Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
8. čer 2009

No jo Zuzi, ty už máš po rodičáku, co? Tak to já zas budu mít víc koncem měsíce..... 😀 Je to prča s těma penězma... 😠 😠 😠 😖 😝

No jo, nátřesk je všude, i na neo, tak to já si počkám ještě aspoň 6 neděl, abych se neo vyhnula... 😎

indigo
8. čer 2009

Jo Míšo, volala jsem na nějakou jejich volnou linku či jak se tomu nadává, prvně jsem si pokecala s automatem, znáte to... chcete-li bla bla bla, zmáčkněte dvojku..... 😠 ale nakonec jsem se dostala k docela sympatickýmu mladíkovi, kouknul na to a rej mám vyčkat, že to bude v poho. No nevěřila jsem mu, ale měl pravdu... 😎

indigo
8. čer 2009

Tak já mizím, ale astejně budu načuhovat, jestli ta Inuš třeba někde po cestě neuloví kus připojení a nenapíše..... to jsme to nechal na tý pravý 😠 ale nakoupí mi v Ikee, tak já jí odpouštím..... 😀 😎

cipisek007
8. čer 2009

Zuzi, tak to nevím 🙂

Indi, jen koukejte s Brunhildou, Eufrozíneou nebo Spytihněvou, nebo jak se ta vaše ratolest bude jmenovat, vydržet!! 🙂
Tak to je super, bych se bála tam jen volat 😀 Strašně nerada tohle vyřizuju 😀

zuzka84
8. čer 2009

no holky a proc nema nekdo cislo na innus ... to je teda poradek tady 😀 😉

zuzka84
8. čer 2009

miso - ze by u me udelali vyjimku 😀 ? ale mozna tim ze jsme chvili na tom sestinedeli uz byli spolu , nevim. nicmene mi pak vtipny doktori rikali ze uz jsem tam jenom na hotelu 😠 😠

inna12
8. čer 2009

jééééé, já ted vstala!!!!!!! a mám telefon vybitej 😠 😠 😠 jdu ho nahodit a hned napíšu kdyby něco! do ikey jedeme za hodku, až chlap přijde z kanclu..tak nebujte, pokud něco dám vědět!!

Indi, hod mi tvoje číslo do IP, at ti to kdyztak přepošlu, kdybych už nebyla doma, ju? 😉

zuzka84
8. čer 2009

aaa, tady si nekdo zije, vyspavat az do 9 😀 😉

indigo
8. čer 2009

Rrrrrrrrrrrozkaz šéfe! 😎

cipisek007
8. čer 2009

Innnkáááááááááá, super! Tak to nikam nejdu, jsem se chtěla rozloučit, že půjdu taky něco dělat 😀

cipisek007
8. čer 2009

Zuzi, ne, je to možný, že to tak dělají, proč ne, když tam mají volno 🙂 nám zase na neo říkali, že jsme tam jen na výkrm. Holky byly asi jen týden na nostrilkách a pak už jen tam byly fakt na výkrm a dosažení propouštěcí váhy. Nakonec jí měla jen Terka a Barče chybělo asi 50g 😀

zuzka84
8. čer 2009

ja uz musim jit ... ale asi se teda nic nedeje , kdyz innus uz nenapsala

miso - na vykrm , to je dobry 😀 . z naseho pana "otocenyho" tam byl sef JIPky u vytrzeni , he he 😀

cipisek007
8. čer 2009

No hdesou hdesou? My budeme muset jít krmit!!

inna12
8. čer 2009

tak zatím nic nic nepřišlo..ale to může fakt trvat dlouho, když praskne voda.. 😖

cipisek007
8. čer 2009

Zuzi, otočenýho? 😕
Jj, na výkrm 😀 Oni pak už byly v pořádku, asi 8 dní na JIP a pak na intermediáru 1 den a pak už u mě, tak když byla velká vizita, tak vždycky primář - jooo cipísčata, ty jsou v pohodě a odešel 😀 😀
A protože jsme tam byly přes vánoce, tak sestřičky mívaly dovolenou a když se z ní vrátily - jééé vy jste ještě tady? Nojono, když vy jste tu už jen na výkrm! 😀

petreva
8. čer 2009

Ach jo, taky musím jít.....tak holky, zatím se mějte všechny,...na Pedíkovce moc myslím!!!

cipisek007
8. čer 2009

No mě praskla voda ve dvě ráno a v osm večer už byly holky na světě 😉 Ale vím, je to individuální 🙂

Tož Píďalkám držím pěsti a my jdeme krmit.

indigo
8. čer 2009

Táda vyezl po 21 hodinách od plodovky (tu mě píchli) a stejně se mu nechtělo, vyháněli ho všema možnejma způsobama.... 😖
No snad to Pedík bude mít za sebou rychlejc...

