Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
30. bře 2009

Ahojky 😉

Tak jsem doma z cukru.Trochu jsem se toho bála,někdo to popisoval dost hrozně,ale dalo se.Já mám jen jednu normální žílu,tak mi do ní museli ďobnout dvakrát za sebou,to bylo jediný nepříjemný a pak to 2 hodinový čekání 😠

Petruš,dík za info 😉

Míš,tak ať vám to dobře dopadne na kyčličkách 😵

Inníku,v sobotu jsem byla ráno v tescu já 😝 a koupila 12 balíků,z toho 6 těch malých,tak se na tebe už nedostalo 😅 ,ale ráno jich tam bylo dost a pak jsem tam byla ještě na oběd,naši měli Marečka,tak se mi nechtělo vařit a naopak jsem tři balíky malech vyměňovala za ty větší.

Květáček bych si taky dala,ale P ho nejí a malej o něj taky dvakrát nestojí,tak si ho dávám jen někde v restauraci.Nebo mám ráda květákovou polívku,tu jsem si dělala minulý týden 😝

Dneska měli ve sparu levný kuřata,tak ho upeču s kořenovou zeleninou na divoko,to taky můžem 😝 😝

achalteke
30. bře 2009

Čau Inuš a Pedí 🙂

Inuš tak B košíky ti fakt závidím, já určitě nakonec skončím u F ☹

Květák teda nemusím, už ten pach když se vaří... ☹ a můj chlap si ho dělá když nejsem doma, což je dnes 😀 (jsem u našich, ale za chvíli už pojedu)

Inuš napnutá jsem jak kšandy a doufám, že bude i UTZ, aby se nám teda prcek už odhalil - i když bude apríl tak to asi nebudu brát vážně 😀

Pedí tak cukrovku jsi zvládla to je fajn 😉 a to se dělá u všech těhulek?

Jo holky a co to cévkování - bolí to nějak?

peda
30. bře 2009

Jájo,ahojky 😉

tý jo,F to je mazec,já mám kozenky taky malý,ale teď je to lepší 😅 Ale ty jsi Jájo veliká,na tobě se to ztratí,neboj.
Ten cukr se dělá asi u všech.já myslela,že na něj náš dr neposílá,ale teď jsem vyfasovala žádanku a šla.Oni tě asi nutit nemůžou,ale asi opravdu posílá každý dr.
Cévkovali mě v nemocnici taky,když jsem cíkala krev a měla zánět močáku,je to teda lahoda 😠 ale spíš jsem se stiděla a bylo to nepříjemný,než ža by to bolelo.

inna12
30. bře 2009

Pedí, my tam byli až kolem pátý šestý odpo a fakt měli jeden jedinej pytel 😠 sem se chtěla zeptat někoho, ale nidko tam nebyl, ale půjdu tam ještě číhnout dneska 😉
to je hrozný, tam dvě hodiny čekat, tý sladký vody se nebojim, přijde mi , že nekdo z toho dělá strašný čoro moro, jsou stokrat horší věci (i když kdyby se mi navalovalo, nevim nevim), jen mi vadí to čekání, to si budu muset vzít snad knížku tam

květoše už mám obalenýho, obalovala jsem v sáčcích ,takže to bylo celkem hned, už se s tim srát v talířích nikdy nebudu...a v týdnu tam zkusím obalit žampionky, to pujde ještě líp, ty malý kousky...přítel ho má strašně rád, mohl by ho denně, já mám ráda syrovej 😀

Jájo, určitě se prcík pěkně nastaví, jsem fakt zvědavá!! U tebe fakt nevim, sedí mi tam kluk i holka 😀 no jo a ještě bude apríl, takže ti nebudeme věřit 😀
no mě je taky divný, že mám furt podprdy 75B, třeba kámoška mi nevěří, takhle se zdaj větší, ale všechny tyhle podprdy normalně nosim...nevim, musim ale koupit nějakou pohodlnější... zato ty dvorce mám uplně tmavě hnědý 😝 ale hodně 😝 vypadá to divnostně 😀 a nechápu, že mi nějak nerostou a přitom na jednom už jsem našla z boku dvě strije!!!!! sice takový nevýrazný, ale jsou tam 😠 no což, komu budu kozky ukazovat žejo, budu zebra zebrovitá 😀

peda
30. bře 2009

styděla a stydím se teď za to ,,I,, 😠

peda
30. bře 2009

Inníku,taky jsem měla sebou knížku,ale novou,nerozečtenou a nějak mi nešlo začíst se.Anatomii lžy,nečetli jste to někdo?Je to toho co napsal Šifru mistra Leonarda.Asi Brown.

