Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
29. bře 2009

Holky,krásnou,i když uplakanou neděli přeju 😉

Cipí,ty jsou ta krásný 😵 😵 ,to je tak úžasný,jak jsou dvě,jak na sebe koukají,jak se smějí,jak se drží za ručičky 😵 😵 ,musíš být moc šťastná.

cipisek007
29. bře 2009

Pedí jsem. Zvlášť když mi večer neječí bolestí bříška, jako včera. Když se usmějou, když spokojeně spinkají, když radostí kopou nožičkama a natahujou ručičky zatlý v pěst, když si povídají 😵

peda
29. bře 2009

Holky,to já jsem ještě žádnému nakupování na netu nepropadla 😕 zatím teda.
Ale po malý to budu taky všechno hned prodávat,tak třeba budu taky 😀 😀

cipisek007
29. bře 2009

Pedí, mě to taky nelákalo, ale jakmiel jsem tam objevila něco hezkýho, tak jsem neodolala a nakoupila. Ty šatičky jsou právě úovek z mimibazaru 😉
Našla jsi v pátek tu lékárnu?

menny
29. bře 2009

Holky jsou parádní Míšo 😵

Holky to je pakárna. Manžu chytli policajti, máme to
za litr- prošlá technická ☹ ☹ se picnu
Zapoměla jsem na to jak na smrt. Bylo to teď hektický
a mě to vypadlo tam zajet. Tak 1000kč v háji... cca 1/2 šátku 😢

achalteke
29. bře 2009

Teda míšo to jsou parádnice a jak jim to sluší 😉 😵

Ahoj Pedí...

Peťo tak to je pech s těma poldama... 😠 peněz jak želez ☹

kroupinda
29. bře 2009

Ahoj holky,tak jsem vás dočetla jojo MMB to je věc já jsem tam taky pořád 🙂 ,vždycky mi chodí balíčky a když nejsem doma tak už mi to nechávají u sousedky co je v důchodu,aspon mi ušetří cestu na tu naší debilní poštu kde se čeká půl hodiny a pak když něco prodám a jdu na poštu tak jsem akorát naštvaná 😠 ....Míšo holčiky krásný 😉 😎 ...včera bylo tak krásně byla u mě ségra a pily jsme kávu na balkoně a dneska leje ☹ ...včera nám tchýně přivezla z chaty přebalovací pult a už měříme a budeme přestavovat,no snad za 1č dní až začnu prát ty věcicčky už bude hezky aby to schlo....jojo já taky tchýni nemusím pořád ted říká jak se těší až si povozí kočárek ale že jí žádný dítě doma nebude řvát přes noc...pořád něco vymýšlí do všeho mi kecá 😠 ☹...loni jsme se chtěli brát ale nák jsme to nestihli byli výdaje za IVF atd...tak nám v lednu oznámila at se koukáme do dubna vzít že jako s dvouma dětma budeme žít na hromádku že už pak nebudou mít peníze,protože ted budou stavět barák to je fakt argument jako prase tak jsem jí s klidem oznámila že se těhotná rozhodně brát nebudu a at si ty peníze schová a když ne tak že o ně nestojím...je to těžký oni žijou jinde její druhej mamžel dělá ředitele pojištovny peněz mají jak sraček ale my jsme od nich nikdy neviděli ani korunu navíc jen by po nás pořád chtěla veledary,přítelovo to vlastně není nic jakoby otčín takže máme smůlu ale já jí na ty peníze prdím než aby mi topak vyčítala 😠 ☹,ale oni nikdy peníze počítat nemuseli takže prostě žijou jinde 3x za rok dovolená u moře atd...radši už to neřeším taky si nebudu kazit den 🙂

kroupinda
29. bře 2009

dneska jsme byli na obědě u mojí mamky měli jsme steaky s opečeným bramborem,volský oko a salát zeleninový 🙂 😉 ,jsem si pochutnala po obědě ke kávě banány v čokoládě se šlehačkou takže zase dietka 😉 🙂 ...Míšo šatičky krásný...a holky se smějou skoro pořád 😉

peda
29. bře 2009

Zdravím Petruč,Cipí i Jáju 😉

Já bych tam holky asi ani neuměla nic koupit 😀 😀 ale je fakt,že tam taky občas koukám a šmejdím 😀

Ptruš,to je pecháček s tou technickou,koukni ještě na emise 😉

achalteke
29. bře 2009

Míšo tak já zase virtuálně šátkuju a pro nošení dvojčátek jsem objevila toto:
http://didymos.de/cgi-bin/didy2.pl?zwillinge.htm 😵 😵 😵 😵

peda
29. bře 2009

Korupinko,tak co přítel???

