Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
19. kvě 2010

Nazdar kočky,utrhla jsem si chvilku s malou v náručí pochopitelně, abych zjistila,co Cin, a nic konkrétního nevíme co?
Tak mě napadlo Luci, kdo máte věcičky po holčičce a už z nich vyrostla, můžete je vzít na Vranov a já si je ráda odkoupím, my jsme furt drobci (4 kg, 56 cm) takže by nám ty menší věci měli být...
Mir, někde jsem četla, že kojenec může mít až 12x denně stolici, takže 7x je určo v poho ne?
My teda s odsávačkou relativně v pohodě, malá neřve, jen se na mě vyčítavě kouká, to jí jde 😎
Hani, gratulace velikááááááááááá 😀 😀 😀
A co Saj? Já už chci slyšet tu skvělou novinu o další těhulce!!!!! 😉
No výborná zpráva ale je, že zase zvedli mateřskou, takže ji doplatí i zpětně, hurááááá 🙂

lucka.adis
19. kvě 2010

Ahoj kočeny..

Žabi, jééééé..to by bylo super, já těch věcí mám plno a nějak se toho nemůžu zbavit 😠 tady na MK je toho v bazárku šíleně moc a na mimibazaru to samé 😝 potřebovala bych někoho, kdo by si to ode mě bral po krabicích 😀 😀
A co malá, všechno v pořádku? Ještě kojíš nebo už přikrmuješ? Já se na malou tak těším 😵 😵 .... samozřejmě i na další drobky, myslím si, že půjdou z ruky do ruky 😉

Snad nám vyjde počasí, jinak mě asi klepne... ale deštník a pláštěnku, jak na kočár tak i pro Áďu beru, páč zavření být pořád nemůžeme 😖

Nevíte co Cin? Koukala jsem i na jiné diskuze a nic... slehla se po ní zem, tak snad už to má za sebou a miminko má u sebe.

Gabčo, ahoj.. koukám, že Ondrášek nádherně roste 🙂 to musí být puclík, když váží víc než my 😅
Budeš mít nějaké nové fotečky? A co to kojení, ještě tak bojujete?

Mir, já myslím, že by to mělo být normální 😉

lucka.adis
19. kvě 2010

Holkýýýýýýýýýýýý, tak Cin včera porodila holčičku Ester a má 2830g a 49cm 😵 😵 😵

gabina79
19. kvě 2010

Jé, to je super, tak velká gratulace Cin k holčičce 😵 ...to je takový malý prďolka 🙂 ...už se těším na fotečky....tak hlavně ať jsou obě v pořádku 😉
Luci, no je to puclík, ale zase až tak moc se mi nezdá 😅, jak budu mít chvilku, tak dám nové fotečky ....příští týden se jdeme převážit tak uvidíme...no jo, s kojením pořád bojujeme, někdy je vcelku v pohodě, ale většinou se vzteká....a pořád děsně blinká ☹
Tak se zatím mějte 🙂

emers
19. kvě 2010

cin: jéééé, tak veliká gratulace!!!! a hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!! 😵 😵 😵
těším se jak se tu objeví a taky na fotečky!

lucka.adis
19. kvě 2010

Gabčo, no už se těším, až ho na Vranově uvidím 😀 😀 ... dej potom vědět, kolik vážíte.

Holky, snad se to počasí opravdu umoudří a budeme mít pěkně 😉

hanulamarkova
19. kvě 2010

Cin teda tak to ti gratuluji, paráda holčička a taková maličká...tak hodně štěstí a zdraví a všeho nejlepší přejem 🙂

sajmona
19. kvě 2010

ahoj holky,Cin posílám strašně moc gratulací 😵
žabi,já opět nic,asi mě to není souzený a nebo zatím 😢
mějte se fajn 😉

pilotkaanetka
20. kvě 2010

Cin veliiikááá gratulace 🙂

pilotkaanetka
20. kvě 2010

saj a kolikáty den po et jsi?

ywushka
20. kvě 2010

cin: veeeeeeelka gratulace!!!!

zabicka007
20. kvě 2010

Saj, a je to jistý??? To přece není už možný!!! ☹
Cin, supeeeeerrrrrr
Luci, budu ráda, když věcičky vezmeš, určitě si vyberu 🙂 Jinak zatím nepřikrmujeme, malé to zatím stačí, akorát ji mám defacto neustále na prsu, což je boj, ale co bych pro bobka neudělala 😎

