Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
26. říj 2009

Dobré ránko holky, zdá sa, že dnes bude vonku celkom pekne, slniečko sa už derie von 🙂
Dnes som sa moc nevyspala, neviem čo to malo znamenať, ale nešlo mi spať ani na jednej strane, hore pod rebrami ma holka neskutočne tlačila a nebola som schopná si to nijako podložiť vankúšmi. Všetko mi vadilo, tlačilo...no hrůza 😠
Dnes musím zajsť na druhý pokus na gyndu pre magnosolv. Dúfam, že už tam dr bude. Tiež si musím rozmyslieť, čo zajtra uvarím a cestou dokúpiť suroviny. Uvažujem nad zemiakovým prívarkom a fašírkami 🙂

cincolina
26. říj 2009

Dobré ránko,
Yw. toho kadeřníka ti fakt závidím, už se taky musím objednat 😝
Teda, jsem zvědavá na svoji mamku jestli bude mít tendence, zatím mi neustále cpe nějaké jídlo 😎
Já od rána pracuju, venku je hnusně, mrholí, tak mi to ani tak nevadí.

gabina79
26. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Dneska je teda den 😒 ...nejdřív jsem měla blbý sen (u Dr mi řekli, že není žádná akce prcoška), pak jsem lítala po městě a sháněla mraženou drůbeží sekanou (přidávám ji k mletému maso, pak nám sekanka víc chutná) - a nesehnala, ještě musím do jednoho obchodu, ale to stihnu až zítra....no a teď čekám, jestli dojde pošťačka, protože mi ještě pořád nedošel ten těhu pás (kdyžtak budu muset paní napsat)....udělám si oběd a valím na nemocnici - mmě Dr řekl, že cvičení v těhu můžu zkusit, takže dnes tam jdu poprvé (no uvidím, co mi to udělá, protože, když dýl chodím nebo se namáhám, tak mi začne tvrdnout břicho) - u nás je to každé pondělí, tak jsem zvědavá. No ale něco se sebou musím začít dělat nebo ten porod nepřežiju, když se jenom válím 😀

gabina79
26. říj 2009

A jinak to moje slavné aukrování...už to vypadalo, že vyhraju, když ani ne půl minuty před koncem aukce přihodil nějaký šmejd, který se té aukce vůbec neúčastnil...a než jsem to zaregistrovala a stačila přihodit, tak už byla aukce ukončená 😠....no ale jedu dál a jsem zvědavá, jak dopadnou další aukce 😉
Mir, já určo půjdu na předporodní kurz..akorát jsme se na to blbec minule zapomněla Dr zeptat....tady u nás je to první pondělí v měsíci - je to asi jen jedno "sezení" zahrnující prohlídku porodního sálu...ale ještě je tady nějaký kurz kojení (asi taky spíš jen jedno sezení), tak na to se taky musím zeptat 🙂

gabina79
26. říj 2009

Cin, ale ty pracuješ z domu, že? Jsi pořád na PN...

cincolina
26. říj 2009

Jo jo Gábi, dneska dělám celé dopoledne. A ještě že tam nejsu, tak jsem byla dnes rozčilená... Hrozně neschopná paní sekretářka... 😠

cincolina
26. říj 2009

Na cvičení už se taky těším, začnu doufám aspoň brzo chodit plavat.

lucka.adis
26. říj 2009

Ahoj těhulky,

to je teda počasí 😝 mno jo a bude to čím dál víc horší a horší.. chjo.
Ale na vánoce se začínám pomalu těšit, i když to lítání po obchodech se mi teda fakt teď nelíbí.

Já chci o víkendu zkusit bazén, jak to půjde, ale mám strach, abych něco nepos**** a neměla potom nějaký problém, když mě moje dr.nechce dát razítko do těhu průkajdy na cvičení pro těhulky natož plavání.
Jenomže pořád sedět doma na zadku nebo se pohupovat na balónu se mi už fakt nechce, i když je teda fakt, že doma pořád něco dělám 😉

Cin, jak je kočko... co hematom?

Gabčo, dej potom vědět co na cvičení 😉

gabina79
26. říj 2009

No jo, Cin, všude jsou neschopní lidi..já se teď dozvěděla, že šéfová oznámila velmi schopné sekretářce, že místo ní má náhradu - velmi neschopnou osobu, která už ve firmě pracovala...ta to je na posr.... 😠 ...a jinak si v pohodě, žádné problémy? Konečně sis koupila ty kalhoty, tak už může bříško v klídečku růst 😀
Luci, jj, dám vědět...a myslím, že plaváním nic nepokazíš, taky jsem uvažovala, že bychom s manžou jezdili, ale teď uvidím, co to cvičení, jaké bude 😉

gabina79
26. říj 2009

Pak vám ještě nahážu do albíčka, co jsme všechno pořídili v tom Hodoníně, ale asi až odpoledne nebo zítra...nevím, jak dnes budu stíhat 😉
Holky a zítra dopoledne jdu na tu dětskou kardiologii, tak doufám, že bude vše OK 😕 ...ale říkám si, že kdyby bylo něco špatně, tak by to viděli už na tom Veveří, no ne?

