Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
27. pro 2009

irm: tak si predstav ze ta svagrova nakonec neprijela,nejak se doma asi nejspiiis nepohodli,tak nam ve dve odpoledne volala,ze neprijedou!!

gabi: ja mam zehlici prkno za 550kc z jisku a uplne me sere,porad se kyve....

ywushka
27. pro 2009

Uz jsem z toho fakt magooor!! Od vcera mam bricho jak jeden velky sutr,porad mam takove tlaky a "tahy",ale ne bolesti....uz me to pekne leze na nervy....nevim co si o tom mam myslet! Ted jsem mela par neee zas tak bolestivych stahu,ale ted mam zase jen to tvrdnuti,takze si napoustim vanu a pokud z toho neco ma byt,tak by se to mohlo rozjet pokud neee,tak me to vana zase uklidni.....uz me to opravdu nebavi....

ywushka
27. pro 2009

po vane je mi uz zase fajn.....hezky vecer vam preju

irminka
27. pro 2009

ywus: teda ty jsi to fakt užíváš, vůbec nezávidím.......a odpočíváš vůbec? A co zkusit sexík, třeba by se to rozjelo 😉

ywushka
27. pro 2009

irm: ten byl vcera a ani ten nepomaha....to si pis ze si uziiivam opravdu se vsim vsudy!!!

ywushka
27. pro 2009

irm: jdu se vyvalit k telce.....hezky vecer

irminka
27. pro 2009

tak to ti teda už nevím poradit holka jedna 😀

lucka.adis
27. pro 2009

Ywush, když nepomáhá sexík, tak co schody a nebo úklid doma? To se určitě rozjede 🙂 jinak ti to teda vůůůůůůbec nezávidím 😅

ywushka
27. pro 2009

to uz i moje mamka rikala,ze to nemela ani ona,ze jednou mela falesny poplach a pak uz rodila.....ja takovych poplachu uz mela.....jejda.....to je snad nekonecne.....kdybych z toho nebyla alespon tak unavena.....no co nadelam,jsme holky a ty vydrzii hoooodne

ywushka
28. pro 2009

dobre ranko!! Dneska uz to prdimpokud mi prijdou jakekoliv bolesti,tak odjizdim do porodnice,jsem z toho silena,zase me vzbudily krece a byl z toho prujem....uz jsem fakt vyrizena!! Nejdriv 3 hodiny nespim kvuli tomu,jak me boli bricho z tvrdnuti a ted zase toto.....

preju hezky den

irminka
28. pro 2009

ahoj,
jasné Ywusko,jen jed,potom budeš furt čekat a porodíš doma 😀

Já jsem přijela z Hradiště od své doktorky, dělala mně předoperační vyšetření pro ten můj slavný císařský řez a zítra jdu do rizikové poradny, tak uvidím, jak dopadnu

rioko
28. pro 2009

ywushko radši tam zajeď průjem může být předzvěstí začínajícího porodu, jinak moc držím pěsti

zabicka007
28. pro 2009

Tak jak to tady čtu, tak jsem ráda, že mám ten porod až za tři měsíce...si asi vyperu a všechno hned v lednu, protože jestli potom budu mít nějaké takové problémy jako tvrdnutí břicha apod. (a to já určo budu) tak ať můžu odpočívat...

lucka.adis
28. pro 2009

Ahoj kočky, teď jsem se synátorem došla z obchodu... po nějaké době jsem byla venku a je tam náááhodou moc pěkně-aspoň u nás. Manža je nachlazenej, takže jsem mu nakoupila paraleny a čaj na nachlazení (poradila mi to moje dr.jak jsem si tam dneska byla pro píchnutí B12).

Ywush, určo tam už jeď, páč toto už není normální 😉

Irmi, držím palce na zítřek!!!!

Žabi, já jsem ještě pořád nezačala prát, ale dneska už musím. A jak ti jinak je, všechno dobrý?

ywushka
28. pro 2009

lucka: cekam jestli me zacne neco bolet,uz jsem z toho uplne unavena!!! No uvidime!! Hlavne ted cekam jestli se maly zacne hybat,protoze se mi zda,ze jsem ho od rana jeste nijak necitila!!

Rio: to jsme taky cetla ze to muze byt pred porodem opakovany prujem,ale kdyz ja zase nechci jezdit tam a zoet!! Ve stredu mam rano kontrolu....tak uvidime co se z toho vseho vyklube

Ja mam porad aritmie (jsem kardiologicky pacient) to mam u toho vseho ostatniho a docela i to me vadi....jen nevim jestli to nemuze vadit nejak malemu....mam je ted kazdy den a nekolikrat.....uvidime....kdyz tak se uz dneska vydam radeji do porodky,aby me prohledli....jsem z toho uz dost nervozni....