zabicka007
20. kvě 2010

přidala jsem fotky i s komentářema tak jukněte 🙂

sajmona
20. kvě 2010

čus holky,
dneska je to 10 dpet...no včera jsem začala špinit a dneska se to rozjíždí víc i přes ten utroš...jo a test negativní.. jako já si taky říkám že to už není možný,Čadová furt říká,že by neměl být problém,já mám všechno ok,dělohu,sliznici,embria prý super, tak je to asi v mé hlavě,nebo já už prostě nevím,co mám dělat víc....holky ještě že mám 5 mražáků,protože do stimulky se mě teda vůbec nechce....ted jsem to teda nesla dost špatně ,bolesti a tak....
ach jo já fakt nevím,jestli se na to nevykašlat,nesmířit se s tím.... 😒

lucka.adis
20. kvě 2010

Ahoj Saj, to není možný... když ti to řekne i Čadová, že není u tebe problém, tak proč to sakra nevychází!! Už máš za sebou tolik pokusů a nic 😔 , je mi to fakt líto, kočko. Tak moc jsem ti držela palce a ještě pořád držím.
Na krev jdeš v Sobotu, že. Tak třeba to dopadne dobře a nějaké to HCG se tam ukáže 🙂
(možná teď píšu hovadiny, ale nevím jak to chodí po ET, když jsem se k tomu ani nedostala 😔 😔 )

Drž se, kočko, myslím na tebe!!!!

Žabi, fotečky super. Malá pěkně roste 😵 😵

sajmona
20. kvě 2010

Luci díky.No musím věřit dál,ale já jsem nevěřící Tomáš,možná to je ten problém 😝

zabicka007
20. kvě 2010

Saj, přece to téď nevzdáš!!!!! Máš ještě mražáčky, takže rozhodně neházej flintu do žita, prosííím. Jestli ti můžu poradit a blok je opravdu v tvé hlavě, třeba je to blbost, ale mě hodně pomohla knížka ,,Uvidíto to až tomu uvěříte" (odkaz níže). Byla jsem dost skeptik a realista a nevěřím na žádné duchy a tak, ale ta knížka mi hrozně moc dala a možná i díky ní se mi povedlo splnit jeden velký sen...za přečtení nic nedáš, minimálně je to dobrý počtení...
http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/t...

sajmona
20. kvě 2010

je to opravdu asi v mojí hlavě,mě už za posledních pár let potkalo tolik zla,že nevěřím,že zrovna mě by mělo potkat něco krásnýho,ale děkuji za doporučení,hned se na to kouknu a jdu si to hned objednat 😉 díky moc

hanulamarkova
20. kvě 2010

Ahoj holky, saj hele asi je to v hlavě koukni na mě...já 1. IUI 1.IVF nic a to jsme se chystali na první KET a protože nám umřel manžúv tatínek tak jsme na to nemohli myslet a hups...😀 už to je 22tt 😉 neboj určitě to vyjde držím oooobrovsky palečky...

hanulamarkova
20. kvě 2010

Jinak dneska jsem byla na endokrinologii, protože mi vyšli trochu špatně jedny výsledky, ale paní Dr. mě uklidnila, že je to jen maličko tak mi nasadila mini dávky hormonků a pojedem v klidu dál. 🙂

miradka
autor
20. kvě 2010

Cin, tak to Ti moc moc gratulujem, hlavne veľa zdravíčka pre Esterku a teba 🙂

Saj, je mi to moc moc ľúto, ale máš už jedno dítko, takže to asi bude fakt blok. Je to ťažké, ale keď si tak vybavujem svoju situáciu (aj keď boli zdravotné problémy), doležité bolo aj to, že som sa ukľudnila polročnou prestávkou a aj to bolo plus k zdarnému výsledku.

Žabi, ja som už toľkokrát myslela, že seknem s kojením a nie. Hlavne zo začiatku, keď ma boleli v kuse bradavky. David sa vždycky s takou vervou zahryzol do bradavky, že mi až oči vyskakovali z dúlkov a to samé Mirka. Teraz už je to pohodička, aj keď tie krízy fakt prichádzajú. S Mirkou sme zase jednu prekonali. Furt sa odťahovala, nechcela sa prisať, vztekala sa, trvalo to asi týždeň a už je to zase ok. Takže vydrž, oplatí sa to 😉

zabicka007
21. kvě 2010

Mir, díky, taky s tím kojením bojujeme, přesně jak říkáš, zezačátku to byla opravdu bolest těch prvních 10-15 vteřin přisátí, taky mi lezly oči z důlků 🙂 Teď je to realitvně dobrý, malá se přisaje kdykoliv ji dám k prsu, ale nevydrží dlouho sát, trochu zažene hlad a pak už si jen cumlá...takže pokud nespí, tak ji mám na prsu prakticky pořád. Ale tak vydržely jsme horší věci, vydržíme i tohle, a děláme to přece pro ty naše drobky 😅
Hani, super zprávy, jen tak dál

hanulamarkova
21. kvě 2010

holky díky, mir to co popisuješ jsem měla za kojení asi třikrát takové stavy, kdy malá nechtěla jíst, nebo zase naopak pořád plakala že má hlad, a taky jsme to vydrželi, je to jako na opakování...ale vydrž bude to lepší 😀

cincolina
23. kvě 2010

Ženy ahojte, jsme doma, až budu při smyslech, nahraju fotky 🙂 .
Je to fakt drobeček, ale už se rozkojuju a snad zvládáme.
Hanuli, gratulace k prima ultrazvuku.
Luci, já bych holčičí věci brala, hlavně nějaký mini, máme všechno obří 🙂 .

