Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
3. lis 2008

Tak tu škytavku fakt asi buď nemají a nebo si jí posílají proti sobě 🙂

barag
3. lis 2008

teda Míšo ty máš paměť!!!

aspoň už se s ní můžou radovat 😉 my furt oťuťkáváme ty věci a už bysme v nich měli nejradši toho prďolku,tak Zuzka¨aspoň nemusela čekat dlouho a už jsou spolu 😉 😵 😵

helik3
autor
3. lis 2008

já mám pocit, že by teď měla být v 40tt, ale nehledala jsem to, tak si nejsem až tak jistá 😉

Hehe Míšo, to ti taky napíšeme, a¨by maminka s tatínkem ty dvě cácorky nezlobylï 😀 😀 😀 😀 hehe 😀

barag
3. lis 2008

možná že to o sebe fakt odrážej, protože to mý dítě fakt skoro nic jinýho nedělá než škytá 😀 pěknej ochlasta už v bříšku, jo a v jedný knize sem se dozvěděla že krom škytání z přelokání plodovky i občas děti v bříšku kašlou 😀 chudíčata, to mě fakt pobavilo.

tak jo, holky, já musím něco dělat, tak zatím ahoj

cipisek007
3. lis 2008

Heli, měla by být teď v 39tt Takže malá přišla na svět ve 37tt. Důležitý je, že jsou obě v pořádku 🙂
Jooo to mi napište, to jo 😀 😀

Barčo, Stejně je to prča. Oni si tam do toho čůraj a kakaj a pak to pijou 😀 Měj se fajn!

barag
3. lis 2008

😀 dobrý rozloučení 😀 ale taky sem na to myslela že si tam zvesela cvrdlikaj a pšoukaj a pak toto 😀
třeba máš holky estétky a zas to tak s tím pitným režimem nepřeháněj a proto ti neškytaj 😀

no fakt už kšáá valim

helik3
autor
3. lis 2008

hehehe, no aby z toho neškytali 😀 😀 😀 😀

já se jdu vzdělávat mám hodinu AJ, pak obídek, tak uvidíme co přinese odpoledne jestli se sem ještě juknu 😉 🙂 zatím se mějkte krásně 🙂

cipisek007
3. lis 2008

To mě tu necháte samotnou? Tak se mi nepředřete, těhulíny 😉

Hihi, s pitím to moc nepřeháním, ale největší žížu mám v noci. Dneska jsem třeba byla v noci 2x, fakt děs to vstávání.

helik3
autor
3. lis 2008

už jsem zpět 😉 je tu ještě někdo??

mon73
3. lis 2008

ahoj holky 🙂
Tak nejdřív véééélká gratulace Zuzce. 🙂 🙂 🙂 Ta se má, už to má za sebou. 😉

Kontrola dopadla dobře, prďola by měl mít něco kolem 2,10 kg, je hlavou dolu, takže ok 🙂
Jo, kočárek ještě nedorazil 😠 . Řikali, že ho ve čtvrtek pošlou, a kde nic, tu nic. 😒

Míšo, při Lukášovi sem tu škytku cítila pořád, teď tak max. dvakrát do týdne.

helik3
autor
3. lis 2008

nazdárek Moni 😉 a jaká byla dodací lhůta u toho kočárku??? Neboj to stihnou, ještě máš chvilinku časík 😉 No tak to je super, že už je hlavičkou dole, že už se připravuje........ 🙂

mon73
3. lis 2008

Ahoj Heli, to já vim, že mám čas 😉 , ale znáš to, nedočkavost. sem zvědavá na tu novou barvu, viděla sem ji jen na netu. Kočárek bude zatim na prodejně, aby ho mohli vidět i jíní, případní zájemci 😉

helik3
autor
3. lis 2008

jo jasný, to já to taky nenechám na poslední chvíli jak se znám 😉 no a jak je tak asi dlouhá dodací lhůta kočárků?? vůbec nemám představu 😉

mon73
3. lis 2008

Já to mám přímo z velkoobchodu, jinak na prodejně je máme od jednoho do pěti týdnů, podle dodavatele.

mon73
3. lis 2008

Tak sem teda dala ten velepupek do alba, ale pořád mi to fotilo s bleskem, tak to nějak svítí a ten prach je na čočce, ne na zrcadle 😉 , to sem vyleštila 🙂

helik3
autor
3. lis 2008

JÉÉÉ mONI TAKY KRÁSNEJ pupík 😉 😀 Já už ho taky chciii!!! 😀 😀 😀 😀 Já zatím teda furt vypadám spíš že mám špeka 😀 😀 😀 ale ono se to poddá, snad 😀 😀

