Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
27. říj 2009

tak to já vařím jak teloš, teda sem tam mně manža řekně at se na to vyprdnu a jdeme na obídek, ale to je opravdu jen sem tam....
Dostala jsem od kamošky krásné jehněčí, tak to zítra uklohním,,,jsem zvědavá co z toho bude 😝

ywushka
27. říj 2009

irm: ja bych se vyprdla,pres tyden kdyz mu varim,tak je to jen tehdy,pokud se mu nelibi obed co tam zrovna maji!!! Ty obedy nejsou drahe a hlavne-on je dost vybiravy a pak kdyz je prepapany vseho pres tyden,tak pak nevi co by si o vikendu vymyslel,bych s emohla vyprdnout!!!

ywushka
27. říj 2009

irm: ty tam ty chlapy mas dva+2 v brisku,takze tobe by se obed z jidelny nevyplatil🙂

irminka
27. říj 2009

ale už mě to také dost žere, protže nevím co mám furt vařit 😠 A ta představa, že budu ještě 3 roky na mateřské a denodenní vaření, pche, fuj ☹

ywushka
27. říj 2009

miradka: na ty problemy se spanim jsem to vyresila pomoci kojiciho plstare🙂,spim jak medved celou noc🙂,teda vetsinou🙂!!! Asi to ma neco do sebe ho pouzivat v tehu🙂

lucka.adis
27. říj 2009

ywush, ten kojo polštář si chci také pořídit... pořád po něm pokukuju na internetu a asi to bude čistě bílý s náhradním povlečením a kuličkama (na výplň).
Akorát doufám, že mi to aspoň i teď v těhu zabere, když malá tolik řádí 😠

ywushka
27. říj 2009

lucka ja jsem s nim straaaaasne spokojena!!! Taky jsem nemohla nijak spavat a ted se mi spinka dobre🙂!!! A manzel se mi vzdycky smeje a rika: " nekupovala jsi ten polstar pro Teoska?? To abys mu koupila pak novy" 😀

lucka.adis
27. říj 2009

No, já mám potom v plánu ho využít i právě na to kojení a potom do toho můžu položit i malou 😉

ywushka
27. říj 2009

lucka: to mam v planu i ja,ale ja jsem si koupila takovy s dutym vlakne,oprat se da,ale kdyz na nem lezivam,tak uz je takovy cely zezmuchlany 😀 ,takze ho pak budu muset vyprat a poradne "natrepat"🙂

ywushka
27. říj 2009

za chvilicku bude ordinace,tak jdu uz do hajan,dobrou nooooc🙂

irminka
27. říj 2009

dobrý večer,
také mě nemine Ordinačka, stejně tam není nic jiného, jedině VKV a to tak nesleduji, teda sem tam na netu a mám v tom celkem hokej 😕

Také si chci pořídit kojící polštář, nemůžu spát a když to říkáš Ywus, že je to výborná pomůcka, tak se hned jdu podívat na net.......zatím se mějte hezky maminy a zítra papík 🙂

lucka.adis
27. říj 2009

ywush, právě že ty kuličky jsou " prý " lepší... nemáš ten polštář takový zmuchlaný, prostě se ti přizpůsobí 😉

Brou noc!!!

ywushka
28. říj 2009

lucka: to uz je ted jedno😀,hlavne ze se na nem dobre spinka🙂!!

Me vzbudilo curani a ted ne a ne usnout!!🙂 Tak asi budu muset uz byt vzhuru,stejne mam hlad🙂

Preju prijemny "svatecni" den

irminka
28. říj 2009

dobré ránko,
také jsem vzhůru od 6:00 😎 , manža s malým šli na hokej. trénink, chudata , klid nemají ani o prázdninách 😖

A já budu něco klohnit, teda to jehněčí...no to teda bude 😝

ywushka
28. říj 2009

My dneska delame kvetak🙂

elennka
28. říj 2009

ahojda holky, v práci toho teď bylo nad hlavu, tak jsem se sem nedostala... dneska si užívám trochu volna, jinak jsem minulý týden fotila kamarádce fotečky a tuto neděli jdu fotit další (těhu fotečky). No alespoň chytám bacilky.. Jinak čekám že během pár dnů dostanu MS... a asi se ještě do konce roku budeme snažit bez pomoci lékařů. Za prvé bohužel listopad a prosinec si nemůžu v práci dovolit moc chybět, a za druhé nám došel nedoplatek za elektřinu . a manžel má v prosinci 30.. takže penízky se kutálejí všude jinde...
Fotečky jsou na http://elennka.rajce.idnes.cz/tehu_fotecky_petu...
Heslo písnu do IP.
Užijte si volna 🙂

lucka.adis
28. říj 2009

Pěkný sváteční den, kočky

...to byla zase noc, ale co člověk nadělá, že 😀 ráno manžel chytal bouličky a přemýšleli jsme, jestli to byla hlavička nebo prcka 😀 😀

Já dneska dělám kuře s bramborovou kaší a zeleninovou polévku, akorát ještě musím nějak do obchodu, protože jsem si uvědomila, že nemám podravku 😖 takže jsem zvědavá kam pro ni pojedu a ke všemu mají navečer dojít sousedi, takže nějaký ten brambůrek a křupka bude potřeba.

Ell, ahoj.. na fotečky jsem minule mrkla, jsou pěkné 😉 mě bude fotit manža, když mu to tak pěkně jde.
Naposledy mě vyfotil se synátorem a to fakt v rychlosti a vyšla s toho moc pěkná fotka 😵 no, už se těším co vymyslíme.