peda
30. bře 2009

Indi,taky obaluju v pytlíkách žampiony a květák.Ale řízky a sýr normoš v telíři.Mě po tom sladkým hrozně pálí žáha 😠

peda
30. bře 2009

Jdu se na chvilku natáhnout,zatím papa

inna12
30. bře 2009

jen se běž natáhnout 😉 tu knížku neznám, tu šifru jsem četla jen...

určitě je dobře, že na to posílaj, nevim, já bych se tomu nevyhejbala, může to ohrozit i mimouše, kdyby se cukrovka potvrdila...já jsem zvědavá na sebe, táta jí má 😒 to se drží jen nějaká dieta ne? 😝

taky jdu papa 😉

indigo
30. bře 2009

Dobré popoledne!
Míšo určitě budou kyčle ok, když už byly 2x... 😎
Inuš - tak mě Jani uhnala a zítra dopo k ní jdu na zákusek a pro vitamíny, nechceš se přidat? Ať je nás na ní víc.... 😎

kroupinda
30. bře 2009

Ahoj kočky zdravím vás,Míšo držím pěstičky at dopadnou dobře holčičkám kyčle jsou to bojovnice 😉 🙂 ...tady zase dneska přes noc sněžilo,ted je zataženo 😠 ...já jsem dneska špatně spala holky kopaly jak o závod mršky...tak jdu sebrat prádlo,vysát a chvíli se natáhnout...Tak kozenky mě poporostly 😀 ,mám 75C a už mi taky začínají být podprdy malý ale už ted koupím 2 těhotenský a jednu u vietnamců stejně pak budu mít zase prd 🙂 😎 ...vy vykoupíte všechny plenky 😉 ...já ještě taky musím dokoupit ty happy 🙂 ...a co Pedíku už máte vymyšlený to jméno???Cévkování Jájo není nejpříjemnmější ale dá se to,mě při 3 operaci dali cévku v 8 ráno a měla jsem pak pytlík u postele až do 8 do večera a když mi to pak večer vyndavali to byla bolest blbě mi to sestra napíchla,ale dá se to...já si nechám jen tu poloviční narkozu,po celkový prozvracím 2 dny ☹ ...mno uvidíme v pátek jedu na kontrolu...teneto týden bude dost hektickej,ve středu ráno v 7 povezu přítele do tý nemocnice 3 dny si tam pobude tak uvidíme kdy ho pak pustí jestli v pátek nebo v sobotu a v pátek jedu na kontrolu já...jdu se natáhnout večer sem mrknu 😉 🙂

lenkacar
30. bře 2009

holky zdravim a prosím o radu ,stalo se vím někomu ,že by vás přestala bolet jedna strana? mám strach aby to třeba neruplo,je to tak 2hod.co mě to nebolí,námaha nebyla žádná ,hýml jsem zase vyjukaná co se děje..ještě se budu těšit do artu aby řekli že je to dobrý..

kroupinda
30. bře 2009

Ahoj Leni tobě jsem úplně zapoměla popřát a držet palečky 😉 ,jako myslíš že tě přestalo bolet na jedný straně břicho???a kolik vajíček ti vzali,nezlob se nák jsem to asi přehlídla 😉

cipisek007
30. bře 2009

Tak holky mají kyčličky v pořádku. Prý už nemusíme na kontrolu 😵 😵

Peťo, jak píšeš, císař plánovanej, jak jsi ho měla ty je totálně naprd. Člověk se jen bojí. Já se ani nestihla bát, až těsně před tím uspáním a dost mi vadilo, že jsem neviděla hned po porodu holky ☹ V úterý jsem rodila a viděla je až ve čtvrtek odpoledne.
Jinak jsou to fakt šikulky, drží se 🙂 Jen jsme všude pořád nejmenší. Dneska se mě na kyčlích zase plno mamin ptalo, kolik jim je 😀 Říkám 4 měsíce a něco málo přes 4kg 😀

Ty jo holky, já mám chuť na květák!! Ne smaženej, ale třeba na mozeček, nebo květákový placičky!! 😀

