Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
8. čer 2009

Jé Pedík tu byla.
Už se těšim na Ellušku 🙂
Jájo já snad po 1/2 roce zapla zprávy na nově a děs.
Taky pudu blejt ☹

achalteke
8. čer 2009

Jsem se Peťo zase pokochala těma vašema šátkovacíma fotkama 😵 😵 😵 😵

cipisek007
8. čer 2009

Nedělejte mi chutě. Mám na něco chuť a nevím na co. Ať už ten pitomej menzes skončí, nebo budu jak sud sádla!!! 😠 😠 😠

Indi, jo to jsem taky už zjistila. Ale my ty nemoci přemůžem a prostě se někde někdy všechny sejdem. Ať už s dětma, nebo ještě jako těhule! 🙂

cipisek007
8. čer 2009

Jáji, by poslední dobou jen blila 😀 😀 Minule hned ráno a teď večer.

Ale taky jsem to slyšela a i četla ☹

menny
8. čer 2009

Právě jsme docvičili a nerada bych to zakřikla..ťuky, ťuk...ale neřičel jak blázen,
ale jen zlehka fňukal, ježiš kéž by se blýskalo na lepší časy a neplakal by u toho
tolik.
Tak prodnešek papa.
Jsem ráda, že už mám zas čas koníkovat.

cipisek007
8. čer 2009

Peťul, bude už jen dobře! Uvidíš 🙂
Heleď a co řekli na kontrole rehabky na Matýskovo nožičky? Je to lepší?

Já taky pro dnešek končím, jdu hají, Barča v noci odmítala spát, takže mám dost.
Dobrou noc! 🙂

achalteke
8. čer 2009

ne víš co míšo já nechápu - v jedný zprávě, že našli mrtvýho novoška, pak že Bartošová se soudí o syna a Alonso byl v Praze (mmch je to celkem kořen). Já nevim jestli jsem fakt tak přecitlivělá, ale nějak tyhle zpráv - ten sklad zpráv - prostě nechápu ☹ ...ach jo

Míšo co to je menzes? to neznám 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
8. čer 2009

Jájo, buuuuuuuuď ráda. Já už totiž - 3 týdny špinění a následně už skoro 2 týdny menzesuju. První MS od těhu. Hnus, humáč. Ne že bych krvácela moc, ale už jsem celá ... ehm ... rozbolavělá ☹

To je pravda. Zprávy na Nově jsou fakt míchaný vajíčka hadr 😒

menny
8. čer 2009

Jájo na srazík šátek přinesu 😉
Sem ráda, že se ti se šátkem líbíme 😵
Je to fakt krásný Matouška tak nosit
Míšo ty máš MS? Zrovna teď mi nechybí?
Bereš antikoncepci? Já nic neberu
Se od vás holky asi dnes neodtrhnu

cipisek007
8. čer 2009

Peťo, píchá mi dr. jednou za 3 měsíce antiko injekce, že bych s dvojčatama zapomněla brát HA 😀
Už mě ta MS ale fakt prudí ☹

Já už tu nejsem, až ráno 😀

achalteke
8. čer 2009

....a největší kořen už přišel domů, tak pa pa na někoho live a na někoho na koníkovi 😉

menny
8. čer 2009

Téda Míšo to je vopruz, taková MS
Užijte si srazík kočandy
Bulíkuje mi mimís, tak se taky loučim
Papa

indigo
8. čer 2009

Inuš - kdybys nakoukla a už tu nikdo nebyl - v půl 10 tam co posledně, Jája se přivalí v 10, bude inkognito ošklivej chlap s pivasem 😀 😎
Taky ale ráno ještě nakouknu.
Dobrou ženy! 😎

indigo
9. čer 2009

Ještě spinkáte? Vám děti nevstávají v půl 6?!? 😠 😠 😠 😠 😀
Tak teda brý ráno, jdu povinně koukat na mašinky, třeba se mi u nich povede zavřít aspoň jedno očičko... 😝

achalteke
9. čer 2009

Brý ráno, jsem se vyklubala a pomalu se odebéřu na vlak 😀 😀 😀 můj chlap tady vyhrožoval ráno, že pojede se mnou nakupovat si knížky či co. Říkám nic, doma budeš loupat tapety a vařit oběd 😀 😀 😀 😀

cipisek007
9. čer 2009

Dobré ránko holky!