Tak zatím pááá

gabina79
28. říj 2009

Ahojte holky 🙂 Tak já jsem dnes spala do půl desáté 😀, pak jsem pouklízela koupelnu s wc a jsem tu 🙂 ..nakonec jsem včera tu rajdu nedělala, protože manža bude mít v práci oběd, tak jsem aspoň upekla sekanku (kterou už musel večer prubnout 😀 ) a rajdu budu dělat až dnes 😉
Včera jsem se šla zeptat do jednoho obchodu na plenky a paní mi nabízela prý nejkvalitnější, co seženu, ale mně se to zdálo gramážově málo - hrozně tenké - byl to rozměr 80x80 a gramáž 80g/ks, což vychází nějakých 125g/m2..jakou gramáž máte plenky vy? Já jsem schválně zvážila ty staré, co mám doma a tam to vychází asi 280g/m2...což je sakra rozdíl 😠

gabina79
28. říj 2009

A ještě jsme neodolali a pořídili dvě soupravičky a lehčí deku....dávám do alba, tak kukněte 🙂

gabina79
28. říj 2009

Ell, kdyžtak mi písni to heslo, já se ráda podívám 🙂

ywushka
28. říj 2009

ell: taky si poprosim do IP🙂 dekuju!!

gabi: jeeeeeeeeee to je pekne,libi se mi ta deka s tim pejskem!!🙂

Ja uz jsem se snazila dneska nejak pobalit ten kufr do porodnice (mam kufr,cestovni tasku nemam zadnou doma🙂)!! Mela jsem pripraveny ten mensi,ale jakmile jsem tam dala balik plenek a 2 rucniky tak uz byl temer plny😀,tak jsem vzala ten vetsi🙂!! Sepsala jsem si co jeste vsechno mam nakoupit,abych na nic nezapomela!!!

lucka.adis
28. říj 2009

Gabčo, moc pěkné věcičky a ta deka nemá chybu!!!! Já takovou sháněla a nemůžu nic takového najít, chtěla jsem ji do kočárku.

Jinak hlásím, že mám nakoupeno, takže navečer můžeme se sousedama baštit o 106 😀 😀

ywushka
28. říj 2009

jak zjistim svoji velikost podprdy???

lucka.adis
28. říj 2009

ywush, nooooo, to kdybych věděla 😀 😀 protože mi pořád rostou a rostou 😠 😝

gabina79
28. říj 2009

Díky za pochvalu 🙂....tak já si jdu udělat tu rajdu 😉
Ywuš, kufr se ti i líp ponese/poveze 😉 ...ale aby ses tam nestěhovala se vším všudy, nech si něci i doma 😀

lucka.adis
28. říj 2009

ywushko, budeš tam jenom pár dní... nemusíš se tam stěhovat se vším co máš doma 😀 😀
Néééé, sranda, jsem zvědavá na nás ostatní až budeme balit my, to se nám Ywushka bude jenom smát 😅

ywushka
28. říj 2009

holky,vzdyt ja si balim jen to co je napsane na seznamu🙂!!! To znamena jen to nejpotrebnejsi ( ikdyz me to i tak pripada zbytecni),ale zase jsem takovy ten typ cloveka,ktery kdyby to tam nemel,byl by z toho straaaasne nervozni!!!🙂

ywushka
28. říj 2009

jejda to je dneeeeska nuda! Manzel od rana tankuje cisternu a ja nevim co mam delat....jsem se valela,ale to uz me nebavi! ted jsem posvacila dva rohliky se sunkou😀 a jogurt a na to jeste 4 malicke mandarinky🙂

miradka
autor
28. říj 2009

Ahoj holky, ja dnes moc nestíham...ráno som si urobila prechádzku do polska a tam milion ľudí, no des...chcem poriadiť garnýže a dívala som sa na záclony a závesy, ale v tomto sú poliaci tak trochu mimo moj vkus, všetko vyčančané a keď jednoduché, tak to vypadá lacine 😒 Čo myslíte - potrebujem poradiť. Neviem aké závesy do toho deckého pokoja poriadiť. Myslela som že zelené, ale neviem či by neboli lepšie hnedé. Steny sú zelené a koberec hnedý (možte mrknúť do albumu) Čo by ste mi poradili?

Ywush, o podprde sme sa tu nedávno bavili. Dočítala som sa, že je lepšie kupovať jejda teraz neviem - mesiac dopredu? No to je jedno, ale radili tam kúpiť o číslo väčšiu než máš pred porodom. Tzn. o 1 veľkosť košíku väčšiu. Takže keď máš 80B, tak 80C. Skús si vyhľadať v google. Ja som našla takúto radu 😉 Ywush, balila si podľa nejakého zoznamu? Ja som nedávno na nete narazila na taký desný zoznam, že ten kufor by sa fakt hodil 😀

ywushka
28. říj 2009

miradka: jo balila jsem podle seznamu,ktery jsem dostala v jedne prodejne s detskyma vecma🙂!!!

Jinak se kuknite na www.aperio.cz jsou tam recenze na vsechny porodnice!!! Ja jsem chtela k milosrdnym do brna,ale kdyz jsem si precetla co ta nemocnice poskytuje-co je tam primo o ni napsane a pak recenze k ni,tak me presla i chut,dokonce ani navstevy nemuzou jit na pokoj jen v pripade nadstandardu!! Jinak dobre recenze jsou na bohunice a pak co se tyce PRO GABI-kyjove je popisovam jako kvalitne!!!