Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
7. dub 2009

Dobrou chuť. Já jsem dopila Caro a dojedla Milu. 🙂

menny
7. dub 2009

Ahoj holky
Moooooooooc všem děkuju za držení palečků!!!!
Děkuju za všechny sms a IP 🙂 !!!!!

Davídka máme doma, dnes ho pustili 😵
Nejradši by vyjedl ledničku 😀 ale jsme na tekutý a kašovitý
stravě. Moc mu nejde být trpělivý a dožaduje se špaget 🙂 ale brzo
se dočká
Hlavně, že ho máme doma. Jsem hrozně šťastná!!!!!
Takovej strach a bezmoc ☹
Tyhle pocity už jsou u mě jako doma, ráda bych je poslala pryč a aby
už se nevracely!!
16.4. jde Davídek na polykání kontrastní látky, je to něco jako sádra a pod
rentgenem prohlídnou, jak jsou na tom trávicí cesty a hlavně tedy jícen.
Pak se uvidí co a jak. Moc bych si přála, aby nás v tomhle štěstí neopustilo a dopadlo
nám to dobře. Davídek je opravdu hodný dítě a nezasloužil by si další trápení.

Omlouvám se, že vás nedočítám, opravdu teď nemám čas.
Jinak začala jsem pít kojící čajík, tak je to s mlíčkem lepší.

Ještě jednou všem děkuju, mám vás ráda.
Papa

indigo
7. dub 2009

Ahoj meníku,
jsme všechny moc ráyi, že to takhle prozatím dopadlo. Budem držet palečky i dál! 😎

cipisek007
7. dub 2009

Peťulko, to jsem ráda, že už jste všici zase doma! S Dádou už to bude jen a jen dobrý 😵

cipisek007
7. dub 2009

Ty vado Jájo! Já bych tě normálně nepoznala! Ty jsi úúúplně jiná 😀 Budeš mamča s dredama 😀 To se dobře bude udržovat, co? 😀

achalteke
7. dub 2009

jůůů tak paráda Peťo, tak dobře to dopadlo prozatím a určitě i ty výsledky budou ok, tak i nadále držím Dádovi palce je to statečnej kluk 😉

Míšo jo jo dredy byli prima a zase budou, údržba je v poho až na ty kvanta šamponu 😀 😀 😀 😀

cipisek007
8. dub 2009

Ahojky holky!

Jáji, to si myslím, že jediný, co je blbý je mytí 😀 No hlavně se nám pak vyfoť 🙂

Tam je zase tak krásně! No jsem chtěla něco napsat a úplně jsem to v tu ránu zapoměla. 😅

lenkacar
8. dub 2009

ahoj holky já furt koukam kde má jája ty dredy a ono asi v profilu co? to je teda změna..jájo a co koník co se narodil? to je přímo vaše farma?

lenkacar
8. dub 2009

jinak zdravim petulku doma s davídkem ...

lenkacar
8. dub 2009

ty míšo včera mě zase napadl takovej blud vyrábí se kočáry na dvojky který jdou jako odepnout od sebe a je z toho 1 kočár?

lenkacar
8. dub 2009

viděla jsem golfky ,ale jestli třeba i kombinace ..asi ne co ,byla by těžká konstrukce ,no ale by mě to zajímalo ,třeba jedeš sama tak je secvaknerš a pak přijde manža tak si vemete každej svůj.. 😉

lenkacar
8. dub 2009

no jo no se nudim a vymejšlim krávovinky ..evinko co maličká byla dneska hodná?

achalteke
8. dub 2009

čau žínky 😔 😔 😔 😔
bohužel do francie nejedeme jsem z toho úplně v pr... 😔 😔 😔 - muž dostal nějaký šílený bolesti do podbřišku, doktoři si s ním nevědí rady, sono nic neprokázalo a on pláče od bolesti....takže zůstáváme doma. Než zjistí z krve co to je musí ležet a bere algifen a jak se zdá tak mu začal pomáhat konečně 😅

Leni ahoj ne ne naše farma to není má to jeden známej a má tam ustájený svý + cizí koně a má tam i mou krásku (vlastně moje už není 😔 ) a já tomu prostě říkám naši koně, protože tam chodím pomáhat, jezdit (teď tedy ne), radit a kibicovat 😀 od prvního dne co tam ti koně jsou 😀 😀 hříbátko je nádherný - hřebeček, hněděj a má modré oči 😵

Leni myslím, že takový kočárky normálně existujou 😉

lenkacar
8. dub 2009

ty jo jájo ten musí bejt krásdnej to se ti nedivim že ses do těch koníků zamilovala ..

lenkacar
8. dub 2009

chudák manža.. ten můj furt heká s varlatama ,řikam ještě že má zamražený děti ten bude za chvilku neplodnej úplně ..a nepůjde s tim ..

