Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
13. led 2010

Lucko: zatím ho koupu já, manža fotil 😉

zabicka007
14. led 2010

Irmi, a jakou používáš podložku do vany? Teď jsem viděla takovou molitanovou, vypadala, že by se tomu miminku mohlo v ní ležet dobře, ale zas si říkám, že asi bude špatně schnout, co myslíte?
Taky jsem si včera projela net ohledně plenek, v dtestu nejlépe skončili pampers jak jsem předpokládala, nicméně spoustu maminek na diskuzích hodně schválí pleny od firmy unisex, jsou to nějaké tesco pleny fialové, prý jsou pamperskám hodně podobné, a cenový rozdíl je značný...jaké máte nakoupeno vy?

cincolina
14. led 2010

Ženy ahoj,
slibuju přísahám, že dneska nějakou fotku vyrobím nebo vyštrachám. Já jsem doma jenom když už je venku tma a to se sama přes zrcadlo s bleskem nevyfotím 😒 a manžela nějak nemůžu přinutit.
Zabi, budu na tebe myslet dneska s tou zkouškou.
Irmi, ty používáš myslím látkové plínky, že jo? Prosím napíšeš mi typ? Já je chci používat určitě a pak mi taky kamarádky doporučovaly nějaké plínky z DM, jednorázovky, nebělené a dobře rozložitelné. Název nevím, něco jako Alana nebo tak nějak. Ty látkovky mi přijdou jako hrozná věda, tak už si to chci pomalu začít studovat.

irminka
14. led 2010

ahojte,
zabi: já mám vaničku a tam jsem ještě nekoupala, ted máme koupání jen v kýblíku a tam se žádná podložka nedává, je to jako u maminky v bříšku, skrčené nožky jak se podaří, vypadá to kouzelně 😉

Cin: já to měla v plánu si je objednat v USA, ale zatím čekám, protože máme tolik malých jednorázovek, tak asi na 4 měsíce, tak počkám až to vypotřebujeme, ale tip mám:
http://www.nopins4baby.com/live_gro_baby_diaper...

Ted jsem volala do nemocnice a vypadá to, že si odpoledne pojedeme pro Bruníka. Nebyla tam ještě paní doktorka, která ho operovala, musí mu vyndat stehy a potom se uvidí, ale snad to klapne........jejda, já už mám nervy nadranc 🙂

emers
14. led 2010

holky,
díky a na tu kontrolu ve 20. týdnu manžovi řeknu, že může se mnou, ale uvidíme jak to bude mít v práci, jestli se bude moct uvolnit, taky dělá mimo Brno, tak nevím... no každopádně JÁ 😀 si to ujít nenechám! 😵

irminka: Bořek v kyblíku je super! 😀 A na fotky Bruníka v kyblíku se už těším až vám přijede domů 😅

jo a pupek někdy vyfotím... ono zatím nic moc pupek není ale... asi vyskočí později 😉
mám taky fotku z 12. týdne, ale než ji oskenuju abych ji sem šoupla... 😠

cincolina
14. led 2010

Irmi, díky, kouknu na ně. To jsou ty All in one, že jo? Tak to je super, že už ho budete mít taky doma.

irminka
14. led 2010

jo,jo, vše v jednom 😀

ywushka
14. led 2010

irm: tak to je supeeeer!! Budeme na tebe dneska vecer myslet🙂 Snad to bude v pohode v noci s obema!!🙂

Ja jsem byla na poste,autem,mamina me ho na chvilku pohlidala a hned ve dverich me hlasiiila ze maly je asi siiiilene pokakany😀,ze tak tlacil,az plakal😀....no jo,mel to pomalu az na zadech🙂!! Tak se mu alespon ulevilo🙂!!!

Preju vam krasny den

lucka.adis
14. led 2010

Ahoj holky

Irmi, to je bomba 😵 😵 tak držím palečky, aby jste si pro něj mohli už dneska jet 😉

Žabi, já budu používat plenky zn.Pampers, už teď jsem si koupila balík těch nejmenších, je to od 2kg dál 😉 a ten si sebou vezmu do porodnice.

