Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
21. čer 2009

Hele, tak Innce někdo písněte, máme na ní někdo kontakt?

Holky, určitě zítra budete někdo sebou brát foťák ,ž ejo? Takže pokud fotky nebudete zveřejňovat, tak prosím pěkně mi dejte vědět a já vám písnu do IP mejlovku a prosím fotky mejlem 🙂

Jo a s Indi jsme se dohodly, že příště bude megasrazík v ČB - to budou převážne malý mimineška tady, takže žádný vytáčky a přifrčí jak TA tak JH 😉 😀

petreva
21. čer 2009

Holky, vy fakt chcete risknout naší Eli??? Tak to se předvedem...já z toho mám upřímně strach. Ona když začne, tak zboří Dvořáka...a já se propadnu ostudou, protože ji neumám uklidnit. Když chce spát a nejde to, to je poděs...NO DOBRÁ,
INDI se hlásila jako chovací teta, ŽE?? 😀

cipisek007
21. čer 2009

Evi, jj taky jsem to četla, že je Indi chovací, tak koukej vyrazit a Eli dyžtak vrazit Indi 😀

straspytelka
21. čer 2009

fo´ták už mám zabalenej v tašce týjo 😀 😀 😀
Evi neboj, bude nás tam hafo, někdo se jí ujme 😀

petreva
21. čer 2009

Tak Míšo, jsi mi svědkem 😀 snad nám z toho Indi neporodí...viď 😉

petreva
21. čer 2009

Straspy, já vím...ALLE...je to brebera...heleď bereš ten nutrilon??

straspytelka
21. čer 2009

jo beru to už unesu 😀

achalteke
21. čer 2009

Míšo, nevim nějak už se necítím, ale uvidíme, zatím to ještě necháme 😉

Indi ne na UTZ jdu ke svýmu mudr,. ale škoda Čutkojc bych si dala 😀 😀 zase...

Evčo neboj se nic, Elču zvládnem 😀 😀 😀

straspytelka
21. čer 2009

no jsem zvědavá na tu cestu autem mám pocit, že to bude maso 😀 ty budeš mít Elču u sebe vepředu?

indigo
21. čer 2009

Stále se na chování hlásím.... 😀 S ječícím miminem mám bohaté zkušenosti, ale už jsem to všechno zapoměla.... 😀 S porodem bych ráda tak ještě měsíc počkala, nemám sbaleno do porodnice, teda mám - župan, vložky do podprdy a pantofle. 😀 😝

cipisek007
21. čer 2009

Jáji, jasně, uvidíš, nenutím 😉 Poštou to jde poslat vždycky 🙂

straspytelka
21. čer 2009

Indi, no jsem teda na tebe zvědavá 😀 Elča je číslo ,ale je tak krásná holky, když se smála, teda pořád jí mám před sebou jak nespustila Evču mamču z očíček 😵 😵 😵

indigo
21. čer 2009

Jdu na vás chvilku hodit bobek, bolí mě tu u pc celý tělo. Snad se ještě ukážu a když ne - ČAU ZEJTRA!!!!! 😎

indigo
21. čer 2009

Jo kočky - máte číslo na tu Inuš? Co s ní je? 😝

straspytelka
21. čer 2009

Jdu taky předat pc Jirkovi, tak zítra ahojky 😵

achalteke
21. čer 2009

Tak zítra, za chvilku začíná film...co ta Inuš? 😒

inna12
21. čer 2009

ahoj, tak jsem dočetla dve strany a víc nezvládnu 😝 srazíku se bohužel nezúčastníme, dvakrát jsem sebou v posledních dnech švihla, jednou naštěstí doma, podruhý u kámošky a docela dost, tak jsme radši jeli na monitoring, prcek ok....ale jsem slabá jak moucha, není mi celkově fajn, přehnala jsem to celý týden asi s pohybem, přiletěla mi ta kámoška a já jen trajdala a až to asi přehnala...myslela jsem, že bych dorazila autem, chlap by mě hodil, ale zítra mu to nevyjde, takže nic...nebudu to riskovati raději a poslušně ležím 😔
jinak vy cácory, několikrát jsem psala, že TA je mé rodiště, tak bysme asi trefiliy což? 😀 😀 ale já když šla v týdnu na koník tak třikrát nešel 😠 😠 a pak už nebyla nálada, bylo mi fakt zlo 🙄
dnes se mi zase motá hlava ☹

