Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

jana.cb
22. bře 2009

Leni Misa rezy jo?? 😝 😝 nami nam 😉 ty s Indi muzeme 😉 😵 to se nekdo ma 😉 my mame jen bublaninu ééé 😒 taky jsem tu na skok a mizim zase ....vecere byla vytecna tak jdu smer vana a haji tak brou nóc preji vsem 😉

mon73
23. bře 2009

ahojky 🙂
Zdravim "nový" těhulky 😉

Jájo, strilizátor mám taky a je to dobrá věc. dělám malýmu čaj, tak steriluju flašky. Ještě tam dávám duddlíky, části odsávačky a kelímky na mlíko. Bohužel mám blbou mikrovlnku, tak se mi tam žádnej nevejde, ale mám elektrickej, starší typ, než je na odkazu. http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/sterilizator... dobrej a levnej je i od Canpolu. Vejdou se tam i široký lahve. http://www.babyshopdino.cz/sterilizator-do-mikr... Další dobrá věc je lehátko, to mám v kuchyni a hrazdička, ta je v obýváku. Hrazdičku mám s hrací dekou http://www.malewo.cz/obchod/r5a2-270.htm je to dobrý, že si pak může hrát s hračkama co sou i na tý dece.

Jó a štrůdl je taky náš oblíbenej. Dělám těsto ze smetany a přidávám do něj koření na závin, když nemám to tak je dobrý i do perníku. 😉 mňam

jana.cb
23. bře 2009

Bre ranko vsem preji 😉 tak dneska jsem se vyspala do ruzova vylozene 😵 manza jak ma dovcu tak dosel nakoupit cerstvy pecivo a jdeme papat dneska toho mame v planu docela dost 😉 jen is po snidani dojde zaplavat pak do posilky a pak saunicka a pak razime vyletovat 😉
Leni co ty kocko?Doufam ze je u tebe vse ok! Jinak se mi na dnesek zdal uzasnej sen - sice zmatenej trosku ale podstatny je ze jsem v tom snu videla ze jsi tam byla s tvym mimcem a holcickou takze jsem zvedava na koho tu vyzbydou klucí 😉 😀
Kristý me dneska nechala i rano vyspat jak se v brisku jen protahuje 😵 jen koukam ze dneska toho slunicka moc teda nebude 😒
Nu tak ja jdu snidat tak zatim pekny den vsem preji 😉

cipisek007
23. bře 2009

Dobré ránko!
Teda já jsem taky dneska časná .-) David po 7hod odcházel do práce, tak jsem radši vstala a všechno si přichystala, kdyby se holky vzbudily, tak teď už je to jen na nich. Tohle je taky pro nás premiéra. Zatím jsme tu spolu ráno samy ještě nebyly 😀
Zatím chrní, mají na bříšku nahřátý pecky, protože k ránu je nejvíc zlobí prdíky a to nás nenechají vyspat. Tak jim to dáme na bříško, přikrejeme a spíme všici 🙂
Jo a dneska budu krásná. Jdu k našim, tam přijde kadeřnice. Nechám si tu svojí hřívu drobet prostříhat. Tak jsem zvědavá 🙂

cipisek007
23. bře 2009

Klasika, maminka zapla PC a koníka a holky se kroutí. Jdu na ně, zatím páčko 🙂

jana.cb
23. bře 2009

KOukam Miso ze jses tu dneska nejak drive 😉 hje tak Misa bude za fesandu a ostrihana 😉 jen abych te poznala az pojedes kolem k rybnikum 🙂 😵 a nerekla Ti dobry den paní 😀

achalteke
23. bře 2009

Dobrý ráno... 🙂
Mončo děkuju za typy - ten sterilizátor od canpolu se mi zamlouvá i cenově 😀 akorát musim zjistit jak je to velký a zda se nám to vejde do mikrovlnky. včera jsem třeba na ně koukala v Loskutákovi a zdáli se mi docela velký 😒 ...
No jinak zítra nebo ve středu jedu do Lince do Maxi Marktu mají tam tento týden docela slevy a navíc já mám docela hodně gutscheinů (promiňte já nevim jak se to řekne česky asi dárkový kupón) a tak bych se tam podívala po nějakých lahvičkách, dudlících, sterilizátoru, dece,....no uvidíme jak pořídím 😀
Míša bude krasotinka - hele Míšo to je bezva že ty pecky vám tak krásně pomáhají, líbí se mi to že je to šetrnější než rektální rourka 😉

