute, ktorým nemožem podliehať...no a jedno s druhým a potom príde depka........ 😒 Tiež ma na tom štve to, že skoro celý deň premýšľam čo budem jesť a kedy, pripadám si ako otrok jedla...naviac si nemožem nijako overiť, či to robím správne alebo nie, či sú deti ok, či nepriberajú neprimerane rýchlo. No dnes som už na tom fakt lepšie a zajtra mám kontrolu na dia a v piatok na gynde. 🙂

Monul, tak to máš ešte času...chodíš do práce, alebo si doma?

monulkab
2. pro 2009

díky za palečky holky, já se teď nadlábla, měla jsem k obědu fazolovou polívku co jsem vařila včera večer, trochu jsem to přehnala se solí 😅 no aspoň budu hodně pít 😀

miradka
autor
2. pro 2009

Luci, ty že lezieš na nervy?? ako si na to prišla?? 😀 😀 Ty si pohoďáčka 😉

miradka
autor
2. pro 2009

Monul, myslím že aj my budeme mať fazolačku, dnes varí teta...hodia sa nejaké luštěniny, mňam 🙂

lucka.adis
2. pro 2009

Monul, to teda musí být mňamka 😀 😀 ale když ti to chutná 😀

Mir, asi tak nějak jsem trpěla i já a trpěla bych do teĎ, kdybych si neřekla, že jsem ten záchvat neměla jak dlouho tak že zkusím pomalu jíst zase ty jídla co před tím (kromě toho smaženého a tučného) a nic mi to neudělalo, takže se teď neomezuju, ale když jsme v restauračce tak si místo smažáku dám normální kuřecí maso a brambory 😉
Vždycky se to dá nějak nahradit a úplně ti věřím jaké to je, když musíš zkoumat každé jídlo kolik tam je cukru atd. to je chvílama na palicu 😀

lucka.adis
2. pro 2009

Mir, ani nevím jak jsem na to došla, ale je fakt, že se chvílama chovám jako prvorodička a ke všemu ještě v pubertě 😀 😀

lucka.adis
2. pro 2009

.... já budu dělat zítra čočku na kyselo, takže luštěniny u nás také budou 😉

irminka
2. pro 2009

jéééé holky, já mám také chut na fazolku či čočku, dnes jsem sama doma, manža má službu a Ríša přijede až kolem páté a máme papu od včerejška, ale zítra udělám fazoli po kyselu, já se těším, uplně se mně zbýhají slinky 🙂

Holky, nejste protivné, to vůbec ne, jen já jsem někdy až moc upřímná a štvou mě baby, co to přehánějí, myslím tu s tím čípkem 😉 , to je fakt otřes, chudák chlap, co s ní je, jestli toto musí poslouchat. Já mám také furt kecy ohledně miminek, také se musím před manžou ovládat, to by jsme si asi fakt už museli jen povídat o porodu, bolestech, otocích atak. Mého chlapa to teda baví poslouchat chvilku, ale potom poznám, že už ani tak nevnímá, tak přehodím téma, plně to chápu......

lucka.adis
2. pro 2009

Irmi, to mi povídej... mého chlapa to také zajímá jenom chvilku. Vůbec nechápe, když mi dojde balíček z mimibazaru, že se kvůli tomu raduju jako malé dítě 😅 , ale jakmile mu něco přijde, tak se s tím musí okamžitě chlubit atd. a to se člověk musí chvílama fakt přemáhat, aby mu neřekl něco, co by mohl pochopit jinak 😀 😠

Proto jsem ráda, že se aspoň tady můžu vyzpovídat atd.

miradka
autor
2. pro 2009

S chlapami je to máme asi všetky rovnaké...s mojim sa dá pokecať fakt málo, niektoré dni sú dokonca také, že viac pokecáme po mailoch keď je v práci ako doma. Ja sa nemám kde vyspovedať, ani tchýne na to nie je a teta už vobec nie, nemá zmysel čokoľvek hovoriť, preto som rada, že aspoň sem možem napísať... 😅
Luci, to je fajn, že už nemáš problémy a trávením 😉

Tak ja som teraz požehlila 3/4 hodinku a dívala som sa pritom na hádej kdo lže zo streamu a nie je to taká špatná relácia...celkom ma to zabavilo 🙂 Teraz sa vrhnem na ruličky a budem pritom relaxovať.

