Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
8. pro 2009

ach jo,uz nevim co mam delat!!! jsem se tesila ze se konecne budu moc hybat,ale zase nemam pro zmenu co delat🙂

miradka
autor
8. pro 2009

ywush, s košíkami si skončila? Ja som dnes narobila asi 50 ruličiek a ešte budem pokračovať 🙂

irminka
8. pro 2009

Ywus: tak prijed na besedu, já jsem dnes také bez manžela 😉

Miradko: krevní obraz mám furt blbý, ale po transfuzi to bylo za 2 dny lepší a bylo mně řečeno,že mě chlapečci vycucávají, takže beru železo a uvidím, jestli mně ve čtvrtek budou brát zase krev 😠

ywushka
8. pro 2009

miradka: jo uz to nebudu delat!!! Nebavi me to kdyz se mi to nedari ukoncit!!
Ten posledni jsem vyhodila🙂,protoze jsem to mela rozmotane!!!

ywushka
8. pro 2009

irm: hned bych sla na navstevu🙂,alespon bych se tak nenudila🙂
¨
Ja jsem rano volala k zubarovi,ze bych jeste potrebovala opravit jeden zub a sestricka me chtela objednat na 5.1:-D,jsem ji rekla,ze to nevim co bude,ze to uz je pozde,ze by me to vyhovolalo tak tento tyden a nebo pristi,pokud samozdrejme nebudu uz rodit a onba si na me vzala cislo a ted uz mi volala,ze se ji uvolnilo misto,ze teda 21.12:-D tak to jsem zvedava😀

miradka
autor
8. pro 2009

Irmi, tak aspoň malinko to pomohlo...no snáď sa ti to do porodu ešte zlepší. Nehovorili ti, či je to dovod pre cisársky rez? Ja sa zatiaľ o tom s dr nebavím, pretože sú decká správne uložené, ale predsalen keď je špatný krvný obraz, tak síl je omnoho menej a tak pomaly premýšľam, či budem mať silu vytlačiť obe deti v poriadku... 😖

ywushka
8. pro 2009

miradka: ja nevim,ale asi bych chtela radeji u dvojcatek cisarsky rez,prece jenom je porod dost namahavy urcite a vytlacit obe dve miminka taky neni zadna legrace

miradka
autor
8. pro 2009

Ywush, tak prvé nezdary sú vždy, ale máš iné ručné práce a robíš to moc pekne 😉
S tými zubami je to blbé.. 😖 dnes plánujem nákup mlieka a kašlem na sacharidy, budem piť aspoň 2 poháry za deň 😀

ywushka
8. pro 2009

miradka: dekuju!!! Ale kdyz me se tak libily ty kosiky

irminka
8. pro 2009

Ywus: tož dojed, čekámmmmmmm

Miradko: já budu na 99% rodit císařem, jednomo mimíse mám prdelkou u stydké kosti, takže hrozí zaklínění, dr. nechtějí nic riskovat

Hodila jsem do albíčka foto mých dnešních kudrnek....já romantička 😉

ywushka
8. pro 2009

irm: ty se asi taky nudis ze?? Kdyz uz nic,tak alespon vlasy si musis natocit 😀

Ja jsem se ted tak vytocila,segra ma kamaradku je 28tt cely den ma bolesti v brise a tvrdnuti,zpocatku porad krvacela (v orvnich tydnech tehotenstvi) a porad blbka chodi do prace,chodi plavat a nic si z toho nedela,. Do ted pribrala jen 6kg a ji vsechno BIO,aby byla zdrava a moc nepribrala....no jo tupe modelky...chapete to??

irminka
8. pro 2009

ywus: já jsem si nechala vlásky natočit od kadeřnice a ostříhat, pokrátila mně to alespon O 10 cm..asi se tam dlouho neukážu, nebude čas.... 🙂

To se ti nedivím, že jsi ses vytočila, hold někdo to svoje tělo miluje víc, než je zdrávo 😠

miradka
autor
8. pro 2009

Ywush, tak skús ešte nejaký malý košík. Tá uzávierka je fakt ľahká a sú aj niekde video návody.
Irmi, máš to super natočené, to sa mi vždycky páčilo...a aj farba sa ti pekne leskne 😉

snahapada
8. pro 2009

mir asi jo protoze dr.nic nerikal a to se musi brat krev pokazdy kdyz jdete do poradny

ywushka
8. pro 2009

irm: ja jdu ke kadernikovi v pondeli,teda snad😀

ywushka
8. pro 2009

Taky jsem prave rikala,ze kdo vi kde se tam pak dostanu😀

miradka: prdim na to,to co mi nejde me nebavi😀

miradka
autor
8. pro 2009

Snaho, myslím že sa neberie vždy. Mňa vlastne dr poslal na hemku a tam ma dr objednala na kontrolu za 2 týždne, ale moj gyn dr to sleduje a počítam s tým, že zase bude chcieť, aby som mu priniesla výsledky.

