Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

barag
28. srp 2008

já myslím, že to pomalu i ustupuje...dnes sem podruhé v tomhle týdnu upekal nějaké rohlíky a teď si k čerstvýmu rohlíku (kterej už celkem připomíná normoš pečivo, což mě stráááááááááášně těší) mažu májku... dopstala sem chuť na májku 😀

takže myslím, že tyhle bleble stavy mě opouští. dík, já si¨zase nedovedu představit, že bych pořád objímala mísu, jak ste to měly s Míšou na začátku

říkala sem si, ale nevim, jestli to není blbost, asi máš zatim zákaz, ale třeba do budoucna, jestli bys nechtěla chodit na nějakej kurz, zjistila sem že jsou na söjčáku a chce tam holky co maji cca stejnej termín. - ale na to je čas, je to nejdřív až od 20 tt. to spíš jestli by se ti vůbec chtělo, když už si zkušenán rodička a mamina 🙂

menny
28. srp 2008

Baru to bude senzace! Studio brisko vede moje znama, je skvela. Chodila
jsem k ni uz prvne a pocita se mnou ze budu chodit zas.
Kdyz mi to zdravi dovoli, budu hrozne rada,kdyz tam budem spolu chodit
to je senzace!!!!!!

zuzan
28. srp 2008

Ahoj holky, jdu vás jen v rychlosti pozdravit 🙂 Po včerejší kontrole jsem byla dost mimo, dneska už je mnohem líp - můj dr. nebyl moc dobře naladěný, takže problémy, které jsem mu svěřila, vůbec nevnímal, jen postřehl, že mi občas ztvrdne břicho - co jsem ale zjistila, tak je to v tomhle týdnu těhotenství naprosto normální a nařídil mi přísný klidový režim a po 2 minutách mě už vystrkoval ze dveří (v té době stihl i ultrazvuk, ale pouze změřil hlavičku a to bylo všechno)... Měla jsem spoustu otázek a nejasností, ale byla to taková rychlovka, že jsem se nestačila ani vzpamatovat a vyšetření, která jsem už měla mít dávno za sebou, nepovažoval můj doktor za důležitá, nebo na ně zapomněl - nevím, ale ani se o nich nezmínil a to jsem si připlatila nadstandartní péči, kterou jsem si ale představovala trošku jinak, než 2 minuty 1x za 5 týdnů... Takže jsem hned dneska přešla do jiné ordinace, kde jsem byla půl hodiny, přístup byl úplně jiný, hned na místě mi udělali náběr krve na vyšetření protilátek proti Rh faktoru, na základě normálního vyšetření nejsem ani trošku otevřená, čípek je uzavřený a předčasnému porodu nic nenasvědčuje, takže se mám šetřit, ale rozhodně není nutný příšný klidový režim na lůžku, jen odpočívat, občas jít na procházku a celkově se setřit 🙂)) Dostala jsem žádanku na velký UTZ ve 30tt a na kontrolu "můžu" příjít už za 2 týdny, což mi po předchozích kontrolách u bývalého doktora přijde naprostý luxus, přitom v tomhle týdnu už by měly být kontroly každé 2 týdny naprosto samozřejmé... Mějte se moc krásně a děkuju vám všem za palečky a za to, že na nás myslíte 🙂))

menny
28. srp 2008

Zuzko to je skveli!!!
Ten pristup doktoru je fakt nekdy neuveritelnej
Jsem moc rada, ze je to dobry, to byly zbytecny nervy co?
Tak hezky odpocivej a setri se!
Pohlad za me brisko. Papa kocko

barag
28. srp 2008

jéééééééééé, super zuzo!!!všechnö je o lidech 🙄

na to tvrdnutí bříška holky pily magnézii nebo baštily magnezium v tabletkách, tak zkus to, ale to ti ten dnešní doktor určitě řek

Péťo, tak určo se domluvíme, já tam teda budu asi chtít chodit i na nějaké cvíčo, ale budu ráda, když se aspoň setkáme na tomhle kurzíčku. a předtím třebas taky. ale jak píšeš, bude to podle toho jak ti zdravíčko dovolí, já věřím že už to teď bude lepčejší 😉

helik3
autor
29. srp 2008

jé Zuzi tak super - teda až na ten čas co si pro tebe pan doktor vyhradil 😠 Hlavně že jste ok a tvrdnutí břichá má snad každá 😉 takže magnésium a bude vše ok 😉