jana.cb
23. bře 2009

Koukam holky dneska maji 3 mesice a 3 tydny 😉 samy trojky 😉

jana.cb
23. bře 2009

uff ja se nastouchala snidane tak se jdu pomalu ale jiste kulturnit i kdyz dneska jsem taaak líná 🙄

indigo
23. bře 2009

Brý ránko! 😎
Jani Míšu nepřehlídneš, podle kočáru..... 😎 Taky budu koukat, ale na máj se skoro nedostanem, max. po šumavě couráme... a ty rybníky už jsou na nás z ruky, je to kus jen než tam dojdem, teda já v pohodě, ale prcek... už je velkej na kočár, ale zase ještě ne tak velkej, aby zvládnul takový tůry. 😖

dadunka
23. bře 2009

Dobré ráno,

Tak jsem si 3 dny dala oddech od netu a myslela na Evču jestli už, taaaak uuuuuuuuž!!! Sláva, moc gratuluju holkám Evičce i Elence!!!!!!!! Krása! Opravdu porod v přímém přenosu 🙂 Barčo nebo Simčo, hoďte sem pak zase odkaz toho deníku s fotkama, díky moc!

Tak myslím, že o naše chlapáky tady bude pranice 🙂

My byli v pátek v Bejbycentru a objednali kočár, slun. clonu, korbu, nánožník a adaptér. Fotky jsou v albu. Bude v červnu. Nevíte, jestli Evě stihl ten kočárek dorazit?

jana.cb
23. bře 2009

No az pujdete na hudebku Indi k nam za barak tak muzes Misu potkat 😉 se akorat u naseho baraku teda - mohly by jste se tam krizit 😉 a pak na me obe dve cinknout 😉 Misa ukaze smudlinky ja vam hafinu nasi a tebe konecne osobne poznam 😀

indigo
23. bře 2009

No Jani na hudebku jdem dneska, ale když s manželem vejletujete... 😀

indigo
23. bře 2009

A Míša taky zrovna razí ven, takže bude ošklivě... 😀

indigo
23. bře 2009

Ahoj Dadunko!!!
Dlouho jsem tě nepotkala 😎 , mmch máte úplně nejkrásnější jméno vybraný. Mě každej říká, že je jich teď hodně, Tadeášků, ale neznám žádnýho jinýho ve svým širokým okolí. 😎

indigo
23. bře 2009

Když teda nepočítám křeslo před televizí, ve který běží medvídek Pú a pak tu novou pohádku Čt. 😀 😎

jana.cb
23. bře 2009

thy jo dneska jo???Kuá ...no jako ale jen v okoli CB ..Srnin ..chalupa pak VIpmerk .....hele kdyz se stihneme vratit do 2 Indi tak by to slo .o)))) pak odpoledne nevim co je v planu ale do toho obeda plan je no .....si manza prehodil posilku saunu a bazenek tam jde az odpoedne ..ted jel umejt auto a na postu ...takze ja se jen obliknu a hus jsem cajk ....no hele hnedka jak prijedeme tak juknu na konika a bud se stihneme nebo ne ale apeson ty vitaminky bych ti dala ne? 😉 at uz muzes zobat Mamavit a neutikaji dny nez se konecne domluvime 😠

jana.cb
23. bře 2009

Ja taky zadnyho neznam Indi 😉

dadunka
23. bře 2009

Ahoj Indi,

no jo, když ty taky do srpnovek už nechodíš, sem taky ne 🙂 Kde tě má člověk hledat 🙂
Gratuluji k holčičce, jak bylo u Čutkojc? Koho jste chytli?

