Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
24. bře 2009

Jájo,charita je někde na palačáku a pak na Husovce,ne?Tam je červenej kříž a pak v Puklicovce nebo Nerudovce je takovej ten dům pro matky s dětma,je to vedle školky....Jinak taky nevím

mon73
24. bře 2009

Pedi, krmim jen mlíčkem, ale dneska se manža ptal, jestli nekouřim marjánku, že se u toho Tobís tak telí. On se někdy pustí a s otevřenou pusou na mně kouká, směje se pak se napije a zase se utrhne a tlemí se a pořád dokola. 🙂

peda
24. bře 2009

Moni,tož je klučík vysmátej a nepoužíváš konopnou kosmetiku??? 😀 😀

peda
24. bře 2009

Moje kamarádka si objednává na netu konopnou kosmetiku na netu,její malá je atopička a je s tím moc spokojená,kdyby jste někdo chtěl,můžu to zjistiz,není to extravaganza či jak se to píše,je to něco jinýho.Poradil jí to nějakej dr v Praze,vyzkoušeli všechno možný a tohle je ok.

indigo
24. bře 2009

Jo jo, na kosmetiku z konopí jsem slyšela jen a jen chválu, ale nikdy nevyzkoušela. 😉

Vložky do podprdy - pro mě byly nejlepší Chicco, ale taky jsou snad nejdražší. 😉

mon73
24. bře 2009

Ne, ne, Pedi, žádný konopí u nás neni. A o tý kosmetice sem už slyšela. Osobně sem vyzkoušela krém na šlachy.

achalteke
24. bře 2009

tak já ještě nakukuju - koukám na nějakej dámičkovej pořaf na primě....

Pedí ahoj, no máš recht na palačáku je něco takovýho (tak dlouho jsem bydlela v klaricovce a nepamatuju si to), zkusím to najít na netu, ještě mě napadl kojeňák nějaký, ono toho budou ve finále asi fakt kvanta ...
Jinak mužik přijede až ve čtrvrtek, teď mi volal, že se v praze kochý miminkem a že mi přiveze fotky jak maličkýho přebaluje.... 😉

Mončo no jo sem magnet na trapasy ....no a pak ten žiot berte vážně 😉 😅

peda
24. bře 2009

😀 😀 😀 Jájo,doufám,že se nekochá nějakým vlastním 😀 😀

peda
24. bře 2009

Indi,píšu si do zápisníčku

Holky a ty jednorázový gaťátka taky mám pořídit???

mon73
24. bře 2009

Pedí 😀 😀 😀

achalteke
24. bře 2009

by dostal na budku Pedí 😀 😀 😀 😀 ale prej je malej celej tatínek tak doufám, že nemyslel sebe 😀 😀 😀 holt otec je vždy nejistý 🙂

achalteke
24. bře 2009

a ty jednorázový kalhotky - jsou v něčem zvláštní? já právě přemýšlela, že bych si vzala pár takových starších (používám při mrše) a pak je rovnou vyhodila ...

peda
24. bře 2009

Hele v Artu je nejistá i matka 😀 😀 😀 aby malá byla vůbec naše a ne emrioložky a Michálka 😀 😀

indigo
24. bře 2009

Jednorázový gatě - nic moc extra, radši bych vzala nějaký starý, hlavně pevný, aby držely dobře vložku. Nebo nakoupila pár u ťamanů, aby mi to pak nebylo líto vyhodit. 😉

achalteke
24. bře 2009

no jo Pedí to je fakt....takový malincí klonové všude v jihočesku 😀 😀 😀 😀

achalteke
24. bře 2009

Indi píšu si 😉

peda
24. bře 2009

Já ty gaťky tyky nevím,před těmy 8 lety,kdy jsem rodila,tak tam byly,ale stejně jsem měla obyč svoje,oni byly takový volný a ty vložky v nich jezdily,ale teď se určo dělají nějaký lepší

peda
24. bře 2009

Indi,tak máme stejný názor 😀

indigo
24. bře 2009

V porodnici dávaj takový síťovaný kalhotky, ty jsou na úplný h***, volný, vložka v tom klouže... 😖

indigo
24. bře 2009

Pedí - 😀 😎

achalteke
24. bře 2009

jo mám několik takovejch co pěkně držej fošny...a klíďo je pak vyhodim...sem si říkala - nevyhazuj to to se ještě hodí 😀

peda
24. bře 2009

A vložky svoje do porodky?ty jsme tam taky dostávaly,takový ty prkna,ale ze začátku je to jedno,ne?

inna12
24. bře 2009

jsem jen na skůček- uzmula jsem notas než přijde z hajzlíku, jestli to nemá uložený a je to třeba, tak mě ted zabije...vubec nevim, co to tady hraje za hru 😀 😀

Pedí, ty vložky jsem koupila Chicco, jsou antibakteriální a dost vydrží, ale cena je fakt 😖 60ks za 199kč 😖, pak ještě jedny DM, cenu nevim...

Jájo, myslim, že po porodu budou dobrý, asi v nich i frnda líp dejchá 😀 v DM měly tyhle
http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-..., vzala jsem i ty bavlněný vysoký a nízký, ty tam měli za 99 kč vysoký a to je dobrá cena, jsou hrozně pohodlný 😉

mjusím jít 😠

achalteke
24. bře 2009

snad ne ty prkna v tý síťce § od lopatek po bradavky 😕

peda
24. bře 2009

pak že se neužijou pořádně jetý spodky 😀 😀

indigo
24. bře 2009

Vložky (teda za mě 😀) bylo v porodnici dost, jo takový ty fošny, ale ty jsou zezačátku nejlepší, pojmou toho hodně, kam se hrabou nějaký ólvejsky...

mon73
24. bře 2009

Pedi přesně,mm taky řikal, co prej mi to tam dali, že mu to neni podobný. 😀
Kalhotky budou lepší asi klasik bavlněný. A lepší sou i buničitý vložky (už sme to tu probíraly) , u nás je dávaj erár, nevim jak u vás. A do podprdy mám Canpol premium ty sou s nějakym gelem uvnitř. http://www.malewo.cz/obchod/ar27.htm

mon73
24. bře 2009

Jájo, to sou oni. 😀 A tam je fakt oceníš. Je to znát.

achalteke
24. bře 2009

Pedí 😀 😀 😀
Inuš nastol emancipační večer a pusť chlapovi primu - jistě ho pořad zaujme (tak jako mě 😝 )
Indi jo fošny třeba dvě (já už ani nevim jak se používaj) snad teda budu oholená a neskalpuju si (zase) frndu ale ty asi lepící nejsou 😀

peda
24. bře 2009

Holky a takový ty prsní mističky,víte co myslím?Já to měla,ale kojila jsem jen 14 dní,a byl to děs to mít na kozence 😀 😀
Moni,díky za odkaz