Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
4. led 2010

Ahoj Pilot, a jak vy válčíte? Amálka je hodňoučká ne? Švagrové se teď narodil kluk, má 6 týdnů, a to je úplně zlatý dítě-jenom spinká nebo kouká, jak je dobře vyprděnej tak mu prostě nic nechybí... 😀

cincolina
4. led 2010

Holky ahoj,
Emers, to zní jak z hororu... já jsem teda nic takovýho zatím neměla. Musím to zaťukat, ale ani břicho mi netvrdne a mimčo mně právě pěkně nakopává, takže maximální spokojenost 😀 , kdybych teda nebyla v práci 😠 , nějak jsem tomu pracovnímu režimu přes svátky odvykla... 🙂
Snaze taky posílám moc pozdravů a ať už může mít alespoň jednu holčičku u sebe, všechno bude lepší!
Žabi, ty zkoušky ti fakt nezávidím 😝 . Ještě děláš i něco do práce? Jsou teď nějaké výzvy?

pilotkaanetka
4. led 2010

zabicka007 jo jo je hodná bud spinká nebo si hraje nebo já si sní hraju ted už je sní sranda a hlavně spinká od půl sedmé do 8 ráno 🙂

zabicka007
4. led 2010

Cin, teď mám pauzu, poslední výzva byla v říjnu, akorát před svátkama to bylo trošku drsný, protože chodili ,,chybníky,, čili doopravovat věci, které se úředníkům na projektech nelíbili, takže jsem musela v jednom týdnu objet Prahu, České Budějovice, Hradec Králové a Brno, no byl to záhul...Jinak k těm pohybům je to super že když toho drobka cítíš, já jsem první pohyby cítila až někdy v 21. tt a čekala jsem na ně jak na smilování 🙂

lucka.adis
4. led 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět... psala Ywush, že dneska jeli domů, tak se nám tady snad brzo ozve sama, až se s Teem zabydlí 😵

Kontrola dopadla dobře, porodní cesty uzavřené a malá je v pořádku.. dělala vyloženě psí kusy, takže tentokrát tu kontrolu neprospala 😀 brali mi krev do tří ampulek a byla tam úplně pitomá sestřička, která mi tu ruku tak rozpíchala, že to bolelo jak prase (pardon) a budu tam mít modráka...takže narkoman je oproti mě hadra 😝 a musela to brát z té druhé 🙄
Noo a ukončila mi neschopenku a od 9.1 jsem na mateřské 😵 takže se nemusím hlídat, jestli dojde kontrola nebo ne.

ywushka
4. led 2010

Ahojky holky,tak jsem to tu dala trosku dohromady,no to vite chlap sam doma🙂 vsechno tu bylo jak jsem odesla,vcetne cukrovi na stole🙂 a zelenych parku a salamu v lednicce!🙂 Jsme ted s malym z toho vseho takovy cely paf!! Chtela jsem se zeptat,co muzu ted pit,asi lepsi neco co nema bublinky,ze?? Tak si uvarim caj🙂 Jsem tu jen na moment,si potrebuju i odpocinout a hlavne vztrebat vsechno to nove co nas tu doma ceka....vzdyt jsme od sebe byli odtrhnbuti dva dny,takze ted aby jsme si zvykali znovu🙂 Mejte se krasne

Jo a irminka jde zitra pód KUDLU!! Musime na ni myslet!!! Az bude vic casu,urcite pridam fotecky

miradka
autor
4. led 2010

Vitaj doma Ywushka, tešíme sa na fotečky 😵 😵 ale najprv poriadny odpočinok a užívaj si svojho miláčika 🙂
Takže zajtra rodí Irminka, no to je super 😵 Držím palce aby to dobre dopadlo.