achalteke
8. dub 2009

leni to je přesně můj chlap - hrdina říkám mu že ho odvezu na pohotovost v noci no ne ani slyšet o tom nechtěl 😠
koně jsou fakt moje obr láska 😵 😵 😵 😵

peda
8. dub 2009

Ahoj holky 🙂
tam je zase krásně 😵 😵
Vítám doma Davídka s maminkou 😵 😉 🙂 ,Dáda je opravdu velikej šikula,že to takhle zvládl,to dostane určitě nějaký pořádný bolestný od zajíčka 😵 .Já byla jako malá taky na tom rentgenu,jak se pije ta bílá sádra,nechodila jsem ještě do školy a nemám na to špatný vzpomínky,tak snad už to bude poslední Davídkovo trápení 😉
Petruš a co mlíčko?pomohl čajík?A co malinkej,musíš pak vložit nějaký nový fotky sameťáčka,až bude čas a mohla by jsi přidat i Dádovo,ať vidíme šikulu.

Já včera celý den prala a sušila a usušené prádlo jsem si naskládala na stůl na terasu a samozřejmě,když jsem jela pro kluka do družiny,tak mi to celý totálně zmoklo 😠 😠 a jak jsem v tom dešti táhla ten sušák domů,tak se mi složily ty nohy 😠 všechno mi popadalo a já se regulérně rozbrečela vzteky a lítostí 😀 😀
Tak dneska peru zase 😠 .
Byla jsem na těhu cvičení,sice cvičit nesmím,ale domluvila jsem se,že budu chodit poslouchat rozumy a bylo to fajn.

Jájo,tak to je hrozná škoda,měli by jste krásný počasí ve Francii.Mi tam byli 7, 8 a 9 května,jak je to volno a bylo už taky teploučko a hezky,ale když jsme pluli po Seně,tak začalo lejt jak blázen,to byla hrozná škoda.
Třeba to ještě časově zvládnete a podíváte se tam,než budete tři 😵 .Hlavně,ať je manža v pořádku a není to nic vážnýho.A dredy fakt dobrý,koukala jsem jak blázen,co to je za foto 😀 😀 a vůbec bych tě nepoznala.Já si to nedovedu představit,já když si nemůžu pročesat vlasy,tak bych se zblánila.Na dovolený si nechávám plést copánky,pak je mám pár dní ještě doma a už se vyloženě těším,až to rozpletu 😀 😀

peda
8. dub 2009

Míšo,co mají dneska holky dobrýho k obědu?máte pořád mrkev s brambůrkem,nebo už jste přidali něco jiného?
A úklid vůbec neřeš.Já včera drbala důkladně koupelnu a když jsem chtěla umejt střešní okno,tak jsem zjistila,že nejde po zimě otevřít.Jsem zvědavá,co s tím budem dělat.Jde tak na 10 cm a víc ne.Já se taky bojím mejt okna,jak jsme vysoko,ale mi máme vykýře a tak pod námi je ještě kus střechy,tak nevidím dolů,není to pro mě takový hrozný,jak to musí být pro tebe.

peda
8. dub 2009

Dneska jdem odpoledne k zubaři,tak se drobet bojím 😒 ,snad tam nic mít nebudu a malej taky ne.Zatím kaz žádnej neměl.
Jdu pohodit tělo na terásku,zatím papa a všem přeju krásnej den 😵 😵 😉 🙂

straspytelka
8. dub 2009

Zdar ženský 😉 😀
Vítám Davídka doma 😵 😵 😵
Koníci jůů a modrý oči jo, tak to jsem ještě neviděla 🙂
Vrátila jsem se z města, nakoupila jsem milion kytek na balkon a tak chci po krmení dravé Simonky jít zase ven a zasadit to 😝 ale sílu nějak nemám 😅 bolí mě škeble, potřebovala bych masage 😨 Nasr...mě ten můj blbec, tak jsem ráda, že je v práci a a ni se na něj netěšim 😠 KRETÝNO JEDEN 😠
Holky těhulinky a jak se těšíte?Jak já bych to bříško zase hctěla 😅 😅 😅 Jsem asi nemožná 😀
Pedi, jéééé zubař jo, já jdu na koncio dubna, ser mi táááák nechce už teď, tak ať ti to dobře dopadne 😉
Leni, hele neboj, to vyjde, mě taky nikdy nic nebylo a když jsem měla hyperstym...čekala jsem dvojčátka a i když mi nic nebylo tak taky jsem čakala dvojčátka 😉 je to fakt co těhu, to jiný pocity 😉 mě teda pak vydrželo blinkání pokaždý v těhu do 5týho měsíce 😖 😀

