Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
24. bře 2009

Mončo tak hlavně že se nelepí na kalhůtky 😉 holt si vezmu kšandy 😉

achalteke
24. bře 2009

pedí to neznám, co to je? a k čemu?

achalteke
24. bře 2009

asi na vpáčené bradavky, že?

indigo
24. bře 2009

Nám dávali v porodce tyhle vložky, pravý fošny, nelepící, ale byly super
http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-20ks/

indigo
24. bře 2009

Jinak na bradavky - spíš asi popraskaný a "rozbolavěný" jsem dávala bepanthen, i v porodce ho jedný mamině dali, teda spíš půjčili, jim tam tu tubu musela nechat... 😀
Nemusí se omývat před kojením. 🙂

indigo
24. bře 2009

Nebo Pedí myslíš něco jinýho na bradavky?

achalteke
24. bře 2009

hm tak ten používám už teď ☹ ....

peda
24. bře 2009

Jájo,vložky určo lepící nejsou,ty se ti přilepí sami 😀 😀

peda
24. bře 2009

Indi,takový ty mističky,kam odkapává to mlíko

achalteke
24. bře 2009

na ty síťovaný vložky se těším, evokuje to ve mě mládí a ondobí moji první mrchyi kdy nebyly na trhu jiný než tyhle a občas se daly sehnat lepící vložky značky Micci 😅

indigo
24. bře 2009

Jo už vím, "lapače" mlíka, no jo, tys psala mističky a já četla mastičky... 😀
To v porodce vnutili každý mamině a pomalu ti vynadali, když jsi to nenosila 😖 , ale když se mi pak mlíko spustilo, tak jsem za ně byla ráda a pořídila je i domů. 😎

peda
24. bře 2009

Jájo,tak si s vložkama připomenem mládí,já budu za chvilku v přechodu,tak ať si ještě užiju 😀 😀

mon73
24. bře 2009

jo, jo, to byly časy. 😀 Je tady i téma na osmdesátý léta. Jednou sem to pročítala a vzpomínala.

peda
24. bře 2009

Tak si je mám koupit?Ty lapače 😀 😀 😀 ???

achalteke
24. bře 2009

Pedí ty dnes ale teda jako perlíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

indigo
24. bře 2009

Pedí tohle myslíš? Akorát jsem měla nějaký jiný, ne od Medely a určitě levnější...
http://www.lekarna.cz/misky-k-zachyceni-mleka/

indigo
24. bře 2009

😀 😀 😀 jsem nevěděla jak to nazvat..... 😀

peda
24. bře 2009

Indi,to je onoooo

achalteke
24. bře 2009

Mončo tak na to téma musim mrknout - já mám k 80´takovej docela dost nostalgický vztah 😀 😉

lapače - fuj to je slovo to je jak lapač hmyzu na kůrovce 😀

indigo
24. bře 2009

Já je mám doma, malej si s tim jednu dobu hrál... 😀 jsou už takový jetý, radši koupím na mimi nový. 😀 😎

mon73
24. bře 2009
peda
24. bře 2009

Indi,za ty peníze možná ještě najdu ty 8 letý a vyvařím je,či co 😠 😠

achalteke
24. bře 2009

Mončo už první odstavec mě rozsekal - chuť pedra cítím dodnes a obrázky z baja jsem nedávno našla v neználkovi 😵 😵 😵

to je fakt palba za kus plastiku 😒

indigo
24. bře 2009

Jo osmdesátý..... 😎

peda
24. bře 2009

Moni,hezký,zítra na to mrknu,taky doma hodně vzpomínáme na 80 leta,se předháníme,kdo co vymyslí,co bejvávalo 😵 😵

mon73
24. bře 2009

Pedi, tady sou taky jedny "lapače" http://shop.i-tatinek.cz/pro-maminky-pomucky-pr...

indigo
24. bře 2009

Hele ale to bude značkou, nějaký obyč budou určitě levnější, já už neruším, kolik jsem za ně dávala, ale přes 3 stovky, to bych si na ty kozy radši nacucla sklenku od přesnídávky, taky by mi tam držela... 😠

peda
24. bře 2009

Potřebuju ukrutně čurat,asi jak slyším odkapávat to mlíko do lapače 😀 😀 😀 běžímmm

achalteke
24. bře 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 😀 bys byla za kinga 😀 😀 😀 😀 a nebo zvon na ucpanou vanu 😀 😀 😀

achalteke
24. bře 2009

já si vždycky myslím že už všechno vím a nemůže mě nic překvapit a buch - lapače - tož píšu si 😉