Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
5. črc 2009

Peťul, to je krásný, takhle ten zoubek najít 🙂
Taky, jakmile uběhne měsíc Matouškovi nebo holkám, tak nás vidím v ARTu, mě nervozní a Tebe jak do sebe leješ pití 😀

Indi, no pátek dopoledne by šel, po sváče bych mohla holky naložit a někam dorazit, kampak?

Barčo, ta tvoja tchyňa to je taky dáreček. Přesně jako ty - než se narozdily holky, tak jsem měla tchýni ráda, strašně ráda jsem k nim jezdila. Teď tam jezdím s šílenou nechutí, vyzbrojená jídlem, a nebo naopak jí s šílenou nechutí a falešným úsměvem vítám u nás doma 😠

Pedí, jako taky masakr - jestli mají něco v mrazáku, copak nemají teď obchody otevřeno denně a to celý den?? 😅

cipisek007
5. črc 2009

Holky, já jsem hotová. Od půl osmý tady lítám jak hadr na holi.
Vařila jsem holkám do zásoby do mrazáku jídla, peru, vařím nám oběd, peču, vytírám, meju haldy nádobí, který by mi myčka neumyla. Sotva stojím. Poslala jsem Davida s holkama ven, musím ještě udělat ty jednohubky. Ale na to si už sednu, nebo se večer nepostavím.

cipisek007
5. črc 2009

Jo a víte co se mi povedlo??

Jak jsem byla celý týden u našich, tak jsem si tu byla v úterý pro věci, oblečení pro holky a jídlo. No a blbě jsem dovřela lednici a v pátek dopoledne, když jsem sem ještě pro něco jela, zjistila, že lednice pootevřená, namrznutá a uvnitř teplo ☹ ☹ ☹ Jako jídla tam moc nebylo, holčičí přesnídávky a skleničky nemusí být v lednici, takže dobrý, ale já tam měla asi 20 jogurtů activia pro holky. No samozřejmě byly kyselý ☹ To samý tvarohy, máslo, Rama, pár jogurtů pro dospěláky. Všechno letělo do koše. Naštěstí tam nic moc nebylo, ale se.re mě to 😠 Takže teď si dávám sakra bacha, jestli je pořádně zavřená.

inna12
5. črc 2009

ježiš Míšo, proč si toho tolik nakládáš? 😝 to bych tak do toho všeho ještě pekla a vytírala 😝 v tomhle póču 😕
já ted jenom vysála a teče ze mě jako z vola 😝 a to nevařím dnes, nic..dostali jsme knedlo, zelo, vepře, ještě, že tak..dneska je to zase pekelný, ten vzduch
s tou lednici to je teda pech 😖 mně se stalo nedávno to samý, dole do mrazáku jsem přivřela kabel od konvice, takže též všechno polorozteklý 😠

cipisek007
5. črc 2009

Innko, já jsem si upekla hnedka ráno, když jsem odtud odešla, ale i tak, sporák mi běžel celý dopoledne, protože toho jídla jsem vařila docela dost. Ale zase nemusím vařit v týdnu 😉 David se staral o holky, tak to celkem šlo, ale i tak jsem hotová.
Vytřít jsme museli stejně i chodby, máme službu, takže jsme to vzali jedním vrzem, já byt a David chodby.
K obědu jsem dělala květák na mozeček a brambor, takže to bylo rychlý, ale zase plno nádobí z toho.

Jéé mrazák, tak to by mě švihlo ještě víc!!! Ten naštěstí byl zavřenej, do něj jsem nešla. Ty jo, tři dny otevřená lednice, v těchhle vedrech.

inna12
5. črc 2009

jo mrazák 😝 😀 no taky už na to dáváme pozor 😝
já jdu na nádobí ted, ale jen pár talířků, ale jsem dnes líná jak ta veš 😠 za hodku se pujdu podívat na fočus, jak chlapi hrajou, snad nebude pršet 😠
pa

indigo
5. črc 2009

Míšo ty jsi fakt drak! 😎 V pátek tam co vždy, už víš? 😀 Pasáž Daniela, na Lannovce, naproti prioru.

Holky já jsem tu nahatá, jen sedím a leje ze mě jako z vola, každej pohyb je hotový umučení, už aby zase pršelo..... 😝 Volala mi kamarádka že mám zajít na kafe, když se válím doma, haha, nezvládám se ani oblíknout, natož vyrazit ven, a ještě s dítětem... 😀 😝
A Táda mi říká - maminko, koukají ti prsíčka, vem si triko! 😀 No tak už mám velký lehký triko... 😀

indigo
5. črc 2009

Prej snad nebude pršet... 😀 to já bych potřebovala!!!!! 😀 abych mohla aspoň to nádobí po obědě opláchnout... no nic, další studená sprcha to jistí..... 😝

cipisek007
5. črc 2009

Innko, jen buď lenivá, za pár dní už budeš muset kmitat 😉

Indi, pokud OPĚT nebude nějaká katastrofa, který u nás bývají, když mám něco naplánovanýho, tak dorazíme 😵 Sice nevím kde to přesně je, ale to z vás vymámím těsně před pátkem 😉
Táda je borec 😀 😀