Ywush, tak hlavně že se mu ulevilo a pěkně se vykakal 😉

chrobacek
14. led 2010

dík holky 🙂

miradka
autor
14. led 2010

ahoj holky, tady michal.
moja mladá vás všechny zdraví z nemocnice. má se fajn a má pohodu, až na to, že už hodně cítí kontrakce. doktor stanovil císaře na někdy od příští středy - v tom týdnu.

lucka.adis
14. led 2010

Ahoj Michale, moc ji pozdravuj a ať ještě vydrží do toho příštího týdne. Moc na ni myslím a držím palce, aby všechno probíhalo jak má!!!!!!

gabina79
14. led 2010

Ahojte holky 🙂 ...tak jsem probrala věcičky a dala jsem prát první pračku modrých oblečků 🙂
Irmi, tak to moooc držím pěstičky, aby to šlo už dnes 😉 , aby byli brášci spolu 🙂
Mir zdravím do nemocnice a přeji, ať už to má brzy za sebou 😉..a hlavně dva zdravé bobečky 🙂
Žabi, já mám nakoupené Huggiesky a Pampersky...ale taky jsem slyšela o těch fialových Tesco plenkách, že jsou docela kvalitní 😉...jinak budu na začátku na doma používat i látkové - ale klasické čtvercové 😉...jinak podložku do vaničky mám tu klasickou - kovová konstrukce (aspoň teda myslím, že je kovová 😀 ) a na ní látka, taky jsem si říkala, že ta molitanová bude hooodně špatně schnout 😉...takhle to zavěsíš na vanu a je to 😉
Emers, to nevadí, že pupík ještě není, já jsem taky fotila, i když nebyl...on tam přece jen trochu rozdíl vždycky byl 😉 ...a ten utz ve 20tt si užij, můj manža byl taky a byl to pro něj fakt zážitek...teď v tom 30tt byl úplně dojatý z toho, jak Oník špulil pusinku a vypadalo to, že žvýká 😀
Cin, tak to jo - skřípni manžu, ať se taky můžeme pokochat 😀 ...taky mi přijde, že to s těma látkovýma plenkama je min na večerní školu 😀
Luci, no já jsem taky myslela, že ponožky asi ne 😀 ....jj, oni říkají, že je důležité, když už jsou nějaké kontrakce, hlavně aby byly porodní cesty OK 😉..a když máš teda ten termín?

lucka.adis
14. led 2010

Kočky, dneska to látkování není už taková věda jako za našich rodičů 😀 😀 dneska je to už vymakané..

Emers, ten UTZ si vážně užij... potom už miminko tak dobře neuvidíš, bude už velké 😉 a chlapi jsou s toho fakt hotový, ten můj byl až až a když jsme potom šli na ten 3D tak tam byl i synátor. Je to pro ně fakt zážitek.
A bříško ti povyroste, to se fakt neboj 🙂

Gabčo, já mám oficiální termín 16.2, ale může to být dřív nebo později... je to zase jenom orientační datum.
A je fakt, že bych se vůůůůbec nezlobila, kdyby se malá narodila začátkem Února než abych ji přenášela 😀 😀

gabina79
14. led 2010

Luci, právě, že dřív byly jen klasické plenky, max dva rozměry...teď máš x milion druhů a vyznej se v tom 😀 ....ale máš pravdu, že když se do toho dostaneš, tak ta práce s nima je jednodušší než kdysi 😉 ....já mám oficiální termín 21.2., tak uvidíme, která porodíme dřív 🙂 Mně by zase nevadilo, kdyby to bylo až v termínu nebo po...teda zatím, protože mě to moje bříško zase až tak neomezuje a až na to tvrdnutí nemám žádné extra problémy 😉

lucka.adis
14. led 2010

Gabčo, necháme se překvapit kdo z nás bude první 😀 a ty plýnky ohledně rozměrů teď nějak neřeším, páč ji to budu dávat jenom pod hlavu a když bude po kojení tak na utření. Proto jsem objednala ty růžovobílé s medvídky, ale mamka se mi pokusí sehnat ještě ty klasické, ale stačilo by mi jenom 5kousků a tady prostě nic nemají..

