Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
6. lis 2009

Ahoj holky, dnes som sa tu ešte neukázala, nejako som nemala čas a mala som návštevu trojmesačného bobka a kamošku. Bola to príjemná zmena 🙂
Už pár dní riešim, ako vyriešiť prebalovanie a už v tom mám jasno. Gabi, aké plienky ti doporučila tá predavačka? Ja som zisťovala čo a ako u tých štvorcových a tie od Kikka Eco Lux sú vraj najlepšie. Je to klasika, aj keď ako Irminka hovorí, nie je to čo bývalo za nás. Vraj tie od Libštatu sú nič moc. Takže dokúpim ešte asi 30 ks týchto a na ňu dám namiesto viacvrstvovej pleny obyč žinku z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/4005... na priamo na zadoček separačku http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-celul... a na to svrchní kalhotky
http://www.branakdetem.cz/svrchni-kalhotky-baby.... Zo začiatku toho moc nekúpim, potom budem asi dokupovať tie fajnovejšie určite aj tieto http://www.latkove-pleny.cz/svrchni-kalhotky/bl...
a potom uvidíme 🙂
Chvíľu mi trvalo, než som sa v tom zorientovala, ale už som sa rozhodla a prax ukáže poprípade trochu zmení 🙂

ywushka
6. lis 2009

miradka: ty mas ale prehled🙂

My uz jsme doma z kina 2BOBULE jsou SUPER!!! Doporucuji!!!
Preju hezky vecer a dobrou noc

miradka
autor
6. lis 2009

Ywush, 3 dni som študovala 😀

miradka
autor
6. lis 2009

Prihodla som do albumu aktuálne foto bruška. Ten hrb čo mám hore pod hrudníkom, to je telíčko holčičky, myslím že to je zrovna jej chrbátik alebo hrudník 🙂

ywushka
7. lis 2009

Miradka: ty mas ale veliiike brisko,to si snad ani nedovedu predstavit,jak to bude vypadat pred porodem!!!

Preju prijemny den,venku sice prsi,ale s tim nic nenadelame! Ja se dneska chystam na stehovani nejakych veci do domecku!!🙂 Tak jsem zvedava jak se do toho pustim jestli to dokoncim jak jsem chtela😀

cincolina
7. lis 2009

Miradko, jak to bříško zvládáš? Bolí tě záda?

lucka.adis
7. lis 2009

Dobré ráno

U nás prší, ale co se dá dělat.. Dneska mám v plánu menší úklid celého bytu, takže mi ten den určitě uteče.
Zítra jedeme na návštěvu a odpoledne nás čeká lampiónový průvod zakončený uspáváním broučků, tak se Áďa moc těší 😉 Snad nebude pršet, bylo by to na nic...

Mir, pěkné velké bříško.. koukám, že ho máme tak nastejno 😅 Také tě začínají bolet záda? Mě docela jo, tak jsem začla přemýšlet o nějaké masáži nebo pomůcce, kterou by využil manža až by mě masíroval 😉

Cin, tobě ty týdny kočko skáčou 😵 😵

Ywush, pěkný baráček.

miradka
autor
7. lis 2009

Ywush, ja si to viem predstaviť, počítam že budem mať brucho ako arwenka 😀
Cin, je to čím ďalej náročnejšie, po hodine chodenia ma bolí totálne celé telo, ešte nedávno som vydržala 2 hodiny, teraz už len hodinu a bolia ma kríže. Zdá sa mi, že mi malinko otékají nohy. Práve dnes som si zmerala obvod nad kotnikom a obvod na lýtku. Som zvedavá čo nameriam večer 😕
Luci no neviem čo by mohlo pomocť. Mne asi jedine sadnúť si, ale keď varím, tak to moc nejde 😅

ywushka
7. lis 2009

ahojky holky!!! Tak si predstavte co se nam dneska stalo....montovali jsme konecne ten nabytek do predsine az uz jsme to teeeemer cele meli,tak jsme asi pouzili spatne srouby na privrtani zrcadla a to nam cele prasklo,takze musime zajet v pondeli ke sklarovi a nechat udelat nove,to jsem opravdu natesena!!!

ted jdeme na tatkuv penzionek,prijdou tam nejaci znami tak si na chvilicku posedet!! Preju vam prijemny vecer

ywushka
8. lis 2009

Dobre ranko a prijemny den preju!

cincolina
8. lis 2009

Ahojte ženy,
no jo Mir, ale za dvojčátka to určitě stojí ...
My jsme dnes doma a pouštíme se do velkého úklidu a odpoledne jdeme oznámit, že bude mimčo tchýni 😎

ywushka
8. lis 2009

cin: jeee tak to ma tchyne hezke prekvapko!!