cipisek007
8. čer 2009

Třeba jí nakonec museli udělat císaře a teď chrní po narkoze. No uvidíme, snad už brzo 😵

menny
8. čer 2009

Ahojky,
Hektický období polehounku utichá, tak jsem přišla nakouknout
Téda a zrovna se tu rodí.
Peťulce moc držim palečky!!!!!
Kroupi už porodila????
Tý jo já nic nevim.
Už jsem tu totálně mimo obraz
Kdy porodila, co holčičky, jak jsou na tom????
Všechny moc pozdravuju, snad se vám daří dobře

cipisek007
8. čer 2009

Peťuko, ahojky!!
Co Dáda a Matýsek? Všecko OK?
Kroupinda porodila v úterý, holčičky mají cca 1,2 a 1,5 kg. Prý se jim daří dobře. Krásný je, že se narodily přesně v den, kdy moje holčičky oslavily půl rok 😵

menny
8. čer 2009

Ahojky Míšo.
To je krásný 😵
Jak se holky jmenujou?? Jedna měla být Zuzanka ne?
Barušce a Terezce dodatečně vše nejlepšíííí !!!!!
To tak hrozně letí. Už jste oslavily 1/2 roku

U nás v celku dobrý. Měla jsem tu teď tchánovce, ale
psát o tom by byl román na pokračování a rapidně by
mi u toho stoupnul tlak do infarktový pozice. Už jsou naštěstí pryč.
Taky jsem pomáhala sestřenici se svatbou a v sobotu jí to odsvědčila.
Byla to krása.
Jinak:
Davídek je dnes doma, bolí ho hlava, ale jinak se má fajn, zatim
žádnej dávicí záchvat...a doufám, že žádnej už nebude.
Matýsek je hodňonkej. Je super. Nožičky jsou super s bříškem jsme
tak 14 dní pozadu než by měl být, což je v normě. Začalo nás ale trápit pasení hříbátek
tam jsme pozadu. Pasem, ale mělo by to už být na lepší úrovni a neni.
Cvičíme teď na mě dost brutální cvik. Bulim u toho s nim. Hlavně ať mu to
pomůže

cipisek007
8. čer 2009

Peťo, ježišmarja, co vím, tak jsi psala, že tchýně je slušně řečeno koza... 😠 😠 😠
Moc děkujem, je to hrozný jak to uteklo. Pamatuju si, jak jsem ti ve dvě nebo tři ráno psala, že mi praskla voda 😀 A je nádherný, že se Adélka se Zuzankou narodily ve stejný den, jen o půl roku později 😵 Dokonce to vyšlo i na stejný den - úterý 😀
Jakej cvik cvičíte? Peťul, zvykneš si. My už cvičíme 4 a holky u toho většinou jen hekaj námahou. Já vím, že to trhá srdce, ale jde jen o zvyk. Vydrž!!! 😵
S pasením taky máme problémy, s tím jsme taky pozadu. Měli jsme jít na Vojtění dneska, ale Barča má šestou nemoc, tak jsem to musela zrušit a jdeme až 13.7., což mě štve, protože jsem potřebovala s něčím poradit. 😒
Byla jsi už s Davídkem u tý psycholožky? Klidně IP 😉

peda
8. čer 2009

holky moje zlatý,tady PIDA A Piďalka.Omlouvám se,že jsem se neozvala dřív,ale bylo toho nějak moc.Voda praskla v 10 večer,v 11 jsme přijeli do porodnice,Pavla poslali domů,mě kontroloval doktor,žádný kontrakce jsem neměla,Ale měla jsem zelenou plodovou vodu,tak mi řekli,že musí aktivně vyvolat porod.Dostala jsem j

menny
8. čer 2009

No Míšo tak když už máš představu o tchýni...tak s tchánem je to aspoň 2x horší.
Byly to s nima zážitky. Manža byl každý den do 16:30 v práci, tak jsem tu s nima byla přes den sama 😠
S Matýskem cvičim cvik na posílení svalů na ručičkách: hajá na bříšku, jednu ruku má u těla, já mu svojí ruku dám na záda tak, že loktem mu držim prdelku a dlaní hlavičku ke straně. Druhou rukou mu držim loket a na paži mu pracuje sval. Nevim jestli to popisuju srozumitelně, ale jestli jste to cvičily budeš vedět.
S Davídkem jsme tam nebyli. Sehnala jsem jinýho psychologa a jsme domluvený, že pokud by se to zopakovalo, tak
přídem, ale teď když je ok, nebudem ho tim znovu rozrušovat.
Hele a jak Kroupi rodila? Císařem?

indigo
8. čer 2009

Nakukuju zrovna zavčasu......

Ahoj Meníku, Matoušek všechno dožene, přesně vím, jakej cvik myslíš, cvičili jsme jich za celou tu dobu docela dost, ale pak už ne všechny najednou, protože by to trvalo aspoň půl hodiny... 😖

Pedíku - tak jak? Pokračování bude?!?!?!? 😎

menny
8. čer 2009

Jé Pedí neni tu celá zpráva, ale pochopila jsem dobře, že už jste 2?
Moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

peda
8. čer 2009

klistyr,to už volali Pavlovi,aby přijel a pak jsem šla na míč do sprchy,to už tam byl se mnou.Pak jsem šla na sál,pichli mi kapačky a už to jelo.Malá se narodila ve 2.50 vážila 3230 g.bylo to hustý,dostala jsem kyslík,ale zvládli jsme to.Pak mě hodinu šili,to byl taky zážitek.Čipek nešel

lenkacar
8. čer 2009

jsem tu a čítam co ten pedík?

lenkacar
8. čer 2009

pedí gratuluju holka moje zlatá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!