Kluci teď jeli di špáru pro pečivo a větrníky 😝 😵 mají tam moc dobrý,není tam ta sádra místo krému 😠

peda
29. bře 2009

Jájo,s těma dvojčátkama je to krásný 😵 😵 😵

peda
29. bře 2009

Holky,nenatírala jste některá postýlku?třeba v obi koupím nějakou barvu,co neškodí mimi?Přinesli jsme jí ze sklepa,že jí dneska na terase zkusíme složit,ale tam leje celej den 😠 tak někdy v tejdnu,no.Ale je už taková chatrná,tak uvidíme,jestli nebudem muset koupit novou.

achalteke
29. bře 2009

tak Pedík nám bude mlsat 😀 taky mlsám, máma upekla nějakou buchtu a já včera hraběnčiny řezy 😉

Kroupi tyhle svadební argumenty znám moc dobře, taky jsem si to užívala a pak jsme na všechny hodili bobek a udělali jsme si minisvadbičku přesně podle nás 😀 nensnáším když mi někdo do něčeho furt kafrá 😠 🙄

peda
29. bře 2009

Míšo,tu lékárnu sem nakonec nehledala,teploměr jsem koupila na náměstí,včera jsem byla v tesku pro plínky,jsem hroznej hamoun 😀 😀 mám jich asi na půl roku 😀 😀 a tam ten teploměr mají taky a ještě je s nějakou zvířecí hlavičkou,že i dětskej a levnější o dost,než v tý lékárně.

Na MMB jsem koumala ten monitor dechu,ale raději koupím novej,těsně před porodem,kůli záruce a pak si myslím,že ho dobře prodám.A vyplatí se tam nakupovat,když se připočte ještě poštovný??

achalteke
29. bře 2009

Pedí s tim nátěrem na postýlku mě to taky zajímá, protože ještě nevim přesně jakou koupíme, ale možná nějakou obyč z MMB a budu jí chtít ladit k nábytku trochu, ale Petr od Evči natíral postýlku, tak nám třeba Evča poradí... 😉

achalteke
29. bře 2009

Pedí já myslím, že vyplatí i s tou poštou a navíc jsou tam prověřený prodejci a myslím, že si nikdo netroufne prodat zajíce v pytli. Teda já to zaklepávám - zatim mám jen ty nejlepší zkušenosti 😉

peda
29. bře 2009

Jájo,oblečeníčko já žádný už kupovat nebudu,mám zpoustu oblečků po Marečkovi,na doma to stačí a moc jsem se těšila,až budu moc nakupovat růžový,tak jsem si za pár peněz nakoupila v tescu a moc se mi to líbí.Tak oblečky bych tam nenakupovala a jinak jsem se tam moc nekoukala.Tak si udělám kávu,teď mi dorazila rodinka s větrníkem a jdu teda bádat po MMB 😀 😀

cipisek007
29. bře 2009

Jáji, ty bláho! to je masakr! Už teď mě boí záda 😀 Díky za odkaz, budu to zkoumat 🙂

Pedí, já si myslím, že ten teploměr mají i jinde 😉 Já jsem tam plínky ještě kupovala v týdnu 🙂 Takže mám doma ještě 2 balíky 3-5 a ve čtvrtek jsem tam kupovala 3 balíky 4-9 😀 A to jsem to táhla v kočáře 😀 >/d
Nektery veci se vyplati tam kupovat. zvlast me se to vyplati, kdyz to kupuju 2x 😉

achalteke
29. bře 2009

Pedí tak třeba oblečení jsem tam taky ještě nekupovala, to bych musela vysloveně po něčem jít 😀
Míšo dobrý, viď? Ale taky mi to přijde jako docela masakr, ty jsi docela malá a ještě dvě děti, to už by asi i na mě bylo moc, nevím 😉

achalteke
29. bře 2009

jdu do toho hnusu ven s psíkem 😠

cipisek007
29. bře 2009

Jájo, no právě. Holky teď mají přes 4kg. Tj skoro 9kg. No hrůza.

MMB - já tam v sekci pro dvojčata vždycky brouzdám. Nekupuju zbytečnosti, jen co opravdu se nám hodí. Holky mají jen overálky a bodýčka, protože všechno ostatní je DOST drahý a ještě to kupovat 2x... Zatím co nám dorazilo za oblečení, tak si nemůžu stěžovat. A jak psala Jája - obchodníci jsou prověřený. Nevěřila jsem tomu. Už věřím 🙂

kroupinda
29. bře 2009

Ahoj Pedíku no ve středu jde ležet do nemocnice budou mu tam dělat různý vašetření a snad zjistí co mu je bud má v sobě nákej ten vir kterýho se nemůže zbavit,zánět střev nebo i žlučník no uvidíme hlavně aby něco zjistili aby mohl jít za měsíc na tu operaci s tím kolenem na to chudák čekal 3 měsíce je dlouhá čekací doba,tak uvidíme...v tescu mají některý věci dobrý to já zase minulý týdne nakoupila ty happy plenky na 2 kg v makru 5 balíčku ale pro nás to bude tak na 15-17 dní tak budu ještě asi muset přikoupit 5 balíků než se tam pak do budějovic dostanu a tady u nás koupím kulový 😀 ....já tam taky toho Pedíku objednávám dost ale ten monitor dechu koupím v babycentru taky až tak v půlce května ted ho tam mají i v akci za 2200 taky kvůli záruce 😉

indigo
29. bře 2009

Já taky objednávám na MMB hodně, samozřejmě když si člověk najde body za 20,- a dá k tomu 50,- poštovný, tak se to nevyplatí... ale je tam spousta věcí o dost levnějších než nový v kameným obchodě, já teď na MMB kupovala i kočár, trošku se bojím, aby vydržel, protože nevím, jak bych ho posílala poštou k reklamaci. Ale vyšel mě sporťák+korba+deka+taška cca o 3 tisíce levnějc než bych to koupila v bejbycentru. 😉

