Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
17. říj 2009

Jsem ráda, že se s tím Peťula tak poprala, je to fakt bojovnice!
Pověřila mě Ywuška, že mám zjistit, jak se budou jmenovat ti dva klučíci od Irminky, hledala jsem to zpátky na snažilkách, ale nenašla...nevíte některá? ☹

zabicka007
17. říj 2009

Už vím, Bořek a Bruno! 😀

miradka
autor
17. říj 2009

To bola ľahká otázka 😀 Žabi a ty už máš vymyslené mená?

miradka
autor
17. říj 2009

Luci, to je špicová stránka a čo tam píšu o prevencii otokov, tak ma prekvapilo, že doporučujú spať na ľavom boku. No mne vobec nejde spať na pravom boku, asi to bude polohou detí, ale som rada, že to tak je 🙂

irminka
17. říj 2009

teda holky, vy jste to uhodly 🙂 Jste to ale šikulky 😀 😀 😀 😀 😀

ywushka
17. říj 2009

Ahojky holky,uz jsme doma,jejda me ty jmena tak lezely v hlave,manzel to tam vzpomel,ze chodim za vama na konika a ze jaka mate jake jmena vymyslene a ani za boha jsme si nemohli vzpomet jak se jmenuji ti irmincini kluci-vzpomeli jsme si jen na borka,ale bruna nam uplne vypadl🙂,porad jsme hadal ze snad boris😀 a tak😀 az uz se nam i vsichni smali🙂 vzpomeli jsme si na vsechny miminka tady,ale jen na ty irminciny jsme nemohli ze sebe dostat🙂!!! Ha ha ha🙂
Jinak byli jsme na "obede" na ktery nas pozvcala svagrova ze mela ctyricatiny a pak jsme se zastavili v elektru si koupit zehlicku,nakonec jsme koupili jen rychlovarku,protoze ja jsem asi blbec jeden ztratila od te platebni karty na ktere mam asi 35euro pin,takze jsem s ni nemohla zaplatit,jsem myslela ze me trefi jako!!! Takze jsme koupili jen rychlovarku,pin musime pohledat aby jsme si mohli zajit i pro tu zehlicku,jinak mam asi smulu😀!!

lucka.adis
17. říj 2009

Ahoj holky,

tak jenom v rychlosti, abych vás potom mohla dočíst a odpovídat nebo se připojit k diskuzi.

Dojeli jsme z Brna, jsem totálně KO, ale aspoň jsme pokoupili co jsme potřebovali, já sehnala i to pončo, sice teda za 670,-kč a ke všemu né jednobarevné, takže si budu muset na něho zvykat, protože představu jsem měla bohužel jinou, ale co se dá dělat... jsem prostě zvyklá na svou sportovní módu a toto je pro mě prostě šok, když to dám na sebe tak si připadnu jako " pytel " 😠 koupila jsem si pod to i nějaké světříky, ale musela jsem ve velikosti M, protože ty co mě bývali, tak mě lezli nad bříško a ohledně koz no coment a to se prostě nedalo..
...když to tak sečtu, tak se už těším na Únor, až malá bude venku a já budu moct nosit to " svoje " sportovní oblečení 😀 😀

Jo, ještě aby toho nebylo málo, tak jsem s toho chytla depku, takže jsem to potom doma obrečela, že v tom jsem jako pytel atd. no manža ze mě chudák nemohl 😅 😅

A teď vás jdu dočíst!!!!

irminka
17. říj 2009

jejda Ywus: ty jsi mě normálně rozesmála...tak naše jména vás nenechali chladnými 😉 Joj, to si asi máme co užít..už si představuji, jak každý bude čučet do kočárku a ptát se: jak se kluci jmenují: a já na to Bořek a Bruno...a ted ten udivený pohled.....hm, už se na to těším 😉

Luci: jsi určo kočka a děláš ofrky 🙂 Co mám říkat já s mou velikostí velryby.... 😠

ywushka
17. říj 2009

irm: no my jsme si proste vzpominali na vsechny tehulenky jak ktere deti se budou jmenovat a ny ty vase kluky ne a ne si vzpomenout🙂!!! Nam jmenem pro naseho prdolu se taky kazdy pozastavuje🙂,ale to je vsechno o zvyku,vsichni si zvyknou!!

frcim do postele,bude superstar! tak pa a dobrou

miradka
autor
17. říj 2009

Ywush, aj ty to sleduješ? Nemožem sa dočkať kedy vypadne ten akože slovák puskajler, príde mi, že tam nemá čo hladať... 😠

Luci hoď sem foto s pončom, určite v tom vypadáš skvelo. 😉 Ono to nejde obliekať sa teraz športovo...pohodlie je na prvom mieste a máloktorá firma si dá záležať na tehu móde. 😒

ywushka
18. říj 2009

miradka: no to si pis ze sleduju superstar!🙂 muj favos je CHODUR🙂!!!

