Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
5. čer 2009

Míšo-Míčo 😀
držím palečky,snad se žádný zánět nepotvrdí a ATB nebudou třeba.To je pecháček s tím přístrojem,teda.Už máš doma manžela?to je dobře,taky si potřebuješ drobet odpočinout,nejenom fyzicky.Jo vás vlastně čekají ty mamky narozeniny,to si asi teda moc neodpočineš 😅

peda
5. čer 2009

Jájo,jestli pak s tebou vůbec půjde sousedka nakoupit 😀 ty exibionistko jedna 😀 😀 mě to včera fakt tak rozesmálo 😅 😅

peda
5. čer 2009

Evi,to jsem teda zvědavá,jak dopadne vaše přivítání do života.Taky bych to nehrotila a odejít můžete kdykoli.Určitě tam nebude Elinka jediný mimi,který plače,z toho si nervy nedělej.

peda
5. čer 2009

Zuzi
Dáda je správnej chlap,bodeď by neměl chuť na pivo 😀 😀

Snad do úterka vydržím a ještě se s vámi setkám 😵 😵

Mě se dneska vybila baterka v autě 😠 😠 ještě že to bylo u Pavlovo práce,že mi tam dal nějakou jinou a nestalo se mi to někde na křižovatce,to by mi asi nikdo moc nepomohl,i kdybych byla vymóděná jak Jája včera na manžela 😀 😀 a ještě to megabřuch 😀 😀

peda
5. čer 2009

Nějak zase monologuju,abych nechytla ten syndrom od vedle a nebyla ze mě Jíča 😀 😀
Za půl hoďky přijde kámoška a dáme někde ve městě obídek,tak se jdu drobet hodit do latě,i když už to asi nezachráním ničím,jsem jedno velký břuch 😀 😀

Tak zatím papa

cipisek007
5. čer 2009

Zuzi, dr. Vosátková na Máji v tom středisku.
Snad jo, už mě to celý nějak vycucává, furt lítáme po doktorech. No ty si asi taky s doktorama užíváš svoje, co?

ještě pivo? To ho dostal k snídani, že ho chce ještě? 😀

lenkacar
5. čer 2009

dobré poledne skoro milé dámy ...jak se dneska máte?

cipisek007
5. čer 2009

Pedí 😀 😀
hele mě se taky stává že si tu jen tak kecám 😀 😀
Jj, david už je doma, Barču jsem právě uspala na ruce, nemohla zabrat, tak je chvíli klídek, Terka si hraje v lehátku. Já jsem potřebovala uklidit, umejt koupelnu, poskládat prádlo atd. atd. Jak teď lítáme furt po doktorech,t ak na to nemám čas a už to bylo fakt na bli.í. (blicísmajlík). Mluvim o koupelně 🙂

lenkacar
5. čer 2009

no pedí teda to byla narážka na mě ...s tou jíčou?

zuzka84
5. čer 2009

miso - ne, my ted mame klidek od doktoru , asi na nas v Motole jaksi zapomeli 😀 a me uz se nechce ted vlacet do prahy , tak snad to neni tak akutni a jeste to pocka. na ATB jsme nonstop ... no ale jen si chodim pro recepty 😀
a kde je na Maji nejake stredisko ?? my chodime na Maj k dr. Matousovy
ad to pivo - ne ne, on vydyndal trochu coly predtim ale rika tomu najednou pivo ... nechapu , asi si hraje na velkyho chlapa 😀

lenkacar
5. čer 2009

no tak jsem se drobet upsala a odneska to míša no 😀 😀 😀 😀

lenkacar
5. čer 2009

já vás tady velmi ráda pozdravim a mám vás tady ráda ,ale zase mě pochopte ,že nemám tady co řešit ,mimi nemám ...až budu mít tak se k vám nastěhuju na stálo 😉

peda
5. čer 2009

Leni,to bys musela přečíst 2 stránky dozadu,je to myšleno na jinou Jíču,já jsem Pí.a,nebo Píďa,jen vyměňujem ty třetí písmenka podle tvého vzoru,chytlo se to tady a včera večer jsme se tím hrozně bavily 😀 😀 😀
A ta od vedle je na J,ty by si byla Líča 😀 😀 😀
jsi blázínek?jak tě to mohlo napadnout????

cipisek007
5. čer 2009

Zuzi, ahááá 😀
Na máji je středisko v paneláku v ul. dr. Beneše. Je to u tý školky tam a z druhý strany je velký parkoviště. Je tam taky lékárna. A zastávka MHD Milady Horákové 🙂 Už víš? Dyžtak ti to najdu na mapě 🙂

Leni v pohodce, ty jsi takovej pohodář, že leccos překousneš 😉

achalteke
5. čer 2009

Nazdar bazar...Míšo jedu do Rakous, tak doufám, že budeš mít dobré zprávy až přijedu 😉