lucka.adis
26. říj 2009

Gabčo, já tam také byla a ptala se dr. proč nás posílali k němu, že jsem si myslela, že to už na UTZ poznají a on mi na to řekl že ne, že každý ten UTZ rozpozná něco jiného a je teda fakt, že on mi tam to srdíčko prohlížel dobrých deset minutek. Pouštěl ozvy atd. barevně nám ukázal průtok krve a kyslíku.. a závěrem bylo, že je malá v pořádku.
Je to lepší na to jít 😉 neboj, určitě to bude v pořádku!!!

ywushka
26. říj 2009

Huraaaa tak jse konecne neco nafotila🙂!!! Tady je odkaz i na nas domecek🙂,je tam i pokojicek,porad berte ohled na to,ze nani cely dokonceny a postylka je porad zabalena🙂 http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

gabina79
26. říj 2009

Iwuš, no máte to moooc pěkné...fakt se mi líbí to vymalování s bordurou uprostřed v tom pokojíčku 🙂
No nic, holky, valím, tak se zatím mějte...snad nepadnu za vlast 😀

ywushka
26. říj 2009

gabi:dekuju:-)

lucka: s tim plavanim to ti neporadim,ja jsem chtela chodit taky,ale v hodonine to momentalne neprobiha,pry maji nejake problemy s tim provozovatelem toho bazenu a do kyjova se mi jezdit nechce,to je na me dost daleko!!!

ja jsem oblecenicko ted nefotila,mam to vsechno poprane,teda alespon vetsinu a nechce se mi do toho uz hrabat😀!!!

ywushka
26. říj 2009

jinak jdu ted na barak s manzelem pozapojovat pocitac,zitra nam prijdou napojit internet,tak at ho tam mame pripraveny

cincolina
26. říj 2009

Luci, vzhledem k tomu, že už skoro 3 týdny nekrvácím, tak se asi sám vstřebal, dr. mně varoval, že může téct tmavá krev, ale nic, a to se celkem hýbu - resp. chodím na procházky. Tak snad je všechno OK.
Já sem přihodím nějaké foto v ten čtvrtek, až budu vědět co a jak.
No tedy Yw., to bych si nechala líbit, takový domeček 🙂 . Moc se mi líbí ten nápad na vymalování ložnice - ty zeleno-bílé pruhy... fakt pěkný.

miradka
autor
26. říj 2009

Gabi, mne prišiel ten tehu pás minulý týždeň, ale som trochu sklamaná. Nie je mi v ňom príjemne, strašne ma sťahuje a keď mi tvrdne brucho, tak to nie je dobré. Vobec nie je pružný a keď ho mám teraz len tak tak, tak za pár týždňov ho možem akurát tak vyhodiť. Dosť ma to sklamalo ☹

Ywush, moc pekný domček a tá kuchyňa....obklad úplne krásny, super a tá tmavohnedá je tiež krásna. Zrovna dnes som surfovala na idnes - hobby a tam jedna pani vyhrala vymalovanie predsiene a dala si tam čokoládovú hnedú a doplnky biele. Vypadá to super 😉 Tie pruhy v ložnici, to som videla v relácii jak se staví dům a tiež sa mi to páčilo, je to také originálne.

lucka.adis
26. říj 2009

Mám v Albu aktuální fotku bříška i s pózujícím synátorem, jestli chcete, mrkněte 😉

Ywush, pěkný baráček 😵

irminka
26. říj 2009

ahojte babule,

Ywus: domeček máte nádherný, prostě jako ze žurnálu, fakt supeeer 🙂

Luci: ale teda ty už máš velké bříško, Verunka bude kus ženské 😉

gabina79
26. říj 2009

Luci, to teda je bříško 🙂 😉
Jinak k tomu cvičení, bylo to dobré, akorát to trvalo míň než mělo, protože paní cvičitelka musela jít na bus. Nejdřív bylo cvičení v tělocvičně (tam nás bylo asi 10) - na míči a pak na žíněnce, různé cviky na protažení a posílení potřebného svalstva, dechové cvičení a takové rady jak prodýchat kontrakce, když ještě nemůžeš tlačit a jak si ulevit při kontrakcích masáží a tak....docela zajímavé, nakonec byla relaxace - to celé bylo asi hodinu, a pak kdo chtěl, tak se šlo ještě do bazénu, ale tam to bylo už jenom tak na půl hoďku, protože spěchala na ten bus....ten bazének je malý, takže když je víc zájemkyň, tak to asi nemá cenu, takže uvidím příště....ale jinak jsem se konečně pořádně protáhla a rozpohybovala, takže super....akorát mi párkrát pěkně ztvdlo břicho a jak jsem plavla ve vodě, natažená, tak mě taky párkrát chytla křeč do břicha..ale vždycky to hned odeznělo

gabina79
26. říj 2009

Mir, tak to je mi líto, že nejsi s těhu pásem spokojená...ono je jich totiž víc typů, u některých si můžeš vybrat velikost, podle velikosti bříška, jsou i z různých materiálů....takže si asi měla smůlu a koupila špatně...a asi je lepší si ho vyzkoušet
Irmi, ty jsi jak spokojená s pásem?

lucka.adis
26. říj 2009

Holky, moc děkuju za pochvalu bříška.. akorát jsem s toho celkem nervózní, protože by mě zajímalo kam to ještě poroste. Zítra začínám 24tt (neboli 25tt) a mám ještě pár měsíců před sebou 😅 ohledně prs ani nemluvím, skoro je už ani neuzvednu 😀 a začínají mi být i těsné ty těhu trička 😠
Snad bude Verča aspoň podle toho vážit, minulý týden měla už přes 550g a odpovídala přesně týdnům, takže jsem fakt zvědavá.

