Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
20. bře 2009

Ještě sem nakukuju...

Evi - tý jo ty nevydržíš ani do tý mý tipovaný neděle!!!!! To jsou posly jak vyšitý, nebo už první nepravidelný kontrakce?!?!?
Myslím na tebe a držím všechno co mám!!!!!!!!!!!! 😎

petreva
20. bře 2009

Indi, jsi tu???

petreva
20. bře 2009

Asi ne...holky, jsem z toho nějak roz - nevím co...tak jsme nastudovali, že obyč poslíčci jsou něco jako MS bolesti,neomezují v pohybu ani nenutí změnu dýchání...tak to už mám asi za sebou, to byla asi to ve městě 😉 kdy jsem jen valila oči co to jako je 😀
Pak nepravidelný kontrakce, já pořád nevím, když mě bolí jen podbřišek 😨 , jsou i různý internzity ale už zasahují do normál dýchání a pohybu...
Béže, to jsme si nemyslela, že budu takovej lepml, kdyby mě viděla naše PA 😅 😨 😀

indigo
20. bře 2009

Evi!!!!! Podbřiškem to asi jen začne, postupně se to rozleze do celýho břicha nebo i do zad. Je to bolest, že při tom nemůžeš něco dělat, prostě všeho necháš a snažíš se to nějak přežít. Ani třeba jen volně ležet nevydržíš.
Tak co?!?
Ježiš já snad dneska nepůjdu spát, jestli sem někdo napíše, že jedete do porodky..... 😎

indigo
20. bře 2009

Evi jsi tu ještě? můžu ti do IP napsat telefon? Vím, že nebudeš psát všem okolo, ale třeba se zrovna na mě usměje štěstí a i mě přijde sms jak na tom s mimi jste... 😉

petreva
20. bře 2009

Indi jsem, ale ty už zase ne 😅 jasný napiš a uvidim jak nam bude...

straspytelka
20. bře 2009

Evi, nakukuji, hele to vypadá dobře 😀 myslím, že zítra budete tři 😉 držím vše co mám 😵 😵 😵 posílám pusu na pupíček a pohlazení tobě a manželovi hodně odvahy 😵

petreva
20. bře 2009

se tu zase tlemíme...v písničkách na přání zpívají Lunetic Mámu...prý...už ví, že je nepřinesl čáp...P. na to , že bychom už teda měli otevřít okno, co když to není pravda a už tady krouží...musim si ty jeho hlášky napsat...

straspytelka
20. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten je teda dobrej 😀 😀 po kolika minutách napiš časy 😉

luciiaa23
20. bře 2009

ahojte tehulky,prepáčte,že vám sem leziem,len vás chcem poprosiť o radu...mám tvrdnutie bruška už druhý deň a začína to takto v noci,je to taký tlak v brušku a ako keby som mala dostať menzes...ale nejaké bolesti extra nemám,mám ísť na pohotovosť?je to moje prvé a tak nemám s tým ešte skúsenosti...ĎAKUJEM moc za radu a pomoc.

indigo
20. bře 2009

😀 😀 😀
To jsem ráda, že vás před příchodem potomka neopouští humor... 😀 😎

indigo
20. bře 2009

Lucia - tvrdnutí je v těhu běžný, myslím, že do zítra vydržíš, zítra si skoč (nebo radši někoho pošli) do lékárny pro magnezium, pro začátek bude stačit v šumivých tabletách. Nemělo by ti to bříško tvrdnout moc často a na moc dlouho, tak max. 10x za den na pár desítek vteřin. Mělo by to po tom magnezku povolit, když ne, naklusej k dr. 😉

straspytelka
20. bře 2009

Luci, já bych teda po mejch zkušenostech neváhala jet na pohotovost, dají ti magnezium a třeba ještě infizku a postarají se o vás, lepší jet několikrát i když by se pak ukázalo, že to není nic, než jednou pozdě 😉 Neboj, chce to klid a asi teda nesexovat a prostě být více opatrná, v tomto týdnu od 18-28tt se miminko nejvíce a nejrychlejc vyvýjí a roste i tlak na dělohu a všechny orgány 😉 Držím taky pěstičky.Hodně štěstí. 😵

petreva
20. bře 2009

Holky, ale pořád mě bolí jen podbřišek, břicho teda ztvrdne to jo, ale dá se to vydržet...STRASPY bylo to tak po 6-7min, ale tak nějak nepravidelný intenzity...teď píšu znova a čekám... 😅
Ty jo, ani nemůžu psát co ze mě vylézá 😕 😨 🤐 jsem z toho tak v šoku, že jsem prach sprostě volala na porodnici 😅 ty jo,holky jděte spát, dělám tu ostudu...plašim a přijdu si směšná...