Ja hlasim,ze jsem asi mela v noci POSLICKY!!! Sice nevim urcite jestli to bylo ono,ale bylo to pekne hnusneeee!!🙂 Jako co se tykalo te "bolesti"....jestli poslicci boli takto,tak jake jsou pak porodni bolesti,myslim se mam na co tesit!!!🙂

lucka.adis
8. lis 2009

Ahoj všem,

Cin, tak to bude super překvápko, dej potom vědět co říkala 😉

Ywush, není na poslíčky trochu brzo 😕

ywushka
8. lis 2009

lucka: ja ti nevim,ale cetla jsem tady na konikovi,ze je nekdo ma uz od 30tt!!A kdyz ja jsem teda podle UZV uz 33+2,tak snad ani neee....??!!!

irminka
8. lis 2009

ahojte,
No Ywuš, to snad neee, máš ještě čas...Za mých mladých let se říkávalo, že poslíčky bývají tak 2 až 1 týden před porodem....No, já jsem je měla také myslím, že 10 dní pře porodem, když jsme byli s manžou na výletě ve Vyškově a už jsme hledali porodnici 😀 ....a přešlo to, naštěstí 😉

ywushka
8. lis 2009

tak ja nevim co to bylo,ale bylo to v noci,bolelo to a opakovalo se to asi 4-6x po sobe!!! Tak ja nevim!!!

irminka
8. lis 2009

no hlavně, že jsi celá.....byla by to škoda..Teovi je u maminky určitě dobře 😉

ywushka
8. lis 2009

irm: no jsem cela!! Jsem zvedava jestli se to bude jeste opakovat!! Me ta bolest vzbudila v noci,jsem se toho uplne lekla!!!

ywushka
8. lis 2009

no snad se TEOVI bude libit u me jeste nejaky ten tyden,ma jeste cas se vydat ven🙂

irminka
8. lis 2009

musíme prostě vydržet co nejdéle 😉 ... a to vydržíme 🙂

lucka.adis
8. lis 2009

Ahoj holky,

tak jsme zpět z návštěvy a já jsem ráda, že jsme doma 🙂 přece jenom to cestování mě začíná docela zmáhat.
Ještě že všichni k nám dojedou na svátky (vánoční), aspoň se nebudeme muset někam trmácet.

Ywush, tak hlavní věc je, že to přešlo, ne? Teo by mohl určitě ještě chvilku vydržet, i když je fakt, že teď už by mu nic nehrozilo, pokud jsi 33tt+2...
Pěkně odpočívej a kdyby se to opakovalo, tak až půjdeš k dr.tak mu o tom řekni 😉

irminka
9. lis 2009

dobré ránko.
tak já měla dnes dost blbou noc.....každou hodinu vzhůru, převalovala jsem se jak trdlo, nic nepomohlo..ted jsem vypravila malého do školy a za chvilku jedu za manžou do práce a pojedeme koupit dlažbu.....

Dnes nevařím, máme od včerejška, takže jen převleču postele a nic nebudu dělat, chi,chi 😕

Jinak všechny zdravím a přeji pěkný den....snad ne upršený 😉

ywushka
9. lis 2009

Irm: dobre ranko!!! Povlekat postele??? Tak takove veci za me dela manzel!!! Pry se nesmim natahovat ani prepinat,tak to vsechno dela on😀!! Kdyz uz neco delam delsi dobu-jako neco nosim,uklizim a podobne,tak uz mi vzdycky zacne nadavat,ze jsem tehotna a ze si mam jit lehnout,ze to udela on😀!! Ha ha ha😀 Takze opatrne u toho prevlekani tech posteli!!

