Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
22. bře 2009

Já se s piškotama nedrtím,taky dávám strouhanku,ale je jasný,že piškůtky jsou piškůtky Petruš 😝

peda
22. bře 2009

Indi,tak si kup to těsto,co už je vyválený a natočený na pečícím papíře.Já si těsto dělám,jsem hrozná.

inna12
22. bře 2009

Indi, těsto jsem taky dřív válela pekelně dlouho, ale fakt už mám asi grif, z listovýho vyválím hnedle 😀 a z jinýho přes folii už taky...ale kdybys viděla ty moje první štrůdly a to fakt není dlouho 😝 to byly boje! 😀 hlavně mi to furt nešlo zabalit, jestli mám dát nápln doprostřed nebo na kraj 😀 já ho dělám fakt pořád, táta nám hned ukradne nohu, když přijde na kafe, chlap sní jednu nohu k snídani a zase neni nic 😖 ale mám i recept na jablečnej koláč z mimibazaru a ten je taky dobrej, občas dělám ten
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12301&use...

inna12
22. bře 2009

Pedí, já taky strouhanku, opraženou na máslíku...ale dá se dělat různě 🙂 hlavně tam musí bejt vlašáky, nemám tam moc ráda lískový 😝
jdu se okoupat...papa 😉

indigo
22. bře 2009

Jsem normálně tak navnazená, že hned zejtra musím pokoupit suroviny... 😀 už aby bylo léto a jabka za pár korun, kdo to má pořád kupovat, my jsme hrozný jabkožrouti, to koupím třeba 2 kila na štrůdl a do druhýho dne jsou tu 3 pidijablíčka... 😲 😀

inna12
22. bře 2009

Pedí, to s tim pindíkem je podle mě normální! Náš malej se asi tak v pěti letech vozil po polštářích, s tim nic neuděláš, neuvědomujou si to, je jim to prostě příjemný 😝 😅

a ty piškoty Menny přístě zkusím! 😉

peda
22. bře 2009

Já dělá taky výbornou jablkovou buchtu,kdyby nikdo chtěl receptík 😉 a vlašáky,to je jasná 😵 😵 .Moje babička do jedný hohy ještě na jablka nasype mletý mák a je to taky ňamka.

Já makám na tý ložnici,ale běhám k počítači,páč mě to teda neba,to povlíkání,bolí mě u toho břuch.

indigo
22. bře 2009

Oříšky nemusím celkově, takže nedávám, strouhanku opraženou? Já jenom posypu jabka strouhnkou nebo když jsou ješt v misce, tak je promíchám - se strouhankou, rozinkama, cukrem... a pak až dávám na těsto. To rozválený jsem ještě nezkoušela, moc ho u nás nemaj, musím vykoumat, kde ho mívaj pořád, abych šla na jistotu. 😀

peda
22. bře 2009

Indi,pořád ho mají ve sparu,tam mají i na croisanty a pizu a taky v globusu 😉 hele a co skořice????

indigo
22. bře 2009

Jo tu dávám nebo skořicovej cukr.
Tak do sparu nejezdím vůbec, do Globusu jo, tak ho tam příště vezmu. Zejtra to vidím jen na náš "krámek", snad budou mít aspoň mražený...

indigo
22. bře 2009

Většinou dávám jeden skořicovej a jeden vanilkovej na jednu nohu. 😎

inna12
22. bře 2009

Indi, já tu strouhanku na másle odkoukala od babi, nebo jen polít rozpuštěným máslíkem...rozválený těsto seženeš Indi třeba v Lidlu, Globu...

Pedí, jojo, já budu ozkoušený receptík chtít, ale řeknu ti, až se zase nachystám na pečení
😉

tak a jdu do tý vany
😀

inna12
22. bře 2009

tyjo, tak to já tak půl skořicovýho na obě nohy 😀

indigo
22. bře 2009

Ještě mi řekněte, kde ho zhruba v tom Globu mám hledat? Nebo spíš chlap, až ho pošlu na nákup, tak ať pak neremcá, že prochodil celej Globus 3x a těsto nenašel... 😀

achalteke
22. bře 2009

vy drbničky - kdo vás má dočítat - jdu na to 😀 😉
my jsme se zrovna zhádali s mým chotěm zda byt tapetovat či malovat - on chce tapety, já malbu 😠

