Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

lenkacar
26. bře 2009

taky si myslim ,že bych to třeba riskla ikdyby byliy2 ,ale co když přijdu o obě a ještě mi vezmou dělohu a budu úplně v prd..

lenkacar
26. bře 2009

no to by manža nepřežil snad.. 😒 ,ten se těší jako blázen ,pořád ho krotim ,at se na to neupíná ,to že je jich dost neznamená že kvalitní a že z toho něco vzejde..je jak malej

mon73
26. bře 2009

Leni, asi bych pa riskla tu redukci. Je to těžký rozhodování.

mon73
26. bře 2009

Sláva elektrický odsávačce 🙂 si tu sedim, koníkuju a odsávám. Dneska budu zase krkavčí matka. Jedu do Budějc.

achalteke
26. bře 2009

Dobré ráno,

Evi Elinka je roztomiloušek 😵 😵 😵
Strašpy, teda Simča mě fakt dostává, jak se skoro všude směje, to bude určitě óoobr optimista 😀 😀 😀
Leni já bych asi taky šla do těch dvou....a držím moc palce ať už jsi těhulínka 😉

achalteke
26. bře 2009

Holky přečtěte si toto....mě to naprosto dojalo a jsem celá ubrečená 😅 😀 😀

Dětské názory na lásku !

Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit. Přesvědčte se sami:

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování, přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit. Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy , 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!)

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let (potřebovali bychom o pár milionů více Nikk na této planetě).

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
laine, 5 let

Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je větší fešák než Robert Retford.
Chris, 7 let

Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to,že jste ho nechali doma samotné celý den.
Mary Ann, 4 roky

Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky.
Karen, 7 let (obdivuhodná představivost)

A na závěr - autor a lektor Leo Buscaglia jednou mluvil o soutěži, kde měl dělat porotce. Cílem soutěže bylo najít nejstarostlivější dítě. Vítězem se stal čtyřletý chlapec. Sousedovi od vedle zrovna nedávno zemřela žena. Když chlapeček viděl muže plakat, vplížil se na jeho dvorek, vlezl mu na klín a jen tak tam zůstal sedět. Když se matka zeptala, co sousedovi řekl, chlapec odpověděl: "Nic, jen jsem mu pomohl brečet."

😵 😵 😵 😵 co dodat napadá mě jen - láska nebeská 😵 😵

cipisek007
26. bře 2009

Ahojky holky! dneska mám nějak brzo hotovo. Ještě vyvařuju flaši a peru, ale holky chrní 🙂

Evi, Elenka je překrásná! Jak má tvarovanou pusinku!! 😵 😵

Včera jsem studovala ty koliky a bolavý bříška. Prý děti taklhe brečí a ječí v pozdním odpoledni nebo večer. Není prý výjimka, kdy maminka pronosí a prohoupe miminko celou noc a nejde to zastavit a nic nepomáhá. Takže u nás je to ještě relativně dobrý, protože ječí max 2-2,5 hodiny. Naštěstí neječí obě najednou, to bych si šla hodit asi mašli ☹ No radši to zaťukám ťukťukťuk.

cipisek007
26. bře 2009

Jáji, krásný. ROzbrečelo mě to s tím pianem 😵

achalteke
26. bře 2009

Míšo mě to s těma hvězdičkama a vlastně všechno.... 😀 😵

cipisek007
26. bře 2009

Jáji, já už to kdysi dostala na mejl, ale já si prd pamatuju. Je to krásný všecko 🙂

indigo
26. bře 2009

Brý ránko!
Tý jo to je kóča ta Elenka!!!!! 😎

Evi - já kojila ze začátku i půl - tře čtvrtě hodiny, než se prcek najedl 😖 ale časem se to srovnalo. A taky jsem patřila mezi ty matky, co kolikrát pronosila celou noc a brečel a brečel... trvalo to rovný 4 měsíce, jediný co pomáhalo byla ta rourka, ale taky ne pokaždý... Moc ti přeju, ať se nějak brzy srovnáte a můžete si Elenky užívat se vším všudy. 😉