Preju vam krasny den

Ja jsem se uz vysprchovala a v devet mam kosmetiku,takze se uz na ni uplne tesim😀!! Dneska uz nam prijdou delat dlazbu pred barak...Huraaaa nebudu pak muset jezdit s kocarem pres garaz

emers
9. lis 2009

ahojte holky,
moc díky za přivítání 🙂

cin: no jo, k sobě máme asi nejblíže že? 🙂

já se zatím začínám potýkat s občasnýma nevolnostma a nevím co mám jíst, na nic není moc chuť... ale jím, protože to by mi bylo ještě víc špatně... před týdnem mi ještě bylo dobře, teď pár dnů je mi šoufl... jinak nic a čekám na další kontroly a tak... musím za svou gyndařkou, doufám, že se o mě dobře postará tak jako se starali na Obi... jenže ona nemá UTZ, tak mě snad bude někam posílat! a samo se bojím, aby bylo vše vpořádku... tak tolik o mně abyste měly představu co teď řeším 😀

ywushka
9. lis 2009

emers: s tim jidlem jsem na zacatku tehu mela silene problemy!!! Nemohla jsem snist vubec nic!!! Zkus si vzdycky dat alespon neco-jako treba rohlik s maslem/se syrem neco co neni tak moc tezke a hlavne to nema zadne aroma-to jsem uplne nesnasela!!! ja jsem s tim bojoval asi do 15tt!!! 😒

cincolina
9. lis 2009

Emers to znám, takový ten stav, kdy má člověk šílenej hlad, otevře ledničku, ale nedokáže si vybrat nic, co by dokázal sníst 🙂. Já jsem mohla chleba s máslem. Teďka už se to lepší, ale odpoledne je mi špatně ještě pořád.

gabina79
9. lis 2009

Ahojte holky 🙂
Mir, ty máš teda obr bříško, to musí být fakt pěkný záhul na zýda...tak se snaž víc odpočívat a ne stát celý den u plotny...snad to i tvé okolí pochopí, že nemůžeš zvládat to, co pře tím 😉 ...a s těma plenama - v jednom obchodě mi doporučila Kikka, ve druhém Lipštát....nakonec jsem koupila nějaké z toho Lipštátu a teď co budu dokupovat, tak ještě koupím Kikku, abych to mohla doma srovnat...a barevné jsem kupovala od Hyblera, tento týden by mi měli přijít, tak jsem zvědavá, co to bude za hadr 😀
Emers, jj, nevolnosti jsou na nic, mě trápili celodenní a to až skoro do půli pátého měsíce...možná proto jsem taky moc nepřibrala....a teď to s jídlem taky není nic extrovního, můj bývalý apetit se mi asi vrátí až po porodu 😉 ...tak se hlavně opatruj a držím pěstičky, aby bylo všechno OK.
Cin, co tchýně? 🙂
Ywuš, tak to je teda něco, že už se hlásí poslíčci...ale taky jsem někde četla, že je to v tomto stupni těhu normální...tak se hlavně moc nepřepínej, aby to Teo ještě nějaký ten čas vydržel 😉
Já jsem si dnes vyfotila bříško, ale nevím, jestli ho hodím do alba, musím nejdřív kouknout, jestli je rozdíl, oproti minulé fotce...a taky jsem se vážila a zjistila jsem, že jsem od minulého týdne nic nepřibrala 😒 .....a zítra mě čeká cukrovka...fuj, už se strašně těším 🙄

irminka
9. lis 2009

tak a dlažba je vybraná, jen , aby to někdo položil.........samo, že manža. kdo jiný.... 😉

ted jsem opět a zase povytírala, asi po 35. za týden, něco popapkám a jdu na ty postele 😎 . Manžílek půjde k sousedům kácet stromy a já budu poslouchat krásný zvuk motorové pily 😀

gabina79
9. lis 2009

Cin a co slibované fotky tvého bříška a morušky???? 😉
Nemáte někdo číslo na Žabka a Sim???...já jsem taková nějaká nervózní, co s nima je, že se tady už tak dlouho neukázaly 😅

ywushka
9. lis 2009

gabi: abys pribrala musis i neco snist!!!!!!