A ohledně omezení, tak to já jsem už omezená docela dost a táhne mě to k zemi. Ke všemu mi přestává stačit moje bunda, takže to stihnem tak tak...nebo aspoň doufám 😅

gabina79
14. led 2010

To já jsem měla na horách manžovu bundu (naštěstí má dvě 😀 )...ale jinak ještě nosím svůj kabát, ale ten se mi na hory nehodil 😉 (ale taky ho už mám tip ťop)
Jj, pokud nebudeš dávat látkové plenky, tak to nemá cenu řešit...já to budu střídat, tak jsem hledala nějaké kvalitní a nejlepší na trhu jsou Kikko - ale ta Lux řada (teď mluvím o čtvercovkách)😉 ..ale máme taky méďánkové 🙂

cincolina
14. led 2010

Hola, plním slib "bříško" je v albu.
O vikendu jsme s mamkou vybalily věci po mně a sestře a dobrých 30 klasických plínek v nich je, takže je zkusím použít. Uvidím jak moc budou savé a vhodné. Ale když jsme to v nich zvládly my 😎 .

snahapada
15. led 2010

ahoj holky teprve tet jsem se dostala k pocitaci vsechny moc a moc zdravim MIRADCE drzim pesti at jeste vydrzi YWUSKO ty jsi porodila dva dny po mne a co dobry malej v pohode LUCKA uz to ma taky za sebou moc vam vsem gratuluji ja mam doma zatim jenom NATALKU je moc hodna porad spinka NIKOLKA je jeste v detske nem. je jeste mala chodime tam za ni ma 2.020gr a pojede do prahy na operaci natalka uz ma 3.010 gr a to kdyz nas poustely minuly ctvrtek domu mnela 2.038 gr. ona jenom papa kaka a spinka jinak se vam potom jeste ozvu dite place ma hlad vsechny moc zdravim a vyridte pozdrav aji MIRADCE dekuji 🙂 jo a uz mam zase tech svych 52 kg

pilotkaanetka
15. led 2010

Krásné dopoledne já uklízím a malá spinká al dneska prudila už ve 4 ráno a usnula až v 7 😀

lucka.adis
15. led 2010

Holky, já jsem ještě tady... 😅 😅 Snaha si mě nejspíš spletla s Irminkou 😀

gabina79
15. led 2010

Ahojte holky 🙂 ...hlásím, že žehlím první miminkovské oblečky...je to na palici 😀
Cin, no super fotečka, koukám, že máš ještě menší bříško, než jsem měla v tom týdnu já 😀
Luci, no jasně, že víme, že ty ještě nic...Snaha chtěla určo napsat Irminku 😉
Snaho, tak to je super, že Natálka tak pěkně papká a přibírá..takže s Nikolkou to vypadá relativně dobře???? Mooooc jí držím pěstičky, aby tu operaci zvládla a byla v pořádku....kdy má jet do té Prahy???
Irmi, co ty? Už máš oba kluky doma???? 😕

irminka
15. led 2010

ahoj,
joooooo, už jsme doma všichni, Bruník je zlatučký a podle Bořka je větší,nějakých 30 dkg a jde to dost vidět 😕

V Hradišti říkali, že tam bude mít tak 2 stehy a hle .....má jich tam 8-10, ale jsou to mikrostehy, takže se modlím, aby si do toho nedrbnul a nerozjelo se to, ale paní dr. říkala, že to ještě ikomu nestalo, tak doufám, že nebudme první ☹

Potom hodím fotečku, dnes budeme koupat, tak něco tamhodím 😉

Jinak, Snaho držím palůšky at to všechno překonáte a potom bude už jenom dobře....

A ty Miradko vydrž, at jsou mimísci conejdéle v bříšku

lucka.adis
16. led 2010

Dobré ráno všem..

Irmi, určitě se mu to nerozjede a je to teda pěkný chlapák 😉 jinak super, že jste už doma všichni pohromadě.

