Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
26. lis 2009

Ywush, ja som na tom presne ako ty. Vždy musím mať ponožky a teraz je všetko inak, asi to budú tie hormóny 😅 Už aby boli detičky na svete 🙂
Ywush, dívala som sa na tie nov bodyčka čo som kúpila a tam je napísané, že sa majú prať na 30 alebo 40 stupňov, to je nejako málo nie? Ide to na holé telíčko a to by malo byť poriadne vyprané. Akurát že s abojím, že sa farby zmiešajú a nebudú také pekné, ani neviem, či to mám dať prať s ďalším vecami... 😖 Možeš sa mkrnúť do albumu, ide o tie vecičky.

miradka
autor
26. lis 2009

Luci, tak to máš fajn, že sa nepotíš, ja zase moc na wc v noci nechodím, max. raz za noc a túto noc som tuším ani nebola..zato ráno to stálo za to..vystrelila som z postele celkom rýchlo 😅

lucka.adis
26. lis 2009

Mir 😀 😀

monulkab
26. lis 2009

Ahoj holky, koukněte do mého albíčka na fotečku synovce, nechala jsem bráchovi k svátku vyrobit nálepku na auto s fotkou malýho, mám z toho hroznou radost!!! 😀

ywushka
26. lis 2009

miradka: ja jsem vsechno oblecenicko prala na tech 30-40 stupnu,protoze temer nikde nepovoluji vyssi teplotu!!! To uz neni tak jak to byvalo,ze vsechno oblecenicko se vzdycky vyvarovalo!!!

gabina79
26. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ..tak já si vařím vývárek..manža zase včera došel z práce úplně nachcípaný, tak celé odpoledne ležel, tak se děsím, abych tonechytla od něj...to by mi ještě chybělo 😖
Odpoledne si musím skočit na špitál, dochází mi prášky, tak jen pro recept...vůbec se mi nechce 😒
Cin, super, že je moruše v pořádku a žes ji viděla 🙂 ..na příští týden držím pěsti na ty triply 😉
Mir, ty jsi vtipálek 😀 ...že bych šla jako na předporodní kurz s taškou...jako že já už si to teda odrodím, když už jsem tady 😀 ....jinak já se potím víc než před těhu, to teda cítím 😀 , ale v noci žádný problém nemám...teď dokonce ani v noci nevstávám na wc, ale jdu až vstává manža do práce 🙂
Irminku už snad brzy pustí domů - už je tam týden, tak možná ještě přes víkend a bude tu s námi 😉 ....kdo ví, jestli v UH nemají zakázané návštěvy na lůžkových odděleních - tady v Kyjově jo, teď bych se tam teda nechtěla dostat 😖
Ywuš, ty furt něco vyrábíš 🙂 Já na ty dekorace moc nejsem ....ale teď jsem konečně začala s těma patchworkovýma koulema...a docela se divím, že nevypadají až tak hrozně 😀 ..akorát musím nějak dořešit, jak tam zavázat tu mašli 😕
Chanel, ahoj 🙂 Určo budeš brzy oficiálně patřit do tohoto tématku 😉. Mooooooooc ti držím pěsti, aby ti to teď vyšlo...a jak ti teda dopadla ta genetika????? Pak dej vědět, na čem jste se dohodli s Čadovou 🙂
Emers, ještě chvíli a budeš mít to nejrizikovější za sebou 🙂 ....ale ta doba mezi kontrolama je dlouhá pro nás pro všechny 😢 ...ale neboj, určo je všechno OK 😉

gabina79
26. lis 2009

Luci, já budu mít dnes taky rajdu, ale s těstovinama a s vařenýma křidýlkama - to já můžu...mňam 🙂

gabina79
26. lis 2009

Monul, to je moooc povedená nálepka 🙂 ...a včera byla IUI? Tak držím pěstičky 😉 ...kdy máš jít na krev?

gabina79
26. lis 2009

Mir, teď jsem se ti kukla do alba...a je to sranda, jak tam máš fotku toho tvého benža v 13tt...to už ani není pravda 😀

monulkab
26. lis 2009

Ahoj gabi, no IUI proběhlo včera v 11 hodin, ale jak už jsem psala na snažilkách, podle mě proběhla ovulace už v pondělí, měla jsem hrozný bolesti na vaječnících a ráno když jsem se vzbudila už jsem nic necítila, neměla jsem už ani ovu hlen...když jsem to doki říkala, tak mi jen řekla že uvidíme. Takže nespoléhám že by to vyšlo, páč jsme kvůli spermiogramu měli i sexuální abstinenci.....takže jsme sexovali naposled v neděli, v pondělí byla ovu a iui bylo až včera.... 😖 nějak nám to prostě nevychází....příště se nechám nastimulovat a budem sexovat jak to budu cítit, a iui budu brát jen jako pojistku....
Na krev mám jít když nedostanu za 14 dní ms...

gabina79
26. lis 2009

Monul, ale spermijky ten den v těle vydrží...takže jestli byl sexík v neděli a ovu v pondělí, tak to možná nějaká zvládla (na holčičku - ty Xové jsou prý vytrvalejší 😉 )...tak nevěš hlavu 🙂

lucka.adis
26. lis 2009

Monulko, přesně jak to píše Gabča, ty Xové vydrží dýl... sama jsem toho důkazem 😅 😅 tak nevěš hlavu, třeba se to povede 😉

