Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
20. bře 2009

STRASPY, P povídal, že si vezme ty letní kalhoty...tak mu říkám ať nezapomene na opal krém...aby mu bylo dobře...ale máš pravdu je tam děsně...asi jak je tam ženská skoronahá...
INDI, mrcasim se tu, viď. Safra, vždyť tomu svišťovi říkám ať nedělá caráty a na vrata zabuší...on je ale určo po mamince - hodnej, milej, jemnej, opatrnej 😀

straspytelka
20. bře 2009

Evi, je to šilkulka 😵 tak já jdu...zatím papa a snad to neprošvihnu a pak i dej vědět, kdy vás budu moct navštívt v porodnici 😉 jsem tak zvědavá, jestli to bude kamarád nebo kamarádka pro Simonku 😵 tak dobrou 😝

indigo
20. bře 2009

Strašpy - ták dávno, jo? 😀 😀 😀
Já si jen vybavuju, jak mi sestřička chtěla napíchnou žílu a já nemohla natáhnout ruku 😀 a ona skoro naštvaná že nespolupracuju... 😀

straspytelka
20. bře 2009

oni mu dají erární věci 😉

petreva
20. bře 2009

Straspy, písnu dobrou a dík 😉

indigo
20. bře 2009

Taky mizím. Papa a Evi - né že bych proti tobě něco měla, ale doufám, že tě tu zítra nepotkám. 😉

straspytelka
20. bře 2009

no mě taky hledala 20 minut žílu a já skoro už porodila 😀 nejvíc mě teda sr...když po tobě chcou přečíst a podepsat ty papíry...člověk na koze, monitor na pupíku, stahy a ještě má číst a psát...naštěstí já tam byla necelej tejden před tím, tak už jsem jen zaškrtávala a nečetla a podepsala jsem se skoro třema křížkama 😀 tak já fakt jdu 😀
Strašně se mi stejská po bříšku a hlavně po tom že jsem spala celej den a noc 😀

petreva
20. bře 2009

Jéžiš ten můj chlap už zase jí...to je nezmar...tak holky, musím vás vyhnat tak, že jdu zkusit ležet 😉 PA z porodnice říkala do tel. že prý porod jistě nezaspím (vtivné...)a nemám se bát té hooodně červené zátky, takže jdem všichni 😉 já mám teda slíbenou masážičku nožek...bolí mě mrchy...jste moc hodný, fakt díky...a už zavřete oka 😵

indigo
20. bře 2009

😀 Strašpy - já se po téměř třech letech skoro celou noc vyspím, tak to budu mít od léta nanovo... 😖 😀
Dobrou!

straspytelka
21. bře 2009

Tak ahojky, já jsem nakojila a jukám jukám 😉 no tak uvidíme, jestli příde smska 😀 ¨nebo jste s chlapem usnuli 😵

menny
21. bře 2009

Koukám tady bylo živo 🙂
Evi hrozně moc na tebe myslim !!!!!!!!!!!!!!!

petreva
21. bře 2009

Holky, vy mě dojímáte, v dobrém!!! 😵 Maminy asi kojily, že 🙂 jé jak já bych už taky...
Jsem už přes hodinu vzhůru, bolest přichází tak po 5 min, ale stále jen ten podbřišek...spát ale nemůžu...Půjdu do sprchy a uvidim buď vzbudim P. nebo si ještě něco přečtu...zatím a určitě písnu sms, kdyby ne sem 😉

petreva
21. bře 2009

Jé tak nám neteče teplá voda 😒 no nic...

indigo
21. bře 2009

Tak coooo?!?!?!????

