Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
25. bře 2009

indi, že jo? třeba luční, pampelišková 😀 😀

jdeme krmit a cvičit. zatím pa

dadunka
25. bře 2009

Teda Kroupi, tak to je hodně komplikovaná cesta k miminku, to tě takhle s tím slepákem odflákli u nás v PT? Nedivila bych se. To je super, že to nakonec skončilo takhle šťastně, tak to moc gratuluju! 😵
My čekali na miminko taky 2 roky, ale bez kompliací, prostě to jen nešlo. Já se právě chystám rodit v Krumlově, do Pt porodky se mi vůbec nechce.

menny
25. bře 2009

Tý jo vy jste toho nakecaly. Matýsek furt spinká v sedajdě u toho okna.
Se na něj chodim koukat. Už spí 4h.
Jdu dočíst.
Jinak Dáduš ten kočík byl sporťák úplně ten samej.
Ale pani v něm měla takovou tu vloženou tašku

dadunka
25. bře 2009

Peťo, tak to jsem ráda, že se ti líbil! 😵 Byla to teda přímo ta moje šedo černo červená kombinace? 😅 My teda objednali klasik korbu. Jdu se oblíct a jedu s kastrůlkama pro oběd 😉

menny
25. bře 2009

Dáduš ta samá barva. Já si nejdřív všimla tý barvy a pak až značky.
Vypadal moc gut.
Teď jsem viděla v telce takovej film o holčičce z děcáku.
Byl to jen film, ale stejně jsem z toho pěkně na měkko.
Ty jo už klíště se zbláznim, to už abych koupila psovi tu vodičku
co se dává za krk.
Tady se probíral porod. No zkušenost s přirozenym bohužel nemám.
Míšo 7,5 hoďky to je parádička co
Jdu omrknout spícího Matýska. Nemám ho vzbudit. Takhle přes den by
měl baštit tak po 2-3h a on baštil naposled před půl osmou

kacena00
25. bře 2009

jo a jájo, na těch fotkách průběžně pracuju, dycky jich pár vrazim do složky ve který zmenšuju, páč aby se to dalo poslat - a teda trvá to proto, že sme měli 7 negativů a nechci vynechat z toho důvodu, že to bylo tak rozmanitý, že třeba na jednom je z moskvy a z vlaku "dálkáče" 😀 druhej je z cesty u řeky(do hor), další z hor, pak cesta dolů a uplně jiná příroda a pak cesta kdy sme se strašně přiblížili mongolsku a to je zasejc uplně jiná krajina, uplně jiný podmínky, tak se mnou měj trpělivost, dělám na tom 😀

achalteke
25. bře 2009

Barčo paráda už se na ně fakt strašně moc těším....a v pohodě a v klidu však to má čas 😉

Dadu klíšťata už? vždyť je tu ještě tolik sněhu, no nic nasadíme kiltixe už 😒

Holky jak je to s tím praním? viz dole...díky

indigo
25. bře 2009

Jájo klidně to vyper, potřebuje to pořádně vzít, taky jsem to tak udělala a udělám zas, nebála bych se ani třeba sava a tak, stejně to pak budeš ještě prát v Lovele, jen bych to pak víc vymáchala, aby všechny ty "sajrajty" zmizely. 😉

achalteke
25. bře 2009

Indi a růžovou ehm ehm mám prát s bílým prádlem normálně?

cipisek007
25. bře 2009

Holky, tak já se jdu najíst a razíme ven. Ozvu se zase večer, tak ne že toho zase nakecáte 😀 papa a hezký odpoledne!

cipisek007
25. bře 2009

Jájo, pokud už je to prádlo praný, tak to klidně per dohromady. Já peru s bílým i červený 😉 Samozřejmě napřed to vyperu zvlášť v ruce, abych zjistila, jestli to barví. Ty mimivěci málokdybarví 🙂

cipisek007
25. bře 2009

Mluvím o novým prádle. Jakmile to jednou vyperu, tak už to peru všechno dohromady 🙂

indigo
25. bře 2009

Pozdě... 😀 jo jo, klidně dohromady, kor jestli jsou to "starý hadry", ty zaručeně pouštět nebudou. Nový věci taky zkouším, jestli pouštěj. 😉

achalteke
25. bře 2009

holky díky strouhnu na to jelena a fleky budou fuč 😉

cipisek007
25. bře 2009

Indi, kdy jdeš do toho DM?

dadunka
25. bře 2009

Jůů, Peťo, tak teď se na kočík těším ještě víc, já ho vlastně v reálu neviděla,jen na netu na obrázcích 😵

Jájo, já bych to prala nromálně jak pereš oblečení pro vás. Barevný oddělit a na flek případně k celému prášku přidat třeba vanish.