Indi, zase světýlko? 😀 😀

nám zase v noci stávkovala se spaním Bára. Už druhou noc se jí v noci nechce spát. Zase skončila u nás vposteli, ale tulila sefurt ke mě, takže já jsem ráno spala na maličkatým kousku postele, co mi drahá má dcera nechala. Jsem rozlámaná, ospalá, protivná a unavená 😠
Nesím jí nechat přes den tolik spát. No tolik. Nespí tolik, zas tak moc nespí. Ach jo.

petreva
9. čer 2009

Dobrý ráno!!
Zuzko+Jájo, díky za info o Manduce...asi do ní půjdem až bude Elenka větší a bude víc koukat. Už teď mi leze ze šátku a čučí, zbytečně si chuděra "vyvrací" hlavu. Máma jí nebaví 😉
Míšo, vy máte teď noci ☹ Snad bude dnes u vás aspoň lepší den než ten včerejší ukňouraný 😉 . Já s tím moc nepočítám...musím zařídit dost věcí, tak budem stejně převážně venku. Domu jen na jídlo. Ale včera se mi vzbudila v obchodě a spustila takový křik, že i pani u kasy přichvátla, aby jsme už byly na řadě 😅
Kroupi, holčičky jsou úžasný, určitě bude všechno dobrý, když takhle hezky přibírají! Odstříkávej mlíčko..to ho budeš zamražovat, když jezdíte 2xtýdně? Hodně síly přeju!!!!
Pedíku, tak co první noc?? A bradavky? Jaký bylo další kojo? Lepší?? Nepomohli by zy "chrániče" na kojení??
Indi, téda tobě se to fakt tak načítá 😉 a stále Hildegarda? To jsem tak zvědavá, co vyberete..ty nám to prozradíš a ž po porodu, viď filuto!! I když jsi psala, že holky na srazu něco ví!!! A my vzdálený nic?? Téda ,píšu si!! 🙂
Menníku, musí to být s Vojtěním pech, viď. Člověk si musí pořád říkat, že těm dětem dělá dobře, že je to důležitý pro je jich další vývoj...aby to vydržel! Jste fakt dobrý, s Míšou, ale ono nic jiného nezbývá, což...Tak se držte!!! Elenka je hrozně moc šikovná, už si hraje s hračkama, sahá po nich a chytá do ručiček. Levou má,zdá se nám, šikovnější..ale jinak je tak nějak ubrečená pořád. Možná se teď i vzteká nejen brečí. Zejm. večery jsou muka. Ale když už usne, tak se většinou vzbudí až v noci na jídlo. S mlíčkem tak nějak bojujeme pořád...Elča se vzteká, pouští se a začala preferovat jedno prso. Taky se mi tam dělá víc mlíka..ale stejně ji nutim i to druhý..uvidíme jak to douho vydržíme.
Už se drobek hlásí, takmusím jít holky moje. Užijete si srazíka!!!!

cipisek007
9. čer 2009

Evi, tak protivnost a kňourání je asi dneska zase na denním pořádku ☹ Ječí od rána. Je tam s nima David, odjíždí až po obědě a já vařím, půjdu věšet prádlo, skládám prádlo apod. Jak jsem se už zase nevyspala, tak jsem totálně grogy. Dokonce začínám cítit hlavu, ach jo.
Ale dělaj to potvory naschvál, jakmile tam přijdu já, tak jsou samej úsměv. 😠

cipisek007
9. čer 2009

ááá holky už se srážej 🙂
Tak si to užijte 🙂

petreva
9. čer 2009

Míšo, tak oni tě takhle zkouší?? To E. brečí nebo se vzteká i když jsem s ní. V postýlce přes den ani není...tož my jdeme ven. E. má trochu rýmu, ale máme prý jen odsávat a kapat Libenar, ale ven prý může. Tedy ne na sluníčko. Tak se mějte. A Míšo, myslim na vás...když to trvá dlouho , je to na mašli, viď ☹

cipisek007
9. čer 2009

Evi, ajéje rýma. Taky známe. Libenar jsme taky používaly a když mám pocit, že na ně jde rýma, tak ho ještě používáme.
Teď jsou holky po sváče, tak jsou v klidu, ale jak dlouho jim to vydrží netuším. Třeba usnou, to by bylo nejlepší.
Jj, je to na mašli, když takhle dlouho, furt a STEREO ječí ☹