menny
8. dub 2009

Ahojky 🙂
Holky moje opravdu moc vám děkujem 😵 jste zlatíčka

Peťul bolestný Davídek už dostal. Miluje Vall-iho a tak jsem mu koupili postavičky z něj. Nic levnýho, ale
chtěli jsem mu udělat radost. Ty si byla na tom pití kontrastní látky? Je to humáč?
Davídka v nemocnici moc chválili. Jsem to asi nesla hůř než on. Je to brouček.
Mlíčko je lepší, snad vydrží.
Zuby mi v těhotenství daj vždycky zabrat, tak tě lituju.
Fotečky určitě přidám, až bude chvilinku víc času. Matoušek už je kus chlapa. Krásně drží hlavinku a už
se i přetočí. Je to šikula.

Jájo teda, tys dredařka, tak to je fakt hustýýýý 😀
Bych tě nepoznala. Musim ale říct, že nemáš chybu 😉

Strašpy teda ty chlapy, škoda mluvit co... 😠

Leni nezlob se, trochu mi to tu uniklo, jak byl malej v nemocnici, už máš embroušky
zavedený?? Kolik sis jich nechala zavést? Kočičko moc držim palečky, aby to dopadlo
a mohla ses radovat!! Z celýho srdce Ti to přeju!!

Míšo ta tvoje tchýně....taky škoda slov 😠

Ještě jsem vás nestihla dočíst. Pomalu se chystáme ven.
Dnes jsem byla u kamarádky na šátkování a je to supéééééér, jsem
maximálně nadšená a Matýskovi se tam moc líbí. Umim zatim 2 druhy úvazu...žádná sranda,
ale chce to cvik. Dnes razim prvně ven se šátkem.
Tak jsem zvědavá.
Když bude čásek, tak večer vás dočtu a napíšu 😉
Pusu všem papa

achalteke
8. dub 2009

Jéééé holky tady došlo k omylu - DREDAŘKA JSEM BYLA - teď momentálně nejsem, ale za pár měsíců zas budu 😀 😀 😀 😀

Peťo tak to jsou výborný zprávičky - vypadá to, že se vše vrací do normálu - tak snad i ty testy budou v pořádku 😉

Strašpy těšim se jak blázen 😀 😀 😀 😀 samotnou mě to překvapuje, páč jsem měla furt všelijaký obavy atd...no prostě takový ty zvláštní těhu pocity....ale teď je to fakt paráda....už se na Rudlu moc těšíme 😀 😀 😀 😀

Peti pak poreferuj jak se šátkem, jsem zvědavá jak se bude Matouškovi zamlouvat 😉

lenkacar
8. dub 2009

peti jo mám 2 v bříšku a jestli tam oba i zůstanou tam mě klepne pepka .. 😕

lenkacar
8. dub 2009

jinak jsem koukala na všechny možný kočáry a nic takovýho jsem neviděla že by šly jako oddělit na 2 samostatné kočárky funkční..

lenkacar
8. dub 2009

jé aha jájo tak to jo..ted seš teda bezdredka ..tak to jo ..

lenkacar
8. dub 2009

strašpy já už taky těhu byla ,ale asi po ivf je to jiné myslim ..sice je mi zase blivno ,ale kdoví po čem ..

lenkacar
8. dub 2009

jájo ,ale to se mu pak očka změněj ne? sem nikdy neviděla modrookýho koníka ..

achalteke
8. dub 2009

leni u nás na termínu ho bude jedna holka co čeká dvojky pořizovat 😉 až se objeví zkusim se zeptat 😉

ne ne Leni ty modrý oči jim zůstávaj - u některých plemen (třeba paint horse) je to poměrně běžné a ten náš hříbouš měl painta dědka 😀
třeba tady: http://image2.equinenow.com/137155_1/overo_ches...

achalteke
8. dub 2009

hele leni a jak je? jak se cítíš?

menny
8. dub 2009

Leni tak bezva. Vim, že bys asi měla ze dvouma mimčama v bříšku trable.
Moc přeju ať ten jeden brouček se chytil a nepouští se, až za 9 měsíců.
Mě po ivf bylo taky blbě jako na MS. Testovala jsem 8. den po et a měla jsem
tu druhou čárku slabonkou a až po limitu. 10.den byla už vidět hned a taky víc.
Kolikátý den jsi? A kdy prubneš testík?

Jájo chtěla jsem napsat, žes byla dredařka, to slovo byla mi nějak vypadlo 😀
Ale je to nářez...fakt super..budeš dost dobrá mamina 😎
A jinak prochajda v šátku neměla chybičku... jsem z toho děsně vydřená...malej si lebedil....je to fakty supr čupr.
Letim kojit zatim páčko