Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, fakt mám radost z těch nožiček 😵

Evi, říkala, že je možný, že to bylo kvůli tý Barčiný nemoci. Že už když na ní lezla, tak se necítila OK, pak nemoc a pak ponemoc, kdy je dítě "rozmazlený" častým chováním (my to ale nepřeháněli, Barča spíš dost spala, jen se jí blbě usínalo). Takže tohle prý má vliv na noční spaní dítěte a jelikož už jsou holky "velký" tak se navzájem tím neklidem budí. Prej je máme nechat v noci bejt, jen kdyby ten jekot byl až moc velkej, tak máme zasáhnout. Aby jsme prej nevzbudili celej panelák.
Že víc než kaši na noc dostat nemůžou (což to já je už víc krmit nechtěla), tak to máme nechat bejt, ono to prej pomine 😒

menny
11. čer 2009

Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 ......KO 23.6.09 (očkování + váha)
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09....... KO? ............doplnit
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 8.7.
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890g a 49cm, v bříšku holčička, TP 11.8.09, ....KO 17.6.
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO 16.6.09
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2...... KO 23.6.09 myslím
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09....... KO- nemocnice inkubátory
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09........ KO 24.7.09
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09,..... KO ?....doplnit
Mon73- Lukášek g?a cm? DP? a Tobík g? a cm? DP?.... ..KO? .....doplnit
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 .......KO 25.6.09
Menny - Davídek 12.8.2002, 3100g a 50cm.... a Matoušek 10.2. 2009, 3100g a 49cm ..... KO 23.6.
Helča - Magdalenka g? a cm? DP? ......KO? ..... doplnit

cipisek007
11. čer 2009

Hihi, koukám, že 3 z nás mají KO 23.6. 😀

menny
11. čer 2009

holky děkujem 😵

Zuzko super 🙂 🙂 klidně vem Davídka s sebou, budem totiž bud ve človíčkově, to
je taková herna pro děti s dalo by se říct s kavárnou a když by bylo hezký počasí, tak u nádraží je restauračka
s terasou a je tam malý hřiště 😉 i ten človíčkov je od nádraží kousek 😉
kojim tak píšu jen jednou rukou 😅

menny
11. čer 2009

😀 😀 😀 no jo Jájo 23.6. velký den

zuzka84
11. čer 2009

menny , tak to by bylo fajn ... ja uz vubec nevim co kde v tabore je, jsme tam byli tak max. u standovy babicky na navsteve a jinak uz straaaasne dlouho ne

zuzka84
11. čer 2009

ehm , doufam ze by s nama nekdo jel tou masinkou - co Jajo , inni? 😀 😉

cipisek007
11. čer 2009

Peťul, to bylo asi na mě, že jo? 😀
Mě si tu dneska všici pletou 😀
Monča za Barču a ty za Jáju 😀

menny
11. čer 2009

Zuzko a víš kde je obchodák Dvořák?? Na hlavní třídě

menny
11. čer 2009

jéééé jsem trubka 😅 😅 😅
malej se mi mrská u kojení tak jsem to překoukla promiiiin Míšo

zuzka84
11. čer 2009

menny - jj, vim , ten tam stal jeste kdyz jsme v Tabore chodili do skoly 😅

menny
11. čer 2009

hele Inuš psala včera tušim, že by jela vlakem 😉
jéé se na vás taaak těšim

menny
11. čer 2009

no vidíš 😀 😀 tak tam je človíčkov 😉
a kam že si to chodila do školy??

achalteke
11. čer 2009

no jasan jedu taky!!!!! a mašinkou, co Indi přidá se? A Inuš by myslím taky mohla...jé to by bylo fajn 😵 😵 😵 to bude fraucimor........

Meníku já si řikám, že bych šla 23.6 ještě na kontrolu?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka84
11. čer 2009

jeee, tak to je super, kdyz pojedete holky taky masinou 😀

menny , tak to je dobry , za hodinu tam s Dadou od vlaku dojdem 😀 , neee, delam si srandu, je to kousek 😉
a chodila jsem na "areal" v ulici Bydlinskeho tusim 😅 , pritel tam chodil taky , po Tabore jsme randili , tak to je takova srdecni zalezitost 😉

menny
11. čer 2009

😝 jéé tak jsem se spletla noo 😀 😀 😀 😀
no skvělí holky...bude nás víc nebudem se bát vlka nic 😀 😀 😀 😀

menny
11. čer 2009

areál znám 🙂
koukala jsem na tvůj profil, jestli tě neznám, ale ty jsi ročník 84 vid? tak to asi neznám
chodilo tam dost mých spolužáků víš