Snaho, moc držím palce, aby se malé vedlo líp a zvládla to všechno na jedničku 😵 😵

Gabi, takže jsi už začla žehlit, je to super ty malinkaté věcičky, že 😀 😀 kdy si budeš chystat tašku do porodky? Mě už všichni nahání, abych si ji zbalila, takže to asi dneska večer udělám. Jinak postýlku budeme skládat příští týden nebo až ten přespříští-ještě uvidíme, ale těším se na to jako malé děcko 😅

Jinak jsem dala do Alba aktuální foto pupíku, tak jestli chcete, mrkněte.
Jdu dělat ovocný koláč, mají k nám dojet tchánovci a potom palačinky na oběd... mějte se!!

gabina79
16. led 2010

Ahojte 🙂 Jdu na vás jen kuknout - odpočívám chvíli od uklízení (manža není doma, jinak by mi to nedovolil, ale máme tady hrozný bordel, tak už jsem s tím něco musela začít dělat)
Irmi, tak to je skvělé, že už jste pěkně pohromadě, určo to s tou jizvičkou bude OK, uvidíš, za chvíli se mu to zahojí 😉
Luci, jj, postupně žehlím, je to na dlouho 😀 ....tašku do porodnice už jsem si včera nachystala, mám napsaný seznam, co tam je a co mi tam ještě chybí mám zakroužkované, kdyby něco, aby to tam manža mohl jenom dodat....akorát nevím, jestli mám brát nějakou kosmetiku pro Oníka nebo ne, zatím mám nabalený jen Bepanthen na prdelku...ale ještě mi chybí o kojící podprsenka, tu si chci koupit až na začátku února, protože jak jsem už říkala, čekám, jestli u mě ještě nastane nějaká změna 😉 ...my už postýlku máme složenou, ale povlíkat ji budu až nejdřív na začátku února...pupík ti teda pořád roste 😀

lucka.adis
16. led 2010

Gabčo, já si tu kojo podprsenku kupovat nebudu... páč mi ani jedna neseděla a abych ji potom nenosila, tak za to teda utrácet nechci. Vystačím si se svými co teď nosím 😉
Jinak tchánovci už odjeli a odjel i manža, má sraz freediverů a dojede navečer, takže jsem vzala do ruky vysavač a také začla uklízet 😀 😀 kdyby mě viděl ten můj, tak by taky breptal.
A jak se ti kočko žehlí? Je to všechno takové maličké, že 😵

Mě napsala seznam kamoška, co rodila před měsícem a něco, takže jsem jela podle toho a něco mi i poradila Ywushka 😉
A tu tašku ještě pořád zbalenou nemám, fakt nevím na co čekám 😅

Jo, Gabčo a já kosmetiku nemám pro malou žádnou, akorát jenom ten Bepanthen na prcku-budu to používat i já na bradavky a potom jsem si koupila olejíček na namazání po koupání od zn.Nivea. 😉 až bude malá větší, tak toho přikoupím víc a budu asi pokračovat v této značce, pokud ji to nebude dělat nějakou neplechu.

lucka.adis
16. led 2010

Myslíš, že mi pořád ještě roste 😕 😕 a já bláhově doufala, že už ne 😅

lucka.adis
16. led 2010

Tak jsem teď myslela, že budu volat manžovi, aby rychle dojel, páč jsem od té půl páté měla bolesti jak sviňa. Koukala jsem zhruba na mikrovlnku jak dlouho to trvalo a byli tak po 15minutách, tak jsem vlezla do vany a tam se to uklidnilo.
Do teď je zatím klid, ale mám strach, aby to nezačlo znovu a malá nechtěla na svět ☹ 😨

pilotkaanetka
16. led 2010

Ahoj Lucko ty jooo další miminko 🙂 ale ještě chvíli by tam mohla ještě zustat co 😉

zabicka007
16. led 2010

Všechny moc zdravím, děkuji za rady ohledně plenek a taky podložky do vany, ještě uvidím, co pořídím.
Irmi, super, že už jste komplet, tak ať jsou klučíci hodňoučký a že posílám pusinku, každému po jedné 🙂
Pilot, to ti teda nezávidím, no já si nedovedu představit, že mě mimčo vzbudí ve 4 a bude vzhůru až do 7, no to bude moje smrt... 😉
Jinak zkoušky mám konečně hotový, hurááááááááá, takže se doufám budu opět věnovat naplno koníkovi 🙂