Hele Barčo a Péťo - já bych chodila taky s Váma, jeslti by to teda šlo, když jsem od Vás o 6-7 tt mladší?? Co myslíte? Zjistíte to někdo?? Od kdy to tak připadá v úvahu a jaké jsou dny a časy?? 😉

petreva
29. srp 2008

Nazdárek těhulky 😵 , no, to označení se mi ale líbí 😵
to je dobře, že jste založily tohle téma....
Zuzi, to tě nový Dr. uklidnil viď. To jsem sama ráda, že je vše dobré. Máte přeci jen ještě chvíli čas. Tak vy nevíte pohlaví? Péťa se chce taky nechat překvapit, ale mě to zajímá čím dál víc...ale kdybych to věděla já tak bych se stopro prořekla 🙂
Jinak mě je nějak čím dál hůř...včera jsem byla na endokrinologii, tak je žláza v pořádku, krev. obraz taky jen to železo nám pořád chybí. Tak y jsem dostala jodid, aby ho mělo miminko dost. Prý si ho od 12t bude brát od matky...a jelikož ho mám jaksi málo tak bude dostávat tabletku 🙂 v pondělí jdu na gyn. konečně, už se nemůžu dočkat a zároveň mám velký strach jestli je vše dobré...pořád se bojím, že těma plynama ho tam nějak utlačuju nebo tak něco...jé ať už je pondělí

menny
29. srp 2008

Ahojky
Helco na to cvico muzes chodit kdykoliv, nezalezi na tt
U toho kurzu vim, ze se zacina chodit az nejak v tom 20tt, tak nevim...
Ale bylo by to super my artacky pospolu na tehu kurzu!!!
Az budu mit ty vysledky z krve a podle toho jak dopadnou tak Oline
co ten kurz vede zavolam a zeptam se ji a domluvim co pujde😉

petreva
29. srp 2008

Ahoj Menny, ani nevíš, jakou jsme doma měli včera radost...z vás...to je bezvadný!
Holky, když půjdu teď k Dr (10+3) bude mi dělat utz pořád ještě ten interní nebo už normál z venku?

menny
29. srp 2008

ahoj Evi,
Tak hlavne, ze stit.zlaza a krev jsou o.k. To je dobre!!
To zelezo se taky spravi.
Moc dekuju za palecky!!
Jeste ty vysledky aby byly dobry, i kdyz jsem spis pesimista.
Utz by ti mel delat uz normalni. Me ho delali koncem 9tt

mon73
29. srp 2008

Dobré ránko 🙂

Menny, to je úleva konečně vstát z postele co?

Evi, myslim že už bude dělat jen UTZ přes břicho.

Heli, ke včerejší otázce, no už to nejde přehlídnout a děsim se zimy, co budu nosit.

Už některá z vás nakupuje? Já včera neodolala v Tescu, měli tam ve slevě 3 overálky za 145,- 😉

mon73
29. srp 2008

Zuzi, to je dobře, že si změnila Dr. Pět tejdnů mi přijde dost dlouhá doba. Já chodim po třech.

menny
29. srp 2008

Ahoj Moni, ty kocko jedna tebe jsem nevidela...
Jak se mas?
Je to fakt hrozna uleva. Uz jsem z toho lezeni byla znicena.
Jeste nenakupuju bojim se co vysledky. Az podle toho jak to dopadne. Ani uz nemam co nosit, do zadnejch kalhot se nevejdu

petreva
29. srp 2008

Moni, ty těhulino, ty už máš nárok nakupovat, ne? Já se taky ještě bojim...takže jen okukuju...

mon73
29. srp 2008

Ahoj Menníku, taky tě ráda "vidim" 😉 Mám se zatim dobře, nic mi neni, všechny výsledky zatim ok (ťuk, ťuk).Taky sem začala po věcech pokukovat až po výsledcích plodovky. Ještě sem v sekáči ulovila vyteplený ryfličky a bodýčko s dl. rukávem 🙂
Na sebe sem si koupila u ťamanů za 80,- dvoje slabý tříčtvrťáky, vyndala sem gumu v pase a podle potřeby je utahuju šňůrkou. A v sekáči sem koupila těhu pláťáky, když je chladnějc.

helik3
autor
29. srp 2008

nojo Moni, ty už ses přehoupla do druhé poloviny 😉

Já nenakupuju fakticky nic 😀 😀 ještě si na to počkám 😀 😀 ještě je to moc moc brzo 😀 😀 😀

helik3
autor
29. srp 2008

jinak Menny díkes za info o studiu bříško-až budu mít čas, okouknu to pořádně 😉 Těžko říci, jeslti to půjde skloubit s prací🙂

Moni a ty pořád makáš??

mon73
29. srp 2008

Heli, teď přes prázdniny sem měla v krámu neteř, tak sem se ulejvala, ale zase mi to začne. To mně pak bude občas střídat mamka, nebo když neteř bude mít kratší školu, tak prej zaběhne. No uvidíme. Dneska sem začala poslední tejden šestýho m. ttp://www.babyweb.cz/Clanky/a286-Popis-vyvoje-plodu-m...

