Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monulkab
30. pro 2009

Ahoj holčiny, každé ráno se se zvědavostí koukám jak na tom jste, Snaha už má tedy 2 miminka u sebe a Ywus bude mamča možná dneska...no samé dobré zprávy! 😀

sajmona
30. pro 2009

ahoj holky 🙂
snaho moc a moc gratuluju 🙂 k narození holčiček a držím pěsti,at je vše v pořádku

cincolina
30. pro 2009

Snaho, moc pozdravů a velká gratulace, drž se ty i obě holčičky.
Luci, Yw. moc pozdravujeme, jupí, Theo už bude na světě!
Saj, pak napiš co HCG jsem napnutá 😵
Já jsem byla dneska plavčit a pak jdu do města na slevy 😉 , no, spíš si koupit punčocháče.

irminka
30. pro 2009

tak teda, Ywus se snad dnes nebo zítra dočká, jejda, já se těším 🙂

Včera večer mně teda nebylo moc dobře, křeče v břiše a průjem, v noci také ale už méně, ale mám pocit, že mám utlačovaný nějaký nerv, protože mněto všechno strašně střílí do nohy, že jsem se nemohla ani otočit.

ted jsem přijela z pošty a Lidlu a já blbec jsem si neuvědomila, že bude Silvestr a důchodci nemají co papkat, tak musí nakupovat, jak kdyby měla být 3, světová....prostě otřes 😠 ........chtěla jsem jen pro kluky nějaké ovoce a byla jsem zhnusena, jak jsou lidé praštění

lucka.adis
30. pro 2009

Tak Ywushka sedí s manželem v Campusu, páč nemají volný box... musí čekat, mají tam hodně rodiček. Před ní přijímali 3 těhule. Prý ji to docela chytá, tak je zvědavá, jestli to vydrží a co se bude dít.
Chuděra..

Jinak Snaho, Ywush také moc gratuluje!!!!!

Irmi, no nás to čeká dneska takovej menší nákup... tak jsem zvědavá, jak to bude v obchoďácích vypadat.

sajmona
30. pro 2009

takže ywuš jde na to🙂 tak držím pěstíííííí 😉

monulkab
30. pro 2009

chuděra ywuš, sedět v campusu s porodníma bolestma, to mi příjde otřesný.

lucka.adis
30. pro 2009

Tak teď psala, že sedí už v čekárně a začíná ji to prý krásně bolet a dokonce i začla trochu krvácet, takže si řekla aspoň o nějaké vložky.
Fakt ji lituju, chuděrku.. a bude to ještě horší-aspoň po Novém roce, to já budu rodit asi na dálnici..když Bohunice budou plný 😠

miradka
autor
30. pro 2009

Ahoj holky, zdravím aj pani Milušku a moc gratulujem snahe. Určite ju pozdravujte a že na ňu myslím, aby to všetko okolo holčičiek zvládla, veľa zdravia a lásky pre detičky aj pre ňu 🙂

Ywush, tak držím palce!!! Drž sa holka. Luci, super že podávaš info. Chúďatko v takých podmienkach tam vydržať...čo je to campus?

My sme boli v meste a potom v kaufu, ale to ste mali vidieť, ešte som nezažila tak narvaný kaufland. Na pokladny sa stáli 2 asi 10 metrové fronty a chvíľu trvalo, než sme sa dostali tou frontou ku všetkým pokladniam. To bol teda des...ľudia ako splašení nakupovali rohlíky za 0,60 Kč...blázni 😀

lucka.adis
30. pro 2009

Mir, kluci také pojedou do Kauflandu.. já budu doma, páč by mě tam ten vzduch asi brzo porazil 😝 a díky za info, musím je na to připravit, aby byl manža obrněný.
Campus je Obchodní dům v Brně přímo u Bohunické porodnice a nemocnice. Zašli si tam na snídani, když jim řekli, že nemají volný box.

