Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

lenkacar
3. dub 2009

ted to dočítam pořádně ,tak to čtu ,že je maličkej už relativně v pořádku..teda kdo by to řekl co kus masa...ještě že jsi peti jela hned na tu pohotovost!fuj úplně mě mrazí i prdka ...člověk se o ty děti bojí už od embria to je hrozný...až do smrti...

lenkacar
3. dub 2009

zítra v půl 9čekam telefon od embruiologa a bud jedem nebo v neděli ..řekla mi to dneska když jsem tam byla na kapačce..aspon si ušetřim kredit 😉

kroupinda
3. dub 2009

Ahoj Leni jojo malou vložku nosím pořád máš potom jako takovej bílej výtok...jojo měla jsem 50 kg ted mám 11 nahoře...ty brdo Leni tak držím pěstičky aby se embryjka zavrtaly 😉 ...a hezky klíčily...

straspytelka
3. dub 2009

uffffff tak malej už je ok sláva

cipisek007
3. dub 2009

Kroupi, ty bláho, ty jsi fakt hubeňour. Prosím tě, drž se!!

Holky jsem zvědavá, jestli zajde Peťa, jestli je všecko už v pořádku.

No a novinka - dneska na noc jsme dali poprvý kaši. Po lžičkách, protože nemáme savičku na kaši, holkám celkem chutnala, snědly asi 100ml a ihned po jídle vytuhly 😀 Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží spát.

straspytelka
3. dub 2009

jů cipísku, to musí bejt krásný, ty jo, stejně letí to jako voda
😒

cipisek007
3. dub 2009

strašpy, že jo? Holkám byly včera 4 měsíce. Strašný. Moje maličký holčičky už nejsou jen na mlíku 🙂

cipisek007
3. dub 2009

No a dovedete si představit, jak takový mimino vypadá po jídle lžičkou 😀 😀 kaše všude, i maminka se musela převléct 😀

straspytelka
3. dub 2009

hele moje mamka mě dala vždycky do vany a pak rovnou omyla, ale to jsem byla už straší, třeba i jahody a tk mi dávala do ruky a bylo to 😉

straspytelka
3. dub 2009

hele a vyfotila si je? koukej dát sem 😀 😀

cipisek007
3. dub 2009

Strašpy nefotila, nebyl čas, oni byly hladový jak vlci a když jsme přestali dávat, tak ječely, tak příště 😀 Takovejch ušmudlanejch fotek ještě budeme mít 😀

cipisek007
3. dub 2009

Psala jsem ještě Petě SMS, jak je Davídek na tom, ale asi chrní (nedivila bych se jí), tak uvidíme, třeba se zítra tady objeví sama a když ne a budu mít od ní zprávy, tak dám vědět.
Všem dobrou noc a krásný víkend! 😵

cipisek007
4. dub 2009

Dobré ránko holky!

Mám zrávu od Peti, přepíšu vám jí:

Dadovi bylo včera dost špatne,ale jak má sondu, tak nezvrací. Primářovi se nelíbí jeho jícen, je tam vrozená vada - extrémní zúžení. Tohle se mu může kdykoli opakovat a v dospělosti by mohl mít veliké problémy. Je to hrozný, chudáček. V budoucnu se to bude muset vyřešit asi operací ☹ ☹ JInak já jezdím domů v podstatě jen kojit, nerada odjíždím od Matýska, ale Dáda mě teď moc potřebuje. Dnes byl 1. noc uplně sám, tak jsem zvědavá, za chvilku tam jedu.

Ach, už se opakuju, ale ta holka má fakt neuvěřitelnou smůlu 😢 pořád na ní myslím. Po snídani jedu k našim, ale když budu mít zprávu od Peti, tak písnu. Všem hezkou sobotu!

achalteke
4. dub 2009

To je mi moc líto, já po těch včerejších zprávách myslela, že je z nejhoršího venku.... 😔 Chudák Peťa si to teda vyžírá ☹

peda
4. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Vůbec jsem teď doma nezapínala počítač,tak mi dalo práci vás přelouskat.

Petruš,teda to je něco s vámi,to je mi moc líto,chudák Dáda,poprvé v nemocnici a hned tohle 😕 .Snad se brzy uzdraví a bude v pořádku.Ale bude si tím chudák malej projít ještě jednou.
Moje kamarádka má taky 8 letýho kluka,ten v pondělí usnul ve škole při vyučování a dostal horečku,tak volala mamce,ta mu doma dala brufen a dala ho spinkat a v noci jim ochrnul po kolena,naložili ho a odvezli do nemocnice a do rána už byl ochrnutý na pas a od středy je v umělém spánku 😔 ☹ ,neví co s ním,no děs.Napadl ho nějaký zákeřný vir.