snahapada
2. pro 2009

ahoj holky tak jsem byla vcera na uz v 31tt deti rostou ta zdrava ma vahu 1775gr a ta druha 1550gr pry je to vse dobre obe jsou hlavickama dolu ta zdrava je jako prvni ta druha je v zadu jako druha mozna budu rodit normalne jsem porad zavrena a pry bych to mnela vydrzet az do pulky ledna tak jsem zvedava holky necetla jsem vas dozadu ale pochopila jsem ze 🙂 🙂 mirdka ma nejake problemy s dietou co se stalo ze musis drzet dietu pochopila jsem dobre ze by to byla tehu cukrovka ale ver mi ze bych ji brala s velkou radosti nez kdyz mam jedno miminko s nemocnym srdickem to je proti tomu velka vyhra a uvidis ze to bude u tebe potom dobry ale u mne uz nikdy ....... jinak zdravim vsechny holky tehulky a ty co na to cekaj drzim palce 🙂 🙂 🙂

lucka.adis
2. pro 2009

Jsem na chvilku vytuhla 😅 a teď jsem jako přejetá 😔 chjo, jsem fakt unavenější a unavenější.

Snaho, ahoj!! Budu držet palce, aby to proběhlo tak jak máte v plánu. Kde budeš vlastně rodit, možná jsi to tady už psala a já to nepostřehla.

snahapada
2. pro 2009

luci budu rodit na obilnaku kvuli te male budou tam nachystani dr. kardiologove hlavne dr. jicinska ty mne pak vemou tu nemocnou holcicku a odvezou do detske nemocnice a ja budu mit jenom tu zdravou u sebe co bude potom nevim ale potom vas bude informovat moje mamča

miradka
autor
2. pro 2009

Snaho, díky že si napísala...ja viem, že moje starosti sú malicherné, moc na teba myslím. Máš hodnú mamku, určite budeme čakať kedy sa ozve. Držím ti palce, nech to vydržíš do ledna podľa plánov 😉

snahapada
2. pro 2009

mir ja to tak nemyslela nechci aby mne nekdo litoval kazda mame svych starosti az az ja verim ze to dopadne u tebe dobre a ber to z te druhe stranky ze zase tolyk nepriberes ja uz pribrala 22kg no hruza kde je tych mojich 49kg ale uz se nam to blizi a ja mam hrozny strach a co ty taky se bojis a jak budes rodit cisarem nebo normalne 🙂 🙂 🙂

ywushka
2. pro 2009

Ted vas nestacim docist,manzel me vyhani od pocitace!!! Dopoledne jsem mela navstevu a od te doby me nesla ani kabelovka ani net,teprve ted ho zapli!!! Manzel chce neco na netu,pak si vas podocitam!!🙂

miradka
autor
2. pro 2009

Snaho, ja viem, že si to tak nemyslela, ja len dnes sa na to dívam trošku z nadhľadu a je mi jasné, že moj problém nie je zďaleka tak hrozný ako majú iné tehulky 😉 S tým priberaním máš asi pravdu, najprv som priberala dosť rýchlo a počítala som, že sa to vyšplhá aj na 25 kg - ako moja sesternica. Teraz to už nejde tak rýchlo hore.
Niekedy mám strach z porodu, potom si hovorím, že keď to zvládli iné, tak aj ja...stále prehodnocujem, čo je lepšie, či rodiť normálne alebo cisarom...ono sú riziká u dvojčat aj tak..Zatiaľ sú deti otočené dole hlavičkou, takže to vyzerá na prirodzený porod..no dúfam, že budem mať silu vytlačiť ich 😅 Ale fakt s ničím sa nedá počítať...takže sa psychicky pripravujem na obe možnosti 🙂

irminka
2. pro 2009

tak já nevím, jak budu rodit....Bořek je hlavičkou dole a Bruno zatím koncem pánevním, tak se necháme překvapit, ale už mám bobky také...ale je pravda, když to zvládly druhé mamky, zvládneme to i my, no ne? 😉

zabicka007
2. pro 2009

Nazdar děvčata, jste toho nakecaly.... 😀
Monul, moc moc držím pěsti na testík, já jsem tááááák zvědavá co bude a jak bude 😉
Bříško určo vyfotím, musím si zas půjčit foťák, ale o víkendu to zařídím, slibuju...
Dneska jsem byla u švagrové, v úterý tento týden porodila krásného zdravého chlapečka, tak jsem z ní vytahovala moudra ohledně porodu a asi to je rasovina, ale jak říká Irminka - zvládly to miliardy ženských před námi, a to u nich ani nemusí být sestřička či doktor, nedostávají žádné prášky na otevření, ani teplou sprchu atd. a přesto to zvládly, takže my, po tom všem, co jsme si vytrpěly při stimulce a neúspěšných pokusech, si myslím,že to zvládnem jako prd 😀 😀

lucka.adis
2. pro 2009

Snaho, máš moc hodnou mamku. Je to super, že na to všechno nebudeš sama 🙂 budu na tebe moc myslet!!
Drž se, kočko!!!