monulkab
28. pro 2009

Ahoj holky, vidím že jste ještě celé, tak ať to dotáhnete do zdárného konce v termínech které si představujete...toť moje PF pro rok 2010 ! 😉

cincolina
28. pro 2009

Holky, zdravim Vas.
Yw. ty mas teda nervy jako spagaty, to ja uz bych v te porodnici byla nekolikrat 😉 (ale taky je fakt, ze to k Milousum mam asi 3 minuty pesky 🙂
Holky obdivuju Vas, jak se drzite, ja mam v posledni dobe pocit, ze o tom, ze jsem tehotna ani nevim, nikde mne nic neboli ani netahne (tuk, tuk), ale taky mimco jeste necitim, ze by kopalo.
Ale dneska jsem byla na UTZ, takze uz vim, ze se hybe a ma vsechno co by melo mit 😀 (akorat mezi nozicky jsme se nedivali - manzel tam byl se mnou a nakonec jsme se shodli, ze nechceme vedet pohlavi). A mam dotaz - od ktereho tydne vam dr. zacal kontrolovat cipek? Protoze "do mne" se zatim jeste nedival, teda ne ze by mi to nejak chybelo, ale radsi...
Jinak vsem preju stastny novy rok a at ho vsechny ukoncime jako maminky nebo tehule (Saj, mrzi mne to ☹ . Uz jsi se rozhodla pro nejaky dalsi pokus? Nebo dalsi postup? Nebo je to uplne jinak a v krvi to vypada nadejne?)

emers
28. pro 2009

ahoj holky,
taky všechny zdravím, jsem v práci, takže 😠 ale tak pak mi to bude třeba vzácné 😀
svátky byly pěkné, oznámili jsme rodině (věděla to totiž jen mamka) pod stromečkem dárky, které napověděly... že čekáme mimčo, tak to bylo moc pěkný, všichni byli dojatí a supr reakce, i jsme se nasmáli, i pobékali 😀
jedinej kdo měl podivnou reakci byla tchyně 😠 ale už to nějak povstřebávala, holt je trošku zvláštní a tchyně k tomu no... 😎

holky, tak se držte!

a hlavně ywuška teda, to je mazec, vůbec si to nedovedu představit!

a cincolino, už je mi vcelku dobře, že můžu normoš jíst, občas šoufl, ale spíš asi z tlaku, to furt mám hrozně nízkej, nejlépe když sedím furt 😀 ale jinak taky jak necítím mimčo a bříško ještě moc nemám, tak je to jako by nic, ale to přijde a užijeme si to... taky vím, že je tam, vždyť jsem byla na UTZ, ale stejně si musím připomínat, že u mě někdo bydlí 😀 😉

ywushka
28. pro 2009

my cekame navstevu,ted jsme byli se psem na prochajde (se psem nasich,vlastniho nemame) a tatka me slibil,ze se prepta kamaradu jestli nemaji nejake znamosti v porodnici,ze by to zkusili domluvit na nejaky nejblizsi termin,aby me odrodili a nenechavali takto!! Ja se dost o toho maleho bojim,bratrankova manzelka tak byla jak ja a nevedeli ze se ji kazi dopredu voda a maly se ji pak narodil mrtvy a pak uz ji kazde tehotenstvi a porod hrozne hlidali. No a tak maji vsichni strach,abych nedopadla stejne!! Ja se taky bojim,protoze to co porad mam dokola uz nekolik dnu je naprosto vycerpavajici

sajmona
28. pro 2009

ahoj cin,dneska jsem byla na krvi,a hcg 23...ted mám nervy,co to má znamenat,jestli biochemické těhotenství a nebo přece jen začátek...ve středu mám jít na kontrolní odběr a podle toho se rozhodne...drž mi prosím palušky ☹

ywushka
28. pro 2009

saj: drzime vseeeechny palecky co mame!!!! I s kreckem v akvarku 😀 ,ne delam si srandu,budeme na tebe mysletet!! Treba z toho opravdu prece jen neco bude!!!

miradka
autor
28. pro 2009

Ahoj holky, prajem pekný večer. Dnes som nemala moc času...hrozná únava na mňa doľahla..každú noc som hore asi tak hodinu a potom zase zaspím a dnes to už bolo na mňa moc...počítam, že aj túto noc sa zobudím a nebudem mocť dýchať.
Hodila som aktuálne foto bendža, mám ho fest popraskané, ale na fotke to nie je vidieť.

lucka.adis
28. pro 2009

Mir, to je teda bříško... 😅 se divým, že ho ještě uneseš 😵 😵

Kočky, chtěla jsem se vás na něco zeptat, ale nenadávejte mi, jo? Taky se vám prcci v bříšku míň hýbou? Mě se malá párkrát za den otočí a nebo se mi bříško vyvalí na jednu stranu a to je všechno. Třeba teď, když si šáhnu na pravou stranu, tak je to tam tvrdé jako kámen a na levé měkké, takže tam není tělíčkem... ale né a né ji vzbudit, aby aspoň trochu do mě šťouchla 😔 jsem už asi pako, ale docela na mě doléhá tady jedno téma, kde maminky-těhulky přišli o své miminka v 31tt i když já už v té kategorii nejsem.

