Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
29. srp 2008

Taky mám něco málo po Lukym, ale jedenáct let, je jedenáct let. To už je leda tak na doma, na spaní. 😉 A postýlku a ostatní větší věci sem prodala, tak to mně všechno čeká znovu. Vlastně nemám nic 😅

menny
29. srp 2008

Davidek by chtel radsi segru.
Myslim, ale ze tam roste pinda. Jani je ale dobra vestkyne...tak nevim, nevim
Dada je hubenej ale docela dlouhej, i kdyz na svych 6let nevypada

mon73
29. srp 2008

Lukáš je taky tak o dva roky větší. Měří 160, kam to povede dál, to nevim podle nohy asi ještě kus, má 41, děs

barag
29. srp 2008

už sem si vzpomněla- řikaly voltáž srdce nestabilní nebo něco takovýho a pak sestra která pracuje v tý nemocnici evidentně už asi 30 let, rpotože je starší ročník tak povidá kolegyni- obdivuju ty spousty nevyléčitelně nemocných..vědí to a přesto mají tolik síly...teda nechci hanit zdra¨votníky, byla sem mezi nima chvíli, ale každej je tím sežvejknutej baj oko tak za rok, za dva a aby se nezblááznil, tak trochu zdrsní 😝

jé Péťo, to je Dáda spíš vyjimka ne? myslím, že kluci chtěj většinou zase kluky- ale možná spíš starší

menny
29. srp 2008

Moni myslela jsem tim, ze Dada vypada tak maximalne na 5...je to
tim, jakej je to hubenour. Ja mam po nem vsechno..postylku, jidelni
zidlicku......jen kocarek bych rada novej. Ale taky neodolam nekoupit
nejaky dupacky a nebo bodycko. Kdyz to bude zenska tak to dovybavim
necim ruzovim.
Baru Dadovi kamaradi ve skolce maj mladsi segry, tak pro to,
ale taky je v tom trochu vycuranost, pry pro to, ze holka by mu tolik
nebrala auta a apodobne.

helik3
autor
29. srp 2008

TAK PŘEJU KRÁSNÝ VÍKEND, NĚJAK JSEM MĚLA MOC PRÁCE, tak jsem se sem vůbec nedostala,možná o víkendu 😉 A v pondělí kontrola jako Eva 🙂

Moni my máme ložnici světlounce zeleno-modrou, prostě takovou tyrkysovou a je to 😵 😵

menny
29. srp 2008

No ja uz myslela, ze tu budu sama
Ahoj Helco
Tak v pondeli na kontrolu? Uvidis mimiska!

cipisek007
30. srp 2008

Ahojky holky!

Koukám, že jste řešily nákupy. Já už mám skoro půlku věcí doma. Ale u mě to byla nutnost, protože je mi vyhrožováno, že od poloviny října zalehnu a vstanu až po porodu, tak jsem si musela pospíšit. Kočárek máme zaplacenej a uskladněnej v Bejbycentru, postýlky už taky dorazili a nějaký to oblečeníčko už taky máme. Chybí nám spíš už jen drobnosti a autosedačky. Čekám až navezou na krámy zimní zboží, potřebuju kombinézky.

NO a pohyby. Zatím cítím jen takový šimrání. Ale začíná se objevovat čím dál tím víc 🙂 Aspoň jsem v klidu a vím, že jsou mimča v pohodě.