indigo
22. bře 2009

Jájo - jako správná ženská ustoupíš, necháš ho vytapetovat a můžeš přijít k nám vymalovat! 😀 😎

achalteke
22. bře 2009

Indi tak to nikdy - teda jako že neustoupim 😀 😠 a taky než sem vás do četla tak se z vany ozvalo jestli už jsem vybrala barvy 😀 je to prostě můj brouk 😵

inna12
22. bře 2009

Indi, já ho teda brala dvakrát z lidlu, spíš kupuju tu hroudu nowaco, ale v globusu ho pošli k chladícím pultům! tam najde 😀

nám rupla sprcha dneska, takovej ten plast uvnitř tý hadice, to zase byla kvalitka, tak jsem se spršila čůrkem vody 😖

Jájo, ale tapety dneska dělaj fakt krásný!😉 záleží co chcete za vzory...já měla byt už snad všebarevnej, ale zase se vracím k sněhově bílý klasice 😝 , jen v obýváku mám tmavě rudou jednu zed 😀 a ložnici modrou,ale až nebudu mít břicho, tak půjde na bílo taky...

indigo
22. bře 2009

Inuš dík, to snad najde. 😉

indigo
22. bře 2009

I když - je to chlap, byl by schopnej to hledat třeba mezi alkoholem.... 😀 😎

menny
22. bře 2009

Holky Davídek taky asi tak 1/2 - 3/4 roku si hraje s pinďou...no taky mi to nepříde
zrovna košer. Je to zvláštní, vždyť je mu 6.

Štrůdlík taky dělám s vlašákama a hlavně koupou skořice.
Mamka dělá s mákem.

Jájo určo malbu, v tapetách se prý drží prach a roztoči i plísně...jsem to četla na netu

achalteke
22. bře 2009

Inuš máš recht tapety jsou teď fakt super - líbí se mi určitá jejich plastičnost ovšem u těch lepších je i docela dost velká pořizovací cena ☹ ....no uvidíme nebudu teď píchat do vosího hnízda ....já prostě toužím po obýváku v cihlové barvě 😀

inna12
22. bře 2009

Jájo, pokud po něčem toužíš, tak si to splň! měla jsem takový a v kombinaci s šedou to vyzeralo dobře, jen bacha, nechci ti nijak radit, ale nedělej hodně tmavý všechny 4 strany, to je pak už moc, já tu jednu rozbila světlě šedou, pak dvě protilehlý světlejšíma odstínama a ted je zase bílej a rudej 😀 já natírám každý roční období 😀 ale to víš, každej to vidí jinak 😉

inna12
22. bře 2009

Menny, podle mě je to fakt u dětí naprosto normální! už prý u kojenců se to dá pozorovat, že si rádi sahají do intimních míst...je jim to prostě příjemný 😉

inna12
22. bře 2009

a malba má obr výhodu - omrzí se, tak přetřeš a je! 😉

lenkacar
22. bře 2009

tak jsem tu na skok a kouám ,že pečete štrůdl mnamy ,ale ten jedinej snad nezvládnu v životě ,ten mě peče mamka a dobře..ty moje usušený výtvory ,škoda práce a surovin a taky odpalované teda moc nemusim..až si koupim čokošku měla bych chutě na míša řezy..včera jsme s manžou ,teda spíše já snědli belgické pralinky ,což byl dárek za tu cystu ,to byla mnamka..a to jsem jim tam říkala že budu muset držet dietu ,páč mě ty jejich punčochy lezly dolu jak mám tlustý stehna..ale byly hodný řikaly ,že tam mívaj i 100kg dámy..tak jdu koukat na výměnu manželek,to bude zase beztak síla..

achalteke
22. bře 2009

holky už mi utíká výměna....tak pa pa pa budu později nebo zítra - mužik vaří puding 😀

lenkacar
22. bře 2009

a holky každej chlap je zamilovanej do svýho pindíka nemyslíte? už od miminka

menny
22. bře 2009

😀 😀 Leni tos trefila.
Jdu uložit děti dohajan. Snad se ještě ukážu.
Zatim pa

inna12
22. bře 2009

já už taky koukám 😉 Leni, váhu ted neřeš!! 😉

dobrou noc všem 😉