Nezlobte se na mě... 😔

cincolina
28. pro 2009

Saj, moc na tebe budu myslet ať to roste!
Emers, ja jdu do prace až v lednu, takže si užívám volno, ale mám pocit, že až tam chodit nebudu, tak mi to pak bude chybět. Tak to musela být bezvadná zpráva pod stromeček, my jsme to oznamovali asi ve 13tt, ale naši a nejbližší kamarádky věděli, že jdu na OBI, takže byli informováni průběžně ;).
Luci, chápu, že máš obavy, ale fakt by to mělo být tím, že tam má malá míň místa. A nechceš si pro klid zajít k dr, abys ji viděla?
Mir, teda, jak jsi hubeňoučká, tak bříško vypadá obrovsky... 😎

lucka.adis
28. pro 2009

Cin, k dr.bych měla jít příští Pondělí, ale zkusím ji zítra zavolat a uvidíme co mi řekne... manža mi pořád říká, že je v pohodě a že určitě spí, ale jsem spíš i nervózní i z toho, že se mi to začíná šíleně krátit 😅

miradka
autor
28. pro 2009

Luci, je to teda ťarcha 😅

No všeobecne sa hovorí, že tie pohyby postupne utišujú, čítala si toto? Je to písané na 33tt http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

Zhruba od 28. týdne těhotenství je možné při sledování pohybů dítěte vypozorovat určitou pravidelnost. Dítě střídá klidnější chvíle se slabými pohyby s chvílemi, kdy o sobě dává hodně vědět. Každé dítě je jiné a neexistuje žádný popis toho, jak by pohyby měly správně vypadat. Důležité je, aby se frekvence a charakter pohybů příliš neměnily – při déletrvajícím zeslabení či naopak zesílení pohybů dítěte je pak lepší vyhledat lékaře a nechat zkontrolovat, zda je vše v pořádku.
Někteří lékaři doporučují po 28. týdnu těhotenství pro větší pocit jistoty jednou nebo dvakrát denně počítat pohyby dítěte v určitém časovém intervalu. Jednou z možností je v klidu (vsedě nebo vleže na boku) sledovat, jak dlouho trvá, než ucítíte 10 pohybů dítěte (kopání, šťouchání nebo pohyby celého těla). Tato doba by neměla překročit 2 hodiny (ve většině případů to trvá mnohem kratší dobu).

miradka
autor
28. pro 2009

Saj, držím aj ja palce, musí to byť hrozne ťažké..taká neistota 😒

Holky ani vy ešte nespíte?Ja už končím..robila som košík, ale už mi klipkajú oči a určo okolo 3-4 budem zase hore 😔

ywushka
29. pro 2009

miradka: wau holka tak to te obndivuju s takovym briskem!! Vzdyt to nebude moc ani unest za chvilku!!! Jsem zvedava do kdy vydrzis...!!🙂 Jinak co se tyce tech pohybu me se jednou maly nehybe za cely skoro vubec a z toho dela i cely den uplny cirkus ze si myslim ze mi vyleti vsechny organy.....hmmm

Preju vam dobre ranko!! Ja jsem se dneska po dlouhe dobe vyspala,dokonce mi netvrdlo ani brisko a i kdyby,tak jsem to necitila....ted se jdu vysprchovat. Manzel jel nekde do zdaru nad sazavou s dodavkou poodvazet nejake vino,takze to vypada,ze budu cely den sama doma,no treba se bude chtit mamce se mnou nekam jet....prece jen potrebuju i pohyb🙂 Preju vam krasny den

lucka.adis
29. pro 2009

Dobré ráno všem

Mir, ten odkaz jsem četla už včera na netu a přitom se malá rozkopala..takže podle toho soudím, že to bude fakt asi v pohodě. Navíc, jak jsem psala Cin, bude to i navíc tím, že se nám to začíná krátit a já začínám být nervózní, i když už první dítě mám....prostě všechno dohromady.

Ywush, takže řkáš, že dneska to na porod nebude.. nooo, už ti moc holka nezbývá 🙂

Dneska myslím na Irminku, šla na tu kontrolu.

Nám dojede návštěva, tak jdu rychle postavit na oběd...chtěla jsem udělat kynuté knedlíky s meruňkama, ale pár věcí mi chybí, takže udělám segedýn s knedlíkem.

irminka
29. pro 2009

tak se hlásím , že jsem už doma

otevřená více jak na 2 prsty, vše volně přístupné, každým dnem či hodinou to může přijít 😉 , to už mně dr. říká 3 týdny...ale ne, na Silvestra tam mám zase přijít a když to bude horší, tak si mě tam už nechají a když ne, tak po tom Novém roce.......Byla jsem na monitoru, křivky jako prase, ale vše ok....Také jsem si dodělala předoperační, byla jsem na EKG, takže fakt už můžu jen čekat, kdy to přijde 🙂

Jinak se mně dr. ptala, kdyby si mě tam nechali, tak , jestli byměl kdo odjet s autem, protože parkování v nemocnici je dost drahé a já na to, že neměl, protože jsem přijela sama a dr. se málem vyvrátila,že jsem praštěná, když jezdím sama 😅 , nu což, Irminka je poděs