Menníku, já si taky myslela, že už je jistý, že jsou jednovaječný, ale dr. minule něco naznačila, že nemusí být. No uvidíme 12.9. na genetice, co mi řekne Čutka.

menny
30. srp 2008

Ahoj maminy
Jeste jsem se ani nestacila vyhrabat z postele a uz jsem v ni znova ☹
V noci jsem zacala krvacet. ☹
Zatim jsem doma, tak mi drzte palce at se
to nezhorsuje, ale naopak.

cipisek007
30. srp 2008

Peťo!! To je mi moc moc líto! Drž se, myslím na tebe!!!

barag
30. srp 2008

Peti to je na houby.... snad to ustane ještě dnes...chystáte se kdyžtak někam na pohotovost?

menny
30. srp 2008

Holky dik za podporu.
Uz z toho mam fakt nervy v kyblu.
To jsem dnes potrebovala Davidkovi koupit boty do skolky
a v pondeli sem ho tam mela odvest. Boty zvladli koupit s mamkou, jak to bude se skolkou
zatim nevim. Tak jsem se na to tesila.
Doufam,ze pohotovost nebude treba. Lezim, lezim a zas jen lezim,
tak snad to ustane.

Co delate takhle o vikendu?

barag
30. srp 2008

Peťulko já sem potom jela nakoupit, protože včera sme to nestihli- dostali sme jako svatební dar vstupenku do stanu na pražský letný- byla to provazochodecká šou francouzů a bylo to nááááádherný. já se na to nejdřív netvářila, ale to byl tak vyjímečnej nádhernej zážitek...

no a právě proto sem včera nestihla nákup, pak sem vařila a po obědě sem si musela lehnout a chvíli spát- jeli sme totiž zpět spěšňákem do tábora a do tábora dojeli v půl třetí, doma s¨me byli ve tři, tak sem byla kaput.

potom úklid a teď sem si znova zapnula počítač, abych se na vás koukla.

to je fakt pech s tím hematomem...a to je z těch ložisek endometriozy? nebo nevíš. jako z jakýho důvo¨du se tě ty problémy drží tak dlouho? já vím, že jedna holka u nás na koníka to taky měla, ale ležela s tím doma jen chvíli, nerozumím tomu, tak proto se ptám... a taky jaká je prognoza, že jestli až se placenta ustálí, tak ty problémy poleví?

jestli se moc vyptávám, tak mě pošli k šípku

menny
30. srp 2008

Barco ty trubko kam bych te posilala 😀
Z endometriozy to nebude. Si teda myslim, protoze driv
jsem ji nemela a ten problem tu byl taky. Jen pri Dadovi jsem
krvacela jen par dni. Ted je to nejak az moc dlouhy. Ale prognosy
mam stejny uz kuli moji deloze, sice jsem po operaci, ale podle utz
to neni uplne o.k. Takze mi v nemocnici doktor rek, ze bude u me
zvyseny riziko predcasnyho porodu. Hlavne at prekoname tohle obdobi.
Mam strach z potratu ☹

Tak to jste si Baru uzili, to muselo byt pekny. Hezky
svatebni dar.
Baru pises porad, jak jezdite do Tabora, kde ty vlastne bydlis?? Jestli neva, ze se ptam.
(napis dyztak do IP)

petreva
31. srp 2008

Ahoj holky, nevím, jestli se sem ráno dostanu, tak vás jdu poprosit o držení palců. Jdeme na kontrolu, na první krev a utz...mám fakt obavu, pořád mi připadá, že jě něco špatně, ale jsem životní pesimista.....P. mě přesvědčuje, že kdykoli jsem cítila nějakou špatnost, nebylo to tak horký...kéžby měl pravdu. Musím se zmínit o tom svém zažívání, snad mi něco poradí. I když ono asi není co ☹
Tak se všechny mějte a hezky se kulaťte , ať v tom nejsem sama 😅

helik3
autor
1. zář 2008

hezké ráno 🙂
koukám, že jsem tu dneska první 🙂

Menny drž se kočičko 🙂 musí to být strašný když je to takhle nekončící! Vůbec si to neumím představit a ještě s Davídkem za zády!