Ja jsem se ted vysprchovala,umyla si hlavu a budu cekat az se vsichni probudi a ja se budu moc nasnidat,nikdy je tam nechci rusit🙂 a jeste k tomu tatka usnul v obyvaku u telky pod dekou,takze ted spi na gauci a kuchyne je propojena s obyvakem,takze bych ho hned zarucene probudila🙂
Manzel mi dneska slibil,ze me vezme si koupit boty,tak jsem zvedava,protoze chodim uz ted jen v BAFINKACH-to jsou ty valenky chlupate vevnitr🙂,lonske kozacky nenazuju na ty svoje teple ponozky,bez kterych nemuzu zit😀!!

Preju vam krasny den,pokud mozno alespon trosicku slunickovy!!

irminka
18. říj 2009

dobré ránko,

tak já s těma botama jsou na tom uplně stějně, tenisky adidasky to jistí, žádné kozajdy neobuji a ni si kupovat nebudu, bych se na to vykvákla, za chvilku porod a budu mít nožky jako laňka, chichi chi 😀

miradka
autor
18. říj 2009

Dobré ránko holky,
Ywush, Chodúr je borec...dnes si od rána vyspevujem Halelujah, halelujah...nevieš kto to spieva v originále?

No ja tiež neviem aké boty si mám poriadiť na zimu, jediné čo viem, že v žiadnom prípade nesmú mať tkaničky 😀 Už teraz sa ledva odhnem a zaväzujem 😀

lucka.adis
18. říj 2009

Ahoj kočky,

přeju hezké skoro dopoledne...
Za chvilu budu na tři až čtyři hodiny poloviční vdova, manža jede na bazén se potápět a já tady budu se synátorem.

Jinak koukám, že tu rozebíráte zimní boty... no, já si včera koupila v Deichmanovi něco na styl balerínek, ale je to fajn, že to člověk může nosit zatím dokud není pod nulou a nepadá sníh, jinak budu muset vytáhnout ty svoje kozajdy (štěstí, že je nemám na podpadku, ale na rovné podrážce...) a jenom doufám, že je obuju, jinak se na to můžu z vysoka ***** 😠 přece si nebudu kupovat další boty na pár měsíců a bude to přesně jak píše Irmi, potom budeme i my mít nožky jako laňky 😀 😀

Mir, odpoledne řeknu manžovi, aby mě v tom vyfotil a potom to dám do Alba... a nebo až příští Středu, to budu stejně trajdat po doktorech a jedeme za babičkou, takže mě může vyfotit tam u ní na zahradě 😉
....

miradka
autor
18. říj 2009

Holky, vy priberáte aj na nohách? Teda máte ich oteklé 😕 Ja ich mám furt rovnaké..teda zatiaľ

Luci, no som zvedavá 😀

lucka.adis
18. říj 2009

Mir, já zatím na nohách neotíkám... možná to bude mít i vliv toho, že spím pořád na tom levém boku, akorát je fakt, že poslední dobou se nemůžu pořádně vyspat 😔 ani nevím čím to je, ale pořád se budím, převaluju z jednoho boku na druhý atd.

miradka
autor
18. říj 2009

Luci, ja sa tiež často budím v noci, asi to bude fyziologická záležitosť, príprava na pravidelné nočné budenie a kŕmenie 😀

Inak našla som presne tú tapetu čo som chcela, až na to, že ma zarazila cena 😅

http://fototapeta.cz/exkluzivni-fototapeta-rasc... a mrknite na toto:

http://fototapeta.cz/fototapety-pro-deti/ moc sa mi to páči až na to, že takáto stena sa prevažne používa na umiestnenie nábytku, takže kto máte veľký barák a stačí vám menej nábytku, tak si to možete dovoliť 😀

ywushka
18. říj 2009

miradka: me zacaly nohy otekat az ted!!! Pred tim jen trosku kdyz bylo moc horko,ale ted kdyz na nich delasi dobu stojim tak mi pekne natecou. Jinak nevim kdo to zpiva v originale!!🙂

Lucka: ja pojedu taky k deichmanovi,me ty boty od nej staci a vyhovuji mi vetsinou! Jak nekdo rika ze jsou nekvalitni,tak to ja si nemyslim,ja jsem zatim (musim to zaklepat) nemela problemy!!!

