Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
21. říj 2009

Mir, nebude ti vadit, když ti ty míry napíšu odpoledne jak dojedem z toho 3D? Mám ty věci totiž v krabici nahoře v šatně a musí mi je sundat manža 😅

miradka
autor
21. říj 2009

Luci, nemusíš merať 🙂

miradka
autor
21. říj 2009

holky, idem si zarobiť cesto na ten koláč 🙂

gabina79
21. říj 2009

Mir, užij si návštěvu porodního sálu a pak poreferuj 🙂
S těma kočárkama je to děs...já prostě nechci koupit nějaký, abych se ho pak po půl roce zbavovala, protože je tam něco, co mi naprosto nevyhovuje...vždycky se nám nějaký líbí a pak až na místě zjistíme, že buď nemá odvětrávání korbičky, nebo má úplně blbé polohování zad u sporťáku, nebo nejde sporťák v obou směrech nebo je moc úzký, nebo se přendává boudička z korby na sporťák nebo je prostě moc nízký.....ještě než jsem šla do toho obchodu, tak jsem měla favorita, ale když jsem ho viděla naživo, tak jsem se musela i smát, protože vypadal, jak pro panenky, malučký a nízký 😠 .....takže asi pořídím ten vlňák 😀 😀
Ne, v jednom obchodě tady v Kyjově je jeden, který by jakžtakž splňoval všechny naše požadavky, akorát ho mají jen v otřesných barvách...kdyžtak můžete kuknout: http://www.hapubaby.cz/8196-kocarky-el-jot/2185...
na prodejně ho měli v té modré a oranžové a jsou to takové fosforeskující barvy....já si představovala něco decentnějšího...no ale v době nouze....je prostě zatím žhavý kandidát
ale v sobotu ještě jedem do Hodonína, tak snad narazíme ještě na nějaký jiný

miradka
autor
21. říj 2009

Gabi, určite poreferujem, moc pekný kočárek 😉 Už letím do kuchyne 😀

lucka.adis
21. říj 2009

Gabčo, ten kočárek je náááhodou pěkný... má to stejnou barvu jako ten náš 🙂 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Holky, jdu udělat brambory k obědu, máme tu roštěnou v omáčce 🙂

gabina79
21. říj 2009

s tou autosedačkou - jak nám to vysvětlil, tak se mi to taky zdálo logičtější, že při nárazu se mimčo vlastně opře zádíčkama do autosedačky, ale vybavuji si neteřinku a ta jezdila vzadu opačně - že viděla dopředu...no ale to je už skoro osm let, tenkrát snad byly sedačky povinné jen na dálnici 😀

lucka.adis
21. říj 2009

Jo, jinak mám ještě žádanku na cukrovku 😝 tak se fakt těším, až budu ty dvě hodiny bez jídla... to asi umřu a už vím dopředu, že mi bude blbě 😝 😝

gabina79
21. říj 2009

Taky jsem na té prodejně říkala, že by to vyhrál asi ten modrý (i když jsem původně o modrém nechtěla ani slyšet), ale ta modrá je ještě trošku zářivější než na tom obrázku ☹ ...no ještě uvidíme, co v tu sobotu 😉
Luci a kdy jdeš na tu mňamku 😀 ? Já si tam budu teprve příští týden volat, kdy mám dojít..a taky se hrozně těším 😀

irminka
21. říj 2009

luci: já na cukrovce byla 3 hodiny , hroznmé to nebylo, jen se mně brkalo a pálila žáha, jinak jsem potom musela hned popakat nebo bych se svalila 😉

Gabi: prosím tě , jakou výšku si ty představuješ toho kočáru? já jsem teda žádné vyskoké neviděla....A s prominutím: u toho tvého, co jste si vybrali jsou blbé kolečka, nejsou nafukovací. Beru to podle sebe, protože u nás na dědině jsou sem tam hrby a ty tvoje kolečka se mně zdají plastová a nevím jak budou kopírovat podklad...Můj názor 😉 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Irmi, vím, že to není tak hrozné, je to jenom příšerně oslazená voda 😉 ale blbě mi bude z toho, že nebudu najezená, víš 😖

Gabčo, budu si tam zíra volat, tak jsem zvědavá, kdy mě vezmou..dr.říkala, že to nepotřebuje hned.

