Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
12. lis 2009

Jé, Žabi, já už se těším na nové albíčko 🙂 ...snad se k tomu dokope i Cin 😀

lucka.adis
12. lis 2009

Žabi, téééda ty by jsi byla tak odvážná?
Já bych to také zkusila, ale představit si, že bych musela mít nakoupené jenom neutrální barvičky, to ne 😀
Super, jsem na to hrozně zvědavá 😉

Gabčo, k té soupravičce.. bude to mít jenom na přejezd domů, potom se ji to sundá a nechám ji v bodýčku a těch polodupačkách 😉 jinak jsem s toho měla také blbý pocit, že ji to bude tlačit atd. ale zeptala jsem se Áďové dr.a ta mi řekla, že už je jiná doba než byla před tím a miminkám to nevadí.

gabina79
12. lis 2009

Luci, tak to jo 🙂 ....no malování bude, ale děsím se toho uklízení potom...i když zas už to bude takový předvánoční úklid - aspoň mě to donutí 😀 .....já si taky pořád říkám, že je čas, ale je fakt, že se může něco stát a kdo by to pak chystal 😒 ....takže se budu sanžit většinu do konce roku nakoupit 😉

zabicka007
12. lis 2009

My pravděpodobně malovat nebudem, když to tady drahoušek stavěl tak už počítal s tím, že budou potřeba dva děcáky, který se tím pádem zatím nepoužívají takže jsou to dva nové pokoje - jen je vybavit všemi těmi serepetičkami jako je postýlka atd.
Luci,a co se týká těch barev,já popravdě řečeno růžovou moc nemusím a modrou taky ne,navíc ty mimča jsou sladký v jakýmkoliv odstínu či barvě a dneska už je ten výběr neutrálních barev fakt velkej. Ale jak říkám, stejně si myslím, že to nevydržím a nechám si to říct, se znám 😀

gabina79
12. lis 2009

Ywuš, koukala jsem teď na ten tvůj seznam, co do porodnice (psala si to tady v diskuzi)...na co je dobrá kalciová mast? 😕

miradka
autor
12. lis 2009

Ahoj holky, už som doma. Stavila som sa ešte v ikei a nakúpila niečo pre decká, prostěradlá, ručníky a tak...úplne som zničená a najradšej by som si ľahla a spala, ale ešte chceme ísť s tchýní do polska pre garnýže. Dnes má prísť mamina a bude spať v decáku, tak nech tam nie je ako vo výklade 😅

No a v Ostrave sa dr čudoval, že ma tam gyn poslal, vraj to je fakt len hraničná hodnota, ale aspoň sa mrkol na prckov a sú v poriadku. Utz mi robil ten istý dr ako keď som bola na VVV. Bol strašne zlatý, taký normálny chlap. No a mimča - jedno má 1100g a druhé 1050g. Pomýlil sa a do papierov napísal 1500 druhému, ale mne jasne hovoril 1050 a že vážia skoro rovnako. Inak ma poslal späť k mojmu dr, že ma má poslať k diabetológovi, ale že zatiaľ nemusím byť vedená v rizikovej poradny, čo som strašne rada, pretože tá cesta mi dala fakt zabrať. Išla som autom, ale ráno to boli hrozné stresy, všade milión tlačiacich sa aut a na to nie som zvyknutá. Prvý krát som išla sama až do Ostravy..ale nenabúrala som, tak som celá šťastná 😅

monulkab
12. lis 2009

Ahoj holčiny, mám dotaz, máte některá nějaké jiné tel. č. na obi než je pevná linka 532 238 a 532 238 266 ?
Já jsem už snad konečně dostala tu ms, ale nemůžu se tam nikomu dovolat...

monulkab
12. lis 2009

Tak dneska už nic, mají tam prý nějaké sympozium nebo co, tak to mám zkusit ráno... 😒

miradka
autor
12. lis 2009

Moni, ja mám na mobil číslo 721 786 833

cincolina
12. lis 2009

Monulko, zkus 721 786 833

cincolina
12. lis 2009

tak jsem nebyla prvni 😎

cincolina
12. lis 2009

Kdyztak jim posli SMS, ja dostala MS v nedeli a posilala jsem jim SMSku, ze druhy den prijdu.

monulkab
12. lis 2009

ale díky za rychlé reakce! ráno jsem tam volala že nic, a ve dvanáct TO konečně začalo, ale bála jsem se aby to neblo jen chvilkový, aby se mi to nějak nezarazilo nebo něco, tak jsem si řekla že radši ještě počkám, tak jsem si počkala ale trochu jsem to teda evidentně prokaučovala 😠

monulkab
12. lis 2009

Na to číslo co jste mi teď dali jsem volala, pamatovala jsem si jméno té sestřičky co semnou mluvila ráno, tak jsem si ji našla, ale ten mobil má teď nějaká sestřička z odd 7, zavolám tam zítra ráno než budu vyrážet do práce a uvidím, buď mi řeknou ať dojedu, nebo....teď si uvědomuju že další den už bude sobota....hmhmhm...tak to mě asi budou muset vzít zítra...

