Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
27. bře 2009

já taky ne dokud jí to nedělali 😒 bylo to hned druhej den po porodu chuděra ☹

inna12
27. bře 2009

Peťo, vím 😉 tam už je teda taky pěkný nákupní centrum... my tam byli nedávno, to tam byla ještě stavba, to jsou teda rychlíci 😲
a hádku přejdi, myslím, že každý dobře zná, někdy je i třeba, pročístí vzduch, vždyt víš, ty chlapi sjou někdy fakt v myšlení jiný než my 😝 já bych mojeho někdy zabila za názory, ale už vím, že on to tak nemyslí...ale vztekne mě někdy řádně 😠 já zuřim, se zařeknu, že s nim nebudu mluvit 😕 a vydrží mi to tak hodinu 😝 😝

hezký večer všem! mám tu bráchu, tak si chce pohrát člověče, tak já jdu papa

inna12
27. bře 2009

a chlap je už dvě hodiny na pokeru 🙄

straspytelka
27. bře 2009

Menny to u nás postavili nedávno taky ale taky máme rači igy, to pojedeme už snad brzo do ČB na nákup 😵
Mě taky naštval chlap, už od pondělí nebyl u koupání, pořád jen chodí na hokej, nebo čumí na bednu na sport...kdyby aspoň u toho zhubnul že jo 🙄 😀
Jeětěže máme jedna druhou a ty naše děti 😀

cipisek007
27. bře 2009

Dobrý večer holky!

Teda já jsem urvaná jak kůň! Jsem od šesti vzhůru. Po nakrmení jsme šly s holkama k našim, babča slaví zítra 75 narozky a tak jsem jim byla pomoct. Uf. Zastavila jsem se až teď. Nohy bolí neuvěřitelně, takže až napíšu tuhle zprávu, tak jdu do hajan a chrnět.
Holky měly zase bolavý bříška po koupání. Zkusily jsme tygříka a ještě se vykrkaly a i trochu vyprděly. Je to super poloha a díky za radu!! 😵 😵 Dokonce se jim tak i líbí, docela se uklidní. Jen mi slintají na loket 😀 😀
No tentokrát ječely jen hodinu, ale zato stereo, takže fakt záhul.
Zítra půjdou holky z ruky do ruky, to je taky pro ně nezvyk, tak jsem zvědavá, jak to ustojí. Budou krásně oblečený, poprvý budou mít šatičky. Budeme fotit, tak sem pak vložím pár fotek 🙂

menny
27. bře 2009

Inuš ty chlapy fakt někdy nechápu. To jsou kolikrát bláboly, co vypustí.
Asi jsem někdy dost přecitlivělá, ale jsou prostě věci, který nekousnu.
I když se spolu bavíme, je to ve mě.
Jájo mít doma berana, to musí bejt něco, to by mě šmejklo
Jinak Inuš ty krámy ještě nejsou všechny otevřeny, ale brzo to bude
v provozu všechno. C&A otevírá 14.4. no jsem zvědavá.
Počkám, jaký to tam bude a jinak taky vyrazíme do IGY. Dáda se
hodně vytáh, tak je mu skoro vše malý. A na podzim půjde do školy,
tak chci nějaký gut rifle... a hlavně tašku do školy
V Táboře nic moc výběr.
Míšo to byl teda náročný den, tak aspoň, ať je pohodová noc

Taky jdu na kuťe. Krásný sny 😉

cipisek007
27. bře 2009

Jo jinak se musím pochlubit - holky na dnešek spaly v noci do 3 hodin ráno!! Krmily jsme je v 18hod a oni spaly až do tří 🙂 Zlatíčka moje. Za chvíli je budeme krmit jen 1x v noci. Jééééé to bude bájo 😀

Peťo, snad bude jako ta na dnešek 🙂

Všem dobrou noc a krásný víkend, zítra se sem asi nedostanu 😉

straspytelka
27. bře 2009

Cipísku užij si zítřejší den 😉
Já dokojila, no byli jsme dohodnutí s J, že až večer nakojim, že se přestěhujeme se Simčou k němu do ložnice, po tom co mi ráno ale řekl, se mi tam teda nechce a na druho stranu jo...maglajs v citech mám 😅
Holky, tak kolem 9 večer mi vypadnuli tři stehy a mám už jen jeden, ale jaksi se mi to rozšklebylo asi 1cm, ale nevypadá to tak hluboký, tak snad to sroste samo 😕 nebolí to naštěstí a hodně se mi ulevilo, jeden mě táhnul pěkně teda 😖 UF, tak já jdu teda do tý ložnice, snad od 8 měsíce jsem tam spala 3x, tak to bude zajímaví 😀
Dobrou noc zlatíčka 😵 😵

menny
28. bře 2009

Holky tak já půl noci strávila na netu.
Začala jsem se zajímat o šátkování 🙂
Tak hrozně moc mě to chytlo. 😵 😵 😵 Jsem zahlcená informacemi, nabuzená
a taky a to hlavně zmatená...nemáte někdo zkušenost nebo naštudováno víc
než já.
vůbec netušim jakej šátek pořídit?????
elastickej? vatanai? moby?........
a jakou dýlku? jsem vcelku prcek
poraďte

straspytelka
28. bře 2009

Krásné ráno 😵 😵 😵 jdu žehlit 😀

achalteke
28. bře 2009

Dobrý ráno holky.... 🙂

Tak Menny propadla šátkování, ani se ti nedivím je to báječná věc....osobně si pořizuju šátek Storchenwiege 5m a v druhem sledu nosítko Manduca...ale jako konkrétně poradit ti asi nedokážu - zas tak dobře se neorientuju a nechci ti dávat zkreslené informace 😉

