Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. čer 2009

Zuzka?? Já si to myslela 🙂 Není tam Peťa ani INdi, kde jsou?

indigo
22. čer 2009

Inuš Táda už byl doma když jsem dorazila: "Maminko, ty už jsi tu? To snad není pravda." 😀 Je s ním teď hrozná prča.
Já chci taky fotkýýýýý! Jdu to hledat na tom centru... 😎

cipisek007
22. čer 2009

Kroupi, koukám, že s cigošema všude zacházejí stejně 😀 V ČB to bylo podobný, když cigoška něco provedla 😀

indigo
22. čer 2009

Jo holky - ta banka - ale né že to na nás prásknete! 😀 No to víte, v hračkářtví plno hraček, Jája neměla peněženku, tak jsme si nějak musely pomoct... 😀 Ve vlaku jsme si prachy rozdělily, viděl nás průvodčí, je zakopanej pod perónem..... 😀

Hernaj jaký je méno na to centrum? Jméno a heslo... 😖

straspytelka
22. čer 2009

ty vol....mě se to nějak celé vymazalooooooooooo

achalteke
22. čer 2009

Strašpy to tam sází a pak nám pošle odkaz - už jsem jak na trní 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
22. čer 2009

Jája neměla peněženku?? 😀 😀

Indi, oukej, my to nikomu neřekneme.
Vydrž strašpy hodí odkaz. Táda je kolík 😀

Strašpy, tak to nasejří.

Ehm, jaký číslo mají policajti??

kroupinda
22. čer 2009

no Míšo hlavně ta bezmoc cikáni se smáli byli v klidu boty schovaný někde ve křoví a tečka byla ještě když jsme šli do auta a oni na nás pořvávali jestli chceme přes drštku tak chudák policajt čekal až odjedeme aby nás ještě nezmlátili fakt chování člověk aby se bál 😠

cipisek007
22. čer 2009

Kroupi, to je masakr 😢
Mám radost z holčiček, třeba si je povezete odmů dřív 😵

achalteke
22. čer 2009

Kroupi tak to je fakt nářez 😢 větší zhovadilost jsem teda nezažila 😠

Jo Míšo klasika u mě, ne? Peněženku jsem si jaksi zapomněla na místě srazíku a tak nějak čistě náhodou jsem to zjistila, až když jsem si u nádru chtěla koupit hambáč do vlaku 😅 , tak jsem se příjemně proběhla 😀

cipisek007
22. čer 2009

Jájo, já myslela, že jsi jí zapomněla přímo doma. ale teď mi došlo, že by ses ani nedostlaa do ČB bez šrajtofle 😀

indigo
22. čer 2009

Kočky já pro dnešek mizim, chlap si rezervoval pc, tak doufám, že Strašpy dá fotky dokupy a zejtra tu najdu přímej odkaz... 😎
Já teda foťák taky měla, ale měla jsem plný ruce miminek..... 😀 😎

kroupinda
22. čer 2009

Jo Míšo bylo by to super už se na mě moc těším,než si je odvezeme domů tak ještě na týden za nima půjdu ležet...tak já jdu ještě chvíli účtovat mějte se zatím krásně zase se ukážu 🙂 😉

cipisek007
22. čer 2009

Kroupi, tak si na to ležení s nima pořádně odpočiň 😉 Vím o čem mluvím 🙂
Měj se krásně a zase se objev! 🙂

straspytelka
22. čer 2009

Míčo, posílám ti to na email, pošlete mi mejlíky holky já to fakt jinak nedám na net, všude kde to znám je to o mezený velikostně a početně 😒

cipisek007
22. čer 2009

strašpy, jasně.
Hele, už jsme zase u MíČi 😀 😀 Ještěže jsi to nenapsala ještě s jedním špatným písmenkem 😀

inna12
22. čer 2009

kroupi, ahoj 😉

Indi, to řekl jo?? 😀 😀 si mě pobavila che

achalteke
22. čer 2009

...a kruh se uzavřel - máme tu zas Míču 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
22. čer 2009

já se snad přejmenuju 😀 😀 😀

Gebímse tu jak blázen, Jájo - kruh se uzavřel 😀 😀 😀 David na mě kouká jak na magora 😀

inna12
22. čer 2009

já četla první příspěvek Jíči a normálně sem myslela, že se objevil někdo jiný !!!! íča.... 🤐 😝 😀

cipisek007
22. čer 2009

Inko, no je to masakr 😀
Dorazilo?

inna12
22. čer 2009

v televizi tráví pejskové bééééééééééééé 😢 já tohle nemůžu, i když je to jenom jako 😢

straspytelka
22. čer 2009

jééééééé omlouvám se 😀 teda holky je to děsný, je tu asi hodně lidí a nejde mi to pořádně odeslat 😠 zkusím poslat ale spíš ráno 😉 zatracenej seznam 😠

achalteke
22. čer 2009

Íču už nééééééééééééééééééééé 😠 😀

Jo Inuš taky na to koukám ☹ bych tomu travičovi snad usekla pazoury 😠

cipisek007
22. čer 2009

Strašpy, nechvátej, aspoň se na ně budeme víc těšit 🙂

Já jdu do hajan. Dneska vstává David, tak se už mooooc těším. Jenže jak ty potvory znám, tak budou celou noc chrnět jako dudci 😀

inna12
22. čer 2009

jo Míšo došlo 😉 moc děkuju! jdu to prohlédnouti

cipisek007
22. čer 2009

innko, nemáš zač 🙂

tAK DOBROU!

Sorry, caps lock.

inna12
22. čer 2009

tak a přepínám ..sudík psíček 😢

zuzka84
22. čer 2009

evi - jj, ja tam se spoustou holek moc nepokecala jak Davidek furt nekde lital anebo me nutne potreboval v tom hracim koutku ... holt tam nemel partaka , tak priste musi vzit Indi Tadu a budeme mit klid obe na pokec 😎

inni - tak jen jeste odpocivej dokud muzes, ale jinak myslim ze uz se muzes v pohode na porod pripravovat (tedy jako myslim tvoje telo a miminko) ne 🙂 ?

jinak srazik super - obzvlaste pohled na ty miminka spinkajici a uzivajici si v satku byl faaakt dobrej 😎

inna12
22. čer 2009

fotky krásný, myslím ty 4 od míšy... 😉 jak se tam Elenka směje, ta je úžasná 😵
a Matoušek okáček 😵 Peťu bych snad nepoznala, máš hodně zesvětlený vlasy, viď?

Zuzko, snad jo...nevím, mně to přijde šíleně vzdálený, začínám se toho trochu bát, je to čím dál realnější 😅 dřív jsem se nemohla dočkat, ted z toho mam divný pocity, no prostě obavy, jak to bude a tak...ale to je asi normální 😝 tak sem si zvykla, že je v tom bríšku, zlobí tam a nedovedu si to prostě vubec představit 😅
jakej bude, jestli to zvládnu, aby se měl dobře atd atd...jéje jsem hrozná... 😖 takový divný depky, možná i tím počasím 😝

Dadunko, co kočárek? ozvali se? jak vy se máte?? snad nemáš už Tadíka v náručí?? 😅