Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
5. led 2010

luckja: asi cisarem!!!

sajmona
5. led 2010

Ahoj holky 😉
ywuš Teo je krásnej mooooc gratuluju a Irmince taky,jsou tašáci,krásný míry mají 😉

miradka
autor
5. led 2010

Ahoj holky, tak sa hlásim čo bolo na kontrole...no nič moc...totiž, dr sa ma opýtal ako sa mám a ja že čím ďalej tým horšie no a viac sme sa o tom nebavili. Tak sa na mňa mrkol a čípok je tak ako bol, som stále uzavretá, takže všetko OK. 🙂 Akurát zajtra mám ísť do Karvinej do nemocnice, aby sa tam na mňa niekto mrkol lepším utz a zameral váhu miminiek. Ďalšia kontrola je o týždeň a od zajtra nastupujem na materskú 🙂 Volala som aj do práce a so šéfkou sme si naplánovali na pondelok stretnutie. Budete sa aj vynejako lúčiť v práci?

pilotkaanetka
5. led 2010

Ywushka Teo je fakt krásný miminko 🙂

pilotkaanetka
5. led 2010

Ywushka koukala jsem do albíčka a máš tam napsáno že se malý narodil v Bohnicích 😀 trošku překlep ale dobrej 😀

lucka.adis
5. led 2010

Mir, super, že kontrola dopadla dobře 😉

miradka
autor
5. led 2010

Luci, dúfam, že aj krv vyjde dobre, hlavne teda na ten cukor, to vieš, boli vianoce 😖 Tie sacharidy dodržujem tak zhruba a keď si dám kúsok čokolády, tak to radšej ani nepočítam 🤐 😅

chanel
5. led 2010

Ywushko moc gratuluji, máš krásného syna a je celý Ty! Irmince, taky gratuluji!

zabicka007
6. led 2010

Veliká gratulace Ywušce k návratu domů a samozřejmě i Irmince ke dvoum přírůstkům, jste holky šikovný!
Mir a Luci, teď jste asi na řadě vy že? Mir, hlavně že čípek drží, já myslím, že to je dobrá zpráva ne? Já rozlučku v práci dělat nebudu, přijde mi to zbytečný a stejně tak nějak pořád externě spolupracuju takže se nemá ani cenu loučit... 😅

lucka.adis
6. led 2010

Ahoj kočky, to je venku bílo, že 😀 😀 u nás sněží od 4hodin od rána..
Dneska jsem synátorovi slíbila, že pro něho půjdu z bobama a bude sjíždět kopec, tak se hrozně těšil.

Žabi, jj jsme na řadě my a i Simulin, jenomže ta se tady strašně dlouho neukázala a potom je tu Gabča a ty..+ ostatní. Pěkně to utíká, že 🙂

miradka
autor
6. led 2010

Ahoj holky, Zabicka, je to dobrá správa ale tak trochu sa obávam aby som nemusela čakať až do termínu, lebo tie noci sú fakt hrozné...dnes som sa zase budila čo hodinu a lietala na wcko a medzitým som sa utierala do uteráku čo som sa tak potila, a ten pravý bok už fakt bolí, na ľavom vydržím tak 5-10 minut, potom ma začne bolt bruško, tak musím spátky čo trvá zase asi tak 2 minutky než sa otočím. Stále si hovorím, že ešte to nie je tak zlé, aby som bola pripravená na to, čo bude za 2-3 týždne. 😖
Ráno som bola na krvi, teraz čakám 2 hodinky a pojdem zase na odber a potom na 12 zajdem do Karvinej na utz. Takže dnešok mám poriadne nabitý.

Luci, ja sa teším ako na budúci rok pojdeme s našimi drobcami stavať snehuliaka a sánkovať sa 😵 😵

lucka.adis
6. led 2010

Mir, já když jdu spát, tak si vždycky lehnu na levý bok, páč malá je natlačená na pravém, ale jakmile ucítí, že jsem na té druhé straně, tak mě začne šíleně kopat a já se aspoň tak 10minut převaluju než ji tím ukolébám či co a je od jejich kopanců klid 😀 a ohledně buzení a chození na WC mi ani nemluv 😠 ke všemu mě šíííííleně pálí žáha, takže si ten poslední měsíc fakt užívám.

