Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
8. čer 2009

Jéje, Pedík je už asi dablmaminka, to je krááásný....... Haloooooooooooooo Inuš, tohle si vypiješ!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 Koukej vlízd do první netový kavárny a napsat nám!!!!!!!!!!

achalteke
8. čer 2009

Uau tak ještě nevíme? já jsem tak zvědavá......... 😀 jak stará Blažková....
No to nás bude Inuš napínat do večera 😀 😀 😀

achalteke
8. čer 2009

hele já chci taky na někoho číslo...co když mě zítra někde někdo znásilní nebo budu rodit, no jak se to dovíte? 😀 😀 😀 😀

indigo
8. čer 2009

Povyměňujem si navzžájem číslíčka... 😀

indigo
8. čer 2009

Jestli tě někdo znásilní, tak ti stejně mobil ukradne, tak nám stejně nedáš vědět..... 😀

achalteke
8. čer 2009

i ty jedna liško podšitá....já bych mu tim mobilem vypíchla oko a takový starý křáp by určitě nechtěl, to by byl za trapáka 😀 😀 😀

achalteke
8. čer 2009

jdu s pesem a kámošku doučit němésky a až příjdu, tak..........taj budu zvědavá 😀

zuzka84
8. čer 2009

dobre rano
my za chvili razime pryc a to jako takovou dobu budu napnuta jo 😉 ?!
indigo , kdyby neco duleziteho od Pedy tak mi napis sms 😀

petreva
8. čer 2009

😀 Usnulo mi dítě!!!! Hejbnul se svět, tak bacha.... 😀
Inníku, koukem sem juknout po ránu!! Až se brebera vzbudí už zas nebudu mít čas, ten přijde až bude doma P. a to jen možná, tak ať už něco vím!!! Všade mě šimrá netrpělivostí!!! Snad to holky budou mít rychle a přijatelně za sebou!! Uffffff, ať už něco víme, že jo holky!!

indigo
8. čer 2009

Napíšu Zuzko, jen jestli bude co, páč tu budem všechny sedět až do večera než se něco dozvíme... 😝

petreva
8. čer 2009

Noooo a tady zase nikdo 😖 . Tak jdu poklidit ten brajgl tady, zušlechtit gezicht, co to jen dá 😅 ...po jídle vyrazíme na prochajdu. Tak se mějte a snad se něco dovíme!!

zuzka84
8. čer 2009

no , treba se ani u Pedy nic dit nebude jeste do vecera, jak praskne plodovka tak je to pak nekdy na dlouho 😝 , ale doufam ze neee, ze to bude mit rychlovku 🙂 . ale to si teda vybrala blbej den - zrovna kdyz kontaktni osoba odjela do prahy 😀

cipisek007
8. čer 2009

Gesicht!! Evi, já to taky ještě nedělala 🤐 🤐 🤐 Jen jsem si ráno nasadila čočky a umyla hlavu, ale zuby fůůůůůůůj. Jdu na ně.

cipisek007
8. čer 2009

Evi, zato ty moje cácory od rána jen ječí. Vztekají se a ječí. V noci Bára dokonce asi 2 hodiny nespala. Prostě se jí nechtělo. Jsem si myslela, jak se vyspím a zase h.... Nakonec skončila u nás v posteli a brzy ráno se vzbudila s pláčem, prdíky, tak jsem si jí vzala v leže na ruku, stočila do klubíčka a kolíbala. Naštěstí ještě usnula, ale když prdíkala, tak vždycky kňourla. No a já byla samozřejmě zkroucená a ztuhnutá jak paragraf, protože jsem usnula s ní. 😒

cipisek007
8. čer 2009

Holky, dneska by měli pustit Kroupindu, doufám, že nám zítra přijde ukázat svoje maličký Kroupinky 😵

zuzka84
8. čer 2009

jeee, kroupindu uz pusti - to je docela fofr 🙂 , tak ze bych se taky po strasne dlouhy dobe pokochala nejakym miminkem ? 😅

lenkacar
8. čer 2009

ty jo furt nic nevíme jo?ach jo...ho,kky tak mi aspon bonzněte jméno holčinky

indigo
8. čer 2009

Myslím, že Ela. 😎

cipisek007
8. čer 2009

No jméno taky neznám, takže Ela. To je hezký 🙂

Zuzi, oni zatím pustí jen Kroupindu, maličký si nechají v nemocnici a bude jim tam vozit odstříkaný mlíko 🙂

cipisek007
8. čer 2009

písla někomu svoje číslo Jája? Na Indi mám já i Zuzka, na Zuzku Indi, ale na Jáju?

indigo
8. čer 2009

Jé možná dneska uvidíme Kroupinďátka, no já se od toho pc snad dneska nezvednu (no ale bohužel budu muset... 😝 )

indigo
8. čer 2009

Já coby akční žena písnu Jíče číslo do IP. 😎

cipisek007
8. čer 2009

Indi, no já sem taky furt lítám 😀 Ale měla bych si jít už vyčistit ty zubýýýý.
Taky jsem jí písla číslo 😀 Může si vybrat 😀

zuzka84
8. čer 2009

miso - jo aha,ona vlastne neni tady v CB

hele jajo - ja chci kdyztak cislo na tebe , at pak muzu hlasit i na zari 😀 😀

indigo
8. čer 2009

😀 😀 😀 bude zavalená... 😎

indigo
8. čer 2009

Holky víte jak jsem tu plašila s tím odečteným nákupem z karty... tak už je to konečně ok, prvně se to odečetlo, teď zase přičetlo, nechápu, ale jsem spokojená. 😎 A propó... můj aktuální zústatek na účtě je 4.59 czk, kdo má víc?!?!? 😀 😀 😀

zuzka84
8. čer 2009

indigo - mam vic , ale ne na dlouho a pred par dny jsem mela nejaky - 2kc nebo tak nejak 😀 😉

cipisek007
8. čer 2009

Zuzi, jj ona je v Písku. Pokud jí ještě těsně před porodem nepřestěhovali. Ale myslím, že ne. Tady v ČB na neo mají pořád plno. Jak jsem tam byla s Barčou na UTZ hlavičky před 2ma týdny, tak to tam zrovna dr. sestřičkám a doktorům říkala, že mají volnou jen jednu postel a tu mají rezervovanou pro jednu maminku. Měla jsem sakra štěstí, že zrovna v tu dobu, co jsem tam s holkama byla já, tak bylo volno.

cipisek007
8. čer 2009

Indi, tak to je hustý 😀 A dělala jsi s tím něco (volala do banky), nebo se to srovnalo samo?

zuzka84
8. čer 2009

miso - to jo , ale nechavaji snad na sestinedeli kdyz nemaj misto , me teda nechali lezet na sestinedeli a kdyz meli volno tak jsem si presla. ale ted je tam asi jeste vic narvano 😒