Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
18. led 2010

pilotka: teo zatim moc neblinka, jen sem tam se mu podari trosku ublinknout

rioko
18. led 2010

Vojta taky furt slintá, ublinkává nebo se zašpiní u jídla
a říká máma, trochu táta, ham a brm brm a taky nenene

pilotkaanetka
18. led 2010

Amálka říká táta teta děda a mnam mnam 😉

ywushka
19. led 2010

ahojky,zrovna jsme prijeli z prochazky,konecne jsme se dostali i ven,dva dny jsme byli jen doma. Maly uz se me budi!! Musim letet za nim! Mejtre se krasne

miradka: myslime na tebe!!

lucka.adis
19. led 2010

Ahoj kočky, jdu za vámi kouknout, jestli jsou nějaké novinky od Miradky a zatím nic... Moc na ni myslím a držím palce!!!!
Nepamatujete si, kdy psala, že by měla rodit? Tento týden vím, ale psala myslím i datum...

gabina79
19. led 2010

Ahojte holky 🙂 ....myslím, že Mir psala, že od toho 20. to přichází v úvahu, takže možná to bude už zítra 😉 Taky jí moc držím pěstičky, ať je všechno v pohodě 🙂
Ywuš a co ty? Šití už tak moc nebolí???

lucka.adis
19. led 2010

Ywush, chtěla jsem se tě zeptat, kolikátý den jsi Tea mohla koupat sama? Na Obi to chodívalo tak, že první dva dny nám je koupali sestřičky a zároveň ukazovali, jak je máme držet, páč je koupali jenom pod tekoucí vodou... a jestli jsi sebou měla olejíček po umytí a nějaké mýdlo pro malého. Kují za info 😉

Gabčo, co ty? Jak postupuješ ohledně žehlení? Tašku už máš zbalenou nebo ještě ne...

gabina79
19. led 2010

Luci, pořád žehlím 😀 ..Každý den operu jednu pračku a druhý den ji vyžehlím...mám i dost starších větších věcí, takže to peru zároveň....no ale zítra už by snad mohla být poslední pračka 😉 ...jj, tašku už mám víceméně nachystanou, ještě pár drobností tam pak musím přihodit, ale jinak můžu jet 😀

bsik
20. led 2010

Ahoj, díky za odpověi. Já právě nevěděla co přinést za pozornost, protože za ty roky jsem prošla rukama snad všech dr. a tak nosit konkrétnímu nejaký dárek mi přišlo nespravedlivý. A navíc bylo zajímavý jak jsem některý ty dr. potkávala už úplně jinde..........Dr. Juránkovou jsem potkala v Prenatalu a Dr. Vránu v Bohunicích. 😉

zabicka007
20. led 2010

Bsik, tak jim hoď bonboniéru a máš to, já myslím, že je potěší víc to, že sis vůbec vzpomněla a ty dárky už jsou vedlejší... 🙂

gabina79
20. led 2010

Ahojte holky 🙂 ..kdepak jste kdo????? 😕
Jsem zvědavá, kdy nám dá Miradčin manža vědět, že už jsou dětičky na světě 🙂
Já zase žehlím 😀 ...ale už je to díky bohu poslední várka, zítra už bude klid 🙂 ...jé a zítra jdu na ten utz, tak jsem zvědavá...podle kopanců a vyboulení břicha bych řekla, že je Oník pořád stejně hlavičkou navrch, tak uvidíme...na netu jsem četla, že když se do 36tt neotočí, tak už je jen malá pravěpodobnost, že to do porodu udělá, tak nevím ☹ ...držte nám pěsti...no uvidím, co na to řekne Dr
Jé, můj oblíbenec Dr Vrána už není na Obi 😕 ...no ale dalo se to čekat

gabina79
20. led 2010

Luci, už ti došla nemocenská za prosinec? 😕 Mně ještě ne, nevím, co tam dělají 😠 . V tomto termínu už jsem ji vždycky měla...

ywushka
20. led 2010

lucka: ja jsem maleho koupala pod dozorem sestry hned v patek-to byl dva dny narozeny. Jen jsem ho vykoupala v ciste vode a pak jsem si ho sama namazala olejickem (mam od Niveii).