Luci, super výsledky, teda že máš uzavreté cesty a kedy budeš mať výsledky z krvi? Budeš si tam volať? Nezabudni mrknúť na tie hodnoty železa 😉

Dnes som volala dr, teda sestričke, lebo som mala špatne napísaný čas kedy mám prísť, tak som si to overila a sestra sa pýtala v ktorom týždni som a vraj ma už asi dr pošle na monitor srdiečok. Oni tam nemajú pre dvojčatá, tak budem musieť do Karvinej. Som zvedavá či ešte tento týždeň alebo až budúci. Zajtra odpoledne podám info, idem tam totiž až na 14:00. 🙂

lucka.adis
4. led 2010

Ahoj Ywush, pěkně si doma odpočin a hlavně v klidu... my ti tady neutečem 😉 jinak můžeš pít čajíky, ale bacha na to, aby malého s toho nebolelo bříško. Já s Adisem pila čaj pro kojící matky a hlavně neperlivou vodu, ale neboj to vychytáš a když si nebudeš vědět s něčím rady, tak se zeptej dr.až se k vám dojde mrknout na malého.

Moc Irmince držím palce!!!!

Mir, výsledky se dozvím až toho 25.1 😖 páč dr.má teď dovču atd. takže jsem zvědavá. Železo baštím pořád a na hodnoty mrknout nemůžu, páč to má dr.v počítači..
A na zítra ti budu držet palce, aby kontrola dopadla dobře. Co bříško, je to už lepší?

emers
4. led 2010

ahojky holky,
díky moc za příspěvky!!! 🙂 no snad už to bude dobrý, jsem ráda, že jsem tam jela nakonec a že mimi bylo vpořádku 🙂

Ywushko: vítej zpět a hlavně ať se máte s Teouškem doma krásně! 😵
Jinak ti chlapi jsou teda 😀 tady to bude v červnu to samé 😀 sice nebude na stole asi cukroví 😀 , no ale jinak 😝

miradka
autor
4. led 2010

Luci, tak keby boli výsledky hodne špatné, tak by ťa hneď poslal do nemocnice. Moj dr mi bral krv ráno a okolo 13:00 mal výsledky a hneď som musela nacupitať. Tak neboj, určite je to v poriadku 😉 No a bruško mi dnes občas tvrdne, hlavne keď niečo robím, keď sme boli v meste a teraz ako som začala zase prať a behať po dome. Bolesti som mala len raz a to sme boli zrovna v obchode pre mimča, ešte že tam mali stoličku 😅

lucka.adis
4. led 2010

Mir, jenomže mě tu krev brala až odpoledne po 14hodině.

cincolina
4. led 2010

Ywushko, vítej! Tak ať všechno zvládáte a my se budem těšit na fotečky a detailní popis porodu 😀
Luci, Mir, Gabi, holky, vy už to taky máte za pár... to je paráda jak to všechno utíká. My zatím máme jenom jedno body co přišlo jako reklamní s nějakýma krémama na mimčo, ale hodně věcí dostaneme, tak snad nebudu všechno shánět 14 dní před porodem 😎

lucka.adis
4. led 2010

Cin, já ještě ani nezačala prát...takže by jsi nebyla sama ohledně zhánění věciček, co ti ještě chybí 😀 😀

pilotkaanetka
4. led 2010

Ywushko to je supeeer že už jste doma malý je taaaaak krásnýýý 🙂

cincolina
5. led 2010

Luci 😀

miradka
autor
5. led 2010

Dobré ránko prajem, ja som včera večer dala prať 3 pračky a 4 som nastavila na skoré ráno kedy máme lacný prúd. Mala by som mať už všetko vyprané, dúfam, že nenájdem niečo zabudnuté 🙂 Ak stihne niečo vyschnúť do večera, tak možno aj požehlím.
Cin, letí to neuveriteľne rýchlo, sama tomu nemožem uveriť 😅 Veľmi sa teším na deti, až budú vonku a budem ich mocť pomaznať 😵 Už si bola na veľkom utz? Asi mi to nejako ušlo 😕
Luci, neboj, určite by ťa so špatnými výsledkami nenechali len tak doma sedieť. 😉
Ja idem dnes na 14:00 na kontrolu, tak potom poreferujem 🙂

cincolina
5. led 2010

Mir,
ano, už jsem tam byla. Ale mimčo moc nespolupracovalo, tak budu muset ještě jednou za tři týdny, aby se pan doktor podíval pořádně na srdíčko (ale to mi samozřejmě vůbec neva 🙂 ). Nakonec jsme se s manželem shodli, že nechceme vědět pohlaví, takže se pan doktor ani nezaměřoval 😎 .
Tak ať to dnes dopadne dobře a na zprávy se budeme těšit.

