Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
20. lis 2009

miradka: jo na mimiaukci byl takovy paradni zupan s tim medvidkem Me to you a chtela jsou to pro manzelovu neter,jsem ani nedoufala ze bych ho mohla vyhrat,ale podarilo se mi to!!! Tak mam darek na vanoce uz i pro ni

lucka.adis
20. lis 2009

Ywush, ono to také může být tím, že nikdo z vás neví kdy to na tebe znovu přijde, nemysli si, určitě ho to také musí dost stresovat. Chlapi jsou takový, mají prostě strach atd. a ten sex, stejně budete muset ještě počkat a dodržet šestinedělí. Přece na tebe nebude hnusný.

Je fakt, že u nás je to chvílama také tak, dohadujeme se opravdu ohledně blbostí, ale potom je to hned za námi a je klid.
Brzo se to uklidní, uvidíš 😉

ywushka
20. lis 2009

lucka: tak to doufam ze mas pravdu,protoze jinak ho asi v noci zadavim polstarem!!!🙂
Ja nevim,proste mu porad neco vadi....!!! On je zvykly jinak,ja jsem zvykla na neco jineho....a tam bude asi ten zakopany pes....Uz me nekdy normalne napada,ze snad ma i jinou zenskou,ale zase si rikam,ze kdy a kde by ji tak mel...!!!

miradka
autor
20. lis 2009

Už som doma z kontroly. Všetko je OK, na otoky mi nič nepovedal, že pokiaľ je tlak ok, tak nie je čo riešiť. Takže pohoda 🙂 V utorok ma čaká diabetologická ambulancia a ďalšia kontrola u gyn je za 2 týždne.
Teraz idem variť akože boršč, ale volá sa to cviklová polievka....
Luci, tá vaša postielka bude krásna, tiež sa mi páči tmavohnedá a k tomu ružová pekne vynikne. My už máme postielky poskladané, celý pokojíček je už vlastne skoro hotový, chýbajú len závesy a záclony. To ešte počká. 🙂
Čo sa týka chlapov, tak moj je celkom v pohode, až moc...akurát ma štve, že keď príde domov, tak hrá hry na počítači a vobec sa mi nevenuje, nie je s ním skoro žiadna reč. ☹

lucka.adis
20. lis 2009

Ywush, takle vůbec nemysli akorát se budeš zbytečně stresovat. Proč by měl mít nějakou jinou babu, myslím si, že už jenom to že kolem tebe skáče atd. je trochu víc omezený, to víš...je to prostě chlap a většinou kolem chlapů skáčou ženský a né naopak 😀 Fakt neblbni s tím, že by měl jinou, vidíš sama jak je ochotný, dokonce ti zajel i pro zákusky 😉

Mir, super, že ti kontrola dopadla dobře.
Jsem na tu naši postýlku zvědavá...fakt moc!!
Jééé, ty už máš také poskládané postýlky? Holky, já chci takýýýýýýýý 😀 😀 manža teď staví ty nové komody, včera poskládal synátorovi skřínky do pokojíčku atd. a dnes dělá ložnici. Ještě musíme vymyslet postel a dodělat v koupělně světla a budeme mít hotovo 🙂

ywushka
20. lis 2009

miradka: tak supoer ze je vsechno OK!🙂

Lucka: vis to me nekdy tak napadne!!! Ted musel jet pro koberec do obyvaku,jsem zvedava jestli neco priveze,protoze oba dva mame uplne jinou predstavu o tom, jaky koberec by tam mel byt!!! Tak uvidime!!!

