Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
3. únor 2010

Adis se narodil druhý den po termínu 😉

gabina79
3. únor 2010

Tak to bylo ukázněné miminko 😀 ...kdy máš jít zítra na ten monitor?

lucka.adis
3. únor 2010

18.5 jsem byla na kontrole, páč jsem měla ten den termín a dr.mě prohlídl atd. a řekl, že to dřív jak za týden nebude a ono buch, po půlnoci mě chytli bolesti 😀
Zítra tam mám být ve 13hodin, dopoledne se jdu s manžou ještě ostříhat.. takže bych se ozvala až jak by jsme dojeli.

irminka
3. únor 2010

🙂 gabi: měla jsem císaře plánovaného na 5.1, , ale večer ze mě cosi vyletělo, myslím to byla hlenová zátka, tak mě z gyndy poslali nahoru na předporodní sál, že si mě pohlídají a kolem půl desáté večer mně dělali monitor a hodně jim to tam skákalo. Primař dělal akutního císaře, tak řekl, že to udělá při jednom...a bylo to 🙂

gabina79
3. únor 2010

Luci, tak to je dobré 😀 ....je vidět, že ani ti mudři to neodhadnou 😉 ...no budeme čekat na zprávy od tebe 😉
Irmi, tak to je jiná 🙂

lucka.adis
3. únor 2010

Gabčo, no jasně že to pořádně neodhadnou... to by jsi tam musela už dojít pořádně otevřená, aby si byli jistí na 1OO%. Jj, zítra dám určo vědět a kdyby si mě tam náááhodou nechali (což doufám že ne), tak se ozve manža.

gabina79
3. únor 2010

Budeme na tebe myslet 😉

monterka
3. únor 2010

Luci,držíme palečky aji na nohách.

lucka.adis
3. únor 2010

Holky, jste zlaté. Moc děkuju, že na nás budete myslet 😉

rioko
3. únor 2010

Snaho tak to je krásná zpráva, brzy budete už všichni spolu to je moc fajn 🙂
Irmi teda klučíči jsou nádherní a malinkatí, o úžasní
Vojta zatím dobrý, přes den neblinkal, ale trochu se noci bojím, jsem hotová, potřebovala bych se vyspat, od 1 ráno jsem nespala a zítra tu mám navíc chlapečka, kterého budu každý čtvrtek a pátek hlídávat - má 2,5 roku

snahapada
3. únor 2010

luci zapomnela jsem jak se to dela

cincolina
3. únor 2010

Ženy ahoj,
Snaho, to je moc dobrá zpráva, tak snad už máte všechno to zlé za sebou.
Do debaty o porodech se moc zapojit nemůžu, tak aspoň držím palce ať už máš Luci holčičku u sebe.
Gabi, koukala jsem na tvůj šátek, ještě mi prosím napiš, kde jsi ho objednávala, jo? ;) Díky.
U mně žádné změny, do poradny jdu až za 14 dní, jediná "potíž" kterou mám jsou lehce oteklé nohy, ťuk, ťuk. Takže pohoda 😎 .
Zabi, kde jsi? 😉

lucka.adis
4. únor 2010

Dobré ráno holky, nevím jak u vás, ale u nás to vypadá zajímavě.. všude bílo, dokonce i stromy. To určitě namrzla ta včerejší mlha, takže se bude parádně jezdit 😖 no, snad do Brna dojedem v pořádku. Přece jenom po dálnici je to docela síla...

Dneska jsem docela dost nervózní skrz ten monitor, pořád malé domlouvám, aby nám vyšel dobře a nenechali si nás tam...jenomže to člověk asi neovlivní.

Cin, to je dost, že se taky ukážeš 🙂 koukám, že moruška se má báječně a ty nohy nás tady potrápili docela hodně, myslím, že to nejvíc měla právě Irminka a Miradka. Mě také napuchnou, ale jenom po celodenním lítáním, takže si je večer hodím na stůl a je klid 😉
Týýý jo, ty už jsi 26tt 😲 to letí jak blázen!!!!!!