Díky za pochvalu jména, jaké máte vybrané vy?

indigo
23. bře 2009

Hele Jani víš co, my končíme v 14:45, tak jestli chceš a budete doma a né někde courat, počkej někde před tou školkou a odchytni si nás 🙂, budu koukat po zrzce s pupkem... 😀 teda + pár minut, než se prcek vyčurá a obleče... 😉

indigo
23. bře 2009

Dadu - srpnovky na mě byli hrozně rychlý, nestíhala jsem dočítat a šíleně mamin, tak jsem to vzdala... 😖 My jsme byli u Čutkojc v pátek, ale bylo brzy, asi se sestra přepočítala když mě objednávala, byla jsem teprve 18+6, tak mě chtěj pro jistotu ještě vidět v 21. tejdnu. Chytli jsme doktorku, je moc fajn. Na NT jsem chytla mladýho, taky fajn, snad se starýmu vyhnu 😀

indigo
23. bře 2009

Jméno máme vybraný akorát pro kluka 😀 ale je čas, na něčem se snad shodnem... 😎

jana.cb
23. bře 2009

Ok Indi dobre jasny beru na vedomi 😉 hafina vis jak vypada kdybys nahodou nepoznala me 😀 😀 fajn fajn ....uvidim jak budeme stihat 😉
Jo jinak Indi vysla jsem na balkon a co tam nenajdu - ponozku ale vubec ne nasi 😀 neci proste tak me napadlo zda to nen ta vase vcera ulitla 😀 tahle je bila s nejakym prouzkem u konce 😀 sportovni asi 😀 a mozna i vyprana 😀

indigo
23. bře 2009

Ha, že by mo je fusekle?!?!? 😀 Si jí vyzvednu!!! Mě chybí bílá kotníčková s s barevnýma proužkama kolem kotníku a snějakým nápisem na chodidle 😀

jana.cb
23. bře 2009

ne ne tak to neni ona tahle ma cervenej zelenej a modrej prouzek nad kotnikem ale dole je bez napisu 😀 hm tak to asi ta tvoje nebude ale bila je taky 😀 tak esti chces mas ji u nas na balkone bila jako bila no .o))))) 😀
bo kdyz me reknes co tam mam napsat tak se ti tam i podepisu trebas 😀 😀

indigo
23. bře 2009

Ne tak tu nechci, ta není moje..... tu si nech jako náhradní, až ti taky nějaká uletí.... jo a ta moje má na chodidle nápis sport 😀 jsem se schválně byla kouknout. No ale poletí do koše, co s jednou ponožkou... 😀

indigo
23. bře 2009

Jdu sem pustit chlapa, čágo! 😎

jana.cb
23. bře 2009

Jo jo pa pa Indi taky mizim manza dorazil tak razime tak pa pa vsem a krasny den preji 😉
Taky kdyz jednu ztratim tak ji vyhodim tu druhou 😒
A ten sport ti tam klidne vysiju Indi 😀 😀 ale fajn pohrdas neci ponozkou u nas na balkone tak si vis co 😠 😠 😀 😀

menny
23. bře 2009

Dobré ráno.
Tak mi po týdnu šli do školky.
Teda to je fuška vypravit dvě děti. Celý ráno myslim
na Míšu. Fakt klobouk dolu. Já mám nerva.
Pro mě je blbý jak je zima, malýho ráno nabalovat, pak do fusaku
a panž nemáme ten debilní výtah tak s autosedačkou běhám nahoru dolu
a ve školce taky do schodů.
Ať už je hezkyyyyyy
Tak jsem si postěžovala a popojedem...🙂

Míšo teda ty se budeš dnes stříhat...čirá závist.
Hele a co barva a kojení? Asi blbá otázka, ale vadí to?

Dáduš no bomba, kočík vybranej, objednanej a teď už jen aby dorazil 🙂
Já mám pocit, že Evče ještě nedorazil ☹

Jájo tak dnes ve znamení quiny 😉
Souhlasim s Mončou, hrazdička super věc

dadunka
23. bře 2009

Indigo, já do srpnovek chodím, ale nedočítám, možná tak tu stránku na které zrovna jsem 😉 Ale holky jsou tam ukecaný, jen co je pravda 🙂
Teda to se máte, že jste chytli doktorku a mladýho, já doufám že mladýho uvidím třeba při porodu v ČK 🙂

Peťo, ahoj!
To je fakt blbý nemít výtah, v jakém patře bydlíte? ☹ Ale zase víš jakou budeš mít kondičku? Třeba se i do tamtý sukýnky v létě vejdeš 🙂 Taky se horzně těším, až bude teplo, hlavně ať už proboha nesněží!

Jinak já mám 5,5 kg nahoře a ve čt vstupuju do 6. měsíce 😵 Přijde mi, že teď přibírám hrozně rychle... 😕