mon73
29. srp 2008

Jé mně se to blbě zkopírovalo, nejde mi na ten odkaz kliknout. www.babyweb.cz/Rubriky/s207-Tydenni-a-mesicni-p... Tak to zkusim ještě jednou 😠

mon73
29. srp 2008

Tak už je to ok 😉 Vždycky každej pátek kouknu, jak na tom sme 🙂

menny
29. srp 2008

Na mimi mam hodne vecich po Dadovi,jsou jak novy.
Jani mi teda vesti holku, ale ja mam porad pocit, ze to bude
kluk,nemuzu si pomoct

Jinak na sebe jsem si koupila takovej pas na brisko, pod nebo na nej
si muzu vzit triko z doby pred tehu. Ale hlavne ty kalhoty ted potrebuju

barag
29. srp 2008

http://www.ehd.org/movies.php

holky zdravím po ránu, péťo dík za odkaz, já se tady složitě na koníku k tomu dopracovávám v regionech a nevim, mohla sem se zeptat tebe 😀 asi sem tě s tím nechtšla prudit než si napsala že kontrola proběhla dobře

jinak já posílám odkaz na kouzelené obrázky přímo z bříška, pochopila sem že tam je zase počítání ne jak podle gynekologa ale 1. tt je tam skutečně první týden embryonálního vývoje. já se na to nemohla vynadívat zvlášť zpočátku, kdy jsem s údi¨vem sledovala, že mrcha ještě nepřichází a ve mě se odehrává takovej zázrak, kterej sem pak poprvé i na UZ viděla jako takovou mini tečičku a přitom na těch obrázcích bylo vidět, jak je človíček složitej 😵 jo a jde si tam udělat čeština- nad obrázkem vpravo select language a vybrat si češtinu

menny
29. srp 2008

Moni, tak jsem tam jukla, ale na muj tt to tam nesedi- jsem 15tt ale sedi na me ten 16tt.
Mozna pro to, ze mimi je o tyden vetsi...nevim
Ale jinak stranky jsou dobry.
Ja se zas divam na www.fit-porod.cz
(tehotenstvi tyden po tydnu)

helik3
autor
29. srp 2008

Jé BArčo Mončo díky za odkazy, jsemjenom zběžně koukla, mooc zajímavé čtení a podívaná-bohužel nemůžu tady v práci, ale doma si na to určitě udělám čas. No my vypadáme pořád ještě jako červ s velkou hlavou 😀 😀

Teda Moni to ses pěkně ulejvala přes prázdniny, to se někdo má🙂 Hele a už máš něco nakoupené?

Tak já mám pocit že to bude holka-ale jeslti to taky není ovlivněné tím, že jí chci 😀 😀 😀

mon73
29. srp 2008

Heli, taky sem chtěla holku, ale cítila že je to kluk. Jj, ulejvala, a teď se mi tam vůbec nechce, nějak sem se rozlenošila 😀 Co sem koupila, sem psala kousek vejš 😉 , zatim jen ty tři kousky oblečků

mon73
29. srp 2008

Menny, tak mi v Budějcích řekli, že je o týden větší, má 27 cm. To zas bude další dlouhán jako Lukáš. Po kom ty děti sou? 😀

helik3
autor
29. srp 2008

no vidíš a já mám v hlavě holku a vůbe mě na kluka myšlenka nnenapadla 😀 Ale asi se necháme překvapit až do porodu-teda jestli to vydržím 😀 😀 😀

nooo 27cm už teď, slušnej čahoun 🙂 😉

já mám zatím bryndáček a dudlík, hihi, který jsem dostala jako omluvu za nějaké problémy když jsem svojí kolegyni-kamarádce kupovala za kolektiv hrací deku 😉 a bylo mi to líto jí to dát k tomu 😀 😀 😀 jsem si to 😀 nechala 😀

barag
29. srp 2008

jé já se těším, až budu pořizovat výbavičku a třídit co mi kdo dá a tak 😵 😵 😵 ale to má času, jako husa klasu 😀

mon73
29. srp 2008

Teda Heli, jestli to vydržíš, tak klobouk dolu 😉
Tak to už máš velkou výbavičku 😀 Dudlík, to je to hlavní 😉
Nás teď o víkendu čeká malování ložnice, uf. Pořád se nemůžu rozhodnout, jakou barvou. 😒

barag
29. srp 2008

holky já se nejdřív cítila na kluka, pak na holku a teď fakt nevim 😀

prosim vás to vám musim říct, matlám si ty svoje rohliky, tak si k tomu pustim bednu - začal německej seriálo ze zdravotnickýho prostředí, ty kecy...já nevim, proč si k tomu nevezmou poradce ze zdravotnictví, oni posbíraj asi něco z knih a slepej to dohromady, a já sem z toho fakt dojatá 😎 😀

to je jak ste se dopoledne bavily o seriálech tak výbornej doplněk mexickejch a argentinskejch telenovel sou německý zdravotnický seriály 😀