lucka.adis
4. únor 2010

Tak den začíná hodně špatně.. aspoň pro mě. Před chvilkou mi volala mamka a umřela mi prababička 😢 holky, nezlobte se, ale já se tady ukážu až budu ok. Jsem s toho docela hotová, páč nám v nemocnici říkali, že se to obrátilo v dobrým a její stav se zlepšil 😔 😔

monterka
4. únor 2010

Luci,to je mi líto...upřímnou soustrast! Vím že je to těžké ale měla by ses uklidnit,páč malá to taky vníma a monitor by nemusel být ok.

gabina79
4. únor 2010

Ahojte holky 🙂 ....tak dnes jsem se zase nevyspala, ráno mě vzbudil mobil - chlapík z PPL, že mi dneska dovezou ten balíček a pak už jsem neusla 😢 ....teď tady byl, tak už mám šátek doma 🙂
Cin, já ho objednávala na www.slune.eu - tam jsme byli na tom kurzu, takže nám odečetli výši kurzovného...ale jak jsem se dívala i na jiné stránky, tak ty ceny jsou všude stejné 😉 ...takže si klidně můžeš na netu najít nějakou brněnskou prodejnu (treba www.branakdetem.cz - taky dělají kurzy vázání) a ušetříš za poštovné....v tom slůněti mají hodně eko a bio věcí, to by se ti mohlo líbit...já si tam koupila i mýdlové ořechy, protože jsou prý nejlepší na praní šátku 😉
Luci, to je mi líto, upřímnou soustrast...a ať vám ten monitor dopadne dobře a nemusíš zůstávat ve špitálu 😉

gabina79
4. únor 2010

No nic, jdu se projít do města - konečně si koupit tu kojo podprdu, tak jsem zvědavá 😀 ...tak se zatím mějte 😉

ywushka
4. únor 2010

snaha: tak to je parada!!! Holky jsou statecne bojovnice!!

Irm: kluci jsou krasni a porad maji tolik vlasuuu!! Tyyy jo,ten nas uz je uplny plesounek🙂

cincolina
4. únor 2010

Luci, upřímnou soustrast ☹ .

Gabi, dík za tip, koukala jsem na tu www.branakdetem.cz a asi si tam taky zajdu na kurz, kromě toho jsem tam objevila i kurz o látkových plenkách, což je taky něco pro mně 🙂
A odkaz na slune.eu si uložím, mýdlové ořechy znám, není to tak dávno, co jsme v nich prali všechno prádlo, ale nebylo to ono (prádlo potom nevonělo 🙂 ), tak jsme přešli ke značce Ecover.

emers
4. únor 2010

ahoj holky,

lucka.adis: upřímnou soustrast a držím pěsti ať jste v pohodě!

snaha: bezva zprávy s holkama 🙂

holky,
jsem se vrátila z toho UTZ velkýho ve 20. týdnu, vše vpořádku 😵 tak jsem happy...
akorát jsem trošku přešlá z toho, že manža asi bude muset déle rozdýchávat, že nám potvrdili holčičku.
mně to bylo jedno, jemu taky, aspoň to říkal, jenže měl furt naději, že to bude chlapíček a teď to fakt vypadá na tu holku. Nemám mu to za zlé, on prostě neví co prý bude s holkou dělat. S klukem si plánoval co všechno by... Je to pro něj asi těžké. No snad to nějak brzo rozchodí. Jsem ze srandy říkala, že si vyrobí kluka třeba příště, jenže to řekl, že to už radši nee, co kdyby to prý byla zase holka a že s holkama jsou starosti, že se člověk o ně víc bojí atd. Jako není magor, hlavně chce aby to bylo zdravý, ale prostě je zklamaný, to je na něm vidět. 😨
Tak si říkám jak mu jako "pomoct", ale asi nijak že?! Se s tím bude muset srovnat, má na to dost času 😀
Já to neznám ten pocit, neb mi je to fakt jedno... Ale taky je mi to líto, že tím pádem to nebude chlapeček, když je to holčička, což je logický, že 😀 buď jedno nebo druhé, a kdyby to byl chlapeček, tak je mi líto, že to nebude holčička, chápete... prostě s jedním z nich se musíme "rozloučit"...
Asi to nemá cenu s ním rozebírat co?!