Strašpy práci zdar, já si to užila včera hned ráno 😀 a mužik meje nádobí a vaří dnes večeři, ten je co? 😀 😀 😀

straspytelka
28. bře 2009

Achalkem, vyměním manžela nemakačenka za tvojeho 😀

indigo
28. bře 2009

Dobrý ránko!

Meníku - šátek ti moc chválím! Ač sama se na něj nechystám... 😀 možná kdybych byla hubenější... měla jsem na prcka na chvilinku půjčenej už nevím jakej typ, ale 4,5m a při jednoduchým úvazu mi zůstalo minimum na zavázání... 😖 nedovedu si představit, že bych ho při nějakým jiným úvazu měla kolem sebe obtočit ještě jednou... 😖 😀 to bych potřebovala tak 6metrů aspoň. Mám v plánu jako Jája Manducu, je dělaná i pro "normální ženský, jako pro mě" 😀 ale až po porodu. 🙂

petreva
28. bře 2009

Ahj holky, já jse neštěstná z kojení...vlastně vám to určitě ani nedopíšu, protože E začne zase plakat.
V rychlosti....řekne si o baštu, jenže já si nestihnu "připravit" prsa, nevím, jak to vystihnout, abychom se sladily...pak jí to špatně "teče" a ona se vzteká. Nebo když už se přisaje, umí to a saje hezky, ale usíná mi u toho. Zejm. v noci, porstě si párkrát vezme a vytuhne. Odendám ji a ona procitne a chce zase. Což to by mi nevadilo,ale já nepoznám, jestli má dost...prostě usne a za chvíli se vzbudí. Takhle ale kojit přece nemůžu...
Pak je nevrlá, neodkrkne si (občas jo) a ublinkne si, ale to jak se jí uprázdní žaludek způsobí zase její hladík a chce zas. Jenže mi nějak ubilo mlíčko nebo co a už ji nemám co dát. Tedy když se aspoň trošku normálně nají, pak poblinká a chce znova...pak samozřejmě nespí, protože má hlad nebo co...no já nevím...

petreva
28. bře 2009

Straspy, k hrázi...včera jsem byla na gyn, protože se mi to pořád nějak nezdálo, bylo to bolestivý a připadalo mi, že se mi tam něco musí utrhnout...vyndala mi dva stehy, prý se to smí po pár dnech 😨 byli všitý do velký modřiny a ta nahromaděná krev dělala neplechu..no, myslela jsem, že jí tam vypustim duši...ale pak se mi fakt ulevilo, už sedím na kruhu normál. Právě říkala, že abych se nehrozila, kdyby se to trochu roztáhlo, že mámpořád sedat na kruh a příp. mazat dub. kůrou nebo mi doporučili roztok z hypermanganu. Prý to urychluje hojení. Mají ho vlékárně.Takže se neboj.

indigo
28. bře 2009

Ahoj Evi!
přesně vím, o čem píšeš, s tím kojením, bylo to u nás stejný, 3 minuty tahal, pak spal, pak zase 3 minuty tahal.... Elenka je ještě maličká tak jí to tahání zmáhá, ale bude čím dál líp, uvidíš. Zkus jí nenechat jen tak usnout, jakmile začne usínat, pošimrej pod bradou nebo za ouškem, to jí probere. 😉

menny
28. bře 2009

😀 😀 😀 tak já furt teoreticky šátkuju 😀 😀
Asi už mám vybráno a teď řešim barvu poraďte holky moje
http://www.isatky.cz/mam/mam-eco-hemp.html
http://www.isatky.cz/mam/mam-eco-kremovy.html
http://www.isatky.cz/mam/mam-eco-kakaovy.html

Tak co?
Jo a manža mi řek, že je šátek kravina 😠 😠
stejně si ho koupim 😅 😵

achalteke
28. bře 2009

Menny hlasuju pro ten kakaový 😉

menny
28. bře 2009

jé Jájo to sem ráda, žes tu...je to můj favorit 😵 😵
Jen se bojim, jestli to neni na léto moc tmavý 😕
co ty na to?
Zas ty světlý asi budou hned jak prase což?