Jo ještě k tomu širokýmu balení - můžeš ty pleny dávat i ppes oblečení, když je přes "balík" malý, jde - jak jsi psala - o to mít nožičky od sebe, nemusí to mít přímo na prdelce. 😉

straspytelka
26. bře 2009

Taky kojim tak těch 20 minut z jednné kozenky 😀 a když mi pak 15 minut škytá a něco ublinkne... 🙄 😀 jj jsou to radosti... 😵 Evi, používáš mastičku PUPÍK? Ta je taky dobrá, stačí hodně malinko namazat na bříško 😉Přeju vám, ať se brzo srovná noc a den, to musí bejt unavující 😒 😢
Achalke, jj je to náš smíšek 😀 na to jak jsem byla nervoza celé těhu no a ke konci jsem si málem sama sobě nafackovala, jak jsem byla protivná, tak je zlatá 😀
No na rozhodování jestli jedno nebo dvě embrijka, tak já dala pokaždé dvě 😉 fakt ta větší šance je...no jednou se to posr...komplet ve 24tt a teď vydržela Simonka a její dvojčátko odešlo zhruba v 6-7tt ☹

indigo
26. bře 2009

Leni kde jsi? Nevím jestli tě nahánět tady nebo na snažilkách.... 😀 tak píšu ještě sem:

1.ivf - 2 embrouši - ☹
2.ivf - 1 embrouš nic moc kvality, nikdo mi nedával žádný šance, kdyby jich bylo víc, tak tohodle by "spláchli" a nedali mi ho. Ale zbyl jen jeden tak jsme mu dali šanci a je z něj raubíř! 😎
3.ivf - 2 kvalitní embroušci - ☹
4. ivf - 3 embroušci, 2kvalitní, 1 průměrný, je z toho zatím skoro půlkilový mrňátko. 😎

cipisek007
26. bře 2009

Strašpy, já jsem zase v těhu byla protivná. Dost často i sama sobě 🙂 Jak jsem se nesměla moc hejbat a v podstatě nic dělat, tak tobylo ubíjející. Ale těhu mi chybí. Ne to válení, ale to bříško a ten pocit, že ve mě něco rozste 🙂

straspytelka
26. bře 2009

Cipísku, jo je to přesně jak píšeš, taky jsem nic nemohla, ani žehlit a tak...tak jsem se děsně nudila a trávila tisíce minut na netu a stejně tak mi schází plkání tak i bříško 😀

straspytelka
26. bře 2009

jdu ven, pošlu balík kamarádce a pak si koupím asi nějakej pěknej svetřík, nějak nemám co na sebe 😖 😀

cipisek007
26. bře 2009

strašpy, a to já jsem ani neserfovala. Mě pak už bolelo i sedět, ležet... 😀 Navíc jsem si bříška moc neužila, začalo růst pozdějc, jak mám nadváhu a pak v 31+6 zmizelo 🙂

kacena00
26. bře 2009

holky zdravim jen na rychlo, zase nic nestíhám, malej začíná plakat i přes den, spí mi teď chvilku, ráno v podstatě mezi dvěma kojeníma (1,5 hod) nezabral, teda jo ale párkrát tak na půl minuty a jinak byl strašně nešťastnej..

začínám mít pocit, jestli náhodou nemám málo mlíčka, protože dnes mi došla odsávačka, jen tak sem to ze srandy zkusila- ještě ne naostro sběr, ale jen jak to půjde a překvapilo mě, jak málo sem toho odsála...tak jen jdu pozdravit a ptát se po tom, jak se vlastně odsává - jak dlouho, jestli z obou, kolik se tak toho dá, abych třeba nevyšilovala zbytečně, ale fakt sem toho nasála tak majinkato...

jinak evi mě doktorka řikala že mám kojit z jednoho tak cca 10 minut určitě, abych mu nedávala jen to přední mlíko (to je to světlejší vodnatější na žížeň aby odsál i to zadní tučnější)

evi malá je krásná, sem zvědavá na další fotky a upřímně s tebou cítím, já dnes v noci taky paráda, teda to kojení ve tři bylo relativně v pohodě ale prozměnu sem od pěti jen konejšila a odsávala tu jeho hnusnou pitomou rýmu, už mi z toho hrábne, chudáček můj majinkatej a jestli má do toho ještě hlad...

strašpy tak na malinký je vidět, že je fakt spokojená,. zdá se mi že všeobecně jsou holky víc pohodářky a líp se vyrovnávaj s příchodem na svět (aspoň v tý druhý diskuzi to tak je...)