Svatba - holky nedivím se vám, já nebejt vdaná už leta, nevdávala bych se, kor když do toho mluví milion dalších lidí... 😉

straspytelka
29. bře 2009

Menny, jé já dostala od mamky včera to samé k jídlu, co si dělala dneska, ale bez rejže zapečený s bramborem 😀 Jinak MMB je sport i pro mě, taky jsem jeden čas byla šílená, hlavně v těhotenství kolem 28tt, ale teď na to nemám čas tolik 😀 ale budu schánět nějakou hrazdu pro Simonku, kde jsou ty hračky trochu níž, aby na ně dosáhla, většinou je to vysoko a dítko může maximálně tak koukat 😒 kdyby jste narazili na něco, pošlete odkaz 😀
Teda Cipísku, to je mazec ta tvoje MAMINKA 😠 -tchyně, babička....ty moje dneska přebalila Simonku tak, že jsem jí vzala do ruky a plínka jí po sundání tepláčků a body spadla sama 😀 ale jinak dneska byla HODNÁ 😀 nerejpala 😵
Evičko, co ty broučku náš?Co děláš?
AD ryby v těhu, jsem mohla jíst na kyla a taky tvaroh. pomazánku, jé brzo si jí udělám mňamíííí, mlíko, pomeranče a mandarinky...no všechnoooooo 😀 teď trpím jako zvíře 😀

cipisek007
29. bře 2009

Indi, přesně. Ale bodýčka a overálky tam stejně nekupuju, dají se v akci dobře koupit i v Tesku nebo Globusu a tyhle věci se u nás točí dokola, tak je radši koupím nové.
Teď jsem tam objednávala jednou nošené svetříky z HM proužkované, na zip s kapuckou s medvídkem pů. Za 250 oba. No to prostě nový neseženu. A ještě já to musím mít 2x.

achalteke
29. bře 2009

taky mám kočár a autosedačku z MMB a ušetřila jsem taky tak 3 až 4 tisíce a je perfektní, v záruce a naši mi dnes nevěřili, že je použitej (nemá fakt ani škrábaneček ani flíček)...navíc s paní co ho prodávala jsme skvěle pokecaly, dala mi i několik typů atd. 😉

kroupinda
29. bře 2009

Jo Míšo to víš já taky koukám na ty lepší věci aby byly stejný bodýčka atd..to nevadí ale právě hodně mívají po párečku po dvojčatech... 😠

petreva
29. bře 2009

Ahoj holky,
STRASPY, moc děkuju za nabídku...tu polohu na odkrknutí jsem jakci nepochopila, ale kouknu do chytré knížky, snad tam najdu radu. Péťa se mnou bude ještě tento týden doma, tak mi pomůže. Téda ani neumím docenit slovy, jak si vážím jeho pomoci. Dneska téměř celý den kojíme po 2 až 2,5hodině,jen když jsem se byli projít, tak jsme kojili po 3,5hod. Po příchodu ještě dospávala, tak jsem ji nechala. Bříško nás ale očividně zlobí. Nahříváme pecky, nemůžu si je vynachválit, dáme jí je i do zavinovačky a pomáhá to. Sice přestane plakat, třeba, ale stejně v noci má očka do kořán, cácorka jedna a čučí...
dneska tu byli tchánovci...babička je celá změklá...normálně Elenka dostala dareček, což samozřejmě beru...P dostal flašku prý za zásluhy...a já nic...já teda nic nechci, že, ale ten princip mě drobet urazil...
Holky já vas nedočítám tak s vámi nedržím nějak krok...snad je vám všem dobře a nic se neděje...

menny
29. bře 2009

Tak kámoška před chvilkou odešla.
Chudák teď psala, že jí ujel vlak do Prahy
Pedí emise samo taky. Jinak manžu nechtěli nechat odjet,
že auto neni způsobilý, tak je ukecal, měl plnej kufr, jel z interšpáru.
Ten odkaz na šátkování dvojek je luxusní🙂
Tak co Míšo půjdeš do toho?

Já po velkém telefoním hovoru s kámoškou šátkařkou, jdu do toho elastiku,
jak jsem sem včera házela odkazy. Tak mám objednáno kávový MaM ECO
je s konopím, což je prý super na léto, že se v tom nebudem potit, spíš příjemně
chladí 😉
Ve středu mi ho PPLák přiveze 😵 😵 😵
Sem natěšená jak vosa na bombón !!
Ve čtvrtek nebo pátek k ní jdu na kurz vázání