A všem děkujeme na držení palečků 😵

cipisek007
30. bře 2009

Jo a holky, dorazily mi ty panenky, jak jsem vám sem dávala ten odkaz. Jsou naprosto úúúúúúžasný!! Holky je ale dostanou až k narozeninám 🙂

petreva
30. bře 2009

Ahj holky,
moc vás všechny zdravím...LENI, kdy jdeš na "to"?? A naše holčička se jmenuje Elena.
MENNY, tak šátek? Nám ho půjčila kamarádka, vůbec nic o tom nevím, ale ona děti odnosila vesměs všecdhyn, má tři. Po večerech budu studovat, jak to uvázat nebo za ní mam zaskočit...uvidíme. Viděla jsi Helču dnes? Já na ni myslím, holka jedna. Jestli s ní budete někdo mluvit, tak ji moc moc pozdravuju a všechno držím, aby byl porod co nejpřijatelnější pro všechny tři!!!
CIPI, dneska u nás byla sestřička od Dr. a říkala, že v případě krize můžem E. dát kapičky Sab simplexu nebo toho Baby calmu.

Jinak nás vážila a máme 3 650g 😅 tak to s tím kojením nebude snad zas tak špatný...jen jak usíná sviště jedno!! Už chodíme ven, je to žůžo, se nesu jak páv 😵 STRASPY, brzy se domluvíme, jen nevím jak skloubit ty naše dvě cácorky, my v kojení moc systém zatím nemáme, jíme tak po 2,5-3 hod. tak se pokusíme nějak to dát dohromady, že bychom se konečně viděly.Jéééé tvrdý y jsme samý ženský 😉

Ostatní samozřejmě taky zdravím!!!!
Nové fotečky 😅

peda
30. bře 2009

Cipí,tak supr,holky jsou fakt šikulka.A jaký plenky??

Leni,já ti vůbec neporadím,ale asi to nic nebude,prostě jednu stranu asi teď cítíš víc.Třeba jak je to tam všechno větší,tak z jedný strany ti to tlačí na střeva a je to citlivější a na druhý je to ok.Hlavně se nenervuj.Pregnyl máš na to,aby ti to neprasklo,tak toho se neboj,to je vypočítaný přesně na hodiny.
Leníku,zítra na tebe budu moc myslet,bála jsem se toho,protože jsem slyšela,jak je to šílený a já blinkam po narkóze,ale bylo to úplně v pohodě,opravdu.Byly jsme ten den jen dvě,tak byl i klid.Já šla rovnou z artu na oběd 😀 😀 .vůbec mi nebylo špatně,po zákroku jsem pak šla čůrat,tak jsem si utřela drobet krev,ale břicho mě nebolelo víc než před odběrem,opravdu se neboj.Bude na tebe moc holek myslet a držet palečky,tak to zvládneš levou zadní 😉 😵 😵

peda
30. bře 2009

Evi,ta je krásná s těma naušničkama.Kdy jste jí je nechali píchnout?to je kočička 😵 😵

petreva
30. bře 2009

Pedí, ahoj, 😵 radila jsem se s dětskou Dr v porodnici a prý, když je tak velká, tak je nejlepší píchnout hned. Prý jsou mimča celý měkký a ještě celkem klidný...to jsou moje naušnice, bude mít svý až nějaké vybereme...jak je tobě?? Koukám, že ti svítí 31 😉 skvělý!!!

peda
30. bře 2009

Evi,už se to budu mít taky za pár😕 teď už to bude utíkat,jak bude hezky,tak bude pořád co dělat...
Tak to je supr,když vám je píchli hned.To aby měl člověk do porodnice zabalený i naušničky
😅

peda
30. bře 2009

Korupinko,jméno pořád nic...zrovna včera večer jsme to řešili já teď lobuju za Terezku,Mareček za Natálku a P si dělá prdku,že to bude Blažena 😀 😀

petreva
30. bře 2009

Pedí, o jménu mi něco povídej...Já vlastně ani nevěděla, které P. dal...ty chvíle těsně "po" byly dost krušný a moc si toho nepamatuju, což mě mrzí, ale neda se nic dělat....A ona na mě pak koukla Elenka...měla jsem velkou radost...sice ten svátek nic moc,ale to jméno zbožNuju

straspytelka
30. bře 2009

Ahoj holky, nestíhám dočítat.Dneska byl náročnej den kojila jsem zase po 2 hodinách, ale teď už od 15 hod. spí 😀 bodejť ne, byli jsme na KO a já se odvážila a nechala jí píchnout náušničky, brzo vyfotím jo 😵 malá bulela, já taky 😀 snad mi v budoucnu za to nevynadá, že jsem jí je nechala dát.Nebyl s náma J. toho by asi kleplo, kdyby jí slyšel a viděl, plakala tak ,že pak neměla ani hlas ☹ tak jsem jí za odměnu koupila hračku 😀 Jinak vážíme už 4400g 😕 😀 takže mlíčko mám ok prej je to hezká holčička a sestřička si jí chce pokaždý nechat 😀 měla dneska růžovo bílej komplet a byla jako z cukroví vaty 😀
Evi, vidíš to, taky kráně rostete 😉 Kdyby mi řekli v porodce, že je tam píchaj, měla je dávno, když jí dělali ten jazyk, ta tohle mohli vzít při jednom že 😠