Á Píďa se nám ještě nerozdvojila 😀 hele o vybitejch baterkách v autě bych mohla psát romány, doufám, že mě to nepotká teď 😠

zuzka84
5. čer 2009

miso - jj uz viiim 🙂

cipisek007
5. čer 2009

Zuzi, tak tam. V 1. patře mám dr. a v 5. je laborka 🙂

Jáji, užij si výlet a doufám, že budu mít zachvíli jen dobrý zprávy. Jsem nervní jak sáňky v létě. No nic, jdeme krmit, abych v případě nutnosti mohla v půl jedný hned vyrazit pro ATB.
Jestli budu stíhat, tak písnu, zatím pa a mačkejte palečky 😵

lenkacar
5. čer 2009

míšo překousnu ,ale tam!§končim a nazdar bazar ..už na to nemám ,tinpet chce založit novou diskuzi ráda přijdu ,ale tam končim ..zase tak velkej pohodář nejsem ... 😉

lenkacar
5. čer 2009

no ještě aby tady vznikla díky mě nějaká 3,14ča ,no to bych chudince petře třeba nemohla udělat 😀

lenkacar
5. čer 2009

holky to mi věřte že jsem tohle v životě nezažila ..fuj bléééééé,poblejt se z toho ...za váma budu chodit furt to se nebojte 😉

inna12
5. čer 2009

ahoj všem, jen skáču na chvilku,musím se celý den učit 😢 zase jsem to nechala na poslední chvíli 😠

Míšo, tak snad atb nebudou třeba! 😉

Leni, ty se zbytečně rozčilluješ! 😀 😝 tak když vás ty spory nebaví (koho taky jo, žejo 🙄,vubec se ti nedivim), tak si založte fakt nový téma s holkama a je 😉 a tam at se může vyjádřovat kdo chce, co chce a nemusíte to mít na očích 🙂 a nebude vás to vyrušovat, když se chcete normálně bavit 😉 jinak tě uplně chápu, že chcete taky mít čistě "snažící" téma - ale moc doufám, že se za nedlouho přesuneš nastálo sem! 😵 😵

všem Jíčám pěkný víkend 🙂

inna12
5. čer 2009

jinak Pedík pěkně perlí 😀 😀

lenkacar
5. čer 2009

jojo založeno holky ..,,snažilky co se snaží tímto zvu ,,

petreva
5. čer 2009

Holky, dobrý!!!! Pak vám napíšu víc, teď pádíme do města...
Élenka rozesmála všechny kolem i pana starostu 😀 no hvězda byla. Tak zatím......

straspytelka
5. čer 2009

😵 Krásný den holky, nestíhám dneska, peru a vařm, no klasika před víkendošem, ale večer dočtu a kdyžtak písnu...je tu zajímavá diskuze čím dál víc 😀
Evi, myslela jsem na vás tři, tak sjem ráda, že čtu jen dobré 😉
Zatím papa oblíkáme se a mastíme za mužem naproti a nakoupit papa

achalteke
5. čer 2009

I já jsem zpět a teda musim říct, že co se týče miminka tak máme vše už teda jako hadříků + osušky + jednorázový podložky atd....a ještě jsme si dali v Badu na náměstí kávičku a zákusek 😀

Ty jo tady se dějou teda věci 😉

Míšo tak jak?
Evi jsem zvědavá na detaily 😉

dadunka
5. čer 2009

Ahoj holky, zdraví vás naprosto čerstvá třicátnice 🙂 , čekám kdy přijde nějaká krize nebo co a nic (zatím).
Co jste to tady měly za diskuzi s těmi osloveními??? 😀 A co jsem teda já??? 😕
Jinak už jsme od včerejška v Praze a zítra se vracíme směr jih.
Dneska jsem si sepsala porodní přání (dřív plán).
Dneska jsme měli strašnou noc, spíme u tety v garsonce a ona UKRUTNĚ chrápe, takže jsme usli, až když odešla v 5:30 do práce. Na dnešní noc se naštěstí vnutila k jedné kamarádce, která není doma, tak se i vyspíme. Ale já byla tak vzteklá a nešťastná, že jsem v noci i bulela. Táda se tam z toho mlel tak, až jsem měla strach, že prokopne vak blan a praskne vodu. 😒

indigo
5. čer 2009

Ahoj kočky, dočteno, ale stejně už zase vím prd..... 😀

Dadu čekáš potřicítkovou krizi? 😀 Tak u mě se to projevuje asi návratem do puberty, neskutečně mi hrabe, ale jsem za to celekm ráda, jen holky tady ze mě občas asi netušej..... 😀
Jo, jinak bych tě viděla na Dadunkíču... 😀 😎

Jé taky se těším na detaily a na foto z vítání!!! A na info od cipísčat, snad to bude ok...

A mažu vařit... 😝

dadunka
5. čer 2009

ok, tak tady Dadunkíča (sakra co mi to připomíná 😀 )

Indi, ahoj, tak to se mám na co těšit, to by mi ani nevadilo. Já zatím pozoruju úbytek inteligence během těhu, ale to je prý tím, že čekám kluka (berou rozum prej...). Z pusy mi lítají jiný slova,než chci říct, přestávám umět jednoduché matematické operace a tak a to ještě nekojím a nejsem na MD. 😅

indigo
5. čer 2009

A mám to v troubě! 😎

Jó Dadu, tak to maj všechny těhule stejný. Mě to začalo v těhotenství cca před 3 a půl rokem, ŠPM (šplouchá ti plodovka na mozku), pak to přejde do SVM (syndrom vykojenýho mozku), po kojení jsem žádné změny k lepšímu nezaznamenala 😠 no a teď jsem znovu ve fázi ŠPM..... 😠 😀 😝 A to mám před jménem titul, brrrrrrrrrr 😝 , iq houpacího koníka a to mu možná ještě křivdím...... 😒 😝