Jé Moni ty máš ýhodu, vyznáš se v tom, víš co a jak a ještě si to objednáš levněji u výrobce 😉 to je prostě skvělá kombinace 😉 😉 A fakticky se mi ten kočárek líbí čím dál víc, uvažuji o této značce už zcela vážně 😉 😉

straspytelka
3. lis 2008

Ahojky holky, jé vy jste toho napovídali, koukám, že se máte všechny dobře a to je dobře 😀

mon73
3. lis 2008

Heli, užívej si toho malýho pupíku. Taky sem si řikala, já chci ukazovat světu, že sem těhu, ale teď uf, co bych dala za menší 😉
Jo, výhodu mám, většinu pořídim v krámu. Řikám - když nejsou kšefty, musim si je udělat sama. 😉 🙂
V Táboře je maj ve Sluníčku. To ty asi víš kde je, já ne.

mon73
3. lis 2008

Ahoj straspy 😉

straspytelka
3. lis 2008

ahoj Mon73 🙂 Teda holky, jsem dneska nějaká přejetá, jako bez energie 😒

mon73
3. lis 2008

Jak bez energie? Dyť je tam tak krásně. To sluníčko tu energii přímo posílá. 😉 Jdi ven sedni s časopisem na lavičku, nebo jen otevři okno, hoď nožky nahoru a uvidíš, bude líp 🙂

straspytelka
3. lis 2008

No spíš mě nic nebaví ☹ ach jo, no už se těším, jak budu psát, jak jsem uřícená a jak se nemůžu vyspat a tak 😀

mon73
3. lis 2008

To mně se taky nechce nic dělat, ale energie mám dost 😀
No, to spaní je horší. Usínám kolem jedný, druhý. Bolej mně nohy, spíš klouby. Když stojim, tak ne. asi jak se to uvolní, tak to začne . Pravidelně tak od osmi večer, do těch dvou. Čtu si až do úpadku očí, ale zhasnu, a sem zas vzhůru. 😠

straspytelka
3. lis 2008

😀 dávají nám ty kulíšci zabrat už teď.Mě vykope doslova ráno na wc 😉 asi jak je tam míň místa, tak se hned přihlásí 😎 No jdu se natáhnout a kouknu na tv, holky dejte inspiraci jaké povlečení a kde ho koupit 😉 já teda mám jedno vybrané, leč kdyby jste měla některá lepší, tak se nechám ukecat 😀

mon73
3. lis 2008

Straspy. myslíš pro mrně, nebo pro sebe?
Taky končím, ještě jdu pracovat. Tak zatim ....

straspytelka
3. lis 2008

myslím pro mrně 😉 ale i klidně pro nás, protože nemůžu sehnat na tu naší frnacouzkou deku žádnej hezkej a levnější povlak 😠 máme rozměr 180x200 😉 mají ho v ikee, jenže ta je od nás 250km, stačí mi, že jsme odtamtud táhly v autě s otevřeným kufrem tu postel 😀 už se tším, až tam pojedeme s miminkem a nakopupíme si zase spoustu pěkných věcí 😉

cipisek007
3. lis 2008

Mončo, taky krásnej pupík 😵 😵 Za chvíli tě doženu 😀
Ke škytavce, čoveče já fakt nevím kdy škytají. Už jsem o tom hodně četla, ale fakt to nepoznám 🙂
A v noci - mě bolej hrozně kyčle. Jakmile ležím delší dobu na jedný straně, tak mě vzbudí šílená bolest a ani otočit se nemůžu jak to mám ztuhlý. :-/

Strašpy, i mě je občas totálně vycucle. Kolikrát kolem pátý bych spala jak dudek a když v deset zhasnu, tak jsem čilá jak rybička.

mon73
4. lis 2008

dobré ránko 🙂
Míšo, pěkný stránky. Ta škytka je takový pravidelný ťukání 🙂
Straspy, pěkný povlečení maj na ebutik.cz 😉

petreva
4. lis 2008

Dobré ráno,
Moni, ty máš bezva odkazy, jdu to nastudovat, vypadá moc hezky ten butik.
Míšo, taky krásný stránky a pěkně napsáno.