Evi držím palčky, já jdu až odpoledne, tak nevím jestli Vám ještě dnes písnu výsledek, spíše zítra ráno 😉

Jinak v sobotu byla oslava šedesátin tchyně a bylo to strašný. Ale moje výměna vína vyšla na jedničku. Existuje totiž nealkoholické víno-tak jsem ho s manžou v pátek sehnala v Tescu a pila jsem celou sobotu víno-došla jsem si to vždy vyměnit!! 😀 😀 😀

Barčo tý jo provazochodce bych si nechala taky líbit 🙂

menny
1. zář 2008

Dobre rano kocky
Evi moc,moc drzim palecky!!!!! Dopadne to dobre!
Na zazivani v tehu je dobra lactulosa - nebo tak nejak se to jmenuje!

Helco tobe drzim palecky odpoledne!!!!

Ja budu za chvili volat doktorovi. Tak jsem zvedava.
V sobotu mam dobrat leky na udrzeni tehu, tak mam strach je
vysadit aby se neco nezvoralo.

No Evi taky jsem spis pesimista, tak te uplne chapu. Za nas ten
optimismus dohani Honza. Vzdycky plasim a vetsinou to neni tak
horky! Myslim na tebe 😉

helik3
autor
1. zář 2008

ahooj Menny!!

holky hlavně pozitivní myšlení!! 😉 😉 Prcek Vás vidí!!! 😀 😀

Evi všechno je ok, akorát máš ty problémy se zažíváním, oni ti pomohou když jim to řekneš 😉 ale neboj, mimís je chráněný, takže se mu nic nestane 😉

Menny, držím všechny palečky 🙂 Dej hned vědět-a co to bude za výsledky přesně?? Já myslela, že už Ti rovnou řekli že je vše ok? To jsou krevní testy?? Hele a proč budeš přestávat s léky na udržení?? To jako že máš 1.trimestr za sebou, tak proto?? Neměla bys je brát skoro až do konce? Mně taky říkal tuším brát duphaston do konce 1.trimestru 😉 no dnes odpo se dozvím víc 😉

menny
1. zář 2008

Ahoj Helco
Ty krevni testy byly na vrozeny vady.
Vysledky by mely byt ve stredu. Kdyz to dopadne blbe
budu muset na plodovku, coz by pri tehlech problemech, nebylo
zrovna moc dobry. Bojim o mimiska!! Tak se klepu jak ratlik!
Ty prasky - utrogestan se davaj do konce 1. trimestru.
Doktor mi je nechal o par dni dyl, ale Michalek mi rikal,
ze pokud nastanou nejake problemy, ze je muzu klidne brat
az do sestyho mesice, tak nechci aby mi je muj doktor uz sebral,
kdyz spinim!
Dekuju moc, ze na me myslis!!

helik3
autor
1. zář 2008

A to jsou teda tripple testy už?? S DAvídkem si taky byla na plodovce a dopadlo to dobře 😉 No to víš, že se budu modlit abys na ní nešla, ale i kdybys musela nehaž flintu do žita!!

A na co tam budeš teda volat dnes?? Když výsledky jsou až ve středu?? Nebo jsem to celé nějak blbě pochopila? 😀 😀 😀

No ten utrogestan bych se v tvém případě snažila vybojovat stůj co stůj! Já beru duphaston spíš jako preventivně-tn nový doktor povídal, že tím nic nezkazíme a když jsme se tak dlouho snažili, tak ať hoberu 😉 Ale vlastně od vysazení a čekání na mrchu a do kontroly jsem ho nebrala, tedy asi tři týdny a v pohodě, ani špinění 😉 ale teď ho teda zase na doporučení beru 😉

menny
1. zář 2008

Tak jsem volala doktorovi, zitra mam prijit na utz a uvidime!
Ten uz me musi mit plny zuby! Furt mu volam, nebo jsem u nej.

helik3
autor
1. zář 2008

jen ať se snaží!! Jednou jsi jeho pacientka! Neboj se, mu to vynahradí dalších deset bezproblémových 😉 😉

No a co Ti jako řekl?? Jako že vše ok?