achalteke
28. bře 2009

menny on asi každý má svý pro a proti - já myslím, že ten kakaový je dobrá volba - není až tak tmavej a ani světlej. Navíc ta barva působí příjemně a myslím, že i Matouška třeba uklidní nebo tak
😉
já mám vybraný takový béžový, ale ještě možná taky nakonec půjdu do odstín tmavšího 🙂

menny
28. bře 2009

Jájo koukala jsem na ten tvůj vybraný, moc ho chválí, ale bojim
se, že jako začátečnici by mi to moc nešlo vázat.
Volim tedy elastický a až Matýsek bude větší, tak ho prodám a koupim
tkaný 😉

menny
28. bře 2009

pošli odkaz na ten tvůj, ať juknu na barvičku 😉

achalteke
28. bře 2009

dobrej přístup Menny - elastický šátek je pro začátek dobrá volba. Uvidíš jak se ti bude vázat, zda tě šátkování vůbec zaujme a jak se bude líbit Matouškovi 😉 ...a pak prodáš a koupíš už z pevných vláken 😉

achalteke
28. bře 2009

ok momentík

achalteke
28. bře 2009

http://nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zboz... tak to je mého srdce šampion, ale ještě teda furt nevíme zda nejprve manducu a pak šátek či naopak (ale čekám, že manducu dostanu k narozkám) 😉

menny
28. bře 2009

teda pěkný, hezkej vzorek 😉
Barva pěkná, ale taky bych se bála aby nebyl hned jak prasátko. Odstín tmavší by už byl ok
sem zvědavá, jak budeme šátkovat 🙂
manduca je na mě taková hodně sportovní nebo jak to říct a hlavně drahá...i když ten šátek taky nic levnýho.
Ty elastický jsou slušně drahý, ale našla jsem i šátky za 5-6tis....to je teprv darda.
Ale šátky se prý na netu prodávaj dobře, tak snad ho pak udám.
Mám od kámošky pujčený vak. Tak mě chytlo to jak mám malýho natulenýho u sebe 😵 , ale
ten vak mi nějak nevyhovuje, šátek se mi zamlouvá víc 😉

achalteke
28. bře 2009

Taky jsem zvědavá, zatím co jsem šátkovala s půjčeným dítkem tak to bylo super a ani ty úvazy se mi nezdály až tak složité 😉 ...je fakt že šátky na netu se prodávají velmi dobře, už proto, že jsou velmi doporučované šátky z druhé ruky ...
Baby vak mě nezaujal, ale nezkoušela jsem na živo. Zdá se mi takový vysloveně jen na přenášení....
Manduca se přesně hodí k našemu stylu (to je hodně nadnesenej důvod 😀 ) a já jsem přesvědčená že využijeme to i to a co víc - myslím že my budeme fakt víc nosit než vozit 😀 i když speediho jsme dnes tak trochu projeli na parkoviště k auto, dali jsme do něj 4kg mouky a zkoušeli jsme obrubníky atd. (byla jsem fakt mile překvapena), ale do auta se mi vejde jen tak tak

menny
28. bře 2009

Taky jsem ho chtěla spíš z bazaru, ale moc jsem těch
elastickejch nenašla a když jo, tak má 5,5 m no vim, že
na některý úvazy je třeba dost látky, ale stejně
bych si při svých 163cm a momentálně 60kg omotala šátek asi
3x dokola 😀 😀 Tenhle má aspoň o 0,5m míň.
Taky si řikám, že ten elastickej, "zajetej" být snad nemusí.
Tkanej pak jestli budu kupovat, nejdřív omrknu v bazoších.
I cenově by to bylo určo lepší.
Ta manduca teď asi vede možná i nad šátkama. Hodně
jí na diskuzích chválí a jsou spokojeni.
Pro mě ten styl zrovna ale neni. Ale neřikám, že neni gut.

Manža mi teď psal na stránky toho mýho šátku, jestli je skladem.
Skoro mi vypadly oči z důlku. Před chvilkou to ještě byla kravina
a teď už by ho kupoval. Tak chlapský myšlenkový pochody fakt nechápu 😀

straspytelka
28. bře 2009

Evi, zkus kontaktovat tu paní z nemocnice, klidně si tam za ní dojeď, tu laktační poradkyni...holka, je mi tě líto, že to takhle drhne, ale neboj, zaběhnete se a bude dobře...hele a přibrala teda skoro na porodní váhu jo, to je dobrá 😵 mě Simča taky udsíná a usínala, jak píše Indigo, pěkně jí pošimrej a asi vynech to tygříkíování, zkus jí normálně jakoby posadit si na jednu stranu ruky a druhou pod zadek, tak to dělám jí, jinak si mi vůbec nekrkne a nebo pak blinká, když je na bříšku jakoby na rameni 😒 Nechceš třeba abych zašla a koukla třeba na tebe jak to děláš? Nechci se nějak vnucovat, ale třeba spolu na něco přídeme 😉 Musíš bejt hodně unavená viď, malá moje, myslím na tebe kudy chodím...
Dneska tady bylo krásně, byli jste holky venku s dětma? my jo asi 4 hodiny, přijeli moji rodiče, zase jsem vyslechla pár zaručených věcí, jako že: brekot- bude mít lepší plíce, hračky v posteli- pozor udusí se, nebo bude šilhat když jsou moc na straně 😖 ale jinak super 😀

straspytelka
28. bře 2009

Ještě Evi, kdyby si něco, cokoli potřebovala, třeba z města donést, koupit v lékárně nebo tak tak napiš sms, ráda ti helpnu 😵 😵 😵 😵