Peťul, s Davídkem mě to mrzí, to jsem měla normálně husí kůži, že se mu to zase stalo, chudinkovi 😖 musí ho to trápit, bobečka 😖

Pedí, Elluška krásné miminečko, nádherná fotka s bráškou 😵 a má celkově dlouhý nožky, vid? to bude náká modélka 😀 jinak moc hezká ta cestovní postýlka, odkudpak jí máš? 😉

tak já jdu zase polehávati 😖 jo a jináč poradna v úterý, tak konečně CS 3 😀

moc si to užijte, všechny!!! 😵 a pěkně se ofoťte! závidím 😉 snad budete mít kloudný počasí 🙂

papa

inna12
21. čer 2009

fuj se mi motá ta hlava snad z monitoru ☹ to se nedá, tak fakt musím... 😖

cipisek007
21. čer 2009

Inni, koukej odpočívat. Doufám, že už máš sbaleno do porodky 😉

Peťo, a tebe jsem úplně zapomněla, jak je Dádovi? Je to dobrý?

menny
21. čer 2009

Ještě jsem na vás jukla a vy jste se teda rozkecaly
takže technická : Míšo já ti dám Tábořané 🤐 😠 😀 😀
jsme Táboráci 😎 😎

a info k papu. Šnečí obsluha dělá toasty a myslim slaný palačinky
ale měla jsem tam jen to první

menny
21. čer 2009

Jéje Inuš kočičko, hlavně odpočívej
taky jsem sebou v těhu švihla. Trápil mě dosti nízkej tllak,
tak vim co to je. Fakt odpočívej
Uvidim tě tedy rozdvojenou. Dávej na bobíka malýho
pozor, opatruj se nám!!
Už to máš za pár 😵 😵

Dáda je v pořádku, ale s jídlem je to zas špatný. Sotva něco
sní, je to ke všemu takovej střízlik...hubeňour jeden

cipisek007
21. čer 2009

Peťo 😀 😀 😀 Mně se to nezdálo - Tábořané 😀
Budeš zítra volat tý psycholožce?

cipisek007
21. čer 2009

ten odkaz je nějakej divnej. No to neva 🙂

Jdu hají, všem dobrou noc a všem přeju krááááááásnej srazík, budu na vás moc myslet 😵

kacena00
21. čer 2009

no teda holky sem to rpolítla a mám předsrazovou horečku, uffff

jájo, co to bylo za akci s tou krakonošskou pohádkou???? 😕 😕 😀

holky dík, že ste přispěly hezkým slovem, já sem poslední dobou chodila málo a tak jsem vám vlastně nenapsala, co se mi přihodilo a proč mě celá ta anbaáze s kojením mrzela ještě víc- některý holky tu o mě vědí, že držím bezlepkovou dietu - od loňského února, březen sem sekala samý amatérský zbytečný chyby a myslela si, že už sem v pohodě, jenže sem jaksi přestala dávat pozor - ve středu to bude měsíc, s helčou sme si byly sednout na kafe, já amatérka pitomá husa sem si dala ledový kafe, a až bylo objednáno sem si uvědomila, že nejen ve šlehačece (kterou sem na kafe nechtěla) ale i ve zmrzlině může být přesně to, co já nesmím, jenže už mi bylo blbý podruhý objednávku opravovat a tak sem to kafe riskla

samosebou sem se potom v albertu koukala na složení takovejch těch levnějších polárkáčů a je v nich přesně to, co nesmim...