Ať ti to dneska dobře dopadne... 😉

Teď mě manža ukazoval kam se pojede potápět a docela mu závidím, ale jsem ráda, že vypadne a vypne.. hlavně od práce. Zaplatila jsem mu kurz 2level do Egypta a ten bude trvat 4dny, ale on tam chce zůstat dýl... něco přes týden a já budu dma s děckama. Adisek bude stejně ve školce a malá bude mít něco kolem 2měsíců, tak to už bude stejně konec Března až Duben a to by mohlo být už fajn.
Bude mít aspoň zážitky atd. a budu fakt moc ráda, když tam odletí a nevrátí se mi s kletbou od faraóna 😀 😀

miradka
autor
6. led 2010

Luci, tak to je snáď jediná vec čo nemám - pálenie žáhy, to bude asi tým, že deti mám dosť nizko položené a na žalúdok mi netlačia. Zato, práve dnes sa pridávam k holkám čo ich bolia kyčle. Teda, nevedela som, že je to tak hrozná bolesť. Ešte do toho sneh a neodhrnuté chodníky 😠 Chodím ako tučniak.
Keď som raz navštívila predporodný kurz, tak tam hovorili, že keď deti kopú a chceš spať, tak je dobré pravidelne dýchať s tým že čím ďalej, tým robíš väčšie pauzy medzi nádychom a výdychom, akoby si spomalovala dýchanie, ale vždy z hlboka a pomaly vydychuješ. Ja som to vobec neskúšala, lebo decká so mnou spolupracujú. 🙂
Za pol hodinku vyrážam do Karvinej. Výsledky z krvi budem vedieť zajtra...no som zvedavá, dúfam, že mi na diabetike nevynadá 😅
Čo je to za kurz? To znie mooooc zaujímavo 🙂

lucka.adis
6. led 2010

Mir, manža dělá už nějaký ten rok Freediving neboli nádechové potápění, prostě se potápí do příšerných hloubek a bez kyslíku (blázen 😠 ). No a 1level už má a teď mu zbývá 2 a 3. Takže ode mě dostal k narozeninám kurz a je s toho nadšený. Měl tam teda jet už minulej rok, jenomže mu to nevyšlo, takže pojede v Březnu-koncem a po velikonocích se nám " snad " vrátí 😀 😀
Noo, malá teda nespolupracuje..si dělá potvůrka to svoje a nejlepší je, když si jenom pohladím bříško, tak tam hned nastaví záda nebo prdelku 😅 fakt sranda.
... a ohledně tučňákových pohybů, to jsme na tom stejně, já tak chodím i doma a to si podpírám i bříško, takže je na mě super pohled 😝

Si dneska asi koupím nějakou vanilkovou zmrzlinu, sem na ni dostala hroznou chuť 😀 😀 a zrovna v té zimě, no nejsem já magor 😅

ywushka
6. led 2010

ahojky holky,me prinesla sestrenka po jejim malem taky par nejakych oblecku po jejim malem,alespon mame par malickych dupacekmten jeji maly byl strasne dlouho uplne drobuskaty,takze mame ted spoustui veci 56,58,tech jsem doma zase az tak moc nemela a maly mi i tak v nich uplne plave🙂 Jejda mamina se na me asi nastvala,prijde sem 3x za den a ja nechci aby mi ho vytahovala z kosiku kdyz spi,tak jsem ji rekla,ze ji zavolam az bude maly vzbuzeny a ona se za to urazila.....no a dneska se tu jeste neukazala.....jejda to fakt nechapu....nechci aby mi ho budila,jsem rada ze mi spinka prece. Manzel mi strasne pomaha,dokonce v noci k nemu vztava,kdyz vi ze maly papal....on si jen tak poknurkava kdyz se mu nechce spinkat! Puvodne jsem ho nechtela ucit na dudliky,ale ted jsem zmenila nazor,zaprve mu ho davali v tom solarku a za druhe me vcera mudra rekla,ze ho to uklidnuje a ze mu ho klidne mam davat,takze pouzivame i dudlik🙂

mirad: jsem zvedava jak dlouho vydrzis s tim cipkem....uz jsi v dost vysokem stadiu,ze by se to mozna mohlo za chvilicku menit nee??

