Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
21. čer 2009

Jestli chcete vyzvednu vás na nádraží a nebo počkám v tom Človíčkově....je to na vás

achalteke
21. čer 2009

Vopovaž se Indi :- 😀 😀 😀 😀 😀

Já spoléhám na Indi, že cestu ví a zná, takže zcela odhodlaně půjdu s ní

Zuzko sice jedem samé těhulky, ale společnýma silama nakládku a vykládku snad zvládneme, nebo někoho poprosíme

už se tak těšímmmmmmmmmmmmmmm, konečně 😵 😵 😵 😵 😵 😵

indigo
21. čer 2009

Meníku - no jestli Zuzka trefí, tak dorazíme, nechám to na ní, já najdu sotva východ z nádraží... 😀

Zuzan - tak ti písnu číslo, kdyby náhodou... ale žádná netěhule nejede, ale neboj, někoho odchytnem... 😎

indigo
21. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jíča spolejhá na mě..... 😀 😀 😀 😀

achalteke
21. čer 2009

Chce po mě někdo snad něco? Slíbila jsem někomu něco? Beru na ukázku ty látkové plenky - all in one - Itti Biti pro látkařky 😉

achalteke
21. čer 2009

No tak bacha aby nás Indi neprotáhla po celým Táboře - právě že kdykoliv jsem byla v Táboře tak jsem se tam různě v hrozným hicu všelijak za něčím a s někým pachtila, vždycky. Tak snad zítra ne!!!!!!!! 😀

zuzka84
21. čer 2009

zuzan - jasne, sice jsme same tehule, jak pise Jaja, ale treba ja kazdou chvili taham svoje 15kilovy dite tak ti klidne nejak pomuzu i s karkou... proste to nejak vsichni dohromady zvladnem 😉

ty jo , me taky uplne vynechavate neeee 😀 . v tabore jsem par let prozila a uz jsem psala dvakrat ze Dvoraka najdu jeste bezpecne , uvnitr to predpokladam nebude problem ... ale jestli mi neverite a chcete se nechat vest treba Indi tak prosim 😀

peda
21. čer 2009

Ahojky 🙂 😉

Zuzi,tak jak je nevěstinko?jak jste si to užili??co Davídek,jak ses mu líbila jako nevěsta?a co nějaké fotečky??

Holky,zítra si to pořádně užijte a foťte,ať z toho mám něco i já 😅 😉 ať se můžu pokochat miminkama a těhulkama 😉

Jíčo,co Trautenberk a Krakonoš?jak jste se měli?

peda
21. čer 2009

Tak jsem u tchánovců nakonec nebyli,Pavel tam jet nechtěl,raději chtěl jet k našim na chalupu,tak jsem byla ráda.Ale čeká mě to příští týden.Tak o nic nepřijdu.

Petruš,to je trápení s těma migrénama,to nemůžeš ani nějaký homeopatika?A s Dádou,to je mi líto,třeba dr nějak pomůže,promluví si s ním a bude zase líp.to víš,Dáda se bojí,já se mu ani nedivím,když si chudák vzpomene,co všechno si vytrpěl 😖
A co gay setkání?zahřáli jste se? 😀 😀

zuzka84
21. čer 2009

pedi - diky za optani. uzili jsme si to tak nejak normalne ... uz jsem nevedela co si prohlidnout za tu dobu nez se oddavajici vykecal 😀 . Davidek mel svoji hyperaktivni chvili , tak s nim moje kamaradka musela byt venku 😖 , vsechno mu to bylo sumak - nevydrzel ani sedet na foceni , to z nej pan fotograf zase nechapal 😀 . no a s fotkama se nam ma ozvat zitra nebo v utery , tak potom (snad to dostanem i na CD)

jinak doufam ze zitra fakt vyrazime - abych tady neslibila ze cestu najdu a rano nepsala ze nejedem 😀 . jake vubec ma byt pocasi nevite nekdo ? jdu kouknout na net jestli nekde neco pisou

achalteke
21. čer 2009

Dobrá, dobrá, tak Zuzko abys to neměla tak jednoduchý zavážeme ti oči a ukaž se 😀 😀 😀 😀

Pedí jo šlo to a docela to byla sranda, mě to teda až tak moc neba, protože jak jsem předpokládala, dostali jsme k ruce holky ze základky coby Anče, Kubu a Hajnýho s tim, že děti budou plnit úkoly (dojit kozu a hrabat seno), koza teda měla úspěch velkej - koza byla papírová a vemeno z rukavice a zkoušeli dojit i dospělí což byla fakt prdel. Jen ty holky tam stály jak tvrdý Y a k ničemu se moc neměly, takže jsem to dirigovala já coby Trautmberk - kibic z pohodlnýho sedáku na zemi 😀 😀 😀 . Mýho chlapa Krakonoše to strašně bavilo, natrhal pár rostlin a děti poznávali, no některý se ho dost báli a ani se nedivim, byl to docela hromotluk, ale přidám jednu storku:
Přišel chlapeček - no tak 4 roky a Krakonoš mu povídá: co je to za rostlinu? Rostou na tom modrý kuličky a máma ti z nich dělá koláč...
Chlapeček: asi jdu domu (bál se)
Krakonoš: no tak to zkus ještě jednou
Chlapeček: asi nic
Krakonoš: mamka ti poradí
Chlapeček: (mamka mu radí šeptem) asi borůvka.....a už brečel
....no já měla dost
😀 😀 😀 😀

fotky dodám, až budou na obecním webu, ale měla jsem teda dost, huba mě od mluvení bolela, takže místo juchání v parku jsem odtáhla domu jako spráskanej pes...