Ja jsem nejaka unavena,dneska jsem rano hned zehlila,pak jsem se rozhodla,ze si preslecu postele,takze peru povleceni jak silena (chci si tam povlect to nove od jeziska a do ted jsem ho mela zabalena,takze jsem si ho prala vcetne toho pouziteho) malemu se nejak nechce spinkat porad,mamka me zase nastvala,umi vzdycky jen prijit,maleho me vytahnout SPICIHO bud z kosiku a nebo dneska pro zmenu z lehatka a mel k tomu tisic komentaru,ze ho poutam jak nejakeho otroka do lehatka a podobne pripominky. Vcera se na me nastvala,kdyz jsme ji rekla,ze nechci aby me maleho tahala kdyz zaknuci hned z kosiku a ona me ho stejne vytahla a pak maly nechce spinkat,je cely rozhozeny. Ted me chce Teo papat treba i po dvou hodinach,tak me stresuje tim,ze nemam mleko,proto chce jist castejsi,vzdycky bych ji nejradeji stgrcila nejakou knizku o kojeni do ruky at si to precte co tam, je psane,ona nikdy nas nekojila a k me "vychove" a kojeni ma porad milion pripominek. Uz jsem z toho uplne na nervy. Uz aby prijel manzel a byl se mnou chvilku doma,protoze jsem tu porad sama a mamka me umi prijit max tak vystresovat!!!!
Ted jsme byli na prochazce a jdu honem vyskladat mycku a zkusit si vyzehlit to povleceni,snad to stihnu nez se probudi!! Mejte se kraaasne

gabina79
20. led 2010

No teda Ywuš, nemáš to lehké...ještě že mí rodiče a tchýně nebydlí zase až tak blízko...já bych jí asi něco řekla, toto by mě taky štvalo...musí si uvědomit, že to je tvůj dům a tvoje dítě, tak byste si měli stanovit nějaké pravidla, které bude dodržovat...lehce se to řekne a hůř udělá, je mi to jasné 😉 Tak se drž 🙂

gabina79
20. led 2010

No já teď půjdu na prochajdu do obchodu a pak budu pokračovat v žehlení 😉
Tak se zatím mějte 🙂

cincolina
20. led 2010

Holky ahoj,
Zabi, co zkoušky, už máš po nich?
Gabi, teeda žehlení, fuuj, na to se teda fakt netěším.
Yw., Gabi mi teda mluví z duše, to bych asi nezvládla. Naši naštěstí taky nebydlí tak blízko. Jsem zvědavá, jak budou novou roli (babi a dědy) zvládat.
Zatím se zajímají, ale že by se nám nějak vnucovali, že nám pro mimčo něco koupí, to tedy ne (a přiznám se, že jsem tak trochu čekala, že se vnucovat budou 🙂 ). Ale hodně věcí dostaneme, tak tolik "dotací" snad nebude potřeba.
Já jsem byla dneska na UTZ srdíčka, měla jsem jít včera ke svému dr., protože ve 20tt nebylo srdíčko dobře vidět, tak že si ho jako zkontroluje. Včera jsem tam došla a že prý je nemocný, dr. která mi místo něj dělala poradnu mi ten UTZ nechtěla udělat, že na to není specializovaná a tak mně poslali do Prenatalu (alespoň jsem to tam taky viděla). Tam jsem byla u dr. Pavkové a bylo to fajn, prohlídla mimčo celé, mám i fotku. Morušátko je o pár dnů menší než by mělo, ale to snad neva. Jupí 😀

snahapada
20. led 2010

ahoj holky tak na skok jsem tady ... YWUS nemas to vubec lehke to moje mamka je pravej opak tve mamky jsem tet u nasich na 6 tydnu a jsem spokojena NATALKU chova jenom kdyz je vzhuru a to malo kdy rika ze cim vic se bude chovat tim to bude vyzadovat a vubec ju nebere kdyz spinka ja tet chodim porad za NIKOLKOU do nemocnice je jeste malinka tak ji tam nosim mlecko NATALKA roste jako z vody uz ma 3010 gr a to mnela pred 14ti dnama 2038gr porad by jedla ja tet nemam moc casu sem chodit tak pozdravujte MIRADKU a ja zdravim IRMINKU.. MA moc krasne kluky a YWUS TEO je taky moc nadherny ja poslupar fotek NATALKY jinak zdravim vsechny ostatni LUCKU..GABINU ,.. ZABICKU no a vsechny na ktere jsem zapomnela MIRADCE drzim moc palce at uz to ma za sebou tak zatim ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