straspytelka
20. bře 2009

nejsi směšná, já jela taky na planej poplach kdyžtak ...budeme třeba dvě 😀 ale nezapomeň, že já to měla taky, jednou 10 minut, pak 6, pak 2 a takhle se t střídalo no až k ránu to bylo už jen po těch 2-5 minutách a to už jsem začala zvracet a průjem a tak jsem uznala, že je to tu... 😵 jéééééééé já se tak těšim na to vaše štěstíčko 😵 😵 😵

luciiaa23
20. bře 2009

Už som si dala magnézium B6,tak uvidíme,som sama momentálne doma,tak som vyplašená,ale ak to neprejde,zájdem si aj teraz na pohotovosť,máte pravdu,istota je istota 🙂 ste moc zlaté babulky 🙂

straspytelka
20. bře 2009

já teda jdu spinkat, ale kouknu sem později, jestli tu budeš psát...budu tak za tři hodinky no asi dříve kojit 😀

petreva
20. bře 2009

LUCI, jak píší holky, souhlasím s nimi...zítra si kup magnezium a kdyby to tvrdnutí provázela bolest nebo bylo časté, raděj si dojeď na pohotovost nebo skoč v pondělí ke svému Dr. Není nad to, když tě uklidní!!
HOLKY a jak dlouho jako ta bolest nebo kontra či jak to nazvat trvá?? Jako pár s??

straspytelka
20. bře 2009

no já vždycky počítala tak do 15ti, pak se to zdelšovalo na těch 20 😉

indigo
20. bře 2009

Evi, na začátku je pár sekund kontrakce a mezi nima jsou minuty "klidu". Na konci jsou minuty kontrakcí a mezi nima pár vteřin klidu... 😀
No fakt to může bejt jen ár vteřin, ale teda dost nepříjemných... 😉

petreva
20. bře 2009

STRASPY, viď až se zpravidelní tak dyštak pojedem...další perla...nidky jsem se dole neholila 😨 já myslela, že zhynu...jsem taková konzerva, takže od manžela nehrozí...teď je vykoupaný i on a holí se 😀 prý ale ne tam kde já, holí si ne pipinu ale hubinu... 🙂

straspytelka
20. bře 2009

hele a ze začátku mě to taky naparalizovalo, to až opravdu k těm 5ti munutám kontrakce ale to na tobě pozná i muž, že seš jakoby mimo a soustředíš se jen na sebe a kontrakci 😉

petreva
20. bře 2009

Holky padejte spát 😀

indigo
20. bře 2009

Hele Evi, na kamarádku když to přišlo a budila v noci manžela, že už jako jedou, tak on si šel do kuchyně mazat chleba 😀 a ona na něj čučela jak blázen, stepovala v kontrakcích ve dveřích a on řekl, že na kurzu říkali, že tatínek si má vzít sebou do porodnice svačinu, protože to může travat docela dlouho.
To bylo asi jediný, co si z těch kurzů pamatoval... 😀 😀 😀

petreva
20. bře 2009

Ještě že vás mám 😵 já bych vám dala takovýho pusaňáka!!!! a huš do hajan!!!

straspytelka
20. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ty jo, potřebuju spát, to se nedá... 😀 😀 😀 😀 já byla oholená a stejně si neodpustili to 4 denní strnišťátko přejet tou jejich šrabkou 😖 😀 ale ty budeš hezky čerstvoučká 😀 a manžel taky, jo a bacha na porodním sále je děsný vedro 😎 tobě bude tak jako tak, ale chlap ať se na to připraví, z Jirky teklo jako z vola 😀 😀

indigo
20. bře 2009

Evi já bych šla spát, ale nechci prošvihnout tvůj porod! Tak se s tím ne*er a ať je tu nějaká akce! 😀 😎

petreva
20. bře 2009

Indi, ta toje taky dobrák 😉 Petr si to připravil do mrazáku 😀

straspytelka
20. bře 2009

indigo, taky dost dobrý 😀 😀 😀 můj chlap si čistil 2 minuty zuby, myslela jsem že ho zabiju už doma 😀 no a pak mi pořád řkal, dělej jdi, no a choď když máš kontrakci...tak jsem akorát vystoupila z auta a chytlo mě to..on mezi tím auto někam zaparkoval a divil se proč stojím na děšti...no a pak mě scvaknul vítah v porodnici 😝 nešlo mi prostě udělat krok 😵 jé to je už tak dáááááááávno 😀 😀

indigo
20. bře 2009

Evi tak už napiš, že je máš pravidelný po 4 minutách a jedete, ať můžu jít spát..... 😠 😀