gabina79
12. lis 2009

Mir, takže zase nic nevíš? Ještě půjdeš do diabetologické poradny a tam ti řeknou co a jak, že?...ale aspoň super, že zkontroloval prcky 🙂 ...no krásně rostou 🙂
Monul, já mám taky i to číslo na mobil, co psala Mir...a ty jdeš teď do čeho? IUI nebo IVF? Nějak se neorientuji 😅 ...ale držím pěsti 🙂

gabina79
12. lis 2009

Mir, jinak já si teď objednala ten kojo polštář s těma kuličkama, tak jsem zvědavá...někdy příští týden by měl přijít, tak pak poreferuji 🙂

monulkab
12. lis 2009

gabi mám to v pase, jdu na druhé IUI (které 100% vyjde 😉 ) ale budu stimulovat injekcema, abychom dali manžovým spermiím větší počet vajuch a tím pádem i větší šanci...
Holky myslíte že tam fakt můžu poslat sms??? nebude to blbý??? Po mých zkušenostech s doktorama se bojím abych pak nevypadala hloupě (na obilňák si teda zatím nemůžu stěžovat, blbý zkušenosti mám s jedním gyndařem z brněnského Heliosu a s šílenou doktorkou z pohotovosti)

cincolina
12. lis 2009

Monulko, neboj, oni mi to i tak říkali, že když to dostanu o víkendu, tak mám poslat SMSku, že se na mně nachystají. Tak když tam nejsou, tak to je totéž...

gabina79
12. lis 2009

Monul, no jasně, že to druhé IUI vyjde 😀 - koukni na Emers 😉 .....když tam posílala sms i Cin, tak proč ne....apropos, já jsem poprvé nevěděla, že tam mám před tím volat , bo Hudeček mi po konzultacích řekl jen, že se mám druhý den ms dostavit, takže o mě ani nevěděli a prostě jsem se tam ráno objevila 😀 - trošku trapas, ale co už...s tím se nijak nezalamuj 😉

cincolina
12. lis 2009

Gabi, tak jsi mně konečně vyhecovala 🙂 fotky jsou tam.

miradka
autor
12. lis 2009

Gabi nie som o nič chytrejšia, ale už to neberiem tak tragicky. Sladké obmedzím úplne, ale sacharidy v potravinách zatiaľ nebudem tak hltať. Niečo už viem a budem dodržovať 3 hodinový interval a snažiť sa zdravo jesť. Uvidím čo mi povedia na diabetológii.
Ja by som mala mať ten kojo polštář v pondelok, tak sa teším... 🙂

irminka
12. lis 2009

kojo polštář? jsme asi všechny na jedné dráze....já si ho také objednala a má mně přijít bud zítra nebo v pondělí...se těším 😅

ywushka
12. lis 2009

Jejda vy jste ukecane zenske,ani se mi to nechce docitat!!🙂 Ja porad lezim a nic nedelam,sem tam nebnu a pak zase lezim! Manzel porad dnes nekama jezdi,takze jsem vetsinu dne sama,mamina ma hodne prace doma-chysta tatkovi raut ma na penzionku nejakou akci pro nejake blbouny z ministerstva ci co....!!!Jejda to je nuda,ani nevim jak je venku! Dvakrat jsem tady tem klukum co nam delaji chodniky varila kavu a to je moje celodenni cinnost!😀 Ani nevim co je tady noveho....snad mi nic az tak duleziteho a podstatneho neuniklo...

monulkab
12. lis 2009

cin tak jsem tam taky poslala sms, docela jsem se u toho zapotila 🙂 tak uvidím jestli mě tam zítra budou čekat s otevřenou náručí!!!!
Holky ještě se zeptám, když půjdu na ten UTZ zítra (2DC), tak jak se to dělá, mám na to tu doki uporoznit aby si tam nachystala pro jistotu něco většího než ten piďi ubrousek co na té betli vždycky bývá? Se toho docela bojím...

cincolina
12. lis 2009

Monulko, jsou na to zvyklí a budou vědět který jsi DC, tak to budou očekávat. I když představa nic moc, že 😅

monulkab
12. lis 2009

no, to teda opravdu nic moc...kámoška co byla na ivf v heliosu nic takovýho nepodstupovala, tak jsem se docela divila když mi to Čadová říkala, ale co už...

gabina79
12. lis 2009

Cin, no super 🙂 ...morušátko je krásné a bříško na 14tt taky 😉 - ale jak si ho popisovala, tak bych čekala něco většího 😀 ...tak teď ještě abys průběžně albíčko doplňovala 😉
Irmi a ty ten kojo polštář budeš mít s kuličkama?
Ywuš, jen jsem se ptala, na co je dobrá kalciová mast (do porodnice)... 😉
Mir, jj, nijak se tím nezalamuj 😉
Holky, ještě mi poraďte, co za kosmetiku pro mimčo je potřeba koupit. Já bych řekla mýdlo nebo něco do koupele, olejíček na tělíčko, krémíček na obličejíček a něco na zadeček proti opruzeninám...nebo ještě něco??? Zase bych toho nerada kupovala kvanta, abych pak zjistila, že to nepoužívám, tak poraďte 😉

monulkab
12. lis 2009

gab, já myslím, že až budeš mít mimi doma, budeš vědět docela přesně co potřebuješ 🙂 koukám že všechny nakupujete o 106 😀

gabina79
12. lis 2009

Monul, no jo, to doufám, že se do toho pak dostanu a budu vědět...jenže ten základ musím nakoupit teď a nemám šajn 😀

irminka
12. lis 2009

gabi: jo, polšář by měl být s kuličkama..

Miradko: objevila jsem tu výživu pro mimísky, je to stejné jak Nutrilon , ale podstatně lacinější....tak, kdyby jsme nemohli kojit, tak by jsi nám to mohla nakoupit v PL....samo, že za úplatu 😀
http://www.mamyseznam.cz/cz/zbozi/detail-inzera...

Co ty na to?