Taky jsem si myslela, že v týhle zimě klíšťáci být ještě nemůžou, ale prvního jsme chytli už 14.3. a druhýho dnes. My už máme Kiltixi doma, ale pořád jsem nějak odkládala jim je nasadit, ale už musíme.

indigo
25. bře 2009

Míšo právě jsme doobědvali, musím počkat až dorazí domů chlap (prej v 1 nejdýl, jako vždy se přivalí pozdě...) aby mi dal prašule a tak nějak kolem druhý bysme tam mohli nakupovat... 😎

indigo
25. bře 2009

Budu koukat po kočárech, ten váš nepřehlídnu! 😀 😎

peda
25. bře 2009

Ahoj holky,tak jsem z rajzu doma 😉
Byla jsem u rossmanna,tam jsem koupila od Hippu ten balíček,teploměr do vody a ty prsní vložky a v DM ten polštářek s peckama.V lékárně na náměstí meli ten pružnej teploměr,tak jsem ho koupila tam.
Na ty gaťky jsem se koukala v DM,stály 50 kč a bylo jich 5 ks.Mě se nezdá,že by udržely tu vložku,jak to není pevný,že by tam jezdila...
Dádo,já mám z DM masážní olej pro těhotné,je takovej bílej a víčko je růžový,je to babylove s jojobou,mandl.olejem a vitamínem E,jestli to je on.Já se moc nemažu,flákám to,se musím přiznat,ale zdá se mi v pohodě 😉
Korupí,ty slevy v DM s tou knížtičkou platí jen do konce března!!!!aby ti to nepropadlo

😉

peda
25. bře 2009

Jájo,já taky prala věcičky po Marečkovi teď nejdřív normál v arielu a mám to bez vyžehlení naskládaný v komodě a pak až bude venku hezky,tak to vyperu v lovele a dám uschnout ven a vyžehlím.

peda
25. bře 2009

Petruš,jsem zvědavá,jak ti teď to tvoje děťátko usne,když prospalo půl dne 🙂

peda
25. bře 2009

Holky a jakou jste kupovaly noční košilku?na knoflíky,nebo takovou tu rozhrnovací,nebo jak to napsat?

peda
25. bře 2009

Jo a ještě ty štětičky vatový,lepší ty normál,nebo ty tlustý?já používala ty normální,ale ráda si nechám poradit.

lenkacar
25. bře 2009

ahoj kočky !tak mám na každé straně 10folíkůod 8 do 12mm a sliznice 8mm a další kontrola v sobotu a odběr po neděli ,pokud bude vše o.k.byla tam mudra kanková,ale byla docela dneska fajn..

lenkacar
25. bře 2009

myslíte že je to dobrý? nebo nic moc ,já vim prdlačku ..podle minula to mám lepší..

dadunka
25. bře 2009

Holky, prosím, poraďte, jaký je rozdíl na sedačkách Maxi Cosi Cabrio v 3 bodovém nebo 5 bodovém zapínání?

Lenko, gratuluju, já myslím, že by mohla být dobrá snůška! 😉

peda
25. bře 2009

Leni,máš IP 😉 a je to supr 😵 😵 já měla na jedný straně 3 a na druhý 4 😉

peda
25. bře 2009

Dádulko,já vůbec nevím,a někde na netu není nějaký info?třeba na jejich stránkách?Mi objednali tu tario,mě jí vychválili do nebe a Inníkovi zase ne.Ale už je objednaná,tak to neřeším.V testech vychází na boční náraz úplně stejně jako maxi cosi.
Dadul,hodně to koume Inník,ta ti určo poradí,ale teď není na netu,šla někam na nákupy,bude až později.

dadunka
25. bře 2009

Pedi, my už jsme se rozhodli pro maxi cosi a už i na maxi cosi objednali adaptér, takže značku vím, jen nevím rozdíl mezi 3 bodovým a 5 bodovým zapínáním? Na MMB jsem právě objevila hezkou s 5 bodovým z. ,ale nevím jestli to třeba nebude něčemu vadit nebo to jen znamená, že 5b. je bezpečnější než 3b. jsem z toho jelen 😅

peda
25. bře 2009

Dádul,já teď koukala na jejich stránky a tam píšou,že ta cabrio má 3 bodový pás 😒 moudrá z toho taky nejsem.