pilotka: dekuji za upozorneni🙂

miradka
autor
6. led 2010

Ahoj holky, tak som zpäť z Karvinej. Chlapček má zhruba 2580 g a dievčinka 2400 g. 😵 😵 Utz mi robila jedna doktorka slovenka a moj gyn dr na mňa čakal na oddelení a keď som vyšla, hneď pricupital a díval sa na výsledky. Je to úžasný doktor, strašne zlatý 🙂 ....dohovárali sme sa čo a ako a nakoniec sa ešte raz vrátil a dohodli sme sa tak, že v piatok - tento piatok - mám prísť zase do Karvinej na monitor srdiečok a napíše mi doporučenie do nemocnice a v pondelok mám nástup. Budem tam týždeň pod dohľadom a ten ďalší týždeň sa dohodneme na cisárskom reze. Takže asi za 2 týždne budú miminka na svete.......sa zbláznim radosťou 😵 😵 😵 😵 😵 😅 Hovoril, že má o mňa fakt strach, že ma tam chce mať...tak ja som nakoniec rada, lebo keď mám takto chodiť po doktoroch, tak je to na mňa fakt záber a ešte do Karvinej dochádzať...v tomto počasí a sama....asi si to preberal v hlave a rozhodol sa takto. Takže od pondelka tu nebudem 🙂

miradka
autor
6. led 2010

Ywush, ja tiež budem dávať deťom dudlíky, hlavne nech sú kľudné, inak si to stereo kriku neviem predstaviť, neviem ako dlho by som to vydržala 😅 S tým čípkom som aj ja prekvapená, ale ako tak vidím, tak doktorovi to nevadí, teda že sa termín nebude riadiť podľa čípku. Ani neviete ako mi odľahlo, sa divím, že dr nič nepočul, ten rachot kamoeňa čo mi spadol zo srdca 😅 😉

miradka
autor
6. led 2010

Ywush, dívala som sa na nové fotky, Teo je tak krááááááááásny, dievčatá budú okolo neho poletovať 😉 Tá fotka nožičky je super 😵

Luci, tak to si musí dávať tvoj mužík pozor, teraz už bude mať na starosti ďalšie miminko 🙂 Tie pohyby sú fakt niečo nezabudnutelného, to je romantika 😵

lucka.adis
6. led 2010

Mir, já ti normálně závidím, že už budeš mít prcky do dvou týdnů na světě 😅 A co máš vlastně za problém, nějak jsem to tady asi nepochytila 😕

Já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

Dávat pozor musí, ale to víš no, je to chlap a má takový koníček a já mu ho nechci ani zakazovat a ani brát, takže to musím brát hold s rezervou 😎 ale i tak mu pořád opakuju, aby byl na sebe moc opatrný, že má o něho člověk fakt starost.

Ywush, moc děkuju za info a náááádherné fotečky v Albu. Nožička je parádní a jak si krásně spinká po papání 😵 😵 no, je vidět, že je spokojený.

Tak já pádím pro synátora do školky a potom zůstanem na chvilku venku a budem bobovat. Teda Adisek, já ne páč bych se ani do toho nevlezla 😀
Jo a jestli některá z vás bude psát Irmince, tak že ji moc zdravím!!!!!!!

miradka
autor
6. led 2010

Luci, nemám žiadny problém, ale dr chce ísť na istotu a deti sú už dosť veľké. To budem v podstate 36-37 tt. Keď sa na mňa díva, aké som tintítko a to brucho....tak má asi dosť 😀 Tak trochu "laškujem" s myšlienkou, že by som ho nahovorila, aby mi urobil cisara 21.1 na moje narodky 😀 Malo by to byť v ten týždeň, pokiaľ sa niečo nestane...no a to je zrovna štvrtok a on je každý utorok a piatok v Těšíně, takže počítam, že to bude smerovať na buď 20 alebo 21.1 🙂

Jj aj ja zdravím Irminku, musím sa mrknúť, či nemám na ňu mobil. Nejako nestíham..dnes toho bolo dosť. 🙂

majdula
6. led 2010

Ahoj Obilnacky,

jen chci poprat Ywusce ke kouzelnemu chlapeckovi 😵

A vam vsem ostatnim a miminkum, i tem nenarozenym, at se taky dari!