Ywush, jasnačka 😉

ywushka
9. pro 2009

Krasne dobre ranko!! Dneska jsem si zase pospinkala,to bude asi tim,ze mam manzela doma😀. Prodal si kamion ten svuj (teda jako zamestnavatel-muj tatka-ho prodal) a vcera uz si zase koupili novy v Praze,tak je z nej straaasne nadseny,jsem zvedava,jak ho´to nadseni bude dlouho drzet😀

Krasny den vam preju

miradka
autor
9. pro 2009

Dobré ránko holky, ja som sa tiež celkom vyspala, aj keď som bola hore viackrát ako inokedy a naviac sa mi snívalo, že som bola v škole a mala som písomku na tému kari korenie 😀 😀 Tak idem skontrolovať, či som to dobre napísala 😀
Manžel mi poslal krásnu fotku, taký bicykel čo by sa nám hodil. Mám ho v alíčku, tak sa možete mrknúť 🙂

ywushka
9. pro 2009

miradka: to je paradni🙂

Ja jsem si uz udelala zase dalsi testa-tentokrat linecke,ale zjistila jsem ze to musi odlezet pres noc,tak to budu delat az zitra🙂. Ted se nejspis vrhnu na to slehackove cukrovi!!🙂

monulkab
9. pro 2009

ahoj holky, už jsem v prác - měla jsem dovčui, holky já jsem taková smolařka....dneska jsem byla u kadeřnice, minule jsem u ní byla poprvé jen na barvení a barva byla ok, tak jsem si řekla že to prubnu i na to stříhání, no to jsem neměla dělat, 6 měsíců jsem se nestříhala páč jsem si nechávala dorůst vlasy, a teď je všechno v prdeli, vypadám jak čerstvá čtyřicátnice, pojem sestříhat asi každá z nás vnímá jinak, najednou mám vlasy, který jsem měla pod lopatky, tak tak po ramena, už jsem to ořvala, ach jo,
Jinak jsem si dělala test-10 a 13 den po IUI, oba negativní, takže jsem vysadila utroš a v pátek skočím na obi domluvit se co bude dál, údajně má manža o trochu lepší pohyblivost, takže bychom možná další měsíc - teď bude asi měsíc pauza jsestli jsem to pochopila dobře, - mohli zase zkusit jen clostilobegyt....popravdě mi ale ani ty injekce moc nevadili, takže pokud by to šlo, šla bych asi zase radši do nich...

gabina79
9. pro 2009

Ahojte holky 🙂 ..tak já mám dnes taky blbý den (už od včerejška a myslím, že se to hned tak nespraví) ☹
Včera jsme se pohádali s manžou a od té doby se se mnou nebaví...máme tichou domácnost a mě to strašně deptá....no jo, moje hormony a jeho nevybytý testosteron...ach jo...minule nám to vydrželo asi čtyři dny...to se asi zblázním...nemám vůbec náladu na nic 😢
Monul a není po iui ještě brzy na nějaké závěry??? Já osobně bych teda ještě do konce týdne utroš nevysazovala a pak zkusila ještě jeden test...no uvidíš, co ti řeknou v pátek na Obi 😉
Lucka je dnes na kontrole, že? Jsem zvědavá, jak je malá velká 🙂
Ywuš, já mám zatím taky jen 7 kilo navrch - a to jím normálně 😉

gabina79
9. pro 2009

Mir, to je prčovní kolo 🙂 ...ale řekla bych, že pokud je ta boudička pro mimča na předních řídítkách, tak je docela těžko ovladatelné...to jsou lepší ty přívěsné za kolo...o takovém manža taky uvažuje, abychom v létě mohli jezdit na kole 😉

gabina79
9. pro 2009

Irmi, super vlásky 🙂 ....já se jdu ostříhat těsně před Vánocema a pak na začátku února na melír (snad to stihnu).....pak už fakt nebude kdy 😉