Jinak k těm kolům, Irminka má Gabčo velkou pravdu, i my máme nafukovací kola, je to ohedně lepší, ty kola potom kopírují terén 🙂

gabina79
21. říj 2009

Nazdar Irmi....u tohoto kočárku jsou dvě varianty - plastové nebo nafukovací....my bychom brali samozřejmě nafukovací, nejsme trubky 😀 ...a ta výška 😅 ...je to min o 10-15 cm (nemám moc odhad) vyšší než ten DorJan a prostě to líp vypadá 😉 ...no jo, je to se mnou těžké, ale manža má stejný názor 🙂

gabina79
21. říj 2009

No nic, jdu si nachystat oběd - včera mi tchýně dovezla bramborový guláš, tak si ho jen ohřeju...a přeji všem dobrou chuť 🙂
Po obědě dám prát ty pleny, abych vůbec věděla, jestli z nich po tom savu něco zbyde 😀 a budu třídit věci z komody, abych už udělala místo na Oníkovi věci 🙂

irminka
21. říj 2009

gabi: jestli je na trhu takový vysoký kočárek, tak sem hod odkaz, fakt jsem žádně neviděla, spíš ještě nižší 😎
Potom asi jedině takový , jaký jsem měla při malém CAM, ty byly takové vyšší..mám ho doma a je jako nový, krásný kostičkovaný zeleno žlutý 😝 . Manža mně řekl, že kdyby jsme čekali jedno, tak že by jsme ani nový kočár nekupovali...no a já jsem málem dostala infarkt..tož prostě chlap a já mu odpověděla, že jak komediant jezdit nebudu, ale jak na potvoru ten starý kočárek je jak nový, kamoška ho má ted v kuchyni, když malý brečí, tak ho v tom hezky houpe....

irminka
21. říj 2009

také si ohřít kel, mnam mám na něj chut, tak snad mně z toho nebude zle.

Ted mně volala další kamoška, že mně posílá po manžovi 2 kufry oblečku po jejím ročním synovi, takže opět budu přehrabovat 😉

irminka
21. říj 2009

vynechávám slova : jdu si ohřít kelíček s chlebíkem a maskem 😅

ywushka
21. říj 2009

irm: omlouvam se ze jsem neodpovedela driv natvuj dotaz,ale nesel nam net-zase opravovali kabelovku a my mame net pres ni,takze nam zase vypli i ten! Ja si myslim,ze pokud mas nejaky tlak po curani,tak to nemusi byt vubec zpusobene miminkama,ale treba i nejakym nachlazenim mocovych cest (nekdy se tyto bakterie prenasi i po styku),takze asi tak! Nemyslim si ze by na to mely vliv miminka!!! Ja na to trpim dost,ale nevim,jestli se muze nejaky urologicky caj v tehu.

Nam uz dorazila postylka🙂,musime ji zkontrolovat,montovat ji asi jeste nebudeme. Jinak ted pojedeme konecne do Dubovec k manzelove babicce si vyzvednout domaci nudle do polevky🙂 a pak se chci konecne zastavit pro tu zehlicku! Tak se mejte krasne!

Lucka: UZV si uzijte,je to UZASNE!! Ja bych sla taky hned

gabina79
21. říj 2009

Irmi, fakt jsou vyšší kočárky....třeba V-cross nebo ten X-lander a nebo tento, co jsme viděli naposled...ty menší jsou DorJan, Espiro GTX (z toho jsem teď byla zklamaná), Tako Jumper X....no máme je skoro všechny už omrklé...ono je blbé, že většinou na netu nepíší výšku kočárku a pak když vidíš na prodejně stát ten menší a větší vedle sebe, tak je to fakt rozdíl

gabina79
21. říj 2009

ještě z těch vyšších je ten stejný vyrobce jako DorJan, ale ten kočárek se jmenuje Camarelo Q12 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Gabčo, ten náš je docela vyšší, ale mě to nevadí, i když jsem takovej malej špunt 😀 ani mi nevadí ty polohovací záda, že se to nedá dát úplně dolů... mě ten kočárek ve všem vyhovuje 😉

irminka
21. říj 2009

gabi: jasné, když chcete vysoký kočárek, tak si to musíte všechno obejít, at potom nejsi zklamaná 😉 A mohu se zeptati kolik měříš? Podívej se ně mě- na kolohnáta v albíčku a fakt se ti zdá, že ten náš kočár je nízký?