naíc obsluha byla dost debilní, otrávená, že sme jí tam vůbec přišlki a můj džus s vodou mi trochu chutnal po pivu (zřejmě blbě vypláchlý půůlitr po pivku)
vyčítala sme si, že sem kráva a jak sem to pokoušela osud, nicm=ně sem moc doufala že top bude dobrý. druhej den ráno sem na tý větší straně viděla, že dobrý to rozhodně nebude a dva dny sem měla s prominutáím srajdu a už od toho druhého dne mlíka rapidně ubývalo... po dvou dnech už srajda ustoupila nicméně až do téhle soboty to na tý větší straně rozhodně stále nemělo tvar (bez 3 dnů - měsíc)

v sobotu sem se rozhodla definitvně se na kojení vykvajznout, protože to stojí i moje tělo dost sil a taky sem si řikala, že asi nebude uplně tak kvalitní co cyrilkovi do mlíčka předávám - proto sem víc sunarovala než kojila

nicméně po měsíci to dostalo ráno zase tvar a týž den sem s cyrilkem prožila tři náááááááááááááááááádherný kojení, kdy se mi 7 minut vůbec nekroutil u prsa, slyšet bylo polykání a vidět celých těch 7 minut bylo mlíčko u jeho pusinky, i prsa sem měla na pohmat mnohem tvrdší

takže sem přehodnotila a řekla si, že ještě týden vydržím a uvidím s tím, že třeba 2 krát bude lahev a jednou nakojim, když budu mít pocit plných prsou
ale hlavně su šťastnááááááááá páč to zase vypadá že se mi to moje nešťastný střevo zase hojíííííííííí jupíííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

můžu teda slíbit, že po téhle zkušenosti si dám takovýho majzla... - včera a dnes na mě zase někdo málem omylem napachal zklo, ale ohlídala sem si to, no bude to ještě sranda, ale jen sem si potvrdila, že chybama se člověk učí, že tohle byla uplně zbytečná šílená zkušenost, ale já už budu tak pekelně ostražitá jako nikdo

tak a teď jdu hají a těšiít se na ten sraz, ale teda mám trochu boby, takovýho lidu 😅 😕 😵 😵 😵 ale víc se těším, tak brou a dík

Míšo, tobě velká gratulačka k těm životním obratům 😵 😵 😵 😵 😵

Peti to je fajn, žes sehnala někoho jinýho 😉 snad se to s dádou už nějak podaří rozlousknout, aby ste se takhle netrápily...

a tak semse rozkecala že sem zapomněla na co sem ještě chtěla reagovat 😀

kacena00
21. čer 2009

jo a musim se pochlubit, jakej je cyrda borec 😀
má plusový i mínusový body 😀

o víkendu sme byly s cyrilkem fandit tatynkovi na triatloooon byl třetí a přespali sme na tom místě kde sme se vzali, mooooc sem se bála, jakej cyrdik bude, ale večer slušně po sedmý zalehl a spinkal bez řevu do třech, no milášek za to, přes den, totálně ale totálně bojkotuje kočár, jakmile ho do něj dáme může se poprdět takže sem si ho odtahala v šátku, dnes přijeli naši chtěli cyrdu vyvenčit, měl naspáno ve dvě odpo nějakejch 50 minut od 8 ráno a po 20 minutách přijeli s procházky s brutálně uříííííčeným cyrdou, v šátku pak chrápal 2 hodiny, chjooooooooooo, no ale aspoň že někde se iuklidní, jako ty prohysterčený dny kterejch máme pár za sebou a vysávaj mě, to mi za to nestojí, akorát teda kočár nebyla nejlevnější záležitost a tak mě to trochu štve

tak holky dobrou a hezky se na to vyspinkejte

jo už vím co sem chtěla, pedi moc držím palečky, aby se to nějak poddalo

menny
21. čer 2009

Barčo super!!!!!!!!!!!!
To mám radost za tebe

A teď už tu fakt nejsem, jdu se na vás pěkně vyspinkat

zuzka84
21. čer 2009

hele me Idos taky vyplivnul na to nase spojeni vyluku CB - zliv , ale prece do Tabora ty vlaky nejezdi pres Zliv ... to je na plzen 😕 .... tak ted jako nevim, jestli tam je nejaka vyluka tak to pro nas nehrozi 😒

zuzka84
21. čer 2009

no a na strankach CD ten nas rychlik v te vyluce psany neni , takze tam by vyluka byt nemela