snahapada
5. led 2010

dobre rano devcata tak mam vyridit vzkazze milus-snaha jde dneska konecne z ARA na normalni standartni pokoj a bude mit malou natalku u sebe tak vas mam vsechny moc pozdravovat a ywusce preje hodne zdravi i malemu a ze ji zavdi ze uz je doma ale taky se docka snad tento tyden by taky mohla domu .. jinak vas mam vsechny co cekaji na porod moc a moc pozdravovat ze drzi moc palce dekuji

lucka.adis
5. led 2010

Dobré ráno všem

tak já jsem dneska konečně zapla první pračku s oblečením 😀 😀 noo, na ostatní holky nemám. Myslím si, že i Gabča už má něco vyprané a vyžehlené.

Mir, tak nám dej potom vědět co a jak! Budu držet palce, aby kontrola dopadla dobře 😉

Cin, takže nechcete vědět co to bude 😅 jejda, tak to jsem už teď zvědavá co se vám to narodí.

Dobrý den, moc Snahu pozdravujte!!!
Je dobře, že bude mít malou konečně u sebe 😵 😵 moc ji držím palce, aby se s toho všeho brzo dostala a aby se ji druhá malá brzo uzdravila.

Holky, nemá dneska Irminka svůj velký den 😕

ywushka
5. led 2010

KLUCIIII JSOU NA SVETE!!!! Irminka porodila vcera 1. 22:41 Borek 3,0kg a 49cm a 2. Bruno 22:43 3,15 a 49cm!!!!

chrobacek
5. led 2010

🙂 ahoj holky

Ywushko moc gratuluju k narození syna

áááá Irminko tobě takýýýýý 🙂

ywushka
5. led 2010

chro: dekuji

chrobacek
5. led 2010

koukám na fotky 🙂) dej další 🙂))))

ywushka
5. led 2010

snaha: tak drzime palecky a myslime na tebe!!!

ywushka
5. led 2010

ja jich jeste moc nemam....🙂

chrobacek
5. led 2010

dobře budu sledovat 🙂)) postupně 🙂

lucka.adis
5. led 2010

Jééééééééééééééé, tak Irminko velká gratulace ke klukům 😵 😵 mají nádherné míry!!!

Ywush, nevíš jestli rodila císařem nebo normálně? Jinak jsem mrkla na malého a je to fešák, fakt je nááádherný 😵

miradka
autor
5. led 2010

Jéééééééé tak ďalšie deti na svete, to je paráda 😵 😵 Irminka, gratulujem 🙂 Tak držím palce, nech sú zdravé, nech máš mliečko a čím skor sa dáš do formy 😉

Ywush, Teo je krásavec 😉

Ahoj chrobáčku 🙂

emers
5. led 2010

čau holky,

jé, Irminko, gratulace převeliká!!! a ty míry!!! 😅 no to je nádhera na dvojčátka 🙂 tak ať jste taky brzo doma!

Ywushko, budu se opakovat 😀 ale je to krasavec!

já dnes byla na kontrole u své gyndařky po měsíci, ona má jen takový pidiultrazvuk na srdíčko, tak krásně bušilo 🙂 a jinak mi vzali krev na ty triply... za týden si mám volat... ale jsem klidná, když NT vyšetření bylo vpořádku 🙂

tak se opatrujte! 😵

lucka.adis
5. led 2010

Tak jsem vyprala první pračku, ale to byl jenom fusak do autosedačky a nějaké drobnosti. Přebrala jsem zbytek věcí od polodupaček až po bodýčka atd. a je toho docela dost, máme to přes půlku postele a to mám rozdělené podle toho, co s čím můžu prát (myslím barvy 😀 ) a zjistila jsem ještě to, že ty věci máme tak většinou od 56 až do velikosti půl roku, takže super 😉
Noo, jdu zase prát...ať to mám brzo za sebou a jinak povlečení do postýlky vyperu až ji poskládáme a skládat ji budeme za necelé 3týdny, to nám dovezou i příbuzní ten koš pro malou, takže to vyperu zároveň i s povlečením do košíku 😵

Emers, super, že kontrola dopadla dobře a neboj, ty trippl testy dopadají většinou falešně pozitivně. Já sama jsem s tím měla problém a jsem ráda, že už je to za námi 🙂