snahapada
20. led 2010

tak jsem vam tam hodila par fotek NATALKY to jak se koupe je opacne ma to byt hlavou nahoru

snahapada
20. led 2010

IRMI .. jak to zvladas ja budu mit taky asi za 14dni doma NIKOLKU BOJIM SE ZE TO NEZVLADNU DVE DETI I KDYZ TADY MAM MAMKU tak mam trochu strach tak se ptam jak to jde se dvema detma

lucka.adis
20. led 2010

Ahoj holky

Gabčo, nemocenská mi už došla před týdnem... spíš mám strach ohledně mateřský, která prý chodívá pozdě. Což já ji mít později mít budu, páč to na úřadě pěkně posra** když tm nebyla ta moje co pod ní spadám a poslali mi znovu papíry atd.takže mi to teď stojí, zítra to musím poslat zpět té paní která mě má pod sebou a bude to vyřízené-akorát jak říkám, určo mi v Únoru dojde později 😠
Tobě ještě nedošla?????

Snaho, ahoj kočko.. vidím, že to pěkně zvládáš a neboj, určo to zvládneš i s Nikolkou.

Jste moc šikovné holky, fakt klobouk dolů (to patří i Irmince)

Ywushko, ty si teda užiješ... mě by už vstávali hrůůůzou vlasy na hlavě 😠 ale co naděláš, něco ji řekneš a ona je potom uražená a nic si s toho stejně nedělá.

ywushka
20. led 2010

snaha: taky mate fialkovou pusinku??😀 malemu jsem to musela taky vytirat,ale zpravilo se to trochu,jen to hlidam a pro jistotu preventivne nekdy i vytiram,ale delam to strasne nerada,protoze neni fialovy jen na pusince,ale jsme oba dva😀

lucka: no jo,rodice si nikdo nevybira....

Maly ma porad prdicky,tchyne me uz koupila na slovensku ty probioticke kapky,tak snad budu mit zitra cas pro ne zajet,mamina me ho snad na chvilku pohlida! Jeste ho nemam zapsaneho v pasu,tak nemuze nikam jezdit se mnou,ale je jeste malicky,rikala jsem ze si ho zacnu nekam bravat na "vylety" az po sestinedelce,stejne je to vsude sama chripka jeste by neco chytill. Ted ho mam na kojicim polstari a nahrivam mu brisko,spinka,tak uvidime co bude v noci

mejte se krasne!!

Ja mam cislo na miradku,mozna ji napisu sms

gabina79
20. led 2010

Cin, taky tě to žehlení čeká 😀...Já jsem byla u Pavkové na utz ve 13tt...je to moooc příjemná paní Dr 😉 ...to vůbec neva, že je trošku menší - oni to nikdy přesně nezměří, takže je možné, že přesto odpovídá týdnům...hlavně, že vše vypadá OK 🙂
Snaho, tak to je super, že bys mohla mít holky pohromadě už za 14 dní...uvidíš, že to zvládneš 😉 ..Malá je krásná 🙂
A na co se vytíra pusinka fialkou???? 😕
Luci, no právě, že mi ta nemocenská ještě nedošla, už mají zpoždění....no ještě vydržím, snad ještě do konce týdne přijde 😒

miradka
autor
20. led 2010

ahojte holky, mojej mladej se daří dobře, takže doktor to pořád oddaloval. teď už je termín na fest - na pondělí. 😉

gabina79
20. led 2010

Jé, tak že Mir zdravíme a držíme pěstičky, ať vše proběhne v pořádku 🙂

irminka
20. led 2010

dobrý večer děvčata,

Snaha: moc ti držím palůšky, jsi šikulka a holky také. to je fajn, že budeš mít druhou holčičku za chvilku u sebe, ale je pravda, že je to uplně něco jiného, než s jedním miminkem. Maminka pomůže.

Já přes den stíhám vcelku dobře, ale........manža je dva dny doma a tchýni mám doma také a ta je moooc hodná, nemůžu si stěžovat. Dnes si jich po obídku vzala a já si hodku zdřímla, nebot v noci chlapečci nechtěli spinkat a od 1:00-3:00 hodin jsem k nim vstávala co 10 minut, takže ránno jsem byla jak volek.