Jo Indi teď sem si vzpomněla na vaší autobusovou story s Tádou 😀 😀 😀 😀 ...taky jsem ji musela Honzovi přečíst a smál se jak blázen 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka84
21. čer 2009

jajo , myslim ze dvoraka bych nasla i tak 😀 ... jezis to bude trapny , jestli pak zabloudim 😀 😀

achalteke
21. čer 2009

Zuzko vykecávky oddávajícího nikdy nezapomenu....měla jsem co dělat abych tenkrát nevyprskla smíchy - byl důležitej a měl obrovskou medaili na krku 😀 😀 😀 😀 😀

indigo
21. čer 2009

Tak fajn, Zuzka nás povede, když ne, tak já, ovšem nezaručuju, že nedojdem do Písku..... 😀 😀 😀

Oddávající jsou fajn, my když jsme před nim stáli, tak se ke mě chlap naklonil a říká "ty vole, já ho odněkud znám..." 😀 No vyklubal se z něj otec jeho spolužáka ze střední... 😀 😎

achalteke
21. čer 2009

koukám na IDOS ...ČB - zliv výluka tak jsem z toho happy 😠

Jinak mě se celkem zamlouvá odjezd domů v 14:55, předtím je v 12:55 a nebo pak až 16:55 😉

cipisek007
21. čer 2009

Ahooooooooooj 🙂
Jsme doma a spíme 🙂

Jdu vás dočíst, drbny 😀

menny
21. čer 2009

Holky ok. Zuzka to zvládne
Kdyby něco, budu prostě na telefonu.

Pedí děkuju za optání. Jako hlava bolí už třetí den. Ještě že to neni bolest velká....dá se to.
Jen se nesmim předklonit. Jako migréna to je věc
Včera a předevčírem jsem si vzala ibalgin, dnes už nic.
Gay párta proběhla v tichosti, takže v pohodě 😉

Matoušek už chrní, tak jdu zahnat Davídka se umejt a do hajan.
Zítra teda papapa
Móóóóóóóóóc se na vás těším holky moje budu vyhlížet pupíkatej gang 😀 😀 😀

menny
21. čer 2009

Ahojky Míšo
Ještě jsem chtěla dodat, že do cca 15h s váma můžu zítra drbat, pak pojedu do školky pro Davídka,
takže času mám habakuk

straspytelka
21. čer 2009

Ahoj holky, teda já spoléhám na Evču, že ví kde to je, já vím prdlačku 😀
Doufám, že tam mají i něco k jídlu 😀 nebo si mám ještě obalit řízky a chleba? 😀 😀

achalteke
21. čer 2009

Petí tak zítra už se moc těším...a ať je ti líp ☹ 😉

Strašpy snad jo a něco tam pojíme, no mě chlap uvařil dvojbarevnej puding s ovocem do vlaku 😀 😵 ale asi ho sežeru ještě teď...i když jako řízku bych se nebránila 😀 😀 😀 😀

indigo
21. čer 2009

V 1 je celkem brzy, v 5 zas celkem pozdě... tak bych to viděla taky na těch 14:55 😎

Pupíkatej gang... 😀 z nás budou lidi vyplesklý, si budou ťukat na čelo, "včera gayjové, dneska těhotný....." 😀 😀 😀

achalteke
21. čer 2009

...a Zuzka s Vendulkou v čele s kárkou.... 😀 😀 😀

cipisek007
21. čer 2009

Jéé Strašpy, ještě pořád chceš u nás uklízet?? 😀 To by sis měla vzít ale aspoň jeden den volna 😀
Ba ne, tak hrozný to není 😉

Pedí, Ellinka je krásná!!! 😵 A jaký má dlouhý prstíky na nohou 🙂 Aspoň to tak na fotce vypadá. Co kojo? Už je to lepší?

Indi, rozhovor o autobuse, kterej jede za Davídkem je úžasnej 😀 😀 Už se bojím, co na mě budou vymejšlet ty moje dvě cácory. A budu to mít 2x 😀 😀

Hoooooolky, já vám tak ten srazík závidím 😝 Doufám, že se mi ta tchýně aspoň zapomene ozvat.
Hihi, strašpy si sebou obaluje řízky? 😀 😀

achalteke
21. čer 2009

Míšo taky je mi líto, že nejedete a obávám se že do porodu už se asi neuvidíme 😖 ...ty bodýnka teda asi vyřídíme poštou, bude to tak nejlepší 😉

petreva
21. čer 2009

Ahoj holky, pomalu vás dočítám.....

indigo
21. čer 2009

Jájo - nechystáš se náhodou k Čutkům? To je důvod pro kávu.....

Strašpy obaluje řízky, jo? Tak jo, já bych prosila tak 3, bez chleba, ten je drahej..... 😀

cipisek007
21. čer 2009

Jáji, ty už mít do ČB cestu nebudeš?

Chudáci Tábořané (Doufám, že se takhle obyvatelům Tábora říká 😀) si budou říkat, že jejich město ty divný lidi přitahuje 😀 😀

indigo
21. čer 2009

Týjo co ta Inuš? S námi nekamarádí nebo co? Snad zejtra pofrčí s námi. Doufám jen, že není zavřená v porodnici..... 😀
Tý jo já tu s váma vysedávám a práce stojí..... 😖 😝

indigo
21. čer 2009

Týjo týjo... 😀 ale fakt jsem (občas) normální... 😀

straspytelka
21. čer 2009

ne ještě neobaluju 😀 dám si něco tam 😉