gabina79
4. únor 2010

Cin, mně nevadí, že ten šátek pak nebude nijak extra vonět - ono je to pro ty mimča možná i lepší, že to nemá nějaké extra pachy....já jen, že to doporučují na ty šátky 😉 ....jsem ráda, že jsem ti mohla dát tip...pak písni, jak sis ten kurz užila a pro který šátek ses rozhodla 😉
Emers, velká gratulace k holčicce 😉 ...neboj, on se s tím manža srovná...ten můj zase chtěl holčičku a taky se srovnal s klukem 😉 ...no a na druhou stranu to ještě nemusí být na 100%, ale tím bych se moc neutěšovala....a hlavně, že je všechno v pořádku a že je prcek zdravý 😉
Jinak kojo podrpdu jsem si z města nedonesla - zkoušela jsem si asi čtyři a každá mi nějakým způsobem nevyhovovala, takže mi známá objedná jiné a příští týden bude repete 😀

emers
4. únor 2010

gabina: díky, díky!!!
tvůj chtěl holčičku? 🙂 no vidíš, to je konec s chlapama! 😀 No, vypadá to na 99,9 % prej 😀 mně by vůbec nevadilo kdyby na nás na porodním sále pak vykoukl kluk 🙂 jak říkáš, hlavně aby to bylo zdravý!!! 😵

cincolina
4. únor 2010

Gabi, já myslím, že ty ořechy budou na šátek dobrý, je to určitě antialergický a tak. Jenom na to prádlo na běžný nošení to nebylo ono 🙂 . Ale taky je ještě doma mám a na některý věci pro mimčo určitě užiju.
Emers, tak hlavně že je všechno vpořádku. Tatínci beztak holčičky milujou, určitě si za chvíli ani nebude umět představit, že byste měli kluka 😉 . My nevíme co to bude a manžel pořád tvrdí, že je mu to úplně jedno, ale myslím, že spíš by chtěl kluka... ale i s holkama se dá řádit, že 😎 .

emers
4. únor 2010

cincolina: 🙂 určo se dá řádit i s holkama, já jsem toho zrovna příkladem, protože já se nikdy jako holčička nechovala 😀 a to jako fakticky, "kluk" jak vyšitej! Sama moc nevím co budu s malou holčičkou dělat... asi mě bude muset naučit hrát si s panenkama 🤐 apod. Ale to je fakt úplně jedno 😎 😅
No mému to bylo taky úplně jedno, dokud se to nedozvěděl 😀 Ne, tak to jsou "šoky" pro ty některý chlapy, se vůbec "bojí" miminka a ještě k tomu holčičího miminka že?! 😀

lucka.adis
4. únor 2010

Ahoj holky

tak monitor byl o něco lepší, hned jsem dr.upozornila na to, co se nám stalo v rodině, takže by to podle toho i odpovídalo. Zrovna tam byl dr.Vrána z Obi, takže si mě kupodovu pamatoval a pustil mě domů s tím, že žádný stresování atd. prostě klid a v Úterý na kontrolu. Jinak si mě ještě kontroloval pohmatem a říkal, že je to pěkně nachystané...takže asi některý den znásilním manžela a trochu tomu pomůžem.

Tak se mějte pěkně a promiňte mi, že nereaguju na všechny příspěvky. 😔

Emers: gratulace k holčičce.

gabina79
4. únor 2010

Luci, tak to je super, že je vše OK a nenechali si tě tam....tak se opatruj 😉

lucka.adis
4. únor 2010

Holky, asi mě odchází hlenová zátka...ale je bez krve, prostě jenom takovej sopel 😕 toto ani výtok není, mám toho na spodním prádle tak cca do čajové lžičky. Myslíte, že to může být ono?

(ptám se, páč jsem to u Adama neregistrovala... u něho se přímo rozjeli porodní bolesti).

lucka.adis
4. únor 2010

holky, nějak mě to nenapsalo intimku 😠

pilotkaanetka
4. únor 2010

lucko jj to je hlenová zátka jak píšeš sopel 🙂

lucka.adis
4. únor 2010

Holky moje, přece jenom mi to nedá a potřebuju se odreagovat-aspoň trochu. Manža mi to pořád radí, že si mám s vámi psát, že přijdu na jiné myšlenky a ono je to i pravda. Nemůžu být pořád zavřená v pokoji a brečet do polštáře, i když to moc bolí, ale musím to brát i tak, že člověk se narodí a jednou prostě umřít musí a prababičce bylo už přes 80let 😔

Anetko, jaj.. takže to opravdu může přijít kdykoliv 😅