Manža nás dnes zavezl ke kámošce a bylo tam cca 10malých děcek a já myslela, že mě trefí, raději doma v klídku 😉

Miradko: myslíme na Tebe 🙂

Ywus: tak to ti nezávidím holka jedna, ale kdybych bydlela s mojí mamkou, tak by to bylo to samé, furt by jenom chovala a já bych si potom nevěděla rady.....s dvojčátky to tak prostě nejde

Ted se díváme na dvd Avatar, je to zajímavé a už slyším...někdo se budí....papapapa

ywushka
21. led 2010

preju hezky den! Maly ma porad prdiky,uz se bojim cokoliv snist,jsem z toho uz nestastna! V noci se me budil a pak nespinkal od tri az skoro do pul seste,jsme byli spolu na me posteli,jsem ho masirovala,hladila,rourku v prdelce mel,nahrivala a stejne me to bylo prd platne! Pak zaspinkal,az jsem ho uplne ukolebala. Tchyne je ted v praci,takze ty probioticke kapky me nemuze privest a tak jsem dneska vyslala meho tatku aby me jich koupil tady u nas v lekarne a predstavte si,ze i u nas stoji 300Kc,maji tady ty slovenske. Maly me nechtel dneska spinkat ani rano,tak me ho mamka chovala kdyz porad knucel a sponoval se.... a ja jsem si trosku pouklizela,ale ted se pujdu natahnout na sedacku a chvilku si zdrimnout,jestli se me to podari,hlava me pada...!!

Miradka: myslime na tebe a drzime palusky

gabina79
21. led 2010

Ahojte děvčata 🙂
Tak jsem konečně dožehlila a můžu schovat žehlící prkno...hurá, hurá, hurá 😀
Na tři jdu k Dr, na ten utz a pak do poradny, tak jsem zvědavá, co se dozvím 😕 ...tak nám držte pěstičky 😉
Luci, peníze už mi konečně došli, díky bohu 🙂 ...no s tou mateřskou uvidím - ale je to přece taky jen něco jako nemocenská, tak by to mělo chodit stejně, ne? 😉 ....už skládáte postýlku??? 🙂
Ywuš, no to se úplně těším na ty naše prdíky 😅 ....já budu asi úplně ztracená 😢
Irmi, ještě že máš tu tchýni a vycházíš s ní...u dvojčátek to asi hodně pomůže...fakt si to nedokážu představit, klobouk dolů 🙂

emers
21. led 2010

ahoj holky,
všechny vás zdravím! 😉
já pořád v práci a jinak nic nového, teda vlastně aspoň to, že jsem od včera taky podlehla nakupovací mánii a rozjela se ve velkým stylu 😀 tak jestli budu takhle pokračovat, tak mám za chvíli oblečků na 10 miminek 😀 ale tak já se zase zabrzdím 😎 Jinak kupuju neutrální věci, protože ještě to nemáme potvrzené (a stejně jim nebudu věřit dokud sama neuvidím 😀 ) a za druhé se mi to líbí, moc nemusím celorůžové holčičky a celobleděmodré chlapečky. Tak tolik ode mě, no jsem od vás hóóódně pozadu, tak jen čtu co mě jednou čeká 😉
Mějte se a všem držím pěsti ať zvládáte v pohodě mimča 🙂 a v pohodě odrodit 🤐 😉

snahapada
21. led 2010

ahoj holky muzu se zeptat mala mne vubec nekaka tak jednou za dva i za tri dny tak nevim jestli je to normalni nebo s ni mam jit k lekarce ale zato porad prdi krouti se u toho jak had ale porad mne trapi to kakani vam deti kakaji dobre jinak vsechny zdravim a MIRADCE drzim palecky 🙂 🙂 🙂 🙂 ☹

irminka
21. led 2010

snaho: Bořek je kojený a kaká skoro do každé plínky a Bruníkovi dávám Nutrilon a kaka jednou za den, prdí, takže zatím ok.......Zkus zajít k doktorce, třeba ti řekne atdáváš probiotické kapky a když tak si kup v lékárně rektální rourku 😉