lucka.adis
20. lis 2009

Ywush, mě to taky občas přepadne, ale to jenom proto, že se cítím fakt tlustá, ale kdykoliv to můj manža nějak pozná, tak mi to hned vyvrátí a říká mi, že jsem prostě pěkná mamina a on mě miluje a že nejsem vůbec tlustá, že mám v bříšku naše miminko a to prostě nějak prostor potřebuje 😉 pokaždé mě to vždycky zvedne náladu 🙂

besinka7
20. lis 2009

ywushko a miradko: vůbec se neomlouvejte, to je v pohodě, na Netu jsem o tom už něco četla, takže bych tam asi měla patřit, ale zeptám se asi teda narovinu své gynekoložky. prý se do rizikové poradny chodí častěji a hlavně tam mají větší zkušenosti s problémovýma tehu, tak uvidíme .... každopádně díky holky a držte se 🙂 papa

gabina79
20. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ...dneska jsem úplně hotová, ještě jsem uklízenla v obýváku...jen tak trochu, protože si manža na dnešek domluvil návštěvu tchýně (byla jsem nasr...á 😠 )..samozřejmě, že ložnici ještě nemáme dodělanou a nejlepší je, že ten malíř bude muset ještě dojít, protože se nám na té barevné stěně začali dělat puchýřky a začalo to praskat (což jsme objevili, až jsem tam skoro všechno nastěhovali zpátky)...takže jsem na mrtvici, jestli tu zeď budou muset dělat celou znovu, tak to bude všechno nanovo a já tady lítala jak hadr na holi pro nic 😠 ...a to ještě nevím, kdy ten malíř přijde - jestli to stihne dneska, tak dneska, kdyžtak až po neděli....a do toho moje úžasná tchýně, ještě úžasnější švagrovou 😠
Mir, jsem trochu unavenější, ale není to žádný extrém...super, že tvoje kontrola dopadla dobře 😉 ..jo a ten kojo polštář (s kuličkama) mám nový a nebyl až tak extrémně vycpaný, leží se mi na něm dobře 🙂...a co se týče toho spaní, než usnu, tak se převaluji z boku na bok a pak se dost často budím na zádech (přitom se předtím na zádech skoro nespávala)...ono myslím říkají, že až je mimčo větší, tak v poloze na zádech může tlačit na nějakou cévu a mamině se může udělat špatně...nebo tak nějak to bylo 😅 ..no ale zatím to neřeším 😀
Ywuš, tak to bylo překvápko, co? 🙂 ..to potom ségra doletí ještě znovu na Vánoce? 😕
Luci, jj, těším se až Ondráška uvidím a budu vědět, jak roste..už aby to bylo.....ty už to máš příští týden, co? 😉...my už máme postýlku složenou (když už jsem přestavovali ložnici, tak už jsem ji tam šupli, tak snad to nebude na škodu 😕)
Holky my máme takový pech - koupili jsme v Ikee knihovnu a když jsem ji vybalovali, tak jsme zjistili, že jedna polička je poškozená, takže reklamačka.....fakt super...ještě že jeden kolega od manži z práce jede do Brna, tak nám to tam vezme, abychom tam nemuseli jen tak jezdit...
Besi, mně taky našli v 18tt streptokoka - musela jsem si pak zavádět jakési čípky (globule), tím se přeléčil...pokud je to i s příznakama (výtok atd) v horší fázi, tak se to přeléčí ATB (používá se na to většinou ampicilin, na který jsem bohužel alergická ☹)....držím pěstičky, aby byl mimís v pořádku 🙂

gabina79
20. lis 2009

Luci, ty přece nejsi tlustá....ty máš jenom bříško a v něm Verunku 😉
Jinak mě se asi dělá na břichu takový ten těhotenský pigmentový pruh 😀 ..no super..