My zaciname pomyslet pomalicku na druhe 😉

miradka
autor
6. led 2010

Holky, nebudete objednávať pre svoje polovičky? 😀 😀
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...

miradka
autor
6. led 2010

Práve som dostala od našich darček k narodeninám...na narodky budem v nemocnici, možno už rodiť 😀, tak som dostala darčeky už dnes. Fajnový župan, nočnú kojící košeľu dokonca s dlhým rukávom 😵 papuče a sieťované kalhotky do porodnice. Normálne ma naši prekvapili 😅 😵

lucka.adis
6. led 2010

Mir, dobrý nápad, ale můj manža spí bez.... 😅 takže by to neužil. Jinak se máš, že jsi to všechno dostala..já si to budu muset ještě dokoupit. Příští týden jedu do Brna, takže si nakoupím rovnou i kosmetiku ať už to mám všechno a můžu zbalit tašku 😉

pilotkaanetka
7. led 2010

Krásné ráno maminy,my už zase spíme 🙂 ráno se vzbudila v půl sedmé najedla se pohrála si a už zase chrupe 🙂
jsem zvědavá kdo bude rodit ted 😀
Ywushko malý je nádherný to naše Amuše je už kus ženský už má asi 9 kilo 😀

ywushka
7. led 2010

miradka,tak alespon muzes byt klidnejsi ze budes hezky pod dohledem!!! A za chvilicku budes mit prdolky u sebe,je to neco uzasneho ho uz drzet v naruciii!!!

dekujeme vsem za gratulace.

maly dneska krasne spinkal,budil se jen po trech hodinach a dokonce si nevyzadoval zadnou vetsi pozornost,takze jsme oba i vyspani,manzel ten spal dneska celou noc,toho jsme ani nepotrebovali🙂
Podle pocasi pojedeme dneska na kycle,uvidime snad nebude az takova zima,pristi tyden ma byt jeste huuur,takze nevim kdy by jsme to odbavili s takovou.....

ywushka
7. led 2010

psala jsem irmince,borka uz ma ode dneska u sebe a bruna ji odvezli na operaci do brna,nevim na jakou,ale asi na nejakou predem planovanou a bude tak malicky tyden,chudatko malinke!!! Musime mu drzet palusky

cincolina
7. led 2010

Holky ahoj, to zase krásně sněží...
Ywushko, to mně pobavilo jak krásně spinkal, že se budil jenom po třech hodinách 😀 . A fakt tě vzbudí jakmile si jenom zavrní? Z toho mám strach, já spím hodně dobře, že mně mimčo nevzbudí, resp. vzbudí až bude hodně brečet...
Uf, to jsou zprávy o Irmince, myslím, že o žádné operaci nemluvila, tak snad to není nic vážného, ale chudák malý Bruno, týden bez mamimky ☹ . Ale ona mu to pak určitě vynahradí 🙂

miradka
autor
7. led 2010

Ahoj holky, ywush, keď sa dívam na tie miminka, tak sa mi ani nechce veriť, čo to mám v brušku, tam sú fakt dvaja človiečikovia...strašne romanticky to prežívam 😅
O Irminke mi niečo asi uniklo, netušila som, že jeden chlapček má problémy, alebo to ani ona nevedela? 😨 Chúďatko malinké... ☹ snáď je to len nejaká bežná operácia a čo nevidieť bude fit. Nevieš v ktorom týždni vlastne rodila? Ona bola vždy o 2 viac než ja, takže by 37? 😕

miradka
autor
7. led 2010

Inak som bola dnes pre výsledky. Cukor mám v norme, po dvoch hodinách (z prstu) 5,3 čo je super a železo sa zase o čosi zlepšilo to mám 111. Ale dr na hematológii hovorila, že síce sa zlepšilo, ale netuší, či si aj miminka nabrali niečo do zásoby, dúfam že za tie dva týždne ešte čosi naberú. Inak by vraj boli viac náchylní na infekcie 😖 Takže vcelku dobré výsledky a oslavujem cukrovím 😀