menny
11. čer 2009

u dvořáka budete natotata 😉

menny
11. čer 2009

Už mám obě ruce volný 🙂
Holky koukala jsem na net a prý je nový těhotenský test, který vám na 80% určí pohlaví 😕

straspytelka
11. čer 2009

Tak jsem tu taky, teda vy brebentíte, člověk nestíhá dočítat, ale to je dobře 😉 Jinak děkuji za mixertipy 😀 cjci právě taky spíš tu nerez tyč, myslím, že to víc vydrží 😵 a koupím si prostě asi frapovač no a bude na to mlíko do kafe nebo na caro 😉 kouknu na bazoš 😀
Evi, no kojim normálně, ale k obědu jí dám třeba i 20 toho nutrilonu a na večeři taky+kojení, protože to bylo drahý, jí to i chutná a vypadá to, že se mi fakt mlíka dělá míň po tý horečce ☹
Menníku, teda to jsou krávy 🙄 😠 že je tahaj ven, to nekoukaj na počasí !!!!!!??? No snad nebude malej nemocnej, sotva se z něčeho dostane viď, tak mu připomůžou k jinýmu 😒
Cipísku, jak si začala s těma příkrmama v kolika měsících, dávala si to teda pomalu jo, jak asi?Hele a co říkáš na ohřívačku těch přesnídávek? nebo jim to dáváš třeba v pokojoví teplotě? já mám vyhlídnutou tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21739574&tab=4 ale nevim jestli to neni zbitečný nebo třeba i levnější

menny
11. čer 2009

hele kde jste kdo...mě nebaví si tu psát sama 😀 😀
jsem u PC a za chvilku mě od tud vyhoděj po dobrym nebo po zlym 🙄

achalteke
11. čer 2009

hele hele já sem sice tady ale nějak brousim po koňovi a čumim kde co je novýho 😀 😀 😀 😀 takže jsem tak jednim okem 😀 😀

Strašpy frapovač existuje? To chci, kolik to stojí?

straspytelka
11. čer 2009

jo tak na to jsem taky koukala je to divný co ten testík....
Já chci taky mašinkooooooou béééééé 😕

cipisek007
11. čer 2009

Strašpy, já přesnídávky (ovocný neohřívám). Ráno po probuzení holkám vyndám 2 skleničky nebo kelímky a ono to do těch tří hodin, kdy zase krmíme dosáhne pokojový teploty. Takže podle mě je ohřívačka zbytečná 😉 Přinejhorším to můžeš lehce přihřát v mikrovlnce. Obědy holkám ohřívám v mikrovlnce 🙂
Začaly jsme po ukončení 4. měsíce. Nejprve mrkev+brambor, to asi týden. Pak jsme postupně přidávali kouuuusek nový zeleniny. A tu dávali 3 dny, aby jsme zjistili, jestli jim to sedne. Zatím kromě brokolice a květáku holkám sedí všecko. Nejvíc chutná fenykl, dýně a kukuřice. Vlastně i špenát chutná. Oni jsou všežravý 🙂 Po měsíci zeleniny jsme přidali kousek kuřecího. Pak časem i králíka, krůtu. No a ovoce dáváme zhruba tak měsíc. Už ho ani nechtějí zapít mlíkem. Začínali jsme pomaličku až snědly celou sklenku nebo kelímek a to už mlíko nechtěly, tak se dopíjí čajíkem 🙂

menny
11. čer 2009

Strašpy já mám tenhle :
http://electroshop.cz/tycovy-mixer-braun-mr-655...
na tom s nerez tyčí je fajn, že za prvý dýl vydrží a pak taky s nim můžeš třeba do vařící omáčky
No jsou to pindy fakt. polsedních pár dní školky...jestli to odmarodí 😠 😠
to jim ještě jedna učitelka koupila všem nanuka...v tomhle počasí...promočený na kost... 😠

achalteke
11. čer 2009

Strašpy a nešlo by to taky tou mašinkou s malinkou?

cipisek007
11. čer 2009

frapovač? To chcu taky!!!

Já se chci taky srazit ☹ ☹

menny
11. čer 2009

Strašpy přijeď takýýýýý !!!!!
Vem Evču a koukejte přivalit 😉 😉

Hele Jájo nevopruzuj jinde a buď tu teď s náma 😀 😀 😀 😀 😀

Míšo teda holky si papkaj jak v luxusní restauraci 😀 😀

cipisek007
11. čer 2009

Nanuka??? Kráva.

menny
11. čer 2009

Kdybys Míšo mohla tak tě moooooc ráááááda uvidim