irminka
18. říj 2009

tak mně nožky otíkaly již samotného počátku těhu, dr. mně řekl, že to bude tím teplem, ale ted je kosa a nohy mám napůchlé furt a to dost....mám na to i léky, ale prd pomáhají...co naplat, musím vydržet 😠

lucka.adis
18. říj 2009

Mir, ty fototapety jsou bomba, akorát ty ceny mě také dostali 😝 to už si radši vezmu štětec a barvičky a namaluju něco děckám do pokojíčku sama 😀
Stejně budeme Adiska v brzké době stěhovat do naší ložnice a my se nastěhujeme do jeho pokojíčku, protože ložnice je větší, tak aby se tam potom děcka vlezli.

Když to tak vezmu, tak bych potřebovala nějakého borca nebo babu, která by nám ten dětský pokoj navrhla, protože to bude zajímavé.

miradka
autor
18. říj 2009

Luci, napíš do primy 😀 alebo na ČT dávajú tiež takú reláciu. Tie ceny aj mňa zarazili, teda skor tá fototapeta, pritom má len 1,4 x 1 m približne a stojí 1700 a tie decké na celú stenu 2,5 x 3m 1350 Kč. TO je rozdiel...Ukazovala som to mojmu chlapíkovi a hovoril, že on niečo nakreslí, nebude to na celú stenu, to by nemalo ani zmysel, lebo tam budeme mať nábytok, ale niečo pekného vymyslíme, možno pat a mat alebo bob a bobek...tak idem hľadať nejaké obrázky. No a keď budú decká malinko väčšie, tak by som chcela tú džunglu 😵

irminka
18. říj 2009

gabi: tak jsem ted přišla od našich a změřila tu výšku kočárku- tak je to 75 cm

ywushka
18. říj 2009

miradka: predlohy.sk,tam najdes spoustu predloh na takve maluvky!!! A stoji to par korun!!

elennka
18. říj 2009

ahojda holky,tak jsem se vrátila z víkendu a jsem nachcípaná ☹ chjo.. ale jinak bylo dobře

ywushka
18. říj 2009

elen: no taky se mi zda ze nejak pokaslavam!!! 😒

Jinak hlasim,ze nasi nam dali penize na kocarek,tak manzel zitra frci do olomouce pro nej a dame ho ke tchyni!! Dneska jsem koupila na mimibazaru nove tenisecky-capacky adidasky jen za 350Kc,super nakup a jsou uchvatne,tak je hned zitra pujdu zaplatit a az prijdou je nafotim! Tento tyden budu cekat jeste balicky s dekou,nosni odsavackou na vysavac😀

irminka
18. říj 2009

ywus:ještě, že máme ty naše babičky a dědečky,co? Naši nám také dali na kočárek, byli jsme moc rádi.....a ještě nám i něco zbylo, tak dokoupím fusaky

kamoška má tu odsavačku na vysavač a je s tím moc spokojená.....jejda, já když si vzpomenu, jak jsem to odsávala malému , dá se říct, že hubou, teda přes hadičku, to byl fakt hnus a malý řaval jak tur,,,vždycky jsem si myslela, že mu to tahám až z mozku 😠

ywushka
18. říj 2009

irm: no prave jsem to videla jak to delavala sestrenka svoji male,tak jsem rikala,ze to taky budu pouzivat,stoji kolem 300Kc i na netu!! Tak jsem si ji koupila!! I s ptsovnym nejakych 330Kc myslim

ywushka
18. říj 2009

jinak to si pis ze jeste ze ty babicky a dedecky mame!!!Nasi se na maleho strasne tesi a tak nam hrozne timto pomahaji!!!

irminka
18. říj 2009

u nás je to oboustranné: my bydlíme s manželovými rodiči, máme celé 1. patro, takže nám pomáhají i v tom, že nás pozvou semtam na oběd nebo když něco kupujeme na barák, tak přispějí atd. a naši bydlí na druhém konci města, tak nám třeba ted dali na kočárek...fakt jsem za to moc vděčná..Myslím si, že je to také proto, že nekouříme, nepijeme, chodíme do práce, vyděláváme, prostě se snažíme, a oni vidí, že to nerozfrckáme za blbiny 😉

ywushka
18. říj 2009

manzelova mamka zije sama,uz je v duchodu,ale porad pracuje,takze ta nam koupila plazmu do domu🙂 a ted mi dala 50euro abych si koupila nejakou tu zehlicku a popr.rychlovarku!:-) Takze se taky snazi🙂