Jinak já teď vylezla z postele, jsem nějaká mimo..buď to bude tím, že jsem toho moc nenaspala a nebo na mě něco leze. Nic se mě nechce, dokonce ani sníst oběd 😒
Tak uvidíme. Jinak je u nás docela velká mlha, když mrknu ven tak se mě tam vůbec nechce a to mám jít odpoledne pro synátora do školky 😝

sajmona
26. lis 2009

Ahoj holky těhulky 🙂 koukám jak vámnaskakují týdny...už to máte skoro všichni za pár...to letí🙂) už se těším na fotečky 😉
Přemýšlela jsem o Simulin,je to divný ale myslím že se od září tady neukázala,vy nemáte někdo její tel???Žabka třeba???

lucka.adis
26. lis 2009

Ahojky Saj, tak jak? Všechno jde tak jak má?

O Sim, se tady bavíme už pěkně dlouho a nikdo o ní nic neví...těžko říct, kde je ☹

lucka.adis
26. lis 2009

Holky, co s tím srazíkem? Bude teda ještě řed vánocama? Potom už asi ne, to budu mít všeho nad hlavu (myslím v Lednu) a budu akorát nervózní, kdy malá bude chtít na svět.

sajmona
26. lis 2009

Ahojky Luci🙂 jo všechno zatím ok,zatím čekám na krámy a začnu s pícháním,ted jen ten sprej a nic.No s tou Sim je to fakt divný,prijde mi divný že tak dlouho ani nenapsala ani řádek,snad se nic nestalo a jen třeba nemá doma pc...

lucka.adis
26. lis 2009

Snad je všechno tak jak má být... je fakt, že tady byla naposledy po tom našem srazíku a potom měli jet někam na ten prodloužený víkend či co a od té doby se neozvala. Snad jsou ty její dvojčátka také v pořádku a těhu probíhá tak jak má.
...ale je fakt, že by se mohla ozvat, aby člověk věděl, že je všechno OK 😉

MS ti má dojít kdy? Taky šplícháš Synarel? Já to měla také tak, potom jsem byla na hormonálním profilu a až potom se z výsledků rozhodlo, jestli budu moct stimulovta nebo ne, takže jsme to měli asi nastejno, že.
Budu ti moc držet palce, aby to tentokrát vyšlo!!!!!!!

lucka.adis
26. lis 2009

Jinak jdeme s manželem v Sobotu do Solné jeskyně v Brně, se docela těším..

gabina79
26. lis 2009

Hlásím, že mlha je i u nás 😒 ....já už jsem po obídku a teď se začnu chystat na tu nemocnici - vůbec se mi nechce, doufám, že tam aspoň nebude moc lidí...
Luci, solnou jeskyni jsme dávali mamce k narozeninám (jako pernamentku 😀 ), já tam nikdy nebyla, ale kdysi jsem o tom přemýšlela...tak si to pak užij 😉 ...to, že jsi přešlá, je možná i tím počasím - to tak zalézt do peřin a vylézt až vykoukne sluníčko (na jaře 😀 )
Saj a předtím jsi měla taky Synarel?

sajmona
26. lis 2009

Jééé Luci my tam jdeme celá rodinka v pátek🙂))

sajmona
26. lis 2009

No minule jsem měla krátký protokol,ted mám sprej poprvé.Ale měla jsem hormon profil minule v pohodě,myslím si že to je takový jen zkoušení co a jak to udělá,no uvidíme

gabina79
26. lis 2009

Saj, určo budeš mít HP dobrý, začneš píchat a folíky budou růst jak o závod 😉 ...držím pěstičky 🙂
Tak se zatím mějte, já valím na ten špitál 😒

monulkab
26. lis 2009

holky od kud byla simulin?

miradka
autor
26. lis 2009

Ywush, tak ja to hodím tiež tak do pračky...

Gabi, mne kamoška hovorila, keď som išla prvý krát na kurz, aby som moc netlačila, aby som tam náhodou neporodila. Pekne som sa na tom zasmiala 😀 No ten 13tt to už nie je pravda...strašne rýchlo to ubehlo, čo nevidieť budeme mať miminka v náručí 😵
Možno Irminku pustia na víkend domov...ale ten zákaz je asi fakt všade, aj u nás v Těšíně je...
Sim podľa mňa nemá čas na surfovanie, určite je v pohode a užíva si tehu. 🙂 Teda ale ja už ani neviem, či čaká dve či jedno, fakt tu už dávno nebola, ale asi dve, však? 😕

Monul, tá nálepka sa ti fakt podarila. Ako si ju vyrobila? 🙂

monulkab
26. lis 2009

http://www.mp-design.cz/zbozi-1164-tistene_samo...
To jsem objednala přes net miradko 😀

lucka.adis
26. lis 2009

Monulko, Sim byla z Uherského Hradiště..

Saj a kam jdete do té jeskyně?
My jdeme s manželem sem: http://www.jeskyne-exclusive.cz/

miradka
autor
26. lis 2009

Díky monul, už to mám v oblíbených 🙂

To je divné čo píšete holky, u nás je od rána slniečko 🙂

ywushka
26. lis 2009

přeju hezky vecer a dobrou noc

lucka.adis
26. lis 2009

Brou noc všem!!!