gabina79
20. lis 2009

Luci, tak se opatruj, ať toho bacila brzy udoláš...u nás byl teď nachcípaný manža - on má chudáček pořád problémy s aftama, že kolikrát nemůže ani mluvit, a teď se mu do toho přidala neště nějaká viróza...ale už to vypadá líp...jen jsem si říkala, ať to nepřeskočí na mě 😅

gabina79
20. lis 2009

Holky, přidala jsem nějaké fotečky do albíček, tak se kukněte 😉

lucka.adis
20. lis 2009

Gabčo, já jsem už v pohodě... včera mě to nachlazení atd.nějak opustilo a ke všemu je mi dneska fakt moc dobře.
Prostě mám dobrou náladu, malá se v bříšku pěkně hýbe a pořád ji to táhne na pravou stranu..by mě zajímalo, co tam má 🙂
A na kontrolu se fakt moc těším, páč jsem ji teď neviděla, protože tam dr.nebyla.
Člověk neví, jestli je všechno OK a potřebuju ji říct zase o tom výtoku co bohužel mám, aby mi zase po dlouhé době nasadila nějaké globulky na zavádění 😉
Věcičky jsou jinak moc pěkné, už jsem do Alba mrkla... a vy už máte také poskládanou postýlku? To jako fakt?
Nooo, tak jak to tak vidím, tak budu v tomto poslední 😀 😀 ale Leden už není tak daleko a ke všemu budeme mít teď už v chodbě kočárek, tak aspoň něco.

Za hoďku půjdu pro suýnátora do školky a potom se stavím do obchodu a nakoupím malé punčocháčky, mám jenom dvoje a ještě aspoň čtvery nakoupím 😉 Jinak jsem na mimiaukci vyhrála kojenecké ponožky 1O párů za 101,-kč, tak se těším až to přijde a potom ještě ostatní věci, ale zatím se mi žádná paní neozvala.

gabina79
20. lis 2009

Luci, tak to je super, že se tě bacil pustil 🙂 .... jj, postýlku už máme poskládanou, když už jsme předělávali tu ložnici, tak jsme ji tam dali...snad tím něco nezakřiknem 😅 ...my zase ještě nemáme kočárek - počítám, že dojde až po novém roce 😉
Já mám taky fůru ponožeček a punčocháčků, to jsem ani nefotila,protože je toho mega 😀
Dneska se Oníkovi zase moc nechce, tak snad o sobě dá ještě vědět...jinak on se večer taky vždycky natlačí doprava, takže tam mám hrb a mám břicho nakřivo 😀 ...vypadá to úchvatně 😀 ... s těma kontrolama to znám - dokud Dr nezkontroluje prcka utz, tak je to pořád takové, co když...toho se asi fakt nezbavíme až do porodu 😉

lucka.adis
20. lis 2009

Gabčo, přesně tak... i když víme, že je mimiňous v pořádku, tak to chceme slyšet i od našeho dr. 😉 prostě se nedá nic jiného dělat, než doufat, že to vydržíme až do konce a naše miminka budou všechny v pořádku.
No, já těch ponožek moc nemám ani těch punčocháčků-mám jenom dvoje 😅 takže se právě těším, až ty ponožky s toho mimibazaru dojdou a ještě koupím tu pončocháčky, páč se do kombinézy budou hodit a nebo pod rifličky a šatičky 😀

ywushka
20. lis 2009

gabca: jo jeste prileti na vanoce!!🙂 Jejda tak to by me nastvalo s tim malovanim!!! Ja jsem mela podobny problem!!! Ale oni ti to nejspis jen seskrabnou a pak zamaluji,ale pokud to mas tmavsi barvy,tak stejne budou muset zamalovat cele steny-taky nam to tak delali!!!

Ted jsem tu mela navstevu,prisla sestrenka i s malou 14ti mesicni holcickou,jejda to je divozka neuveritelna jak je temperamentni!!🙂 Behala po celem dome🙂 ze jsem ji nestacila kontrolovat co kde zase objevi🙂,ale uplne zlaticko,jeste ze ten obyvak s kuchyni mame takovy velky pro takove deti🙂,jen vsechny kvitecka,ovladace a podobne veci je lepe dat mimo dosah i dohled😀!!!

ywushka
20. lis 2009

lucka: jinak nas mimousek se taky umi hezky hybat,hlavne kdyz mu hraje nejaka hudba-ta je jeho😀

miradka
autor
20. lis 2009

Besinko, moc ti držím palce aby ťa ten bacil opustil a nenarobil paseku, určite existuje na to riešenie, nedaj pokoj tej dr a daj vedieť ako sa ti darí 😉