Manža si ze mě dělal srandu, že ještě chvilku a vleze se do bříška i synátor 😅 když se opravdu člověk podívá na ty fotečky před tím, tak je to skok jak blázen.

Gabčo, super, ale i tak buď opatrná když ti to bříško několikrát ztvrdlo, ju 😉

(já kdybych šla plavat, tak jdu s tím banděrem hned ke dnu 😀 😀 )

gabina79
26. říj 2009

Luci, neboj, voda nadnáší 😀 ....teď máš kolik kilo navrch? Tak třeba už teď budeš přibírat míň 😉 ....a nebo budeš konkurovat dvojtěhulkám 😀 😀

miradka
autor
26. říj 2009

Gabi, snáď si ty narazila na lepší tehu pás. 🙂 To cvičenie musí byť super, ale toho tvrdnutia by som sa bála. Mne tvrdne aj bez cvičenia. Máš magnosolv? Ten je dobrý, akurát z neho šialene preháňa. Ja ho užívam 2xdenne a niekedy to je fakt nepríjemné.

Luci, pekné bruško a pekná fotka s Adamkom 😉

Prihodila som nové fotky čo sme teraz nakúpili v polsku. Trochu sme sa plácli po kapse s tým povlečením, ale je fakt krásne. No a od tchýni sme dostali postielky, matrace a prikrývky s vankúšom. O dva týždne sa tam ešte zastavíme pre fusaky, dnes mali len jeden oranžový, tak pani objednala.

lucka.adis
26. říj 2009

Mir, to povlečení je móóóóóc pěkné...takové netradiční, fakt super 😵 😵 moc se mi líbí, ale neboj opičit se nebudu, akorát budu zhánět něco podobného 😀 fakt super!!!!
Postýlka a matrace to samé, akorát když jsem to řekla manžovi o té matraci, tak že si o tom prý radši něco zjistí a potom se podle toho zařídíme 😖 a mě se táááák líbí.

Gabčo, přibrala jsem celkem přes 7kilo, ale víš jak to je...doma se zvážíš a vážíš víc než když se vážíš u dr.
... no, uvidím kolik budu vážit 18.11 to mám další těhu poradnu a teď 4.11 máme kontrolní UTZ v Bohunicích, tak se na malou moc těším 😉

Teď jsem dala do trouby péct žemlovku, tchýně mě včera nabalila jablkama a cuketou, tak to budu muset zpracovávat. Akorát z té cukety jsem kdysi jedla super nádivku, bylo tam i maso a dalo se to péct na plech jako na styl francouzských brambor a k tomu byla příloha buď šťouchané brambory nebo bramborová kaše...jenomže ho nikde nemůžu najít a nikdo ho nemá.

irminka
26. říj 2009

miradko: to povlečení je moooc hezké...a na kolik prosím vyšlo v PL?

S tím těhu pásem: myslíte jako podpůrný? Já ho mám napsaný od rehabil. doktorky a vyšel na tisícovku, já jsem doplácela mylím padesátikorunu a jsem s ním spokojená, ale nosím ho spíše, když někam jedeme.....a potom mám ten okrasný, ale ten je fakt jen na prodloužení trička, ten nosím furt 😉

gabina79
26. říj 2009

Mir, jakýsi hořčík (nevím ten název) jsem měla, ale už jsem ho vysadila, protože jsem neměla problémy, tak asi zase budu muset nasadit...uvidíme, co řekně Dr.
To povlečení je fakt super 🙂 ...koupila si matraci s pohankou? Já slyšela, že pro malé novorozeňátko by měla být matrace otočená tou pohankovou vrstvou dolů....my jsme už teda taky koupili matraci (manža trval na tom, že z toho obchodu s něčím prostě odejde 😀 ), ale vzali jsme kokos-molitan-kokos 😉
Luci, já taky kdysi dělala cuketovou "sekanku" s kabanosem na plech, jestli chceš, tak se můžu kuknout, jestli mám recept, ale už jsem to dlouho nedělala, tak nevím, jestli ho najdu 😉 ...to já se vždycky vážím doma a ráno před jídlem, takže jsou vždycky stejné podmínky..akorát teď jsem od minulého týdne nějak nepřibrala 😅 Zatím mám 5 kg navrch

gabina79
26. říj 2009

Irmi, já myslela ten okrasný 🙂

irminka
26. říj 2009

tak já už mám 10 kg 😎

irminka
26. říj 2009

já jsem s ním teda spokojená, pěkně ho mám skoro až pod prdel, takže mně nefouká na hrb 🤐