Jájo,tak ty máš teda pořádnýho stydlína,když zase nevíte,co to bude 😅 ,musíš holt ještě vydržet.

peda
4. dub 2009

Míšo,tak holky už baštěj kašičku,no supr,ono se začíná se vším dřív,jak jsou na umělým mlíčku.Mi to měli taky tak.
Fotečky krásný.Jsou opravdu jak princezničky 😵

peda
4. dub 2009

Korupi,tak taky žádný dobrý zprávy,tak přítele pustili,nebo ne?A až za 10 dní,jo?to je teda něco.Mě to magnezium taky nepomáhá na to tvrdnutí.Pomáhá mi to na křeče v nohách,který mám v noci,ale na to břicho ne.V pondělí jdu k dr,tak jsem taky zvědavá.
Holčičky určitě ještě vydrží v bříšku,neboj.Ale asi to fakt chce odpočívat.Mě řekl dr,že bych měla vypít každý večer deci červeného vína,že je to výborná prevence předčasného porodu,ale já vůbec nepiju alkohol,vůbec mi to nechutná a víno je pro mě úplně za trest.Tak jsem to ještě nezkoušela.Ale jestli ti nevadí,tak to zkus.Mimi to prý nemůže vůbec uškodit,ten alkohol a prý to pomáhá.

peda
4. dub 2009

Inníku,jsme v pořádku,děkuju za optání,jen nebyl čas,byla jsem hodně po nákupech,vykoupila jsem babycen 😅 trum a jak máme kroužky,tak nějak nestíhám.Do toho to krásný počasí,tak už jsem vyprala snad všechno,co se doma vyprat dá 😀 ale vyžehlit to 😠
Snažím se být venku,sázela jsem kytky....

straspytelka
4. dub 2009

Ahoj holky a kluci 😉 koukám že Davídek nic moc což ☹ ☹ ty jo, snad to nebude tak horký 😉
Pedi, jaké kytičky si sázela?Hoď inspiraci, zítra bych chtěla nakoupit tady u nás v zahradním centru 😅 😵

cipisek007
4. dub 2009

Pedí, to je fajn, že jste s holčičkou v pořádku 😵
Taky jsem koukala, že nám už dala jinou stravu než Nutrilon, ale dočetla jsem se, že je to tím, že mají umělou výživu. No a dneska jsme dali zase kaši na noc, holkám už šla líp papat a jsou tuhý 🙂
Zítra v poledne dostanou první polívčičku 🙂

Zprávy od Peti nemám, večer jí zase písnu SMS, jak jsou všici na tom, musí to pro ní být strašně náročný ☹

indigo
5. dub 2009

Hezké ránko kočky!

Tak co ten Davídek? Jak jsou na tom? Zpala jsem pc že se dočtu nějaké pozitivní zprávy a nikde nic... tak snad je to lepší.

indigo
5. dub 2009

Hezké ránko!
Taky si dnešek asi udělám pracovní, teda v rámci možností, žehlit s prckem za zadkem nemůžu...

Mamko nějak to dopadne, nenervuj se zbytečně dopředu, tím to nezachráníš. Tak šup na zahradu a užívej sluníčka! 😎

A Leni už má v sobě 2 šmudlíky, to je bááájo... 😎 tak se tu odpoledne zjeví a napíše, že to fakt nic nebylo, ten ET... 😀 😎

indigo
5. dub 2009

Jé to mělo bejt k sousedům, ale neva... 😎

cipisek007
5. dub 2009

Ahojky holky!

Petě jsem už večer nepsala, má toho dost a ještě odepisovat na SMS. Ale písnu jí během dneška a dám vědět, nebojte. Pořád na ní a Dádu myslím 🙂

cipisek007
5. dub 2009

No a dneska přijede tchýně s celou rodinou, to zas bude ☹
Už jsem se rozhodla, že zkontroluju, jestli David nepovytáhl klíče a dyžtak je zase zastrčím zpět. Popř. mu natvrdku řeknu, že sinepřeju, aby si jeho rodiče sami odemykaly, když jsme doma obá. No to bude asi nejlepší.

indigo
5. dub 2009

Míšo to si děláš pr... že ti tchýně "jen tak" leze do bytu?!? Ta moje sice klíče má taky, ale pro případ že bych si zabouchla nebo tak... Dole si teda odemkne, ale na byt klepe. I já mám klíče od nich, ale za 10 let jsem si netroufla tam jen tak vlízt... 😖

cipisek007
5. dub 2009

Indi, nekecám. Tchýně si prostě odemkne a vleze dovnitř. Zezačátku ani neklepala, tak jsem Davidovi řekla, ať aspoň klepe. Tak jí to řekl, při další návštěvě klepla a hned vlezla dovnitře. Masakr, co?
Tak jsem mu dneska řekla, ať nepovytahuje klíče v zámku, že se mi nelíbí, když si jeho rodiče odemknou byt sami, zvlášť když jsme doma obá. Tvářil se, že rozumí a já z toho měla takovej vítr, že se zase pohádáme 😒
Jako naši mají klíče právě z tho důvodu co píšeš, přecejenom jsem přes týden sama doma. Ale D. nechal přidělat klíče tchyni z toho důvodu, aby když mi půjde pomáhat a já budu krmit, tak se sem dostala a nemusela čekat za dveřma. Jenže ona vůbec nepochopila na co ty klíče má. Prostě použít jen v nouzi.
Tcyhně mi byla pomáhat 2x a vždycky to stálo za ho.no. No pomáhat. Dřepět a pít kafe, popř. žehlit 6 triček a dvoje kalhoty 1,5 hodiny. Tak jí radši na dotaz, jeslti nepotřebuju něco vyžehlit říkám, že ne.

cipisek007
5. dub 2009

Polívka měla úspěch 🙂 Chtěla jsem dát jen 2 lžičky, aby si zvykly, ale ona jim chutnala víc než večerní kaše, tak dostaly lžičky 3 a zítra dostanou 6, ať si zvykají postupně. No a myslím, že ve středu by už mohly mít k obědu už jen polívku 🙂

cipisek007
5. dub 2009

Jo a ta polívka - tu jedly holky 😀 Jsem to blbě napsala 😀

indigo
5. dub 2009

Míšo chápem, že tobě by 2 lžičky polívky asi nestačily... 😀 😎 Jsou to holky šikovný!!! 😎