Žabi, ahoj děvčico.. tak co je nového? Vytáhla jsi moudra ze švagrové 😀

My teď došli z venku, pěkně jsme se prošli a já chtěla zajít na poštu si pro ten balíček s ponožkama pro malou, ale když jsem viděla tu frontu, tak jsem se otočila a nechám to na ráno, jak povezu Áďu do školky.
Jinak v Pátek začnu s pečením, ale jenom takové ty nej co nám chutnají-hodně toho dostaneme od tchýně, takže to nechci přehánět, ale na provonění bytu to stačit 1OO%bude 😉

ywushka
2. pro 2009

luckja: jeee ja se tesim az se pristi tyden budu moc zacit "normalne" hybat a taky se vrhnu na nejake peceni🙂,uplne se na to tesim,kazde vanoce straaaasne prozivam🙂!! Ja se taky vzdycky raduju z kazdeho balicku ktery mi prijde🙂

Dneska tu byla babicka,po dlouhe dobe,potrepila ji nejaka chripka,tak byla ted 5 dnu doma. Chtela abych ji udelala nejakou dekoraci na stul,tak jsem ji tu neco tvorila ze svicek a dekoraci co jsem ji nakoupila loni-si je schovala a letos jsem je zase pouzila🙂!! Zitra se chystam konecne udelat mamine ten kvetinac pred dum,porad mi na dvore stoji jen prazdny kvetinac,manzel me musi do nej nanosit pisek,abych to mela do ceho zapichat. Byla tu i moje byvala kolegine za mnou,tak me alespon zabavila na 2,5 hodinky🙂!!

Snaha: budeme na tebe myslet,hlavne ze mas mamku,ty jsou pro nas vzdycky nejvetsi oporou....mamka,ta te nenecha nikdy!!!

lucka.adis
2. pro 2009

Ywush, neboj za chvilku se budeš moct hýbat, ale néééé že to budeš přehánět 😉

Já jdu koukat na televizy, budou tam Přešlapy a potom to přepnu na Dům snů, páč jsem hrozně moc zvědavá kdo vypadne a příští týden už budu vědět kdo to teda získal.
Jinak byl u nás dneska malíř a příští týden začne brousit stěny a malovat, páč nám to ti co to stavěli nahodili blbě a musí se to prostě opravit, takže si na 5dní budu shánět náhradní bydlení 😀 😀 protože tady v tom bordelu prostě nebudu a stejně to tady bude všechno zakryté a neměla bych tu co dělat. Hlavně né se synátorem.

Pěkný večer všem!!!!

irminka
2. pro 2009

ted manžel přijel z výjezdu 😀 😀 😀

http://www.novinky.cz/koktejl/185959-hasici-a-s...

ywushka
3. pro 2009

irm😀 😀 😀

Preju krasne dobre ranko!!🙂 Dneska jsem se vzbudila o neco driv,alespon jsem se uz v klidu osprchovala a ted se pujdu nasnidat🙂 Mela jsem v noci zase ty bolesti,ale presly po 2-3 stazich,tak jsem to nijak neresila!! Uvidime co to udela dal!!

ywushka
3. pro 2009

jedna moje kamaradka co ma TP 10.12 mi dneska rano napsala,ze je v porodnici,v pul seste rano ji praskla voda!!! Porod pry bude trvat jeste par hodin. Ted na ne myslim na holky,aby byly v poradku!!!

lucka.adis
3. pro 2009

Dobré ráno, kočky...

Irmi 😀 😀

Ywush, jak to s tebou vlastně teď vypadá? Kdy ti řekl doktor, že budeš rodit? Já jenom jestli je aktuální ten Leden nebo před vánoci 😵 😵

Já měla dneska večer křeče v noze, jsem myslela, že si ji nechám amputovat 😠 ale potom to díky bohu přestalo.
Dneska je venku pěkná zima, dokonce i námraza.. ale aspoň něco, takhle bych to brala do vánoc. Aspoň je trochu bílo 🙂