cipisek007
26. bře 2009

Barčo a jakou máš odsávačku? Zase aby jsi neodsávala moc často. Já jsem odsávala po kojení až když jsem měla pocit, že mi prsa prasknou, i když jsem předtím kojila. Jinak já jsem radši vždycky všechno vysála, protože jsem měla 2 záněty během dvou dnů a to i přesto, že jsem brala ATB.
A jak je na tom Cyrdík s váhou? Jeslti dobře přibývá, tak se nemusíš bát, že ho máš málo 😉

cipisek007
26. bře 2009

Jdeme cvičit a krmit pak rychle mizíme ven, ánžto tchyně minulý pátek mluvila něco o tom, že by ve ČT přišla, tak aby až bude (jeslti bude) volat, jsme byly co nejdál od bytu 😀

mon73
26. bře 2009

Baru, po kojení odsaju ještě tak šedesátku

lenkacar
26. bře 2009

holky vy jste teda cisterny..tolik mléka..bystwe mohly prodávat ne?! díky za názory ,byla tu mamka mě píchnout injekci zítra dopícháváme ze zbytků a v sobotu car..

lenkacar
26. bře 2009

jinak to o té lásce je krásný fakt ,tp ani neni možný že by to dítě řeklo..

lenkacar
26. bře 2009

já sama nevim jak to definovat..

achalteke
26. bře 2009

leni ani já, protože většina definicí mi přijde jako klišé...ale ty děti to fakt trefili 😀
Takže v sobotu den D? No tak to jsem moc zvědavá... 😉

straspytelka
26. bře 2009

Tak jsem došla k poště a mají JEN do 10.30 😠 😠 😠 budu muset fakt táhnout tu obr krabku do města 🙄
Simonka mi taky dneska teda moc nespí, asi tak po 1.5 se budí 😖 mám chuť na horký maliny-no nechám si jí zase zajít že 😀
Jinak já mám tu odsávačku úplně ob. http://www.shopnet.cz/zdravi/odsavacka-mleka-s-... a zkoušela jsem odsávat a asi jsem trdlo, ale odsála jsem z každýho prsa jen tu jak je tam ta prohglubeň a víc ani ťuk 😕 Tak teda nevim... 😀
Leni, budeme na tě mysleti 😵 😵

kroupinda
26. bře 2009

dobré poledne 🙂 ...tak jsme po obědě a já jdu účtovat 😒 ...moc se mi nechce ale nedá se nic dělat počasí hnus pořád posněhuje..Leni tak v sobotu na tebe budu moc a moc myslet a držet pěštičky 🙂 😉 ...holky to je nadělení a tím spaním ale neuděláte nic čekat až se to srovná no jsem pak zvědavá na ty naše holčiky 🙂 🙂 ...no Míšo já už radši taky pomalu začnu za 14 dní prát věcičky,ono pak stát u prkna a žehlit není taky nic moc jo šetřit se a odpočívat ale jde to těžko 😉

menny
26. bře 2009

Ahojky
Strašpy, Simonka je teda vysmátý dítko.
Fotečky super.
Já kojim tak 15 min, někdy víc, někdy míň.
Po nakojení jsem ze sebe vytáhla ještě 80.
Leni já měla 2 embroušky. 3 bych nedala, taky sem se bála redukce,
neměla bych na to jí podstoupit.

Dopo jsem se dala na větší úklid
Pro Dádu do školky jsem se pak vydala pěšky.Zastihla nás pěkná smrš krupek.
Jsme byli jak sněhuláci. Tak jdu udělat čajík
a se svýma klukama se zavrtat do pelíšku a jdem koukat na Loveckou sezónu 2.
Zatim Pa

cipisek007
26. bře 2009

čao holky!
Tak jsme se byly podívat s holkama v tesku, prej mají slevy na oblečení až 70% No nic hezkýho jsem nenašla, tak jsem místo toho koupila 3 balíky plínek za 498,- Kč. Už větší velikost. Plínka vyjde na 2,45kč a to je prostě bomba. No a po cestě jsme zmokly a pak taky padaly kroupy. Procházka se vším všudy 😀

peda
26. bře 2009

Ahojky 😉
Tak jsem taky dorazila domů,byla jsem na kontrole u dr.dělal mi ten větší ultrazvuk.Pak u kamarádky a teď zase učení 😠 ten čas letí,už je zase odpoledne 😕

Elenka je opravdu krásný miminko 😵 😵

Leni,já měla zavedený 3 embia,doporučila mi to embrioložka,bála jsem se dvojčat,ale taky se chytlo jen jedno.Být tebou,tak dám 3 a pak bych řešila redukci,hlavní je otěhotnět a pak bych řešila počet.Když mít 2 nemůžeš,tak pak ta redukce,no 😒 .Ale poradí ti embrioložka,já to nechala na ní.Taky jsem vůbec nevěděla.