indigo
21. bře 2009

Teda - brý ráno, jsem vám chtěla popřát.... 😀 😎

indigo
21. bře 2009

Evi jestli kvůli tobě prosedím celej den u netu, tak se s tebou přestanu kamarádit!!!!! 😠 😀 😀 😀 😎

straspytelka
21. bře 2009

😀 😀 Krásné slunečné ráno 😵 😵 😵
ty jo, mám tucha, že Eva je už na sále 😀 bo se pletu? 😀
Holky, je možný, že už jsem dostala kalsickou menzes?Já to tři dny neměla, prostě nic...no a teď zase úplně čerstvá světlá krev 😒 já už tu fošnu nechcííííííí 😝

menny
21. bře 2009

Dobré ráno.
Krásný to den
Evi jojo...v noci při kojení mi to nedalo a musela jsem se podívat jestli
nepíšeš. Koukám, že jste pokročili
Ježiš jsem napjatá jak struna!!!!
Něco nového??
To je nervák holky co 🙂

Strašpy včera jsem to tu psala s tim krvácenim. Taky
jsem měla pauzu a pak na novo. To MS asi nebude.

achalteke
21. bře 2009

Ha tak to musela bejt pěkně napínavá noc a já to prospala 😅 🙂

Evi drž se!!!!!!!!!! Myslím na vás!!!!! 😵 😵 😵 😵

No tak kdo přijde s tou krásnou SMS nejdříve? 😀

indigo
21. bře 2009

Tý jo ta Evča na nás normálně dlabe, za trest bude taky nakukovat ve 3 ráno, až budem rodit a ona kojit... 😀

achalteke
21. bře 2009

Che che Indi ta nás napíná..... 😀 jako já osobně si myslím, že už je prcek nebo prcková na světě. Navíc je dnes krásné datum 😀 😵 😵 😵

menny
21. bře 2009

Já myslim, že se někomu Evča ozve až pojede rodit.
Datum by to byl fakt krásnej 🙂

kacena00
21. bře 2009

tývado, tak vy ste to měly včera napínavý!!!!

menny no, přestávku sem měla po 2 týdnech pak sem začala intenzivně lehat na břicho a torchu se to rozjelo a teď už zase nic.,... v pondělí se poradím na gyndě, jen doufám, že nebudu muset jít na dočištění... 😖

menny
21. bře 2009

jupííííííííííííííí
od Evči: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ahoj Peťo, první jarní den a do sluníčka se nám narodila Elenka 3460g a51cm. Jsem moc unavená at se holky nezlobí prosim že nedám vedět všem.

Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem hrozně dojatá, roztřesená,....to je tak krásný!!!!!!!
Jsem šťastná za Evču

cipisek007
21. bře 2009

Jééééééééééét, já přišla akorát!!
Měla jsem véééliký tušení 😵

Mají holčičku!! Je tu přeholčičkováno 😀
Peťo, až budeš Evče psát, tak že jí moc moc gratulujeme, přejeme hodně zdravíčka! Jéžiš, já mám radost 😵 😵

cipisek007
21. bře 2009

hele a věříte mi, že jsem měla nutkání v nosi zapnout si při krmení PC, ale David by si myslel, že jsem totálně padlá na hlavu 😀

achalteke
21. bře 2009

Paráda!!!!!!!!!!! Ohromná a převeliká gratulace Evče, Petrovi a Elence do Hradce!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
Krááááásněěě nám to jaro začalo 😵 😵 😵

cipisek007
21. bře 2009

Jáji, já jí to včera říkala, že bude mít prvojarní miminko 😵

achalteke
21. bře 2009

Náhodou Míšo já to říkala taky že dneska porodí 😀 jsme proroci 😀 a jsem ráda, že jsem se trefila, když jsem se netrefila s pohlavím. Fakt další ženská 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!

kacena00
21. bře 2009

chochoooooooo, no tak to je super!!!! jdu jí napsat gratulační zprávu, páč mi to nedá!"!!! to je paráda!!!! a další holčička bude od Helenky, vsadim boty, že bude mít taky holčičku 😵 😵 😵 😵 tyjo má krásný míry a je to dlouhánka!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