Ywusko: děkuji za odpověd, ale myslím, že to močák není, to by bolelo jinak, protože na to trpím, toto je fakt bolest jak na vaječníku a je to až fakt, když se vyčurkám...ted je to lepší, protože nic nedělám, tak snad to bude třeba namožený nějaký sval, teda, jestli tam nějaký ještě mám 😉

gabina79
21. říj 2009

Luci, jj, X-lander je z těch vyšších...hlavně, že ti ve všem vyhovuje 🙂
Irmi, nejsem nijak extra vysoká, nějakých 173, manža o deset víc....ten DorJan je nižší, ale ty s tím kočárkem vypadáš super 🙂 ...no ale mně i manžovi se prostě líbí ty vyšší

lucka.adis
21. říj 2009

Gabčo, Jj to vím, jsem zvědavá, jestli u toho nebudu opravdu jako špunt 😀 ale snad ne.. měřím totiž jenom 164cm a podpadky nenosím, bych se na nich zabila.
Tak zatím máte ještě čas, aby jste si vybrali kočárek, který vám oboum bude vyhovovat 😉

zabicka007
21. říj 2009

Ahojky, vidím, že řešíte kočárky a jejich výšku, já měřím 170 cm ale drahý má přes 190 cm, takže také sháním vysoký kočárek a hlavně velikou korbičku, protože jestli bude prcek po něm tak mu asi ty klasické ,,rakvičky,, stačit nebudou. Hážu odkaz na nejvyšší a největší kočárek co jsem zatím objevila a budu moc ráda za každý názor k němu, přece jenom se v tom už orientujete daleko líp než já...
http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?idProduk...

lucka.adis
21. říj 2009

Holky, tady vám hážu odkaz na nebezpečné věci pro děti, tak na to mrkněte, je to docela síla

http://www.spotrebitele.info/nebezpecne-vyrobky...

zabicka007
21. říj 2009

Gabi, výsledky z té krve od gynekoložky budou snad zítra, budu volat tak dám určo vědět, doufám, že nebudu muset zase do nemocnice, stačí, že je tam drahá polovička 😀

gabina79
21. říj 2009

Luci, no jo te fakt síla....jenže jak máš vědět, že kupuješ nezávadné zboží, když ti výrobce dá na výrobek značku atesti, i když ho nemá 😠 To je děs...
Žabi, tak budu na zítra držet pěstičky...určo to bude dobré 😉 ....o tom kočárku, co se ti líbí, ti nemůžu nic říct, já se na tyto "klasické" kočárky nedívám, protože chci otočná přední kolečka a nechci takový ten klasický houpací typ...ale koukám, že se dá dát sporťák v obou směrech a myslím jsou tam i nafukovací kola, což je určo lepší...a pokud budete mít větší mimčo, tak tyto kočárky většinou mývají větší korbičku, to máš pravdu...no a pak záleží, co tam chceš mít, jestli polohování zad v korbičce, větrání na boudičce u obou verzí, jestli tam chceš ještě nacvaknout autosedačku - o myslím většinou u těchto kočárků nejde, jak se dá poskládat, jak vypadá sportovní verze a jak je to tam s polohováním zádíček...no je toho spoustu 😀 ...ale já jsem takový maniak 😀 ...ale určo se na něj podívej někde naživo, je to vždycky jiné než na netu 😉
žabi a to tvoje bříško nám neukážeš???? 😀

gabina79
21. říj 2009

a nenechala sis dělat fotečku bobka?

miradka
autor
21. říj 2009

Luci, tých vecí je tam fakt poriadne veľa, ale ako sa tak dívam, tak sú tam väčšinou veci staršie, z roku 2007, tak snáď keď teraz pojdem kúpiť dudlík avent, bude v poriadku 😕