menny
1. zář 2008

ty krevni testy jsou ty triple testy
Volala jsem mu kuli tomu utrogestanu. Rikal, ze se na me zitra
mrkne a uvidime. Ty prasky snad vybojuju

helik3
autor
1. zář 2008

tak to jo! To musíš vybojovat, zvlášť když pořád špiníš nebo krvácíš!!! Stůj si za svým a oháněj se v nejhorším tím co Ti řekl Michálek 😉 hele a neměla bys lepší ten Duphaston?? Prý je lepší? Možná by více zabral?! Vím, že se na něj víc doplácí, ale to asi neřešíš...

cipisek007
1. zář 2008

Dobré ránko holky!

Menny a přestala jsi o víkendu aspoň krvácet? Celou neděli jsem na tebe myslela. Triply dopadnou určitě na jedničku, já se jich taky bála jak čert kříže až jsem z toho 2 dny zvracela a bylo to OK. Neboj! (Já vím, ono se to říká, viď?)

Evi, na zažívání je opravdu dobrá Lactulosa. Mám problémy s tím, dojít si na velkou. Tak jsem to říkala gyndr. a ta mi říkala, že se to nemá zanedbat, může to vyvolat falešný stahy. Lactulosa opravdu pomohla, poprvé jsem byla na WC hned 5x 😀 Teď už jsem jí pár dní neměla a chodím docela dobře i když mě trápí prdíky a pak mě bolí břicho, páč nic nejde ven. 😖

menny
1. zář 2008

ani nevim, ze duphaston je na udrzeni tehu 😕
S tim utrogestanem jsem spokojena. Muze se bud zavadet nebo
polikat a ja ho papam, tak ze je to ok

barag
1. zář 2008

péťo mě kdyžtak nějakej utroš zbyl, já sem to pak lajdala protože mě bylo blbě a ještě se pořád převlíkat protože utroš byl až za ušima 🙂 jdu kouknout, kolik ho tam je v lednici a dyžtak až pojedu na krev- měla bych zítra, ale kvůli škole budu muset asi ve středu- bych ti ho mohla nějak předat, třeba jen u vás zazvonit, podat si ruce, říct ahoj, prožít si ten největší strach ze seznamovačky a příště už bysme obě byly v pohodě 😀

barag
1. zář 2008

mám 17 tablet, lepší aspoň něco než nic, jestli si brala 2-2 tak na čtyři dny a jestli po jedné ráno a večer tak na 8 dní, já je už stejnak nebudu používat

helik3
autor
1. zář 2008

no to víš menny, duphaston je jako utrogestan, ale prý kvalitnější a více se na něj doplácí, ale má daleko méně vedlejších účinků 😉 a nezavádí se , jenom se papá 😉

Ahoj Míšo, jak se vede dvojčatům?? 😉 Hele taky mám problém si dojít na velkou, jako dojdu si, ale je to daleko horší než před tím a to jím pořád nějaké aktivie a cereálie apod. A ta Lactulosa se dá koupit v lékárně?? A to je nějaký roztok? A nemusí se teda brát pravidelně, jenom když máš zrovna problémy?? 😉

cipisek007
1. zář 2008

Helčo, je to prej hormonama. Ze začátku jsem trpěla jako kůň. Tak jsem překonala ostych a řekla to dr. Už se nebojím jí na něco zeptat 😀 Lactulosa se dá normálně bez předpisu koupit, mě stála asi 110,- Je to sladký sirup a dr. mi poradila, ať večer těsně před spaním spolknu 2 lžičky, zapiju sklenicí vody a ráno si normálně dojdu. Ehm, sirup jsem brala v 9:30 večer a po půlnoci jsem už byla na velký 😀 😀 Pak jsem byla v šest a během dne ještě 3x 😀 Pak si prý mám dávky určovat, jak mi to zabere. Brala jsem pak jenom 1 lžičku a ta mi nezabrala.