zabicka007
23. kvě 2010

Cin, ahojky tobě i Esterce, moc se těším na fotky a taky jak probíhal porod, tuším u milosrdných že?

cincolina
24. kvě 2010

No a porod...
V pondělí večer (tj. dva dny po termínu) mi z absolutně ničeho nic začala téct voda a tekla a tekla, takže žádnej hrk kýbl, ale docela dost a stabilně. Bolesti žádné, tak jsem si po 9 měsících vlezla do napuštěné horké vany ale nic se nedělo. Tak jsem po třech hodinách volala do porodnice, jestli máme dojít, tak prý že jo. Máme to kousek (na tu Polní), takže jsme tam vpohodě došli pěšky, byl to hodně zvláštní pocit, nic se neděje a přitom si jdeme pro mimčo.
Monitor byl klasicky nic moc, spací mimčo, dr. mi nechtěl věřit tu odtékající vodu, protože čípek měl stále 2 cm a otevřená jsem byla jenom na špičku prstu. Na UTZ mu vyšel váhový odhad 2400 gr! Jak to mohlo být špatný jsem vlastně pochopila až druhý den. Mně si tam nechali s tím, že třeba se to do rána rozjede a když ne, tak vyvolání (kvůli tomu váhovému odhadu) manžel šel spát domů. Kolik jsem toho naspala Vám je asi celkem jasné. Jo a kapačka do ruky kvůli streptokokovi. Ráno v sedm jsem dostala první tabletku a nic, občas trochu bolesti tak půl hodině. Ve čtvrt na deset jsem dostala druhou. Po čtvrthodině jsem PA nahlásila, že se nic neděje a jakmile odešla a já jsem vstala, tak mi začly kontrakce po třech minutách 🙂. Měla jsem strach, že to zakřiknu a že se to zastaví, tak jsem manželovi volala až v deset, že teda má rychle dojít, protože to už asi je ono. To už jsem chodila a rozdýchávala nic jiného nepomáhalo. Pak monitor v leže, to jsem myslela, že nepřežiju a hlavně už jsem začala cítit tlak na konečník. Manžel rychle doběhl pro PA a já se jenom modlila, aby mi neřekla, že ještě tlačit nesmím, protože to fakt nevím, jak bych to udělala 🙂. Ale PA doběhla a říkala, jejda, rodíte, vydržte já si to musím nachystat. A prý vylezte si tady na to křeslo, tady se parádně rodí. No pak už jsem tlačila, asi na tři kontrakce byla malá venku. Odmotali jí z krku 2xomotanou šňůru a už jsem ji měla na bříšku. Šňůru manžel nestříhal, darovali jsme pupečníkovou krev, takže to tam řešily dvě PA.
Jsem nastřižená, protože šla obličejem nahoru a prý by jinak neprolezla. A má z toho na hlavě parádní modrák, ale už mizne.
Pak nás vypakovali se sálu, protože bylo hrozně moc dalších porodů, ale dvě hodinky jsme s manželem a malou byli na pokoji, protože tam naštěstí zatím nikdo jiný nebyl. Takže jsme si to užili.
Uf, román. Kdo dočte, má pochvalu 😀

cincolina
24. kvě 2010

Ještě jsem chtěla napsat že všechny zdravím, rodila jsem na Polní a spokojenost, ale hlavně proto, že vše dopadlo dobře, že jo. Zbytek viz výše 🙂

lucka.adis
24. kvě 2010

Ahoj holky, dávám sem foto malé... zkoušeli jsme dneska culíčky a takhle to dopadlo 😅
(jinak mám nové foto v Albu)

Cin, malá je náááááááádherná 😵 😵 😵

miradka
autor
24. kvě 2010

Cin, ešte raz gratulujem! Máš nádhernú holčičku 🙂 Koľko nakoniec vážila a merala?

Lucy, teda ty sa máš, už možeš robiť culíčky 😵 malá je podarená 🙂

miradka
autor
24. kvě 2010

Holky, čítali ste tento článok? Dosť ma prekvapilo, že sa v čr máme v podstate moc dobre http://zdravi.centrum.cz/antikoncepce/2010/5/24...