inna12
30. bře 2009

Leni, moc držím palce! zítra na tebe budu myslet 😉 at to máš rychle za sebou 😉

Evi, s naušničkama jí to moc sluší 😵

Cipi, vy jste taky šikuly, to jsem nevěděla, že se chodí celkem třikrát 🙂

Straspy, malá je fakt kočička, moc hezká holčička a krásně se směje 😉

já jdu odčervovat psa, to zase bude boj, než to sežere, vychcánej jeden...a morče je zase těhotný nejspíš!!!
🤐 normálně mě trefí šlak! Nechápu to...byla s druhým morčem asi dvakrtát minutu...to určitě je dal k sobě chlap, zapomněl na ně a tají mi to...ho fakt zabiju! už má pupek jako já 😀

straspytelka
30. bře 2009

Inno 😀 😀 😀 😀 tak teď jsi mě s křekčem dostala 😀 😀 😀

inna12
30. bře 2009

Straspy, ono to ale moc vtipné není 😀 😀 já jsem z toho fakt vyřízená!! prodali nám dvě HOLKY a v současné době máme doma mámu, tátu, dítě a další je na cestě!!!!! a já chlapa prosila at toho malýho odveze do zverimexu dokud je malinký aby si ho někdo koupil na mazílka, velkýma prej krmí hady 😢 ...já na to nemám sílu, chlap taky ne, hrozně si ho chtěl nechat a ted bude čtvrtý a on se o ně vubec nestará!!! 😠 a má z toho prdel...a já po bytě neustále naháním psa a zdrhající morčata 😠 😒 a do toho je zase těhotná 🤐 🤐
až bude teplo , pujdou na lodžii...jinak fakt nevim 😒

inna12
30. bře 2009

kdyby si někdo chtěl zamluvit malé roztomilé mojčátko 😀 toho času v bříšku, klidně může (dostane k němu i pytel sena a pilin 😀.... podle mě to má za pár, už se pěkně valí 😖

dadunka
30. bře 2009

Ahoj holky! 🙂

teda tady se toho probralo! Víkend byl celkem ok, v sobotu mě slunko vyhnalo zahradničit, tak jsem to přepískla a trochu dost se strhla, záda bolí jako sviňa a v neděli jsem odpočívala, stejně pršelo.

Dnes jsme byli s MM na poradě v ČB, tak den zase rychle utekl. A zítra mám po měsíci kontrolu! Tak jsem
zvědavám, co s námi dr. bude vyvádět a jestli vůbec bude utz.
Prsa se mi zvětšily trochu, ale podpry nosím pořád stejné. 🙂

Jájo, ty jdeš ve čt k Čutkovi?
Teda Simonka a Elenka jsou už fešandy s naušničkama jo 🙂
Lenko, držím palce na zítřejší OPU, ať je vajíček tak akorát a jsou kvalitní!!! Určitě to zvládneš levou zadní.
Jinak jste statečné s tím cévkováním, já na to slyšela děsný reference, ale je fakt, že od chlapů 😀

O obalování v pytlíku slyším poprvé, ale zní to jako skvělý nápad! Brzo vyzkouším. Já znám jednou vychytávku - při naklepvání masa ho zakrýt potravinářskou folií a klepat přes ní, alespoň to všeude necáká. 😅

dadunka
30. bře 2009

Jinak koukám, že Pedík nám vykupuje Tesco a Míša MMB 🙂 pak má zbýt na nás ostatní co 😀

Holky, budete někdo kupovat nebo používáte monitor dechu? Já pořád nevím, jestli do toho jít nebo ne...
Zítra mi jde teta v Praze vyzvednout tu autosedačku, co jsem sem na ni házela odkaz, tak snad bude ok a já budu moct ze seznamu odškrtnout další položku a jít na další - tj. kojící polštář. 😎

straspytelka
30. bře 2009

Inno, no bacha na teplo na lodžii, já si takhle upekla taky morče 😖
Nové fotky 😵 😵