miradka
autor
9. pro 2009

Monul, teda ja som na iui nebola, ale tiež sa mi zdá, že si to uzavrela nejako skoro 😕
Gabi, ja som hrozná cíťa...nedokážem sa dlho nebaviť s mužom a ani on so mnou. Síce raz sa so mnou vydržal nebaviť asi 5 hodín, povedala som mu niečo nie pekné, furt som do neho hudla, aby mi prepáčil a on furt nič, tak som musela z domu a makala som na záhrade s hromadou kapesníkov, furt som u toho revala. Ja neznášam také situácie. To bolo jedinký raz za naše manželstvo a po udobrení sme si povedali, že už nikdy viac. Ja by som sa z takého stavu zbláznila. Ja sa vydržím hnevať max. 2 hodiny, ani to nie 😅 Tak snáď sa dáte rýchlo dokopy, pretože v tehu je to ešte horšie, vnímajú to aj deti, teda u teba dítko 😉
Ja asi ku kaderníčke nepojdem tak skoro...teda na melír, vobec mi nedrží tá farba. Ona mi totiž urobí len vršok hlavy a spodné vlasy nefarbí, myslím že sa tomu hovorí preliv či tak nejako..a presvitajú mi šedivé vlasy. Asi zanevriem na melír úplne, aj keď sa mi to páči...moje vlasy sú fakt divné. Na strih budem musieť aj ja, bo tá ofina to nejde.. 😠

lucka.adis
9. pro 2009

Ahoj kočky, tak jsem zpět z Brna a mám toho fakt dost 😝
....nějaké dárky jsem manžovi pokoupila, ale ještě mi zbývá ho vzít sebou a koupit mu nějaký ty boty když jde na bazén. Zatím jsme žádné nesehnali.

Kontrola dopadla dobře, malá je pořád hlavičkou dolů což je super a doufám, že ji to vydrží 🙂 Vážíme cca 1370g a všechno ostatní je v pořádku, koukala i na průtok pupeční šnůry (nebo jak tomu říkají), mrkla zase pořádně na srdíčko atd. Jediné co mi vadilo bylo to, že jsem tam čekala skoro 2hodiny než mě vzali a už se mi tam s toho vzduchu dělalo špatně a ke všemu se mi zase spustila krev z nosu, takže fakt paráda 😝 😝

Půjdu Vás dočíst a budu na vás reagovat.

....zatím se jdu najíst a potom musím pro Áďu do školky, mějte se pěkně!!!!

miradka
autor
9. pro 2009

Luci, super že si Verunka tak dobre vedie 😉 S tým čakaním je to des, to verím. Ja som sa dnes objednala do Karvinej na utz, škoda že nebude 3D...ale aspoň že sa na mimča niekto mrkne 🙂

ywushka
9. pro 2009

Gabi: my sice nevydrzime dlouho se spolu nebavit,ale taky se umime hezky pohadat,to je asi v kazdem manzelstvi!! Vsichni chlapi jsou stejni (teda alespon 95%). Ja to pak strasne obrecim kazdou hadku....pak si to vycitam,ze tim ublizuju hlavne tomu malemu!!! Jinak ti nasi chlapi jsou nervozni-nemaji sex a to je pro ne to nejhorsi,pak jim vadi uplne vsechn....

Ja jsem dneska pekla to slehackove cukrovi-taaaaak me boli nohy z tioho stani,jeste ze me to mamka prisla trosku pomoc-obalovala mi je v cukru a davala do krabice!!! Jeste jsem si pripravila testa na linecke (vsechno delam 2-jedno pro me a jedno pro mamku-ona nikdy nepekla-neumela to/nechtela to). Ja uz se taky tesim na kontrolu zitra,mam tam byt az pred jedenactou.

lucka: tak to je dobre,hlavne aby zustala hlůavickou dolu,to je nejdulezitejsi!!!

gabina79
9. pro 2009

Mir, když on je můj manža docela horká hlava a dlouho mu trvá, než vychladne ☹ ..proto je lepší na něj nemluvit a do ničeho ho nenutit, jinak umí být pěkně hnusný ☹ ...s kdy jdeš na ten utz do Karviné?
Luci, tak to je super, že je Verča OK...akorát ten můj odhad byl trochu vedle (jak ta jedle 😀 )...dvě hodiny čekat, to muselo být teda něco...mně stačí když musím pokaždé přes hodinu čekat na té hematologii na výsledky krve 😖

lucka.adis
9. pro 2009

Gabčo, jaký jsi měla odhad?

Holky, vám ty miminka váží víc než mě jak tak koukám 😅 ale podle dr.je to těhu předpisové, tak mě to uklidnilo.