inna12
5. črc 2009

Indi 😀
hele, ze mě dneska leje snad nejvíc za ty dny... 😝 už jsem byla dvakrát v ledový sprše a za chvíli pujdu zase než vypadnem ven...už me to nebavíííííííííííííííííííííííííííííííííí kurna kéž by byl prosinec 😀 😀 😝

cipisek007
5. črc 2009

Indi, vezmi si to nádobí do sprchy 😀 😀

cipisek007
5. črc 2009

ježiš prosinec ne!!! Holky narozky, David narozky, Ježíšek... 😅

inna12
5. črc 2009

pršet až po půl páté prosím 😀 pak at klidně leje až do středy

inna12
5. črc 2009

fajn, tak únor teda no 😀

cipisek007
5. črc 2009

innko, jo to může být 😀

inna12
5. črc 2009

jé to bude mít Míša v prosinci dárků 🙂 😉 😝

inna12
5. črc 2009

tak nádobí už meje chlap...jo to se do toho hrne, když je tam toho málo 😠 jdu si vyřezat meloun

pěkný odpo paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

indigo
5. črc 2009

Do půl pátý to teda nějak ještě vydržím, ale pak bych to viděla na pořádnej slejvák a super čistej a hlavně studenej vzdoušek!!!!!!!! 😎

cipisek007
5. črc 2009

innko a toho balícího papíru 😀 😀 Jako holkám už jeden dárek máme, ale to je k narozkám. Ještě vymyslet Ježíška. Sice z toho ještě nemají rozum a nemíním to přehánět jak bratránek, kdy jeho synátor najde pod stromečkem haldu větší než je on sám (synátor má teď nějakých 110cm a jsou mu 3 roky), přecijen jsou dvě, ale vymyslet něco musím.

indigo
5. črc 2009

Jé meloun, včera koupil chlap v Tescu celýho, výbornýho, no ale já mám smolíka, že krom mě ho miluje i chlap a i dítě, takže večer když jsem šla spát, byl v lednici celej meloun, ráno vstanu, je ho půlka a co myslíte, že ti dva snídali..... 😠 😠 😠 😀

cipisek007
5. črc 2009

Inni, papa, já jdu na ty jednohubky, ať to mám za sebou.

Papa večer.

cipisek007
5. črc 2009

Ty jo, tak já melouna v těhu nemusela a ani teď nemusím. Měla jsem ho hrozně ráda, dám si drobet, ale nějak se mi změnily chutě po těhu.

Už tu nejsem 😀

zuzka84
5. črc 2009

no je spis takovej blbej vzduch nez vedro ... aspon ja zatim az tolik nevnimam to vedro, rano v poradne jsem minuly tyden byla jeste ve svetru 😀 . ale proste to nejak nemuzu doslova ustat - mozna bych potrebovala mit tolik spanku co v tehotenstvi s Dadou 😀 , ale to zase byli jiny problemy a to teda myslim , ze ted to je takovy lepsi (zatim tedy , tuk tuk 😉 )

miso - to te taky obdivuju , dnes je mi tedy uz taky vedro ,ke vsemu jsem silene unavena (uz taky zacinam nejak hur spat v noci), nastesti ven s malym jde dneska chlap . a lednice - to teda nastve , to verim 😖

indi - to Dada mi na tom ekg rikal "mami, nechces bejt nahatej" 😀

inna12
5. črc 2009

😀 Indi já ho pokaždý taky snídám...dneska jsem si naložila už v půl 7...a ted si pujdu udělat třetí dávku... 🤐
už tu nejsem

indigo
5. črc 2009

Zuzko ve svetru, jo?!? Ten nenosim ani v zimě..... 😀
Jdu se probrat do studený sprchy, dneska teprve podruhý... 😀 😎

zuzka84
5. črc 2009

ja si zrovna prevlikla teplaky za kratasy 😀 , ale hic uz mi byl delsi dobu , jen jsem se nejak nemohla dokopat
a furt se tesim jak S. s D. vypadnou ven a ja se jeste prospim a oni furt nejdou , tak kdovi jestli se dockam 😖

zuzka84
5. črc 2009

hele indi kde jsi kupovala ten kosik na mimco ?

cipisek007
5. črc 2009

Uf hotovo.
Jednohubky hotový, nádobí umytý (dneska už počtvrtý), sporák se blejská. A z balkonu vidím Davida s holkama. No to si už moc neodpočinu 😀 😀

Kurník, potřebuju aspoň 20ti minutovej sluneční žár. Dala jsem prát holkám spací pytle a slunce zalezlo a já nevím v čem budou spát!!! Pod peřinou bude horko a tenkou larisku odkopou! No snad to do sedmi uschne.

indigo
5. črc 2009

Kupovala jsem na www.bazos.cz

Míšo do 7mi uschnou! 😎

zuzka84
5. črc 2009

indi - diky

jo a samo ze chlapy vyrazili ven a do 5minut byli zpatky pac je burina ... jsem tak vytocena , jako kdyby nejakej den vecer nechcalo 😠