Jinak info budu určitě podávat a vy můžete také, když se vám Ywushka ozve nebo ji budete psát.

gabina79
30. pro 2009

Ahojte holky, koukám, že bych to málem propásla 🙂 ...tak držím Ywuš pěstičky, aby to bylo co nejrychlejší...ale řeknu vám, aby mě poslali z porodnice pryč, protože tam pro mě nemají volný box...no to teda je něco 😖 ...ale teď už je myslím zpátky v porodnici, ne? Tak už to bude dobré...a už se těším na fotečku Tea 🙂
Snaho, mooooc gratuluji a držím pěstičky, ať zvládneš všechno, co tě teď čeká...a hlavně, ať jste zdravé 😉
Já se na vás kouknu možná večer (to už budeme mít možná další miminko na světě 😀 )...za chvíli přijede tchýně a spol, takže musím jít něco nachystat... 😖
Mějte se a držte se 😉

zabicka007
30. pro 2009

Tak to tady dočítám, předně gratulace Snaze (alias Milušce) k narození holčiček a ať jde vše dobře!!
Ywuš, moc na tebe myslím, ať to zvládnete v pohodě, s tím sezením v Campuse to mě teda ale dostalo, to je docela síla...
Luci já se cítím teď v pohodě, všechny problémy v 18 tt ustaly a snad to tak i zůstane.
Saj držím pěsti na hcq, moc ti to přeju, hlavně podej zprávu, jsem moc napnutá!!!

rioko
30. pro 2009

blahopřeji moc Snaze k holčičkám, hlavně jim přeji hodně zdraví a mamince síly 🙂
na ywus taky moc myslím, hlavně ať to má brzy za sebou a jinak teda to musí být šílené když má bolesti a nemůže si lehnout, když nemají box proč ji zatím nedají na oddělení? Na Obi to tak dělali

snahapada
30. pro 2009

lucka porodila snaha ja jsem jeji maminka mnela jsem vam to napsat a miluska je jmeno snahy

lucka.adis
30. pro 2009

Aha, tak to se moc omlouvám..trochu mě to zmátlo 😅

Jinak o Ywushce zatím nic holky nevím, nechci ji psát sms a zbytečně ji otravovat. Určitě se ozve sama a já hned podám nějaké to info 😉

pilotkaanetka
30. pro 2009

ahoj holkyyyyy držím Ywushce moc moooc palce 🙂 hurá další miminko

zabicka007
30. pro 2009

A co Saj? Dneska měla jít na další hcq ne?

lucka.adis
30. pro 2009

Žabi, mrkni na Car tam Saj psala...

cincolina
30. pro 2009

Zabi, koukni na diskuzi ve Snazilkach ☹

monulkab
30. pro 2009

holky co ta ywuš, chuděra, snad už má malýho venku! 😅

lucka.adis
30. pro 2009

Kočky, psala jsem Ywushce, že na ni moc myslíme a zatím se neozvala.. takže můžeme jenom doufat, že je všechno v pořádku a malého bude mít co nejdřív u sebe.

rioko
30. pro 2009

taky na ywushku moc myslím

lucka.adis
30. pro 2009

Ahoj holky, mám info od Ywushky

: Tak to máme za sebou, začli jsme až ve 13:45, stačil jeden čípek a porodila jsem v 19:25hodin.
Epidurál kvůli nějakým zmatkům v laborce píchli pozdě, takže nám nestačil ani zapůsobit, ale zvládla jsem to i bez něj!
Maličký je nááádherný, měří 51cm a váží 312Og 😵 😵
Děkuju že jste na nás mysleli! Porod jsem si užila, ale ten výsledek za to stojí.

irminka
30. pro 2009

jupíííííííí, super......velká gratulace, hlavně moc a moc zdravíčka a štěstíčka 🙂

lucka.adis
30. pro 2009

Holky, klidně ji pište na mobil 😉

Irminko, teď jsi na řadě ty 😅

irminka
30. pro 2009

no, já jsem se ted rozparádila s manžílkem , tak jsem zvědavá ,co bude 😉

lucka.adis
30. pro 2009

tak dej potom vědět kdyby něco... ať jsme informované 🙂

irminka
30. pro 2009

raději půjdu brzy spát, kdybych dostala nějaké křeče, at to zaspím 😎

já to vydržím do nového roku

Všem přeji dobrou noc

rioko
30. pro 2009

Taky moc blahopřeji a super že to má za sebou, těším se na fotečky 🙂

pilotkaanetka
31. pro 2009

Gratuluju jupí Ywushka to má za sebou 🙂