cipisek007
9. čer 2009

Holky, tak David odjíždí do práce až v pátek dopoledne, bude tam přes víkend a v neděli se vrací. Takže já se v pátek stěhuju k našim, má být hezky, tak budeme celý víkend na zahradě. A zpráva, která mě potěšila nejvíc - chtěl jet o víkendu k rodičům 😀 😀 😀 Hahááááá jsem celá happy!!! 😀 😀 😀
Taky využiju toho, že bude doma a místo příští úterý půjdeme na půlroční prohlídku už teď ve čtvrtek. Barča už má jen pár pupínků, tak už budeme moct mezi lidi a děti 🙂

menny
9. čer 2009

Ahojky
Tak já lítala celý dopo po městě s kamarádkou
Daly jsme džusík a okovaly jsme penály a jiný věci do školy.
Jojo v září nám to začne
Teď jsme se vrátili od doktorky. Zítra nám budou 4 měsíce.
Dostali jsme včeličku a máme 60cm a 5880g
Jinak jsem vás ještě včera dočetla. Zasádrovaný děcko, odchyt kočky,
sondáž očka, marození, hubnoucí proces....a věci od vedle, nad kterýma zůstává rozum stát, no komentovat
to nebudu.
Co srazík maminy??

inna12
9. čer 2009

srazík super 🙂

jedeme pro kočárek 😵
zdravím všechny papa! Menníka extra 😉

dadunka
9. čer 2009

Jéé, ahoj holky, tady je nových věcí!!!!!
Moc gratuluju Pedíkovi a Ellušce, že to všechno zvládly a budu se těšit na další fotečky! 😵
A ještě jedna gratulace Kroupindě k holčičkám, jsou to krásní drobečcia brzo všechno doženou! 😵

Já už jsem zpět doma z týdenní cesty, včera jsem byla na KO a pořád to směřuje k porodu,hlavička stále těsně naléhá a tlačí na čípek, ten se zase zkrátil, už má jen 1-1,5 cm a mám CS 5-6, doktor říká, že když to bude pokračovat tímhle tempem,mohla bych rodit už v 35tt, což je za 14dnů a trochu mě tím vyděsil. Tak polehávám co to dá, další KO za týden.
Jinak primář v ČK mi psal, že se u nich rodí od 34tt, inkubátor mají a do ČB převážejí jen v případě větších komplikací.

Teda Innuš, vy už jedete pro kočárek! Zrovna jsem se tě chtěla zeptat, doufám, že ti nedodají jinou barvu jako Pedíkovi.Já od nich čekám telefon příští týden.

Jinak se pořád trápím s těma látkovkama, nevím pořád který druh plenek a kalhotek, chjo, chjo.

achalteke
9. čer 2009

Nazdar bazar.... 😎 srazík byl fakt bezva asi to zas brzo zopakujem 😀 😀 😀 jsem ráda, že jsem holky poznala...

No nic jdu smontovat ten kolotoč .... 😎

Inuš dej vědět co kočárek a podložka hlavně

indigo
9. čer 2009

Inuš - já ti ani nepoděkovala za ty věci, tož děkuju, děvucho!!!!! 😎 Polštář už je povlíknutej v posteli, já čekala že bude hodně placatej a vůbec, jak jsem ho vytáhla z toho igelitu, tak se jakoby nacucnul a je parádní! 😎 Ještě nainstaluju podložku a ode dneška je Táda bez plen i na noc. Stejně se za poslední půlrok počural tak 2x, škoda plinek.....

Jáju jsme skoro nepoznaly, hotový inkognito! 😀 Nééé, byla jasná jak facka už ve dveřích...... 😀

Kolotočem jsi mě teda Jíčo pěkně navnadila, ten taky nemám a chci, já si snad sepíšu seznam co ještě pořídit, začne to kolotočem a košem... 😀 😝

achalteke
9. čer 2009

Indi kolotoč super, už sem ho i smontovala a má kupodivu i docela příjemnou melodii...měli tam ještě levnější, ale s takovýma těma plastovýma blbůstkama, no mě se prostě líbil tenhle 😀 😀 😀 jo a napadlo mě že se ti zkusim na ten koš zeptat tady místních mamin 😉 třeba se ho některá ráda zbaví....jo mmch i ty spoďárky mám 😀