Gabi, dívala som sa na Oníkove vecičky, nakúpili ste fakt samé krásne oblečeníčko 😵 Teda ale s tým maliarom to je des....ako sa to može stať? Akú farbu použil? My sme malovali a úplne v pohode, ale švagrovci malovali inými farbami na staré malby, nevydrhli poriadne steny a celá kuchyňa sa im olúpala. Museli to všetko oškriabať...desná práca. Na obývak si už potom dali bacha a dopadlo to dobre. Ale odborníkovi by sa toto nemalo stať.

My sme boli nakoniec v polsku, volali, že fusaky dorazili, tak sme si ich vyzdvihli a vzali aj zavinovačky. Večer hodím fotečky 🙂

miradka
autor
20. lis 2009

jo a koupací kyblík pred hodinkou dorazil, tak sa vytešujem ako malá 😅

lucka.adis
20. lis 2009

Tak jsem zase doma, pěkně jsme vymrzli a ten vzduch... no fuj, asi je nějaká inverze nebo co, protože se to všechno drží dole a je fakt hnusně 😝
byla jsem se synátorem i s manželem v cukrárně, pozvala jsem je na zákusek. Manža si to dneska fakt zaslouží, páč dělá ty komody do ložnice a je to pěkná pakárna 😠 ale jinak jsou moc hezké 😵
Až to bude celé hotové, tak hodím fotečky na modrou střechu a dám vám sem odkaz.

ywushka
20. lis 2009

ja uz se jdu uklidit pro dnesek do postele!!! Preju vam hezky vecer a dobrou noc a pa zitra

ywushka
20. lis 2009

kdo vi co nase Irminka....chudak snad si ji tam nenechaji moc dlouho

lucka.adis
20. lis 2009

Holky, našla jsem super videa... akorát to mají špatně spočítané, protože jim těhu končí v 37tt, ale i tak je to super.
Jestli chcete, tak mrkněte 😉

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

miradka
autor
21. lis 2009

Teda holky, dnes tu nikto nesurfuje 😨 Kde je naša Ywushka? Tá sa vždy ráno ozve...

Ja mám dnes hafo roboty...dala som prať 2 pračky a 2 pračky mám už suché, tak postupne žehlím...žehlila som miminkovské ponožky 😀

miradka
autor
21. lis 2009

Luci, super video 😉

lucka.adis
21. lis 2009

Ahoj kočky, nějak jsem neměla čas se během dne ozvat a koukám, že jsem ani o nic nepřišla..

Mir, ty už pereš miminkovské věcičky 😕 to jako fakt?

lucka.adis
21. lis 2009

....jinak je zajímavé, že se tu neukázala Ywushka. Že by byla v porodnici 😕
Ani na ně nemáme číslo (myslím na Irminku a ani na Yushku)

ywushka
21. lis 2009

neeee ivuska neni v porodnici,je doma,jen nemela za cely den cas se sem podivat! Rano jsem delala chlebicky-jeste ze jsem tu mela asistentku segru😀 a pak odpoledne jsme meli navstevu a jeste mezi tim i kdyz nemam nic delal jsem musela manzelovi odasistovate nejake privrtani berusek (lampicek z ikeii malemu do pokojicku) a nejakou policku a konecne vesaku na bundy!! A ted uz odpocivam,asi jsem to s tim pohybem dneska prehnala,ale snad to bude ok!!!

Mejte se krasne a jste straaaaasne hooodne ze na me tak myslite!! Zajimalo by me co irminka....!!!

ywushka
21. lis 2009

Jinak vam preju dobrou noooooc

lucka.adis
21. lis 2009

Holky, vy už budete mít vyprané?

Ywush, kdy mám začít prát věcičky na mimčo?

Mir, ty fakt už pereš?